PDA

View Full Version : ДИЕТИ - ДНЕВНИК 2



Страници : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Nadyty
01-27-2010, 11:12
вчера деня ми мина супер!!
закуска-мюсли с кусело мляко
обяд-1/2 пилешка пържола
междинно-чаи с мед
вечеря-чаи с мед и някаква каша с овесени трици,семена и некви такива а и +150 мл прясно мляко 0,1%(прегрешение)
да не забравя че имах и баскетбол :D :D :D :D :D


днес за сега менюто ми е
закуска-мюсли с прясно мляко
обед-витамини (тези дет се разтварят във вода)
междинно-мисля да са някакви плодове
вечеря-ще е чай и кашата :D :D :D :D :D

сега си подготвям организма за мойе би диетата на Боряна и житния пост :D :D :D

HexGirl
01-27-2010, 11:17
абе хора някои от вас пил ли е фибри ?
Аз си бях взела преди месеци и изпих половината и сега пак ще си ги пия някои друг пил ли е ?

vanilievisez
01-27-2010, 11:44
Трети ден, май (!) съм минус 1 кг, само че кантарът ми е супер зле, та не знам дали е точно един. Но разлика има! :Д
Хах, не можах да закусвам, че нямаше плодове в даскало ><, но обядвах спагетиииии. И едно парче шоколад. 8-) Не знам дали може, ама нали е въглехидратен.
Някой да има идея междинните във въглехидратния през колко време са?
*за 90-дневната става дума

vagarious
01-27-2010, 11:47
При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа. В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден -2 часа.

t1n4e7o
01-27-2010, 11:57
Аз я започнах преди седмица и малко и за 1 седмица бях - 2, но вчера и днес се улях малко, тоест доста :D Вчера сутринта хапнах 1препечена филийка типов хляб с домашно масло за закуска + 2 филийки Вита пак с такова масло и за обяд ядох бисквитки роден край с какао.... Общо взето за вчера тва бешеа днес пак се омазах с 3 лукчета и 2 шок бонбона.... :D Ще откача вече, вънка е адски студ, а като си стоя у нас и ми се прияжда често и то боклуци :booooomb: :shock:

MichellePhan
01-27-2010, 12:00
При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа. В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден -2 часа.
А през плодовия 1-2 часа.Не е задължително след толкова време да ядеш.Ама трябва да мине толкова време след като ядеш.Ако закусваш в 8 - най-рано може да ядеш в 12,но може и в 1,2,3 часа.Ама след т'ва пак трябва да минат 4 часа
(12-16;13-17;14-18 )
*дадох пример за Белтъчния ден

t1n4e7o
01-27-2010, 12:29
А аз имам и един въпрос... Колко сте свалили от тази 90 дневна... Аз все й се чудя и се чудя и все не ми се вярва че от нея може да се сваля... Примерно да си панирам парче кашкавал и парче сирене в яйце без да добавям мазнини и с филия хляб и салата и пак да отслабна.. Нещо не ми се струва по реда си 8-) а и да нагъваш пасти и торти в въглехидратния ден... :-D

vanilievisez
01-27-2010, 12:35
Мерси, значи с'я след малко ще хапна банан-два. 8-)
Утре ми е плодов ден, след него очаквам по-големи резултати, че с'я като се мерих пак съм си същите кг. Нали бях -1 по дяволите! :lol:

StreetFame
01-27-2010, 13:12
А аз имам и един въпрос... Колко сте свалили от тази 90 дневна... Аз все й се чудя и се чудя и все не ми се вярва че от нея може да се сваля... Примерно да си панирам парче кашкавал и парче сирене в яйце без да добавям мазнини и с филия хляб и салата и пак да отслабна.. Нещо не ми се струва по реда си 8-) а и да нагъваш пасти и торти в въглехидратния ден... :-D
Не може и сирене/кашкавал, и яйца. Белтъците не трябва да се смесват, но някои ги смесват и пак свалят. Пък за въглехидратния ден не е казано, че трябва да се тъпчеш със сладко. На обяд лютеница или малко спагети/макарони и за вечеря една пастичка. Едва ли ще се качи много с това. И наистина се сваля (от личен опит казвам).

silviau66
01-27-2010, 13:19
А аз имам и един въпрос... Колко сте свалили от тази 90 дневна... Аз все й се чудя и се чудя и все не ми се вярва че от нея може да се сваля... Примерно да си панирам парче кашкавал и парче сирене в яйце без да добавям мазнини и с филия хляб и салата и пак да отслабна.. Нещо не ми се струва по реда си 8-) а и да нагъваш пасти и торти в въглехидратния ден... :-D
Не може и сирене/кашкавал, и яйца. Белтъците не трябва да се смесват, но някои ги смесват и пак свалят. Пък за въглехидратния ден не е казано, че трябва да се тъпчеш със сладко. На обяд лютеница или малко спагети/макарони и за вечеря една пастичка. Едва ли ще се качи много с това. И наистина се сваля (от личен опит казвам).


Охооуу.. :-) :-) :-) Кой се появи. . :P :-)
Ммм и да наистина се свалят.. :)

StreetFame
01-27-2010, 13:41
А аз имам и един въпрос... Колко сте свалили от тази 90 дневна... Аз все й се чудя и се чудя и все не ми се вярва че от нея може да се сваля... Примерно да си панирам парче кашкавал и парче сирене в яйце без да добавям мазнини и с филия хляб и салата и пак да отслабна.. Нещо не ми се струва по реда си 8-) а и да нагъваш пасти и торти в въглехидратния ден... :-D
Не може и сирене/кашкавал, и яйца. Белтъците не трябва да се смесват, но някои ги смесват и пак свалят. Пък за въглехидратния ден не е казано, че трябва да се тъпчеш със сладко. На обяд лютеница или малко спагети/макарони и за вечеря една пастичка. Едва ли ще се качи много с това. И наистина се сваля (от личен опит казвам).


Охооуу.. :-) :-) :-) Кой се появи. . :P :-)
Ммм и да наистина се свалят.. :)

:-) :-)
Аз ви чета всеки ден, ама ме мързи да пиша. 8-)

Zaharinka
01-27-2010, 17:45
90-дневна 3 ден,- 1 кг 8)

Браво.. :) Ммм колко имаш да сваляш..?? Колко си висока ?? Колко кг си ?? :) :-) :-) (съжалявам ако си казала по назад в темата, ноо..)
170/55 искам да сваля 5,6 кг :)

billytalent
01-27-2010, 17:48
[color=red]Ти от Карлово или от Калофер беше

:shock: Първото,ти от Варна-много проваляме темата 8-)

MichellePlan (нямам идея как ти викат галено 8-) хихи..Али ?? ) айде да ходим на гости на billytalent [Зорито <3<3<3///Мортиша 8-) ]

Едит.. Да се включа и аз в провалянето.. хихи 8-) :-) :-) :-)

Едит 2.. К'ви са тия фонтани бее.. я да ги махате от тука.. 8-) 8-) в момента съм на няколко крачки от шкаф, в който има шоколад.. :Х:Х:Х 8-) 8-) :-) :-)

Супер,елате ще ви черпя 8-)

Nadyty
01-27-2010, 17:50
90-дневна 3 ден,- 1 кг 8)

Браво.. :) Ммм колко имаш да сваляш..?? Колко си висока ?? Колко кг си ?? :) :-) :-) (съжалявам ако си казала по назад в темата, ноо..)
170/55 искам да сваля 5,6 кг :)


я дай снимка да те вида че мисля че нямаш нужда :D :-)

narciso
01-27-2010, 18:36
закуска - авокадо с чай
обяд - качамак със сирене
вечеря - спагети с доматен сос

+ една виличка торта :(

Nadyty
01-28-2010, 14:41
как вървят диетите?има ли резултати? :D :D :-) :-) :-)

аз днес се отпуснах малко,но нищо ще си продължа с ограниченията до неделя после от понеделник до петък ще сме с една приятелка на диетата на боряна....и после ще съм на житен пост(не е сигурно ако сжаля кг от на Боряна) :D :D :D :D

vagarious
01-28-2010, 14:46
Мии на мен днес ми е Въглехидратен ден и всичко върви много добре.Само вчера дето скапах нещата, ама днес си е супер.И упражненията си правя, и добре се чувствам и резултат 100% има.Усещам по дрехите. :grin: Проблема ми е, че не мога да се откажа от сладкото.Мога да не ям цял ден, ама после сетя ли се за него и дотам. :( Ама и от това ще отвикна. :grin: :)

titinkaa
01-28-2010, 14:58
И при мен нещата вървят добре,само вчера си хапнах един LZ шоколад ама не съжалявам щото в него има 206 калории на 37грама :)

t1n4e7o
01-28-2010, 16:19
Хора, днес разбрах че един мъж от на майка ми работата свалил 20 кг с 90- дневната... Направо се облещих 8-) 8-) Та ей сега като направя житния пост я започвам :)

vanilievisez
01-28-2010, 16:35
Плодов ден ми е.
Не ядох много, но ядох сурови ядки, не съм сигурна, че може, но някъде четох, че някаква жена хапвала... пък и ядките са в сърцевината на плодовете => може. Логика мъч. 8-)
Като цяло добре върви.
Издържам на изкушения, днес бяхме в МакДоналдс, отвсякъде хамбургери, миризми... да не говорим, че бях в един съученик и пекохме канелени сладки, имаше и пуканки, но не ядох.
Имам воля, йай.

ferit0
01-28-2010, 17:22
Хора аз съм на диета от две седмици.. Миналата седмица бях отслабнала с около 1 кг.. а за тази седмица ще се тегля утре :-P ... Така аз си спазвам някяква измислена диета.. Сутрин ям препечена филия с кашкавал или пък мюсли. В даскало солети. За обяд някаква манджа и много вода и ябълки.. а за вечеря ям кисело мляко с плодове.Сутрин ставам рано и се качвам и слизам общо 6 пъти по стъпалата от 1 до 5 етаж.. Същото го правя и на обяд и след обед.. Понякога правя по 30 коремни преси..
Та мисълта ми е дали ще има някакъв ефек с тез съпала... 8)

vanilievisez
01-28-2010, 17:25
Качването по стълби прави мускули.
От опит го казвам. Иначе е полезно май.

