PDA

View Full Version : ДИЕТИ - ДНЕВНИК 2



Страници : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

Nadyty
02-16-2010, 14:36
може ли да ве попитам на въслехидратния ден за обед може ли да се яде мюсли с кисело мляко ,а за вечеря с прясно (знам,4е млякото е белтъци,ама маика ми ми каза,че мюслито е бъглехидрати )и за тов ве питам може ли? :D :D :D :D

Infinity
02-16-2010, 14:38
Рошличка 8-) в момента колко кг. си и колко искаш да свалиш? :-o

roshlichka
02-16-2010, 14:44
Ами аз съм 168, 59 кг. а искам да стана 55-56 кг. засега. По нататък към лятото може и да се помъча още малко да сваля но засега ми стига при положение че бях 64 допреди 4 месеца

mynichka
02-16-2010, 15:01
момичетата със стомашния проблем- да не би да сте в цикъл, преди, след? Стрес? Ако след цикъл и когато съм под напрежение не мога да ям, гади ми се дори от водата.. :-o

Ще ви препоръчам нещо, което действа при мен. Наблегнете на плодовете и целенчуците, и ги яжте студени, т.е. нека са престояли поне 1 час в хладилника. Ябълки, банани..избягвайте плодове и изобщо храни, които дразнят стомаха и съдържат много киселина. Пийте минерална вода и излизайте повече на чист въздух. :)
мерси :)

anonimchetou
02-16-2010, 15:50
при мен пък се получава някакъв постоянен баланс.Не се лишавам от нищо хапвам доста и то каквоото ми се прияде и си оставам 47 кг. Нито качвам , нито свалям и съм много добре. Радвам се че не се нуждая от диети а и де се нуждаех не мога да ги спазвам просто обичам да ям.

cherrypezz
02-16-2010, 16:44
Ох хора, аз сега съм в цикъл и е някакъв кошмар. Яденето ми е гадно, но като гладувам също ми е гадно :( постоянно ме боли стомахът (не много де, е неприятно) , а утре ми е плодов ден и направо не знам....

Nadyty
02-16-2010, 17:42
може ли да ве попитам на въслехидратния ден за обед може ли да се яде мюсли с кисело мляко ,а за вечеря с прясно (знам,4е млякото е белтъци,ама маика ми ми каза,че мюслито е бъглехидрати )и за тов ве питам може ли? :D :D :D :D

може ли да ми помогнете?

:-D

cherrypezz
02-16-2010, 18:43
може ли да ве попитам на въслехидратния ден за обед може ли да се яде мюсли с кисело мляко ,а за вечеря с прясно (знам,4е млякото е белтъци,ама маика ми ми каза,че мюслито е бъглехидрати )и за тов ве питам може ли? :D :D :D :D

може ли да ми помогнете?

:-D

Не може. Млякото НЕ Е въглехидрат. А и кво ще се измъчваш с тва тъпо мюсли във въглехидратния ден , при условие че можеш да си хапнеш нещо къдее къде по- вкусно.

titinkaa
02-16-2010, 19:25
И аз съм в цъкъл 3-ти ден вече свършва де,ама се очудвам като никой друг път да не ми се преяде сладко,може би защото от месец и половина съм намалила сладкото до минимум и затова не изпитвам мн нужда от него :)

heiress
02-17-2010, 07:56
Ами аз съм 168, 59 кг. а искам да стана 55-56 кг. засега. По нататък към лятото може и да се помъча още малко да сваля но засега ми стига при положение че бях 64 допреди 4 месеца
И аз съм точно така. С малката разлика, че съм 1 кг повече от теб.. :(

roshlichka
02-17-2010, 09:00
таъзи сутрин бях 57.8 кг ама цялата треперех сигурно кръвното ми беше паднало и изядох 1 малка черна филийка с кашкавал и 4 блокчета шоколад да ми се вдигне кръвното.. сега съм на роожден ден и незнам.. е продължавам на месо до колкото мога само да не припеадна.