Солетите по-добре ги замени с плод според мен.

ferit0
01-28-2010, 17:29
Качването по стълби прави мускули.
От опит го казвам. Иначе е полезно май.

Солетите по-добре ги замени с плод според мен.
Чудех се безтуй дали солетите са вредни.. Мерси за отговора.. Ще го заменя с банан или някакъв друг плод
8-)

ferit0
01-28-2010, 17:49
Между другото ровейки се в нета намерих един калкулатор където пишеш какво и колко си яла и ти изчислява приетите калории.. След това пишеш пола ръста и килограмите и ти изчислява колко калории трябва да поемаш на ден и като си избереш спорт ти изчислява колко минути трябва да го правиш за да изгориш излишните калории . Ето го и него http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html
Може и вече да знаете за него но реших да пробвам.. 8-) 8-)

Nadyty
01-28-2010, 17:56
Между другото ровейки се в нета намерих един калкулатор където пишеш какво и колко си яла и ти изчислява приетите калории.. След това пишеш пола ръста и килограмите и ти изчислява колко калории трябва да поемаш на ден и като си избереш спорт ти изчислява колко минути трябва да го правиш за да изгориш излишните калории . Ето го и него http://s1.bg.molehillempire.com/main.php?page=garden
Може и вече да знаете за него но реших да пробвам.. 8-) 8-)


нащо си се объркала май? :? :? :? :?

vagarious
01-28-2010, 18:00
:lol: :lol: :lol: :lol:

ferit0
01-28-2010, 18:21
http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html Ето го сайта..

PinkFloydSound
01-28-2010, 20:45
Днес съм изяла 16 ябълки.
Бих си рекорда просто!

vagarious
01-28-2010, 20:47
PinkFloydSound :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Плодов ли ти е бил деня попринцип?!?! :shock: :shock: 8-) Луда си, хихихи :D :)

PinkFloydSound
01-28-2010, 20:55
Мне, аз не съм на 90-дневната. Изядох ги освен всичко друго. :D
:( Днес цял ден съм подложена на изпитания. То не бяха шоколади, Бейкролс, бисквити, пържени кюфтета, луканки... И майка ми ЦЯЛ ден ми ги завира в устата. :-x
Засега издържах де, не се знае утре какво ме чака..

vagarious
01-28-2010, 20:59
Е ти не си, ама аз съм на 90 дневната!!! :D Утре ми е плодовия иии .... :-o :? Пак. добре, че си издържала на изкушенията, "освен всичко друго".. 8-) 8-) 8-)

vanilievisez
01-28-2010, 21:27
О, аз изкарах плодовия. :Д
Не е тооолкова трудно.

vagarious
01-28-2010, 22:59
Ще видим. 8-)

Nadyty
01-29-2010, 10:16
момичета може ли да ве попитам дали бисквитите ''Житен дар'' на Неастле са подходящи за диета и мнохо ли са калорични? :D :D :-) :-)

vanilievisez
01-29-2010, 16:21
Днес мина по-добре от очакваното, защото прегреших само с половин чаша кола, а очаквах много повече.
Значи.. яла съм банан, три мандаринки, два сандвича с шунка и кашкавал /пълнозърнест хляб/ и още един сандвич със сирене Чедар.
С'я ще вечерям яйца с чушки и салатка. :D

Sissy90
01-29-2010, 16:51
момичета може ли да ве попитам дали бисквитите ''Житен дар'' на Неастле са подходящи за диета и мнохо ли са калорични? :D :D :-) :-)
Доста са калорични, да. Хогаренас също, както и всякаквите други видове бисквити.

ferit0
01-29-2010, 17:18
Хора препоръчайте ми нещо вкусно от рода на солетите или пък бсквитите, но да е диетоично и да става за диета.. 8) 8)

Nadyty
01-29-2010, 17:31
момичета може ли да ве попитам дали бисквитите ''Житен дар'' на Неастле са подходящи за диета и мнохо ли са калорични? :D :D :-) :-)
Доста са калорични, да. Хогаренас също, както и всякаквите други видове бисквити.



НЕЕЕЕ...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: НЯМА ВЕЧЕ ДА ГИ ПОГЛЕЕДНА!!!!!!!!!!!!! :x :x :-x :x :-x :x :-x

Dopeass
01-29-2010, 17:31
Днес съм на 2 кафета с по една лъжичка мед и 100 гр. (докато беше суров) варен ориз с малко сол, който не съм изяла целия още. И второто кафе го лигавя още.

titinkaa
01-30-2010, 13:47
Как вървят диетите момичета,аз съм добре утре ще ходя на фитнесс :grin:

Infinity
01-30-2010, 13:53
titinkaa на снимката , която си си сложила ужасно много просто приличаш на Петя Дикова , ако се сещаш. 8-)
Други твои снимки не съм виждала , но на тази много ми приличаш.

vanilievisez
01-30-2010, 13:58
Днес - варива.
Печени картофи и сушени кайсии.

мразягоненавиждамготояден имисеядешоколадфмл 8-)

Dopeass
01-30-2010, 14:02
Добавям към вчера - още едно кафе с лъжичка мед.

Днес - опитвам се да доизям ориза от вчера :) Баси якото...100гр ориз 2 дена :lol:
След малко ще пия кафе

PinkFloydSound
01-30-2010, 14:26
На мен днес ми е ден за почивка, все пак ми направиха бисквитена торта. :D
А най-тъпото е, че дори не ми хареса и сега ми е зле от нея. ХААХХАХА.

Абе, момичета, ще ви задам един доста тъп въпрос. Някой знае ли как точно се топят мазниние? Тоест... просто се изпаряват или ги изхвърляме по някакъв начин? :lol: Ако да, как? 8-)
Сори, просто винаги ми е било интересно. 8-)

titinkaa
01-30-2010, 14:28
titinkaa на снимката , която си си сложила ужасно много просто приличаш на Петя Дикова , ако се сещаш. 8-)
Други твои снимки не съм виждала , но на тази много ми приличаш.

:D Не вярвам да приличам на нея...
http://prikachi.com/files/1325625C.jpg
http://prikachi.com/files/1325631P.jpg

Ето и мои снимки да направиш разлика и сравнение :D ...

http://prikachi.com/files/1325640x.jpg
http://prikachi.com/files/1325642J.jpg
http://prikachi.com/files/1325647h.jpg

titinkaa
01-30-2010, 14:31
На мен днес ми е ден за почивка, все пак ми направиха бисквитена торта. :D
А най-тъпото е, че дори не ми хареса и сега ми е зле от нея. ХААХХАХА.

Абе, момичета, ще ви задам един доста тъп въпрос. Някой знае ли как точно се топят мазниние? Тоест... просто се изпаряват или ги изхвърляме по някакъв начин? :lol: Ако да, как? 8-)
Сори, просто винаги ми е било интересно. 8-)

Аз знам,че по някъв начин организма ги обработва и ги изхвърляме като ходим по голяма нужда,а някои токсини през урината

LuxurySk0B
01-30-2010, 15:36
аз ако кажа моята може и бан да получа

Devotion
01-30-2010, 15:55
На мен днес ми е ден за почивка, все пак ми направиха бисквитена торта. :D
А най-тъпото е, че дори не ми хареса и сега ми е зле от нея. ХААХХАХА.

Абе, момичета, ще ви задам един доста тъп въпрос. Някой знае ли как точно се топят мазниние? Тоест... просто се изпаряват или ги изхвърляме по някакъв начин? :lol: Ако да, как? 8-)
Сори, просто винаги ми е било интересно. 8-)

Аз знам,че по някъв начин организма ги обработва и ги изхвърляме като ходим по голяма нужда,а някои токсини през урината
Ами чрез потта!!!

MichellePhan
01-30-2010, 18:57
През 1-вия ден от диетата на Боряна може ли вместо кисело мляко да ям сирене или прясно мляко?

TheSunshine01
01-30-2010, 20:17
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



Посмъртно немога да изям всичко това, неможе ли примерно да се яде на половината на това?
Искам да започна тази диета =]

BlackKeys
01-30-2010, 20:21
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



Посмъртно немога да изям всичко това, неможе ли примерно да се яде на половината на това?
Искам да започна тази диета =]

То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?

MichellePhan
01-30-2010, 20:24
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



Посмъртно не мога да изям всичко това, не може ли примерно да се яде на половината на това?
Искам да започна тази диета =]

То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?
Аз ям 1 кофичка мляко и НЕ съм гладна въобще....Но аз ям 1 кофичка 3,6%.

Sissy90
01-30-2010, 20:24
На мен днес ми е ден за почивка, все пак ми направиха бисквитена торта. :D
А най-тъпото е, че дори не ми хареса и сега ми е зле от нея. ХААХХАХА.

Абе, момичета, ще ви задам един доста тъп въпрос. Някой знае ли как точно се топят мазниние? Тоест... просто се изпаряват или ги изхвърляме по някакъв начин? :lol: Ако да, как? 8-)
Сори, просто винаги ми е било интересно. 8-)
В тялото протичат сложни биохимични реакции. При тях се разграждат молекулите на мазнините и от това разграждане се освобождава енергия, която всъщност тялото ползва за поддържане на телесната температура и жизнените функции, както и за движението на тялото, храносмилането, мисловните процеси и т. н. Когато приемаш по-малко енергия, отколкото изразходваш, тялото ти просто се принуждава да си използва натрупаните "резерви", иначе използва енергията от храната.
Чрез потта се изхвърлят вода и соли, нищо друго. А като ходите до тоалента, се изхвърлят веществата, които са неразградими за тялото.

vaniliika
01-30-2010, 20:59
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



Посмъртно не мога да изям всичко това, не може ли примерно да се яде на половината на това?
Искам да започна тази диета =]

То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?
Аз ям 1 кофичка мляко и НЕ съм гладна въобще....Но аз ям 1 кофичка 3,6%.