MichellePhan
02-17-2010, 14:05
Хора отчаях се от безволието ми...Какво правите когато ви се прияде,а не трябва(смисъл например 1-2 часа след ядене и малко(от скука) ви се прияде).Кажете ми някоя хубава книга....или игра....За белтъчния ден(на 90 дневна диета съм) ако ям за обяд яйца за вечеря може ли да ям нещо друго.Ами ако на обяд изям 2 бъркани яйца със сирене,а на вечеря 1 ли трябва да изям :?

PinkFloydSound
02-17-2010, 14:17
То било ебаси якото да ходиш на фитнес, бе! Днес бягах, ходих, правих най-различни упражнения. Супер добре се чувствам при такава физическа активност. (sun) Пък и може да отслабна от фитнеса, кой знае...

roshlichka
02-17-2010, 15:58
Хора отчаях се от безволието ми...Какво правите когато ви се прияде,а не трябва(смисъл например 1-2 часа след ядене и малко(от скука) ви се прияде).Кажете ми някоя хубава книга....или игра....За белтъчния ден(на 90 дневна диета съм) ако ям за обяд яйца за вечеря може ли да ям нещо друго.Ами ако на обяд изям 2 бъркани яйца със сирене,а на вечеря 1 ли трябва да изям :?

ами да ако ядеш 2 бъркани яйца на обяд вечерта би трябвало да ядеш 1 защото нали пише на вечеря да се яде 1/2 от обяда. Не се тревоже и аз постоянно съм гладна и затова ям на всеки 1-2 часа по малко. Примерно в 12часа 1 малко пилешко каренце в 2часа отхапвам си още една хапка и така цял ден като не прекалявам.

MichellePhan
02-17-2010, 16:12
...

...
кажете упражнения за корем и бедра.... :/

cherrypezz
02-17-2010, 17:47
Аз нито спазвам това да е същото каквото на обяд, нито да е половината. Вярно е, че вечер човек не трябва да се тъпче,но все пак...абе пак си отслабвам. 8-)

А в понеделник ми е първият воден ден. Не знам дали ще издържа или да го карам на плодове...ох ужас :( Съвети?

billytalent
02-17-2010, 17:50
^Колко си свалила до сега? :)

Goddess
02-17-2010, 17:51
Аз нито спазвам това да е същото каквото на обяд, нито да е половината. Вярно е, че вечер човек не трябва да се тъпче,но все пак...абе пак си отслабвам. 8-)

А в понеделник ми е първият воден ден. Не знам дали ще издържа или да го карам на плодове...ох ужас :( Съвети?

По принцип ако нямаш чаак толкова за отслабване, може и да го пропуснеш. Полезно е такова прочистване, но не всеки може да го издържи. А тази диета да се спазва цели 90 дни ми се струва...рисковано да изчезнеш. 8-) Освен ако човек няма наистина доста "излишък".

Nadyty
02-17-2010, 17:51
Аз нито спазвам това да е същото каквото на обяд, нито да е половината. Вярно е, че вечер човек не трябва да се тъпче,но все пак...абе пак си отслабвам. 8-)

А в понеделник ми е първият воден ден. Не знам дали ще издържа или да го карам на плодове...ох ужас :( Съвети?


еми ако можеш да издържиш нна вода-добре.Ама ти колко трябва да сваляш?

cherrypezz
02-17-2010, 19:07
Ми сега съм 54. Свалих 4 до сега и искам поне още 2-3. Не съм решила съвсем да изчезвам :D
Работата е там, че го усещам по дрехите,кантара, а и ми казват,че съм отслабнала, АМА примерно една позната и тя е 54-55 и е ебаси кльощата а аз съм си няква пак такава :?

heiress
02-17-2010, 19:10
Оф, аз пък умирам от глад.. цял ден нямах време да ям.. а сега имаме и гости и пак няма как.. усещам как пак ще ям по нощите..

vanilievisez
02-17-2010, 19:41
Ми сега съм 54. Свалих 4 до сега и искам поне още 2-3. Не съм решила съвсем да изчезвам :D
Работата е там, че го усещам по дрехите,кантара, а и ми казват,че съм отслабнала, АМА примерно една позната и тя е 54-55 и е ебаси кльощата а аз съм си няква пак такава :?

очевидно сме почнали диетата по 1 и също време, и на мен в понеделник ми е 1-ви воден :)

vampireee
02-17-2010, 19:42
такам реших се от утре и аз почвам 90 дневната диета и забелязвам, че доста хора от тук я спазват
не ми се търси из страниците споделете от колко време сте на този режим и колко кг сте смъкнали :)

cherrypezz
02-17-2010, 19:51
Ми сега съм 54. Свалих 4 до сега и искам поне още 2-3. Не съм решила съвсем да изчезвам :D
Работата е там, че го усещам по дрехите,кантара, а и ми казват,че съм отслабнала, АМА примерно една позната и тя е 54-55 и е ебаси кльощата а аз съм си няква пак такава :?

очевидно сме почнали диетата по 1 и също време, и на мен в понеделник ми е 1-ви воден :)

Хихи баси якото :D И как е ? С колко отслабна? Колко искаш да я пазиш? Ще я издържиш ли цялата? Ами водния ден? И не ти ли се подува коремът от тея плодове? :D

heiress
02-17-2010, 20:13
Боже, колко много въпроси. :D

vanilievisez
02-17-2010, 20:14
свалих 2, още поне три искам
хмм, подува ми се, да.. кофти е
ще го държа, ако ще да умра след него
ще я пазя, докато мога, поне докато сваля т'ва, което искам

ти?

Goddess
02-17-2010, 20:32
Само 2 кг за 25 дни ? ( защото ако не се лъжа - водния беше 29 - ия )

vanilievisez
02-18-2010, 07:20
само :Д
ами аз имам да свалям пет, колко да сваля?
всеки различно сваля, аз съм от бавните obviously

mynichka
02-18-2010, 07:35
^ по-добре бавно!

enjoyth3lif3
02-18-2010, 07:47
Аз съм на 90 дневната 18 ден -4-5 кг аз мисля да я изкарам цялата

TheCinderella
02-18-2010, 08:17
И аз я започнах, днес ми е 8ми ден.Мисля да я изкарам цялата, имам да свалям още 4-5 кг, за сега съм свалила 1 :)
Имам малко прегрешения на моменти, но според мен се справям сравнително добре.

titinkaa
02-18-2010, 12:10
Аз мисля да почвам диетата на Боряна от понеделник

cherrypezz
02-18-2010, 12:27
Аз искам още 2-3 и едва ли ще я пазя цялата.
Работата е там, че се притеснявам след диетата да не си ги върна и ще се опитам да ям разделно доколкото е възможно,ама........ :(

vampireee
02-18-2010, 15:00
днес ми е 1ви ден от 90 дневната
сутринта ядох ябълка, на обяд задушени зеленчуци, преди малко пак изядох една ябълка а за вечеря, знам че трябва да ям, това което съм яла на обяд, но пречи ли вместо това да изям 1 яйце ?

anna93
02-18-2010, 15:25
Аз мисля да почвам диетата на Боряна от понеделник

И аз! Но се чуда, ако издържа, дали да не е направя за по - дълго време. Всмисъл да я повторя 3 пъти.

roshlichka
02-18-2010, 15:37
аз на Боряна неможах да я издържа.. направо ми прилошаваше. а иначе вече съм 57.6 като се има в предвид че вчеря ядох торта а днес джоб :D и отделно малко шоколад бях яла.. абее не спазвам точно ударния режим ама съм доволна.

BlackKeys
02-18-2010, 16:59
може ли по време на диета, или по-точно при по-здравословно хранене да се яде Корни? Защото е някакво пълнозърнесто, мюсли бар се води... Естествено не от това с шоколад примерно.

PinkFloydSound
02-18-2010, 17:03
Естествено, че не. Има хиляди подсладители, боклуци и т.н.
Хора, учудвате ме. :-o

titinkaa
02-18-2010, 17:45
Аз мисля да почвам диетата на Боряна от понеделник

И аз! Но се чуда, ако издържа, дали да не е направя за по - дълго време. Всмисъл да я повторя 3 пъти.