ама нали си наясно че това 2-те кофички мляко примерно е за ЦЕЛИЯ ден.. а не за едно ядене :P ... щото ако с една кофичка се начждаш на ден.. не би ти трябвало диета ... :D ... то и аз на едно ядене мога една кофичка,ама после ко праим .. цял ден на едно кис. мляко аз не знам просто :D ..

MichellePhan
01-30-2010, 21:06
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



Посмъртно не мога да изям всичко това, не може ли примерно да се яде на половината на това?
Искам да започна тази диета =]

То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?
Аз ям 1 кофичка мляко и НЕ съм гладна въобще....Но аз ям 1 кофичка 3,6%.

ама нали си наясно че това 2-те кофички мляко примерно е за ЦЕЛИЯ ден.. а не за едно ядене :P ... щото ако с една кофичка се начждаш на ден.. не би ти трябвало диета ... :D ... то и аз на едно ядене мога една кофичка,ама после ко праим .. цял ден на едно кис. мляко аз не знам просто :D ..
Аз говоря за цял ден...Ами аз преди бях супер слаба и майка ми се притесни,заведе ме на диетолог за да кача килограми,но пък сега станаха прекалено много....свикнала съм на много малко храна...от бебе не съм яла почти нищо

ImmortalSportFreak
01-30-2010, 21:11
аз ако кажа моята може и бан да получа
ти си манияк с тия стероиди човече :D :D

MichellePhan
01-30-2010, 22:42
През 1-вия ден от диетата на Боряна може ли вместо кисело мляко да ям сирене или прясно мляко?

Nadyty
01-31-2010, 08:32
ооо...утре почвам диетата на Боряна с една приятелка.... :grin: :grin: :grin: :grin: малко ме притеснява това,че нема да има никакви зеленчуци останали до вторник...но ше измисля нещо може да ида да си купя от пазара... :D :D :-) :-)някой друг ще почне ли диетата на Боряна? :-) :-) :-)

titinkaa
01-31-2010, 12:54
Сега се разрових да чета за диетата на Боряна и случайно попаднах на една жена,която споделя ето тази диета,с която за 5 дни се свалят 5килограма...

1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-3 сварени картофа
4ден-2 кг ябълки
5ден-3 банана

Иначе и аз мисля да я почна от утре ама се чудя дали тази на Боряна или тази която се ви пуснах,а иначе четох че една жена е свалила за 10 дена 8кг и все още ги е задържала вече 8-ми месец не ги е качила,става въпрос за диетата на Боряна. :)

billytalent
01-31-2010, 12:56
^Мерси,точно тази диета търсех преди,защото ми се видя по-добра от тази на Боряна :)

titinkaa
01-31-2010, 13:15
^Мерси,точно тази диета търсех преди,защото ми се видя по-добра от тази на Боряна :)

Хехе как така съм улучила и то без да искам я намерих :)

vagarious
01-31-2010, 13:50
Ровех се из нета за разни диети и ефекта от тях и се замислих:ами ако ми се бъгне метаболизма, ако сега ми няма нищо(да чукна на дърво), но всичко се случи по-нататък,когато съм по-голяма(пак да чукна на дърво) какво ще правя!?Замислих се, правилно ли е това,което правя аз и вие,всички вие,които се стремите към идеалната фигура(и аз, в това число)!?Съмнявам се да е, но стремежа към по-добрата фигура побеждава. :? Та, някак си придобих ентусиазъм за някои неща,относно диетите, спорта, правилноо хранене и т.н.Мотивирах се ОТНОВО да поставя началото на нещо, надявам се много правилно за мен(хихи), а именно това:
• Яжте много салати - вкусни са и не са калорични. Слагайте сиренце или извара, може и царевица. Аз не ползвам олио, но вие може да сложите мъничко. По-добре обаче е зехтин. Салати има много, а в нета може да намерите интересни и вкусни идеи.
• Другите ваши първи приятели трябва да са плодовете. Защо да набивате торти и други подобни. Направете си плодова салата с лека сметана и поръсете с канела. Внимавайте само с бананите и гроздето.
• Откажете тежките меса. Хапвайте пиле (както ви душа иска) и риба.
• Какво да ви кажа за хляба? Забравето го. Вярно, че топъл и вкусен бял хляб не се забравя лесно, но какво да се прави. Просто хапвайте по-малко - 1-2 филийки. Зарежете сандвичите, играят лоши номера.
• Не ползвайте олио, ако е възможно. По-добре зехтин, но той пък е скъп, направо може без мазнини.
• Разхождайте се, аз не спортувам, мързи ме. Но ходя много по Витоша или по Борисовата градина. Ако може, ходете пеша до работата и не ползвайте асансьорите.
• Опитайте лунната диета.
• Гледайте оптимистично на вашето отслабване.
Е, това започвам аз, заедно с лунната диета(ако не забравям кога е):прибавям си упражненията,които започнах миналата седмица:ще се съобразявам и с някои неща от 90 дневната диета и така.Просто вече КРАЙ!!Знам, че това всеки всеки път го казва и нищо не прави по въпроса(както и аз), но наистина този път започвам.Е,давам началото и на критичните коментари. :)

titinkaa
01-31-2010, 14:13
^ Еми аз това спазвам,в смисъл понякога съм правила диети,друг път не,но от известно време ям всичко това което ти описа,хляб ям и то по 1-2 филийки на ден,но пълнозърнест,белия хляб съм го забравила вече 2 години от както не съм го хапвала,плодове си ям на корем квото ми се яде,само банани не ям и грозде не ям някак си не ги харесвам,зленчуци всички ги обичам най-вече краставиците и доматите и както каза със сиренце,но сега зимни япериод наблягам на прясното зеле с настъргани морковчета,все пак зелето не е калорично,а даже е препоръчително за диети, и така сладкото съм го спряла вече месец,както и пици и т.н. :) Днес дори на фитнес бях :) чакам сега да се стопли март или април месец и почвам да бягам на стадиона :)

vagarious
01-31-2010, 14:20
Идеално просто! :) Имаш ефект от този "режим" нали!?Като изключим диетите, които спазваш/е и всичко друго строго определено !? :)

mimsssssss
01-31-2010, 14:32
искам да попитам сушените плодове по магазините как са сушени ? смисъл те са си обикновен ушаф нали нямат някви химии или подобни работи? искам просто да почна да закусвам с тях, защото много ми харесват, но предварително да се осведомя колко са полезни :)
п.п. извинявам се че пиша в тази тема, но ми се стори най - правилна

shakira96
01-31-2010, 14:50
А не, КРАЙ вече! Качила съм 1,5 кг. :shock: От утре мисля да започна с Нестле Фитнес - за закуска и вечеря. Отзад на кутията има и някакъв режим - мисля и него да го почвам + упражнения. От няколко месеца съм спряла и газираните напитки. Трябва да започна да се ограничавам и с другите вредни храни. Стискайте палци!! Дано успея да се справя! :)

billytalent
01-31-2010, 14:53
Това Нестле Фитнес е много калорично и по-възможно е да качиш от него,отколкото да свалиш :?

titinkaa
01-31-2010, 15:06
Идеално просто! :) Имаш ефект от този "режим" нали!?Като изключим диетите, които спазваш/е и всичко друго строго определено !? :)

Да,има ефект :)

Infinity
01-31-2010, 15:26
Това Нестле Фитнес е много калорично и по-възможно е да качиш от него,отколкото да свалиш :?Добре как разбра , че е много калорично ? :-o :o
Порция / 40грр / + 125 мл. нискомаслено прясно мляко са ти 177ксал.
Никак не му изглежда калорична , ако трябва примерно да го сравним със една вафла, която не е по-малко калорична , но не засища толкова.

PinkFloydSound
01-31-2010, 15:29
Вие... не сте особено запознати явно.
Не калориите са толкова важни, а съотношението между въглехидрати, белтъци и мазнини. Те и овесените ядки са калорични, ама...
А това Нестле Фитнес е голям боклук, като ще и половин калория на порция да има... Как може да вярвате на подобни простотии?

Sissy90
01-31-2010, 15:30
Това Нестле Фитнес е много калорично и по-възможно е да качиш от него,отколкото да свалиш :?Добре как разбра , че е много калорично ? :-o :o
Порция / 40грр / + 125 мл. нискомаслено прясно мляко са ти 177ксал.
Никак не му изглежда калорична , ако трябва примерно да го сравним със една вафла, която не е по-малко калорична , но не засища толкова.
Порцията 40 гр. + 125 мл мляко не е особено засищаща. Тази диета, която я пише на опаковката, е по-скоро рекламен трик и не е никак пълноценна и си е глад като цяло.

billytalent
01-31-2010, 15:31
Ти си решаваш,за мен е пълен боклук,имам приятелки които постоянно си хапваха от него и сега ела да ги видиш,тук не става въпрос за сравнение с вафли и подобни,просто ако искаш да отслабнеш не е най-добрият вариант!!!

titinkaa
01-31-2010, 16:00
Ако толкова държиш на мюсли по-добре си купи на Биосет-мюсли с мен и орехи,има и вътре сушен банан,стафиди и т.н.,аз имам познат разпространител на тая фирма и само от тях си копувам мюсли и е много вкусно с прясно мляко :)

BlackKeys
01-31-2010, 16:06
Аз пък съм на друго мнение за фитнеса.... боклук си е, вярно, но от около 3 месеца закусвам редовно с него(не винаги), много повече от 30-40 грама на ден и откакто съм спряла другите боклуци, съм отслабнала. Така че аз мисля, че ефект има, но и да няма, то аз не съм напълняла от него. Но иначе е по-добре да си взимаш някакво друго мюсли, хем по-полезно, хем по-евтино. То тоя фитнес 1 кутия 6 лв. :-o

shakira96
01-31-2010, 16:12
Благодаря за отговорите. Иначе сега съм се взела Нестле Фитнес-а и като го свърша ще гледам да си взема нещо по-полезно. :) :)

PinkFloydSound
01-31-2010, 16:32
Прясно мляко 3 процента подходящо ли е за диета? Определено е по-добре от обезмаслено, ама не знам дали е много добра идея.