Бе аз ще я почна пък квото стане,ако я издържа ще я повторя пак,но само ако наистина сваля някой килограм :)

newandoriginal
02-20-2010, 18:15
Здрасти,на всичкии тийнчета тук :-) Аз съм на 14 и искам някаква диетка ,лекичка, за да не си прецакам организма,да сваля 3-4 килца :D Можете ли да ми препоръчате нещо ? :-)

PinkFloydSound
02-20-2010, 18:28
Днес ядох много шоколад. :( Дори не беше вкусен, бати. :Д

vanilievisez
02-20-2010, 18:57
Би, пет парчета не са много.

аз не съм се мерила скоро, ще го правя след водния в понеделник
обаче на сантиметри, хохо
2, 5 от горната част на бедрото, два от долната
1,5 от талията
2 от ханша
2 от прасеца
доволна съм, да. :Д

PinkFloydSound
02-20-2010, 19:00
Ама аз само на вечеря ядох толкова. Следобед ядох цял.

MichellePhan
02-20-2010, 19:14
може ли на 90 дневната диета да правя само 3 дни-без 2(варива),защото вскъщи НИКОГА не правим леща,боб,яхния и няма как да ям в този ден.Смисъл само 3 дена да се редуват-Белтъченвъглехидратен и плодов

vanilievisez
02-20-2010, 19:26
ти си достатъчно слаба, хапвай смело!

//аз си търся някакви упражнения, ама дали ще намеря ;/

heiress
02-20-2010, 20:33
Край с плодовете и зеленчуците.. сега пак 5 дни мъчения. Вече ми се гади от яйца, мляко и месо..

cherrypezz
02-20-2010, 21:23
може ли на 90 дневната диета да правя само 3 дни-без 2(варива),защото вскъщи НИКОГА не правим леща,боб,яхния и няма как да ям в този ден.Смисъл само 3 дена да се редуват-Белтъченвъглехидратен и плодов

В този ден можеш да ядеш и други неща. Ориз със зеленчуци, грах, царевица и дори пържени картофки (е не много де 8-) ) . Аз досега в този ден веднъж не съм яла някаква гадна манджа. :-D

roshlichka
02-20-2010, 22:05
да ви кажа аз прамих ударния режим 4 дни.. станах 57 кг. и се отказвам от диети вече.. чак преди морето може да свяле 2-3 кг и това е защото сотиените ми станаха големи дупето ми стана малко отслабнах много и за височината ми си се харесвам много.. стига ми толкова.

heiress
02-20-2010, 22:14
Колко килограма свали за 4 дни?

roshlichka
02-20-2010, 22:17
2 кг за 4 дни като се има в предвид че неможах да стоя далеч от шоколада и ябълките.. изяждах по половин ябълка на ден и по 3-44 блокчета шоколад.

heiress
02-20-2010, 22:26
Е, браво.. аз пък.. за 15 дни- 4 килограма. Много бавно при мен се получава, но за сега не се отказвам.

Deadlock
02-21-2010, 02:05
ако това е бавно, аз съм хамстер..
нездравословно бързо е.

titinkaa
02-21-2010, 06:48
Е браво на всички за постигнатите резултати,аз от утре почвам диетата на Боряна,пък дано да я издържа и да има ефект естествено,стискайте ми палци :)

mynichkaweshtica
02-21-2010, 07:22
Здравейте момичета.. :-) И аз се присъединявам към вас, само че няма да спазвам определена диета ами мой си режим.. :P КОйто се състой в следните неща:
Никакви газирани и алкохолни напитки.. Тестените изделия до минимум.Много вода.Плодове и зеленчуци на корем.. :-D Ако не издържам без сладко, най-много едно блогче натурален шоколад.. Правя си вече и тетрадка с упражнения, много разходки, дишане на чист въздух и тичане.. :)

Иначе съм висока 163 см.. Тежа 64 кг :( Целя в рамките на 2 месеца в този режим да стана поне 54 :oops:

Sissy90
02-21-2010, 08:07
Край с плодовете и зеленчуците.. сега пак 5 дни мъчения. Вече ми се гади от яйца, мляко и месо..
Плодове? Все още ли става въпрос за Дюкан? И щом 5 дни са ти много, защо не пробваш редуване 3/3 или 1/1? И на мен ми идват в повече, предния път затова прекъснах режима, ама сега ще правя 1/1, Дюкат това препоръчва за хора със слаба воля и които имат да свалят малко.

Goddess
02-21-2010, 08:14
Аз утре почвам 90 - дневната.. ( надявам се да не ми се опорочат плановете ;д )
1.72 съм, тежа 60 кг.. Искам да стана 53 - 55 някъде.
Гадното е, че сутрин ставам в 6 и нямам никакъв апетит, а трябва да ям плод. В училище няма да ям ( което също ми е трудно, защото именно там огладнявам :-D ) И така, дано само я спазвам максимално стрикно. Възможно е да пропускам плодовия или да правя прегрешения в него, ама...важното е да има някакъв резултат.

heiress
02-21-2010, 08:14
Край с плодовете и зеленчуците.. сега пак 5 дни мъчения. Вече ми се гади от яйца, мляко и месо..
Плодове? Все още ли става въпрос за Дюкан? И щом 5 дни са ти много, защо не пробваш редуване 3/3 или 1/1? И на мен ми идват в повече, предния път затова прекъснах режима, ама сега ще правя 1/1, Дюкат това препоръчва за хора със слаба воля и които имат да свалят малко.

Не съм със слаба воля, а и това е най- удобният ми режим, за жалост.

heiress
02-21-2010, 08:16
Здравейте момичета.. :-) И аз се присъединявам към вас, само че няма да спазвам определена диета ами мой си режим.. :P КОйто се състой в следните неща:
Никакви газирани и алкохолни напитки.. Тестените изделия до минимум.Много вода.Плодове и зеленчуци на корем.. :-D Ако не издържам без сладко, най-много едно блогче натурален шоколад.. Правя си вече и тетрадка с упражнения, много разходки, дишане на чист въздух и тичане.. :)

Иначе съм висока 163 см.. Тежа 64 кг :( Целя в рамките на 2 месеца в този режим да стана поне 54 :oops:

2 месеца- 10 килограма.... не са ли малко множко? Едва ли ще стане, а ако стане после има голяма вероятност да си върнеш бързо теглото.

titinkaa
02-21-2010, 08:35
До сега съм чела най-различни коментари за диетата на Боряна и като гледам има ефект от нея и не се връщат пак килограмите,жени от 100кг стават на 70-80кг с тая диета,изумена съм просто,решена съм да я почвам и аз от утре,направо се надъхах като прочетох тези хубави отзиви и най-вече прекрасните килограми,които са постигнали,отивам след малко до магазина да се заредя с млеко и яйца,и някой друг зеленчук :)

titinkaa
02-21-2010, 08:42
Здравейте момичета.. :-) И аз се присъединявам към вас, само че няма да спазвам определена диета ами мой си режим.. :P КОйто се състой в следните неща:
Никакви газирани и алкохолни напитки.. Тестените изделия до минимум.Много вода.Плодове и зеленчуци на корем.. :-D Ако не издържам без сладко, най-много едно блогче натурален шоколад.. Правя си вече и тетрадка с упражнения, много разходки, дишане на чист въздух и тичане.. :)

Иначе съм висока 163 см.. Тежа 64 кг :( Целя в рамките на 2 месеца в този режим да стана поне 54 :oops:

2 месеца- 10 килограма.... не са ли малко множко? Едва ли ще стане, а ако стане после има голяма вероятност да си върнеш бързо теглото.