HexGirl
01-31-2010, 16:35
мии мисля че най добре ако имаш от каде да си копуваш прясно мляко не от пакет а директно от животно... нз тук обикалят разни хора и продават.
Това е най добре 1 во защото знаеш че поне няма консерванти после за да не ти е много мазно просто като го свариш просто обери каимака и си го разреждаи с малко водичка. Така е наи добре за диета .Друг вариянт е соевото мляко ама мен ми е гадно за теб нз

mimsssssss
01-31-2010, 18:09
искам да попитам сушените плодове по магазините как са сушени ? смисъл те са си обикновен ушаф нали нямат някви химии или подобни работи? искам просто да почна да закусвам с тях, защото много ми харесват, но предварително да се осведомя колко са полезни :)
п.п. извинявам се че пиша в тази тема, но ми се стори най - правилна
? :)

titinkaa
01-31-2010, 18:47
^ Няма никва химия в тях, те са изключително полезни - съдържат балансирано количество минерали и витамини, както и полезни въглехидрати (глюкоза и фруктоза), благодарение на които не водят до напълняване. Затова сушените плодове могат спокойно да се използват както за разтоварващ ден, така и за строга ограничаваща диета. В изсушените плодове се съдържа също много разтворима целулоза (пектини), която нормализира процеса на преработване на храната. Целулозата поема вредните продукти от обмяната на веществата и ги извежда от организма. Едновременно с тях се извеждат и излишъците от холестерола. В тях няма мазнини, а калоричността варира от 200 до 300 калории/100 грама. :)

mimsssssss
01-31-2010, 18:59
мерси много тит :) радвам се че са полезни. аз няма за диета да ги ям, просто на даскало една торбичка 100- 200 грама да има какво да ям. че иначе мрънкат ако хрупаме някви ябълки или цял час като си беля мандарините :D :D :D

billytalent
01-31-2010, 19:52
Аз да питам тези замразените зеленчуци,полезни ли са?Майка ми често чи прави някакви задушени картофи или ориз с тях,ама все пак? :-o

galu6a
02-01-2010, 05:00
Аз да питам тези замразените зеленчуци,полезни ли са?Майка ми често чи прави някакви задушени картофи или ориз с тях,ама все пак? :-o

ми да все пак са зеленчуци ,но знам ,че когато са замразени няат витамини вече или поне така знам

ferit0
02-01-2010, 06:11
Искам да попитам някой знае ли дали ще има някакъв ефект ако всяка сутрин пия ябълков оцет? Също така искам да попитам за тези солети за тънка талия на Хрус-Хрус, полезни ли са, стават ли за диета??

ferit0
02-01-2010, 06:22
Значи.. искам да започна една то диетие - тази на Боряна и тази коюто беше пуснала титинка. Обаче се чуда оя да започна.. Та въпроса ми е дали мога да ги смеся примерно..
Ето ги диетите
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-3 сварени картофа
4ден-2 кг ябълки
5ден-3 банана


И мойта да е

1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-5 сварени картофа
4ден-3 твърдо сварени яйца и 1 кг ябълки
5ден-1 банан и 500 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Sissy90
02-01-2010, 07:57
Аз да питам тези замразените зеленчуци,полезни ли са?Майка ми често чи прави някакви задушени картофи или ориз с тях,ама все пак? :-o
Зеленчуци са все пак, полезни са. Аз често си правя супа с такива зеленчуци. Естествено, част от витамините се убиват при замразяването и варенето, но така или иначе грах примерно не можа да се яде суров.

titinkaa
02-01-2010, 11:25
Значи.. искам да започна една то диетие - тази на Боряна и тази коюто беше пуснала титинка. Обаче се чуда оя да започна.. Та въпроса ми е дали мога да ги смеся примерно..
Ето ги диетите
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-3 сварени картофа
4ден-2 кг ябълки
5ден-3 банана


И мойта да е

1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-5 сварени картофа
4ден-3 твърдо сварени яйца и 1 кг ябълки
5ден-1 банан и 500 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Става така,но за първия ден ябълката я изяш по-добре за закуска и на обяд след даскало яж млякото до вечерта на 4 пъти или 3 пъти,казвам ти го защото не е хубаво да смесваш витамин с протеин,затова ги яж отделно най-малко 2 часа да има разлика между едното и другото

MichellePhan
02-01-2010, 11:26
А на тази Диета на Боряна може ли да ям прясно мляко или сирене вместо кисело мляко?

titinkaa
02-01-2010, 11:39
^ Еми може,то нали е пак мляко,няма значение дали е прясно или кисело

MichellePhan
02-01-2010, 11:50
Мерси :)
Спаси ме за утре.А горе-долу колко мляко може да пия(3.6%)?

titinkaa
02-01-2010, 12:09
^ еми то една кутия е 1л. значи горе долу литър и половина даже ако можеш и два литра изпий :)

titinkaa
02-03-2010, 10:15
Аз тея дни съм на строга диета :D само на картофи и ориз я карам и препечен хляб,че ме е налегнал грипа и кореме ме боли ужасно много,за 2 дена съм свалила кило и половина

MichellePhan
02-03-2010, 11:38
[b]Пречи ли,че съм изпила на prisun нектар с киви?Сега изядох

buuu
02-03-2010, 13:34
Значи.. искам да започна една то диетие - тази на Боряна и тази коюто беше пуснала титинка. Обаче се чуда оя да започна.. Та въпроса ми е дали мога да ги смеся примерно..
Ето ги диетите
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)



1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-3 сварени картофа
4ден-2 кг ябълки
5ден-3 банана


И мойта да е

1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
3ден-5 сварени картофа
4ден-3 твърдо сварени яйца и 1 кг ябълки
5ден-1 банан и 500 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)


по добре недей картофите и бананите са въглехидрати и то доста особено бананите... ако ги мешиш така се едно нищо непраиш :shock:

ferit0
02-03-2010, 16:44
Искам да попитам дали са вредни сушените сливи. .. тез бисквити чизи.. ии сладката царевицаа

Goddess
02-03-2010, 17:52
Аз искам да питам за 90 - дневната, към бобовите храни, дали може да се яде царевица от консервите ? На Bonduelle примерно ?

Sunshin3
02-04-2010, 08:13
Значи аз искам да сваля съвсем малко от бедрата и коремчето, искам да намаля с около 3-4кг. Бихте ли ми препоръчали някаква не много оскъдна диета? :D

titinkaa
02-04-2010, 08:15
^ витаминно-протеиновата с нея за около 5 дни се свалят до 5кг,или пък диетата на Боряна тя е на същия принцип

buuu
02-04-2010, 08:17
ква е тая на Боряна :lol: ?

titinkaa
02-04-2010, 08:44
^ 1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Това е на
Боряна

cherrypezz
02-04-2010, 10:55
Ей хора :o
Аз се включвам май по никое време ама нищо ....
На 90 дневната съм. Днес ми е 11 ден (май) - въглехидратен :D ммм ядох препечена филийка с доматен сос, кисели краставички,маслини и чушка и после петифурки :smt049
И така де. Засега съм отслабнала с 2-3 кг. Не ми личат, но ги усещам 8-) така де- НЕ ги усещам 8-)

titinkaa
02-04-2010, 12:16
^ усещаш ли ги или не ги усещаш? :D

cherrypezz
02-04-2010, 12:35
Усещам, че ги няма :D

titinkaa
02-04-2010, 12:50
^ аха ок :D

titinkaa
02-06-2010, 08:14
пък аз да споделя с вас за 4-5 дена съм свалила 3,5кг,направо останах учудена като се видях сутринта на кантара :D

MichellePhan
02-06-2010, 09:07
аз вече съм 50 кг :grin: Без да спазвам диети....Нещо....7кг за 1 месец без диети...:/

vagarious
02-06-2010, 09:09
Блазе ви.Аз даже съм качила, докато спазвам диета/не супер стриктно/, но не и като да не я спазвам. :?

titinkaa
02-06-2010, 09:14
Е аз съм свалила щото тея дни не съм мн добре със стомаха и ям по-малко,повече наблягам на картофите,ориза,солети,сол нки,тем подобни,иначе едвали щях да ги сваля за толкова кратко време,пък и май имам хроничен колит,и сега трябва доста храни да спра нацяло,за да не ме боли и да нямам стомашни неразположения :(

enjoyth3lif3
02-06-2010, 11:33
Аз съм на 90 дневната 6-ти ден ми е ! -3 кг съм! Обаче днес за мое нещастие баща ми донесе 1 торта и две тарелки тулумбички с шоколод. Немога да си намеря място в нас честно ви казвам реве ми сее! :( :cry: :cry:

titinkaa
02-06-2010, 12:03
стискай зъби :D

enjoyth3lif3
02-06-2010, 12:05
Охх дано да мога! А утре ми е ваглехидратен ден мога ли да се хапна една толумбичка или не? Ако НЕ ще се примиря някак си :(

PinkFloydSound
02-06-2010, 12:07
Кажи му да ги изнесе/скрие някъде.
Повярвай ми, ако хапнеш една толумбичка, после ще изядеш всичките. 8-) Барабар с тортата.

enjoyth3lif3
02-06-2010, 12:13
Сега мисля да си легна да се опитам да поспя за да не мисля за тях! И казах му да ги изнесе, но отговорът беше: Къде да ги сложа? Тря да си намера някъкво занимание иначееееееееее .... :( :?

titinkaa
02-06-2010, 12:27
хапни утре,все пак утре може да се ядът такива неща

vanilievisez
02-06-2010, 14:25
Аз съм 13-ти ден на 90-дневната и съм само килограм надолу, очевидно бавно свалям.
Затова пък 4 сантиметра от бедрото съм свалила, йай. 8-)

enjoyth3lif3
02-06-2010, 14:55
Неможах да се сдържа ... Хапнах го! 6-ти ден ми е? Кажете да почна ли от начало или да продължа! Утре ми е въглехидратен и ще хапна само на обяд и това ще ми е защото изядох еклера с шоколад :? :(

vagarious
02-06-2010, 15:02
^ Продължавай!!Но утре във въглехидратния ти ден, не яж прекалено много сладки и тестени работи.Не прекалявай и оттам нататък си се придържай.Човешко е, но в никакъв случай не спирай!