Ще ги свалиш лесно тея 10кг ако си по пълна,при по пълните момичета и жени по лесно се свалят килцата,и аз миналата година за 2месеца свалих 13-14кг и зимата само качих 3-4кг

pinki
02-21-2010, 08:54
Здравейте, на 24.02 започвам 90-дневната диета :) Знам, че ви е писнало от такива въпроси, но за периода от 24.02 до 3.04 т.е 40дни, като се има в предвид, че ще си спазвам диетата стриктно и ще спортувам по 2-3 пъти в седмицата, ще съм свалила ли мин 10кг? Благодаря :) Висока съм 172 и съм 70кг, искам да стана 60 :)

titinkaa
02-21-2010, 09:00
^Ще ги свалиш иска се воля и постояноство

heiress
02-21-2010, 09:06
Оф, много се дразня на тоя тъп кантар, 1 ден съм 60 кг, на следващия съм 61, после 62, и така постоянно.. предполагам, че е нормално, но е много дразнещо.. всеки път като се кача на кантара и се надявам да съм под тия тъпо 60 килограма и всеки път се разочаровам, незнам какъв ми е случея..

titinkaa
02-21-2010, 09:07
^ спокойно и моя прави така :D

heiress
02-21-2010, 09:09
Много е досадно.. :D

MichellePhan
02-21-2010, 09:41
Ако например изпия 1 чаша кока-кола и после 4-5 часа ходя бързо ще се опрости ли гряха ми :-D ?Кое е по-добре да ям сутрин:зелени ябълки,киви или портокали?И кажете упражнения за отслабване -не за стягане!

Goddess
02-21-2010, 09:44
Ако например изпия 1 чаша кока-кола и после 4-5 часа ходя бързо ще се опрости ли гряха ми :-D ?Кое е по-добре да ям сутрин:зелени ябълки,киви или портокали?И кажете упражнения за отслабване -не за стягане!

Ми при положение, че тази диета има ефект дори и с леките прегрешения...пий, ако наистина ти се пие. Ако не ми носят вкъщи, няма да пия аз, но има ли - няма шанс да не пия. Не могаа... 8-)
Иначе - ябълките, но и 3те може така или иначе. Най - доброто е тичане...или скачане на въже. Така се сваля най - цялостно.

Sissy90
02-21-2010, 09:51
heiress, предложих ти 1/1, защото е по-лесно да се спазва, пък и казваш, че ти е писнало от месо, яйца и мляко, но щом можеш и 5/5 да правиш, добре. Но плодовете наистина нямат място в диетата на Дюкан, защото в тях има прости въглехидрати, а основата на този режим е да се изключат (или поне сведат до минимум) мазнините и въглехидратите.
MichellePhan, защо не пиеш кола лайт? Аз по принцип не обичам кола и не знам дали има разлика във вкуса, ама надали е нещо чак толкова фрапиращо. Плодове няма голямо значение какво ще ядеш, виж кои най-много те засищат, за да не си много гладна по обяд. А упражнения "за отслабване" няма, отслабва се от негативен калориен баланс (изразходваш повече, отколкото ядеш). Всяко упражнение ще ти помогне за това, защото се изгаря енергия при движение. Кардио тренировките (бягане, аеробика, колело и т. н.) изгарят най-много енергия, така че те може да се водят като "за отслабване".

Goddess
02-21-2010, 10:08
Като кола манячка ( 8-) ), мога да кажа, че кола лайт е нещо отвратително. Може би ако човек наистина не пие кола, няма да му направи такова впечатление, ама това аз не мога да го пия. Все едно пия Дерби Кола.. ;д Не знам, ще се опитвам да ограничавам аз, пък ако успея, успея.

Sissy90
02-21-2010, 10:10
на мен ужасно много ми се иска за цапочна 90 дневната, обаче пак го закъсах със сърцето и не смея на тоя етап да правя каквото и да е.. просто не трябва да ям мазно, тестено и всякви тежки храни.. охх :( едва ли някой от вас може да ме разбере и да ми помогне, но ако започна да се храня предимно с плодове, зеленчуци, мляко, яйца, и изобщо храни, които са полезни, и започна да тичам всяка вечер дали ще ми се поопвари малко сърцето, щот хем искам да отслабна, хем да съм здрава, а аз като направя 5 крачки и се уморявам, задъхвам се и..
Това е много сериозно... Ако проблемите ти със сърцето са от наднормено тегло, недей да бягаш още, а само прави дълги разходки на бърз ход или карай колело. Лекуващият ти лекар трябва да ти даде насоки какво може и какво не можеш да правиш, за да не си навредиш. Спазвай това за тежките храни на първо време, а като се пооправиш, тогава помисли за конкретна диета. Със здравето не бива да си играеш.

Sissy90
02-21-2010, 10:15
Като кола манячка ( 8-) ), мога да кажа, че кола лайт е нещо отвратително. Може би ако човек наистина не пие кола, няма да му направи такова впечатление, ама това аз не мога да го пия. Все едно пия Дерби Кола.. ;д Не знам, ще се опитвам да ограничавам аз, пък ако успея, успея.
Съгласих се 8-) Аз така или иначе пия кока-кола (и то лайт) само преди да даря кръв, за да ми се вдигне кръвното :D И 1-2 пъти на лекции ми се е случвало, като нямам време да ям, да си взема една кола лайт и солети, но последния път ми стана лошо и от тогава не ми се иска дори да поглеждам кола.

Goddess
02-21-2010, 10:29
Мда. То по принцип не ми е толкова за калориите в колата, колкото затова, че е газирана...Цял живот пия в някакви промишлени количества и само дето ми подува корема. Не е полезна, ама какво да направя, обичам я. ;д Може би ще си позволявам при въглехдиратния ден, поне една чаша.. 8-)

MichellePhan
02-21-2010, 10:45
Мда. То по принцип не ми е толкова за калориите в колата, колкото затова, че е газирана...Цял живот пия в някакви промишлени количества и само дето ми подува корема. Не е полезна, ама какво да направя, обичам я. ;д Може би ще си позволявам при въглехдиратния ден, поне една чаша.. 8-)
ами аз преди като я направих за 3 дена < :D и не мислех за нея не ми се пиеше ама по телевизията даваха и просто не се стърпях...тя беше студена,газирана и кола <3 :D

anna93
02-21-2010, 12:36
според мен един - два пъти, ако нарушиш диетата, не е фатално... Все пак не може постоянно да се ограничаваш...

vanilievisez
02-21-2010, 13:28
утре ми е водният ден, малко се притеснявам, но се надявам да се справя
аз примерно на плодовия си ям сурови ядки, не смятам, че е вредно.. не се тревожете толкова ;Д
иначе за цялата диета не съм сгрешила нито веднъж
единственото е, че ям по-рано от 12, но съм от 12.20 на даскало, а ми е 1 час път
не мога да ям в училище, какво да ям там..

titinkaa
02-21-2010, 13:33
утре ми е водният ден, малко се притеснявам, но се надявам да се справя
аз примерно на плодовия си ям сурови ядки, не смятам, че е вредно.. не се тревожете толкова ;Д
иначе за цялата диета не съм сгрешила нито веднъж
единственото е, че ям по-рано от 12, но съм от 12.20 на даскало, а ми е 1 час път
не мога да ям в училище, какво да ям там..

пий минерална вода,тя е по лека и малко засища организма,докато чешмяната вода е тежка и огладняваш повече от нея

vanilievisez
02-21-2010, 13:35
мерси :)

enjoyth3lif3
02-21-2010, 14:15
vanilievisez, колко свали от 90 дневната до сега? на мен на 1-ви март ми е първия воден! :-)

cherrypezz
02-21-2010, 14:27
Аз напоследък се разхайтих :( не съм мръднала уааааааааа ! Даже днес ми е плодов и пак ям много :?
А утре в този воден... да се надяваме, че поне след него ще смъкна!!!

magiiito
02-21-2010, 14:41
и аз ще почвам 90 дневната диета след 1 седмица (като се върне майка ми) заедно да я правим :)

PinkFloydSound
02-21-2010, 14:56
Някой знае ли какво е да приемеш 3500 калории само за един следобед? Аз знам! :D
Казвам това, за да ви успокоя. Не се косете, ако сте пререшили с нещо малко, не се косете, ако леко сте си объркали диетата. Радвайте се, 4е не сте като мен...

vanilievisez
02-21-2010, 14:58
2 кила
3 сантиметра горна част на бедрата
2/3/4 см долна част
1,5 от талията
2/3 от прасеца
2 от ханша
ндааа.