enjoyth3lif3
02-06-2010, 15:23
Утре мисля на обяд да хапна две филийки хляб "Вита" или друг пъбнозърнест с малко маргарин и да не вечерям! Не мога да си го простя тоя еклер :X :?

vagarious
02-06-2010, 16:28
Има ли такива, които са на 90 дневната и утре/най-късно в други ден/ да им е белтъчен и да си направят менюто, заедно с мен!? 8-) Трудно ми е самичка, а и ще е забавно?! :grin: :)

cherrypezz
02-06-2010, 17:13
Оф... имам чувството че прекалявам!
Смисъл ...днес ми беше белтъчен ден и си направих един омлет с доматен сос , шунка и кашкавал и ми викат "Ау кво е мазно, ау нз си кво си нали беше на диета..." :( а аз тази рецепта я прочетох в един форум, че е именно за този ден :? уфффффффффф

vanilievisez
02-06-2010, 17:19
И на мен днес ми беше белтъчен.
Аз пък на вечеря хапнах малко повече, вместо по-малко, хаха, но нищо.
Значи "закусвах" два резена круша.
Обядът беше пържола със салатка моркови и домати. Филийка черен хляб.
Следобед един банан.
Вечерята като обяда, но без хляба и с едно сварено яйце.
Освен това бях на танци и се чувствам добре, макар че ми е гладно. :Д

enjoyth3lif3
02-06-2010, 17:58
Аз на бебелтъчния ям варени яйца със салата и ми е супер! :grin:

titinkaa
02-07-2010, 08:05
ох,кво да кажа пък аз,писна ми от картофи,препечен хляб,сирене и т.н. :D ама хем ям хем отслабвам :D 4кг за 6 дни :D

StreetFame
02-07-2010, 08:39
ох,кво да кажа пък аз,писна ми от картофи,препечен хляб,сирене и т.н. :D ама хем ям хем отслабвам :D 4кг за 6 дни :D
:shock: Как?
Сори, ако си казвала, ама не съм видяла, въпреки че следя темата.
И аз трябва да сваля малко, че заради един рожден ден качих няколко кг. :D

titinkaa
02-07-2010, 08:48
Не се допуска реклама или препоръка на лекарства и лекарствени продукти.

Raybeez

smiirnoff
02-07-2010, 08:50
Браво на всички ! :Д
Аз исках след празниците да мина на някаква диета, за да сваля няколко коледни и новогодишни килограми (:Д), ама нямах воля и се отказах :Д
И сега от около 2 седмици не знам какво ми е станало, ама свалям ей така, а ям нормално, даже някой път ям супер много сладко :О
За 2 седмици свалих 5 килограма, а продължавам да ям О.О
Нещо съм се бъгнала от всякъде.

Следя тази тема, гледам колко воля имат хората, а аз за едни 3 килограма не можах да се наглася за диета о.О
Евала ви правя на всички, продължавайте и успех !

(а аз дано продължа да свалям :Д )

StreetFame
02-07-2010, 08:59
Не се допуска реклама или препоръка на лекарства и лекарствени продукти.

Raybeez

titinkaa
02-07-2010, 09:13
^Да,извинете,забравих :)

Imperfect
02-07-2010, 15:12
извинете за тъпия въпрос , ноо след като не съм навътре в тези неща и много незнам .. тази зима почнах много на компоти ,ноо незнам дали изобщо са калорични или нещо подобно - ако някой може да ми отговори на този въпрос ще бъда благодарна ?!.. :)

heiress
02-07-2010, 15:39
Калорични са.. бъкани са със захар.

roshlichka
02-07-2010, 15:54
аз мисля да започна този режим с нестле фитнес ама незнам дали наистина се сваля или е калориченн.. съветвайте ме

titinkaa
02-07-2010, 16:36
аз мисля да започна този режим с нестле фитнес ама незнам дали наистина се сваля или е калориченн.. съветвайте ме

Едни казват че е калоричен,други обратното,чесно казано не съм го опитвала и нз,не съм му чела описанието дори

mArMaLaDkA
02-07-2010, 16:40
аз мисля да започна този режим с нестле фитнес ама незнам дали наистина се сваля или е калориченн.. съветвайте ме

Добре, че сте вие, рибки, че Нестле да си продават боклуците. :lol:

cherrypezz
02-07-2010, 19:50
минус 3 кг 8-)

MichellePhan
02-07-2010, 19:52
офф....хора кажете ми ще си разваля ли метаболизма ако направя онази диета на боряна и след тва 90 дневната?Много ме е страх :/ Н а боряна за 10 дни,а 90 дневната за 4-6 седмици :/

MichellePhan
02-07-2010, 20:12
офф....хора кажете ми ще си разваля ли метаболизма ако направя онази диета на боряна и след тва 90 дневната?Много ме е страх :/ Н а боряна за 10 дни,а 90 дневната за 4-6 седмици :/
Моля ви бързо,че почвам утре.От отговорите ви зависи какво 8-)

mArMaLaDkA
02-07-2010, 20:16
Абе, ти си на 13-14, какви диети те гонят? :-o Че и една след друга, без почивка. Тая диета на боряна беше някаква супер измислена. Че ти сега растеш. Имаш нужда от спанак, моркови, картофи, бяло месо, телешко, риба, ориз, сирене, мляко, яйца, а тая диета е пълно безумие. 2 кофички мляко за целия ден, 5 яйца за другия... Само си преебавате организмите от келешлък. :?

MichellePhan
02-07-2010, 20:24
Абе, ти си на 13-14, какви диети те гонят? :-o Че и една след друга, без почивка. Тая диета на боряна беше някаква супер измислена. Че ти сега растеш. Имаш нужда от спанак, моркови, картофи, бяло месо, телешко, риба, ориз, сирене, мляко, яйца, а тая диета е пълно безумие. 2 кофички мляко за целия ден, 5 яйца за другия... Само си преебавате организмите от келешлък. :?
Ако искаш да знеш аз отдавна съм го преебала още от бебе.Аз съм най-злоядото същество.До 1-2 клас бях прекалено слаба(1 клас 14-16кг),но майка ми ме заведе на диетолог и надебелях,но сега пък съм повече кг.От бебе съм яла само и единствено попара или пилешко с карфиол(пюре) на специална марка.Никога не съм се хранила ккато трябва.Аз на ден ям колкото на Боряна диетата,но в шоколад и вафли.Мисля,че едно кисело мляко е по-полезно от 1 шоколад и 2 вафли.

mArMaLaDkA
02-07-2010, 20:29
Киселото мляко си е чисто сухо мляко с вода. Това е тъжната истина. Не е нужно да спазваш диети, а просто да си оправиш начина на хранене. :-o И все пак, много ми е интересно колко си висока и колко тежиш, ей така, информативно.

MichellePhan
02-07-2010, 20:31
Киселото мляко си е чисто сухо мляко с вода. Това е тъжната истина. Не е нужно да спазваш диети, а просто да си оправиш начина на хранене. :-o И все пак, много ми е интересно колко си висока и колко тежиш, ей така, информативно.
156/55(или54) кг.

mArMaLaDkA
02-07-2010, 20:36
и? тепърва ще израстваш и килограмите ще се наместват. тва обаче(с ръста) ше се получи, ако вземеш да ядеш нещо различно от едно кисело мляко или вафла на ден. пилешко филе с някаква салата за обяд примерно е перфектно.
Да не говорим, че лятото със сигурност ще отслабнеш с поне 1-2 кг. :-o толкова то. Изказах си мнението, стига съм ви спамила в темата.

PinkFloydSound
02-07-2010, 20:38
Нали беше станала 50 от самосебе си? Почваш да се оплиташ в лъжите си, че то най-накрая ще се окаже, че си 39-годишен чичко-педофил, който следи малки диетуващи момиченца по форумите. :lol:
Не ми се оправдавай, моля ти се.

MichellePhan
02-07-2010, 21:09
Нали беше станала 50 от самосебе си? Почваш да се оплиташ в лъжите си, че то най-накрая ще се окаже, че си 39-годишен чичко-педофил, който следи малки диетуващи момиченца по форумите. :lol:
Не ми се оправдавай, моля ти се.
Ми...ти ще се окажеш накрая озлобен булдог :/ и не само аз съм ти казвала,че си злобна :/

titinkaa
02-08-2010, 11:14
офф....хора кажете ми ще си разваля ли метаболизма ако направя онази диета на боряна и след тва 90 дневната?Много ме е страх :/ Н а боряна за 10 дни,а 90 дневната за 4-6 седмици :/
Моля ви бързо,че почвам утре.От отговорите ви зависи какво 8-)

Ако мислиш да почваш,маправи едната,но после преди да почнеш другата направи най-малко 10 дена почивка

cherrypezz
02-09-2010, 15:08
Ехоооо, какво замълчахте?
Как е?
На мен днес ми е плодов ден 8-) тежко е... но не много. В другите дни само мисля как ще дойде обяд или вечеря да се наям, а днес съм си примирена, че така или иначе няма да ям като хората, така че е поносимо :D

Goddess
02-09-2010, 16:59
MichellePhan, карай си само 90 - дневната според мен. Достатъчно се отслабва от нея, като чета, а и се яде всичко необходимо за организма и метаболизма ти. Няма смисъл и от тази на Боряна.

MichellePhan
02-09-2010, 17:15
MichellePhan, карай си само 90 - дневната според мен. Достатъчно се отслабва от нея, като чета, а и се яде всичко необходимо за организма и метаболизма ти. Няма смисъл и от тази на Боряна.
и аз тка мисля

billytalent
02-09-2010, 18:56
Аз от понеделник започвам 90-дневната диета,надявам се :D

titinkaa
02-09-2010, 19:23
А аз се чудя дали да я пробвам тая на Боряна или да се пробвам с 90-дневната,до сега не съм я спазвала,а за тая на Боряна малко ме е страх да не си прецакам организма и метаболизма ?! Кво мислите вие? :(

billytalent
02-09-2010, 19:27
90-дневната е много по-добра и след това не се връщат свалените кг.поне аз не си ги върнах

cherrypezz
02-09-2010, 19:32
90-дневната е много по-добра и след това не се връщат свалените кг.поне аз не си ги върнах

Колко свали? Колко беше, колко стана, как я пази, колко време? ? ? :oops:

billytalent
02-09-2010, 19:37
90-дневната е много по-добра и след това не се връщат свалените кг.поне аз не си ги върнах

Колко свали? Колко беше, колко стана, как я пази, колко време? ? ? :oops:
5 кг.но всеки ден прегрешавах с нещо сладко,пазих я много малко,в смисъл правих я 3-4 дни,прекъсвах я и пак започвах-несериозна работа,но важното е че имаше ефект :)

cherrypezz
02-09-2010, 19:43
Браво :)

mcfly
02-09-2010, 21:17
Искам да попитам за 90-дневната диета какво означават тези цифри

""2.2-3 по големи парчета сирене или кашкавал (може и паниран), филия хляб, салата, вода.

3.2-3 кисели млека, хляб, салата, вода.

4.2-3 яйца варени, на очи или бъркани със сирене, салата или задушени зеленчуци, хляб, вода.""

billytalent
02-09-2010, 21:19
Искам да попитам за 90-дневната диета какво означават тези цифри

""2.2-3 по големи парчета сирене или кашкавал (може и паниран), филия хляб, салата, вода.

3.2-3 кисели млека, хляб, салата, вода.

4.2-3 яйца варени, на очи или бъркани със сирене, салата или задушени зеленчуци, хляб, вода.""
Това са ти вариантите на менюто през деня.Например можеш да ядеш 2-3 парчета сирене или 2-3 кисели млека

roshlichka
02-10-2010, 10:56
Момичета да ви попитам: Понеже започнах диетата на Боряна а не обичам яйца с какво да ги заменя - примерно кашкавал или сирене или нещо друго и в каква количество?

Nadyty
02-10-2010, 11:09
някой може ли да ми даде малко повече информация за 90 дневната диета? :D :D :D

titinkaa
02-10-2010, 11:17
Момичета да ви попитам: Понеже започнах диетата на Боряна а не обичам яйца с какво да ги заменя - примерно кашкавал или сирене или нещо друго и в каква количество?

Мисля че може с кашкавал или сирене,щото и те са протеини

vagarious
02-10-2010, 15:58
някой може ли да ми даде малко повече информация за 90 дневната диета? :D :D :D
ту
Ее напиши в 'нета 90 дневна диета и мн неща ще излязат.А и тук има една такава тема, само за тази диета и в началото на тази ДИЕТИ-Дневник има мн неща.Просто потърси!!!

ThroughStruggle
02-11-2010, 07:06
Така, и аз да се включа. :) Не съм много наясно дали го правите точно като дневник, но...
Добре, ще пиша като в дневник. 8-)

11 ден - 3 кг по-малко

cherrypezz
02-11-2010, 10:10
Ден 18ти - 3те килограма не са мръднали, но не се предавам!!! :D

heiress
02-11-2010, 22:09
Аз най- после се взех в ръце и вече 6-ти ден съм на диетата на Дюкан, но съм свалила само 2 кг.. :? А уж спазвам режима..

enjoyth3lif3
02-12-2010, 07:18
Охх 12 ден -3 кг :? Ама и аз няма да се отказвам :)

enjoyth3lif3
02-12-2010, 07:25
Охх 12 ден -3 кг :? Ама и аз няма да се отказвам :)

heiress
02-12-2010, 08:52
На каква диета си?

enjoyth3lif3
02-12-2010, 15:48
Ако питаш мен аз съм на 90 дневната :)

titinkaa
02-12-2010, 16:44
И аз мисля да почна 90-дневната :)

cherrypezz
02-12-2010, 18:59
Оооооооф днес прекалих...този въглехидратен ден е НАПРАВЕН за да се ПРЕКАЛЯВА :D ама голям съм гъз значи :D

heiress
02-12-2010, 19:23
Ако питаш мен аз съм на 90 дневната :)

Да теб питах стана ми интересно. :)

Оф, на мен вече започна да ми писва да се тъпча с яйца и месо.. още само 4 дни и ще мога да си хапвам и зеленчуци.. много съм щастлива. За първи път ми се случва да оценявам толкова храната и да й се радвам така. :D

Sissy90
02-12-2010, 21:33
Ако питаш мен аз съм на 90 дневната :)

Да теб питах стана ми интересно. :)

Оф, на мен вече започна да ми писва да се тъпча с яйца и месо.. още само 4 дни и ще мога да си хапвам и зеленчуци.. много съм щастлива. За първи път ми се случва да оценявам толкова храната и да й се радвам така. :D
10 дни ударен режим? Че трябва да си поне 100 кг, за да правиш такова нещо, иначе е излишно и вредно :shock:

PinkFloydSound
02-13-2010, 08:27
Той се прави до 5-6 дена, иначе после организмът почва да трупа мастни депа.

Sissy90
02-13-2010, 11:05
Той се прави до 5-6 дена, иначе после организмът почва да трупа мастни депа.
Не си права. Проблемът с прекалено дългия ударен режим е, че натоварва излишно бъбреците и прави червата лениви. Над 5 дни се прави само под лекарско наблюдение.

StreetFame
02-13-2010, 11:13
А какво точно трябва да се яде в тоя ударен режим? Има ли определени часове или ядеш когато си искаш? Четох за тая диета уж, ама нищо не и разбрах. :D Ако може някой да даде няколко примерни менюта. :)

Sissy90
02-13-2010, 11:20
А какво точно трябва да се яде в тоя ударен режим? Има ли определени часове или ядеш когато си искаш? Четох за тая диета уж, ама нищо не и разбрах. :D Ако може някой да даде няколко примерни менюта. :)
Трябва да ядеш възможно най-чисти белтъчини - месо без мазнина (печено или варено), яйца, обезмаслени млечни продукти. Ако решиш, да я правиш, прочети книгата. Няма часове за хранене, ядеш колкото и когато искаш от разрешените храни.

StreetFame
02-13-2010, 11:21
А какво точно трябва да се яде в тоя ударен режим? Има ли определени часове или ядеш когато си искаш? Четох за тая диета уж, ама нищо не и разбрах. :D Ако може някой да даде няколко примерни менюта. :)
Трябва да ядеш възможно най-чисти белтъчини - месо без мазнина (печено или варено), яйца, обезмаслени млечни продукти. Ако решиш, да я правиш, прочети книгата. Няма часове за хранене, ядеш колкото и когато искаш от разрешените храни.
Мерси. :)

heiress
02-13-2010, 13:36
Ако питаш мен аз съм на 90 дневната :)

Да теб питах стана ми интересно. :)

Оф, на мен вече започна да ми писва да се тъпча с яйца и месо.. още само 4 дни и ще мога да си хапвам и зеленчуци.. много съм щастлива. За първи път ми се случва да оценявам толкова храната и да й се радвам така. :D
10 дни ударен режим? Че трябва да си поне 100 кг, за да правиш такова нещо, иначе е излишно и вредно :shock:

Не, то не са точно 10 дни ударен режим. Просто първите 3 дни малко ги попретупах и не го спазвах съвсем, защото ядох неща извън режима, та реших да го удължа малко.

heiress
02-13-2010, 13:38
Иначе за сега.. 8-ми ден.. (или по- точно 5-ти, защото както казах първите 3 са малко попретупани, но все пак ги смятам, защото малко или много съм се ограничавала и тогава)- 3 кг.. бавно, но славно.. :D

StreetFame
02-14-2010, 09:48
2 кисели млека и 3 шишчета прекалено много ли е за обяд на белтъчения ден в 90 дневната диета? :oops: :lol:

TeenSpirit
02-14-2010, 10:14
И аз искам да отслабна, но по-бързо...
Преди около месец бях на 90 дневната за втори път, и за 1 седмица свалих само 1 кг, който е нищо.
Сега се чудя дали да я започна пак и дали ще има ефект.

Първия път бях свалила доста повече, за около 15 дни.

MichellePhan
02-14-2010, 10:34
За белтъчения ден ако ям за обяд 1 кисело мляко,за вечеря ще може ли месо да ям или пак кисело мляко?

Infinity
02-14-2010, 10:41
^ Може , но по-правилно ми се струва на обяд да ядеш месото , а на вечеря киселото мляко , но и обратно става.
TeenSpirit някъде назад в темата беше пусната една много хубава и лека диетка , с която за 3-4 дена свалих около 2-3 кг.
Казваше се Beauty и попринцип и приложена към едни хапчета за отлабване , но при мен самата диета имаше ефект и без тях.
Доста приятно и лека е . :)

MichellePhan
02-14-2010, 10:54
^ами например снежанката не е ли равна на салата+кисело мляко :D Може ли за вечеря салата Снежанка,а за обяд там пушено филе?За закуска ананас в консерва става ли?

heiress
02-14-2010, 11:16
Ооо, нека се похваля.. 8-ми ден.. 4 кг.. :grin:
Остават ми още 5-6 до желаното тегло. Иии вече не ми е чак толкова тежко.. преди ми беше много трудно, но взех, че свикнах с диетата. Особено от днес ще ми е супер, защото имам 5 дни, в които да ям и плодове и зеленчуци. :grin:

MichellePhan
02-14-2010, 11:25
^ браво. А мога ли да не закусвам понякога?

heiress
02-14-2010, 11:53
Ти на каква диета си, че ми стана интересно.. а мързелът надделява над това да прочета миналата страница..

MichellePhan
02-14-2010, 12:07
На 90 дневната.Понякога сутринта нямам време за закуска,а в училище не ми се ходи до магазините и направо на обяд ям.И пак питам:

Може ли за вечеря салата Снежанка,а за обяд там пушено филе?За закуска ананас в консерва става ли?
90 дневната ми се стори най-здравословната пък и ще правя онези упражнения,който бяха пуснали за стегнато тяло.На място ще бягам докато се изморя прекалено много и така.Смятам,че ще успея този път,защото усъзнах нещо за храната.Не мога да го обясня. :-o .

heiress
02-14-2010, 12:09
Е, то в 90- дневната не трябва ли да се яде след 12ч?

billytalent
02-14-2010, 12:09
По-добре замени ананаса от консерва с пресни плодове,аз когато бях на 90-дневната съм вечеряла Снежанка...мислех си от утре да я започна,но пък съм на РД,просто всичко е срещу мен 8-) :lol:

MichellePhan
02-14-2010, 12:17
hairess значи е по-добре че не ям.И без това сутринта нямам апетит.
billytalent ами аз само 1 ден ще ги ям ама май е по-добре днеска да го изям,а утре ако имам време за закуска ще си ям там пресни плодове.

heiress
02-14-2010, 12:18
Еми, не съм 100% сигурна.. но пък 90%.. или чакай, ще погледна.. но май си имаше някакви фази на организма.. или нещо такова...

heiress
02-14-2010, 12:20
Ето, намерих го.. значи правилно съм си мислела..

ЦИКЛИ НА ХРАНЕНЕ

Тялото е уредена система, която изисква уреден и хармоничен начин на хранене. Изследванията показват, че човешкият метаболизъм има 3 цикъла:
• 4.00 до 12.00 ч. - цикъл на чистене на организма
• 12.00 до 20.00 - цикъл на хранене
• 20.00 до 4.00 - храносмилателен цикъл

ЦИКЪЛ НА ЧИСТЕНЕ НА ОРГАНИЗМА (4.00-12.00)

По време на този цикъл се консумира минимално количество храна (задължително плодове) и се пие по-голямо количество вода, чай или ниско калорични напитки.По време на диетата се закусва само с плодове!

ЦИКЪЛ НА ХРАНЕНЕ (12.00-20.00)

По време на този цикъл се храним неограничено. Тук не е важно колко количество ще консумираме, а как ще консумираме храната и е задължително да спазваме времетраенето между отделните хранения.
При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа. В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден - 2 часа.
По време на плодовия ден е необходимо да се консумират повече плодове, но трябва да се знае, че един вид плод се смята за едно хранене. Между отделните хранения може да има от 1 до 2 часа.

ХРАНОСМИЛАТЕЛЕН ЦИКЪЛ (20.00-4.00)

По време на този цикъл се храносмила и усвоява храната, затова е необходимо да не се яде нищо. Ако не можете да издържите и сте много гладни, вземете си някакъв плод или чаша вода, може и чай без захар.

MichellePhan
02-14-2010, 12:26
Мерси :grin: Аз го бях забравила това за циклите :?

heiress
02-14-2010, 12:28
А, няма проблем.. :) Пак заповядай. :)

PinkFloydSound
02-14-2010, 14:30
Бе, вие вред ли сте да ядете пушено месо?!?

MichellePhan
02-14-2010, 14:43
AMG...аз пък ще ям каквото си искам.Единственото месо,което ям е пушеното филе.Ти като харесваш мазни свински пържоли,яж си ги :?

PinkFloydSound
02-14-2010, 14:55
Кой харесва мазни свински пържоли? :razz: Хахахах.
Пушеното е вредно и въобще не е за диета, случайно да си чувала? Аз ти го казвам като съвсем добронамерен съвет, ти се ръбиш. Плюс това е много осолено.
Ама ти си яж солените боклуци и си вярвай, че си на диета.

Има ли някой на лунната диета днес?

StreetFame
02-14-2010, 15:25
AMG...аз пък ще ям каквото си искам.Единственото месо,което ям е пушеното филе.Ти като харесваш мазни свински пържоли,яж си ги :?
Много се отваряш бе. :x Пушеното е вредно.

TeenSpirit
02-14-2010, 15:33
Търсих в предните страници, но не я намерих.
Аз не само искам да отслабна, а и да пречистя организма си, така че май пак ще се подложа на 90 дневната и дано тоя път да я изкарам цялата.

HexGirl
02-14-2010, 15:43
Ако питаш мен аз съм на 90 дневната :)

Да теб питах стана ми интересно. :)

Оф, на мен вече започна да ми писва да се тъпча с яйца и месо.. още само 4 дни и ще мога да си хапвам и зеленчуци.. много съм щастлива. За първи път ми се случва да оценявам толкова храната и да й се радвам така. :D
10 дни ударен режим? Че трябва да си поне 100 кг, за да правиш такова нещо, иначе е излишно и вредно :shock:

Не, то не са точно 10 дни ударен режим. Просто първите 3 дни малко ги попретупах и не го спазвах съвсем, защото ядох неща извън режима, та реших да го удължа малко.
а е какъв е тоя ударен режим ?

kuklichka_bg
02-14-2010, 15:47
От утре съм решила вече сериозно да се захващам с свалянето на кг.Искам да сваля 8 :) не съм дебела,просто съм перфекционистка 8-)
Утре ще ходя да се записвам и на фитнес,само със сладичкото незнам как ще се справям и с хапването като цяло. :?

PinkFloydSound
02-14-2010, 15:50
От утре съм решила вече сериозно да се захващам с свалянето на кг.Искам да сваля 8 :) не съм дебела,просто съм перфекционистка 8-)
Утре ще ходя да се записвам и на фитнес,само със сладичкото незнам как ще се справям и с хапването като цяло. :?
Ти ядеш доста сладко обаче, същата като мен си. 8-) В това няма лошо. До момента, в който поискаме да отслабнем, де. 8-)

Пък аз досега съм само на литър и половина вода, дано успея да не ям нищо до утре сутринта. :X:X

Nadyty
02-14-2010, 15:52
и аз смятам да почна 90 дневната диета...не съм дебела-нито пълна,но просто имам малко мазнинки по бедрата и малко по корема и ханша....искам да сваля най-малко 2кг....а и да ве попитам при белтъчния ден за обед може ли да се яде 3 пържени яйца със сурене,а за вечеря 1? :-D :-D

Goddess
02-14-2010, 17:08
а и да ве попитам при белтъчния ден за обед може ли да се яде 3 пържени яйца със сурене,а за вечеря 1? :-D :-D

Да. :)

heiress
02-14-2010, 20:10
а и да ве попитам при белтъчния ден за обед може ли да се яде 3 пържени яйца със сурене,а за вечеря 1? :-D :-D

Да. :)

4 яйца за 24 часа.. аз не бих си го причинила.

heiress
02-14-2010, 20:11
а и да ве попитам при белтъчния ден за обед може ли да се яде 3 пържени яйца със сурене,а за вечеря 1? :-D :-D

Да. :)

4 яйца за 24 часа.. аз не бих си го причинила.

heiress
02-14-2010, 20:11
Ако питаш мен аз съм на 90 дневната :)

Да теб питах стана ми интересно. :)

Оф, на мен вече започна да ми писва да се тъпча с яйца и месо.. още само 4 дни и ще мога да си хапвам и зеленчуци.. много съм щастлива. За първи път ми се случва да оценявам толкова храната и да й се радвам така. :D
10 дни ударен режим? Че трябва да си поне 100 кг, за да правиш такова нещо, иначе е излишно и вредно :shock:

Не, то не са точно 10 дни ударен режим. Просто първите 3 дни малко ги попретупах и не го спазвах съвсем, защото ядох неща извън режима, та реших да го удължа малко.
а е какъв е тоя ударен режим ?

Протеинов режим.. кара се само на белтъчини.

tonie__
02-14-2010, 20:13
а и да ве попитам при белтъчния ден за обед може ли да се яде 3 пържени яйца със сурене,а за вечеря 1? :-D :-D

Да. :)

4 яйца за 24 часа.. аз не бих си го причинила.


и аз не мисля,че е подходящо толкова много яйца.поради тази причина се отказах от една диета,в която един ден трябва да ядеш само яйца :?

Goddess
02-14-2010, 20:22
Нищо няма да й стане. :) Аз също съм яла, ама не 4, а 3. Все тая.
А по Великден не знам колко яйца ям на ден.. :lol: Иначе така рядко се сещам да си направя. Но като почна 90 - дневната и аз ще го карам така - 2 яйца, бъркани със сирене, салата и хляб, а вечерята ще ми е едно яйце и хляб..

В една своя публикация доц. Байкова казва: „Яйцата и киселото мляко са храната на здравето и дълголетието“. След старателно проучване, сме на мнението, че всички митове за вредното влияние на яйцата са напълно грешни. Дори напротив – яйцата са един от най-полезните естествени хранителни продукти, които може да консумираме и трябва да се възползваме пълноценно и разумно. Особено по Великден , когато ги имаме в изобилие!

Белтъкът и жълтъкът на яйцето съдържат протеини с аминокиселинен състав, мазнини с висока биологична стойност, витамини и минерални вещества. В състава на яйцата влизат витамин В2, В12, Е, А, D, минерали, йод, желязо, калций.
Всички те се усвояват с лекота от организма и носят оптимална стойност от здравословна гледна точка. Яйцата спомагат за възстановяване и изграждане на клетките в организма. Белтъкът на яйцето е изключително богат на аминокиселини и две яйца на ден носят хранителна стойност колкото 100 грама месо.

heiress
02-14-2010, 20:27
Абе не се знае.. може и да получи някакъв обрив.

MichellePhan
02-14-2010, 20:41
аз като изядох 2 бъркани яйца със сирене и повърнах :? защо?

heiress
02-14-2010, 20:45
Нищо няма да й стане. :) Аз също съм яла, ама не 4, а 3. Все тая.
А по Великден не знам колко яйца ям на ден.. :lol: Иначе така рядко се сещам да си направя. Но като почна 90 - дневната и аз ще го карам така - 2 яйца, бъркани със сирене, салата и хляб, а вечерята ще ми е едно яйце и хляб..



Е, то в 90- дневната не трябва ли въглехидрати и белтъчини да се ядат в различни дни?

mArMaLaDkA
02-14-2010, 20:51
аз като изядох 2 бъркани яйца със сирене и повърнах :? защо?

'щото не ядеш "мазни свински пържоли", хах.

MichellePhan
02-14-2010, 20:52
Нищо няма да й стане. :) Аз също съм яла, ама не 4, а 3. Все тая.
А по Великден не знам колко яйца ям на ден.. :lol: Иначе така рядко се сещам да си направя. Но като почна 90 - дневната и аз ще го карам така - 2 яйца, бъркани със сирене, салата и хляб, а вечерята ще ми е едно яйце и хляб..



Е, то в 90- дневната не трябва ли въглехидрати и белтъчини да се ядат в различни дни?
ами поначало да,но казват,че хляб може.Супер много препоръчително е изобщо да не се яде хляб :? Иначе дори ако отслабнеш,то ще е за 1 месец - 2 кг :o

heiress
02-14-2010, 21:03
Е, то като ядеш хляб всичко се обезсмисля... поне така мисля.

Sissy90
02-14-2010, 23:22
аз като изядох 2 бъркани яйца със сирене и повърнах :? защо?
Може би си ги направила с много мазнина и това ти е подразнило стомаха.

vanilievisez
02-15-2010, 07:52
Абе, я стига глупости.
В диетата пише, че хляб може.
Аз си ям хляб. :)

heiress
02-15-2010, 09:12
Нещо като че ли започнах да качвам.. странно, но днес съм с 2 кг повече отколкото вчера, а диетата уж си я спазвам.... :x :x :x

Nadyty
02-15-2010, 11:10
Нещо като че ли започнах да качвам.. странно, но днес съм с 2 кг повече отколкото вчера, а диетата уж си я спазвам.... :x :x :x

zawisi koga si se merila...

titinkaa
02-15-2010, 11:14
Аз съм се решила да почна тая на Боряна от утре пък да видим дали ще издържа,не мога вече не се понасям и не понасям хората да ме обиждат :x

tonie__
02-15-2010, 11:23
азот днес официално почвам 5-дневната диета!толкова съм нервна в момента,че имам голямо желание да стана 40 кила и да умра от анорексия!

titinkaa
02-15-2010, 11:52
азот днес официално почвам 5-дневната диета!толкова съм нервна в момента,че имам голямо желание да стана 40 кила и да умра от анорексия!

коя 5 дневна диета?

MichellePhan
02-15-2010, 11:57
азот днес официално почвам 5-дневната диета!толкова съм нервна в момента,че имам голямо желание да стана 40 кила и да умра от анорексия!

коя 5 дневна диета?на Боряна сигурно :o

Goddess
02-15-2010, 12:11
Е, то като ядеш хляб всичко се обезсмисля... поне така мисля.

Еми не знам, в диетата пише да се яде..
По принцип идеята на самата диета е, че всъщност е...разделно хранене. И трябва да се яде всичко необходимо за организма. А хляба е необходим... А по принцип рядко ям, но специално с яйцата не мога без...иначе ми е гадно.

От примерното меню:

4.2-3 яйца варени, на очи или бъркани със сирене, салата или задушени зеленчуци, хляб, вода.

roshlichka
02-15-2010, 12:13
искам да попитам heiress нали беше на учарен режим колко дни г/д трябва да се спазва за да сваля 4 килограма и какво яде.. ако може да ми изброи някои от продуктите които е яла и по колко на ден .

PinkFloydSound
02-15-2010, 13:18
MichellePhan, продължаваш с неграмотните си изказвания... :lol: :lol: :lol: Не трябвало да се яде хляб, лелеее... Ма иначе си яж пушеното филе. 8-)

Хора, да ви се похваля! Днес наобед малко се олях с няколко сладки и парченце баница, обаче след това ходих на фитнес, където се премерих и се оказа, че кантарът в нас лъже. :grin: Не съм 53-4 кг, а 51,7, плюс това се мерих на пълен корем, така че сигурно съм още по-малко.
(sun)

Goddess
02-15-2010, 13:24
А честито. ;д Ти каква диета си спазвала до сега.. В смисъл, сега май не спазваш, но преди ?

PinkFloydSound
02-15-2010, 13:28
Хах, ами храня се здравословно. Просто преди приемах ужасно малко калории, сега ги увеличих. (:

cherrypezz
02-15-2010, 13:39
Отслабнала съм с още едно кило :grin:
ама днес ми е ден за варива и прегреших с няколко солети :?

billytalent
02-15-2010, 14:58
Аз от утре минавам на 90-дневната,преди малко се премерих и съм свалила 3кг. :shock: ,а тези дни ям адски много,но изобщо не си личат,мразя се вече и аз съм готова на всичко само да сваля 8-)

roshlichka
02-15-2010, 16:30
Присъединявам се към вас.. Започнах днес ударния режим за 5 дни защото имам да свалям 3-4 килограма. Днес съм яла - Активия закуска, малко кашкавал, много сирене (майка ми го изкисна за да не е толкова солено) и пилешко бяло месо на скара със съвсем малко сол за сметка на сиренето и 2 литра вода съм изпила.. ще повтарям 5те дни едно и също за ядене че не ообичам яйца.. Пожелайте ми успех и да се оттърва от 3-4 килограма за 5-6 дни. :-)

roshlichka
02-15-2010, 17:46
:booooomb: От сладко мога да се лиша но от плодове не и такаа изядох 1 лимон 1 средна ябълка и половин банан .. сега да питам развалих ли си режима?? :-o

heiress
02-15-2010, 18:11
Нещо като че ли започнах да качвам.. странно, но днес съм с 2 кг повече отколкото вчера, а диетата уж си я спазвам.... :x :x :x

zawisi koga si se merila...

Еми, сутринта се теглих.. на гладно.. а последните дни се мерих все вечерта.. и незнам... чудя се дали не може да е от това, че преи 3 дни ми дойде.. ии знам ли... много ми е странно.. и ми стана много тъпо като се претеглих.

vanilievisez
02-15-2010, 18:13
heiress, килограмите не ги гледай изобщо
те са вода, стомах /ако ти е нередовен/ много често..
гледай как изглеждаш и мери с метъра :)

heiress
02-15-2010, 18:14
искам да попитам heiress нали беше на учарен режим колко дни г/д трябва да се спазва за да сваля 4 килограма и какво яде.. ако може да ми изброи някои от продуктите които е яла и по колко на ден .

Еми, по принцип мисля, че 5 дни ще са ти достатъчни. Иначе можеш да ядеш обезмаслени млечни продукти и чисто месо, без мазнина, ако е пилешко- без кожата. Когато огладнееш, тогава ядеш. Няма проблем. Всеки път щом почувстваш глад.

roshlichka
02-15-2010, 18:15
мерсии

heiress
02-15-2010, 18:16
heiress, килограмите не ги гледай изобщо
те са вода, стомах /ако ти е нередовен/ много често..
гледай как изглеждаш и мери с метъра :)

Добре, поуспокои ме малко..

heiress
02-15-2010, 18:16
мерсии

Моля.

Nadyty
02-15-2010, 18:20
може ли да ве попитам дали за закуска може да се яде стафиди,че в нас няма никакви плодове? :D :D Говоря за не повече от 40 г?

kuklichka_bg
02-16-2010, 08:50
Аз имам проблем.Значи от няколко дни когато съм гладна ям и после ми става много зле,даже изключително.Преди малко бях супер гладна ядох 1 сандвич нормален и сега ми е много лошо.Не съм се тъпкала. :( Освен това пък и съм супер гладна,но само като си помисля за храна и пак ми става зле... :-o :-o :-o

mynichka
02-16-2010, 12:13
Аз имам проблем.Значи от няколко дни когато съм гладна ям и после ми става много зле,даже изключително.Преди малко бях супер гладна ядох 1 сандвич нормален и сега ми е много лошо.Не съм се тъпкала. :( Освен това пък и съм супер гладна,но само като си помисля за храна и пак ми става зле... :-o :-o :-o
абсолютно същия проблем имам и аз

heiress
02-16-2010, 12:14
Предните дни какво сте яли? Да не ви се е свил стомахът?[/i]

billytalent
02-16-2010, 12:17
^Имах същият проблем,спокойно след 2-3 дни ще се оправиш :)

mynichka
02-16-2010, 12:22
heiress- ям доста, едва ли ми се е свил стомаха, но това ми се получава от 1 седмица насам

Nadyty
02-16-2010, 12:25
да ви се похваля отслабнала съм с 1,6кг?! :D :D :D

heiress
02-16-2010, 12:27
heiress- ям доста, едва ли ми се е свил стомаха, но това ми се получава от 1 седмица насам
Съжалявам, незнам тогава.. не ми се е случвало.. просто предположих..

roshlichka
02-16-2010, 12:34
офффффф незнам вече ще се побъркам.. днес 2ри ден съм на ударния режим и не съм помръднала и с грам :booooomb: а пишеше чеза 5 дни могат да се свалят до 5 кг

Nadyty
02-16-2010, 12:40
офффффф незнам вече ще се побъркам.. днес 2ри ден съм на ударния режим и не съм помръднала и с грам :booooomb: а пишеше чеза 5 дни могат да се свалят до 5 кг

не се притесняваи то на всеки организъм е различен,може да отслабнеш наведнъж с 2-3 кг :) :) :)

heiress
02-16-2010, 12:42
офффффф незнам вече ще се побъркам.. днес 2ри ден съм на ударния режим и не съм помръднала и с грам :booooomb: а пишеше чеза 5 дни могат да се свалят до 5 кг

Какво ядеш? Иначе аз от 2-рия ден започнах да смъквам.. ти може от 3-тия.

roshlichka
02-16-2010, 12:46
ами ям сирене което предварително го изкисвам няколко часа за да му падне солта така да се изразя, бяло пилешко месо на скара кашкавал малко и малко мляко... абе от всичко по-малко.. еее то днес е 2рия ден може да започна да смъквам от утре и дано стане така че незнам... а и да попитам.. може ли да се яде по 1 активия закуска на ден или е с прекалено голям процент?

heiress
02-16-2010, 12:49
Чакай, чакай, чакай.. не може да ядеш нито сирене, нито кашкавал.. само обезмаслени продукти, може извара. И месото без мазнина.

roshlichka
02-16-2010, 12:51
аааааааааааауу.. наистина лиии а аз най много ям сирене и кашкавал.. ау мерси многоооо :-) :-) :-) значи от тук продължавам по правилата и да се надяваме да сваля нещо.