Би, какво толкова яде :Д

billytalent
02-21-2010, 15:49
пожелавам успех на всички ви и не забравяйте, че най- важното е да си пазите здравето .. :)

Така е,аз затова спрях всякакви мои опити за диети и т.н.,защото получих здравословни проблеми и най-вече проблеми със стомаха

PinkFloydSound
02-21-2010, 15:52
Пък аз ве4е спирам с моите диети. Като си ядях боклуци, нямах никакви проблеми, по4нах ли да се храня "здравословно", дойдоха хилядите проблеми.. ;/
Ще видим докоа ще издъра, тъп4ейки се така, де.

billytalent
02-21-2010, 16:02
пожелавам успех на всички ви и не забравяйте, че най- важното е да си пазите здравето .. :)

Така е,аз затова спрях всякакви мои опити за диети и т.н.,защото получих здравословни проблеми и най-вече проблеми със стомаха

аз да чукна на дърво не съм получавала проблеми от диети, но пък за сметка на това ми се прояви наследствен проблем със сърцето и дано не е фатално, аз си се бъзикам за сега, ама утре ще видиме 8-) :)
дано няма никакви проблеми,иначе и аз имам приятелка която яде всичко и само 1 ден в седмицата и е прочистващ и аз си мисля така да правя

BlackKeys
02-21-2010, 16:20
Пък аз ве4е спирам с моите диети. Като си ядях боклуци, нямах никакви проблеми, по4нах ли да се храня "здравословно", дойдоха хилядите проблеми.. ;/
Ще видим докоа ще издъра, тъп4ейки се така, де.

Ти доколкото съм виждала твои снимки си добре, така че и да се тъпчеш с боклуци, ако спортуваш не мисля, че ще качиш.

HexGirl
02-21-2010, 18:22
днес си направих един колаж да се стимолирам да не ям 8-)
искам да го споделя с вас
колаж тип преди и след какво постигнах
http://prikachi.com/files/1381676A.jpg

roshlichka
02-21-2010, 18:26
бравооооо :-)

titinkaa
02-21-2010, 18:34
Браво,много хубаво че си постигнала такъв ефект :)

MichellePhan
02-21-2010, 18:36
днес си направих един колаж да се стимолирам да не ям 8-)
искам да го споделя с вас
колаж тип преди и след какво постигнах
http://prikachi.com/files/1381676A.jpg
wow....как постигна този чуден ефект :shock: Браво!! :grin:

heiress
02-21-2010, 18:40
heiress, предложих ти 1/1, защото е по-лесно да се спазва, пък и казваш, че ти е писнало от месо, яйца и мляко, но щом можеш и 5/5 да правиш, добре. Но плодовете наистина нямат място в диетата на Дюкан, защото в тях има прости въглехидрати, а основата на този режим е да се изключат (или поне сведат до минимум) мазнините и въглехидратите.

Мдааам.. много е кофти това с плодовете. Тъпото е, че храната започва да ми става супер безвкусна, но пък не спира да ми се яде.. в смисъл.. да ми се яде нещо друго. Но като цяло се очудвам от волята си и от това как хората около мен ядат какви ли не неща, а аз не съм прегрешила нито веднъж за сега.

HexGirl
02-21-2010, 18:46
днес си направих един колаж да се стимолирам да не ям 8-)
искам да го споделя с вас
колаж тип преди и след какво постигнах
http://prikachi.com/files/1381676A.jpg
wow....как постигна този чуден ефект :shock: Браво!! :grin:
ами този ефект не става за 1-2 месеца

просто се промених от към хранителни навици
бях изпаднала в гадна депресия и ядях само боклуци
а като по малка бях мн слаба ...
И просто почнах да ям само зеленчуци и плодове никакъв хляб нищо
а аз обичам хляб и то много
и просто за 2 години
сичко се нормализира :)
сега смятам да почна да спортувам активно но да видим де дали ще имам воля

billytalent
02-21-2010, 18:51
Браво за волята :) и аз ще си направя колаж сега да видя има ли някаква разлика изобщо 8-)

BlackKeys
02-21-2010, 18:53
Браво за волята :) и аз ще си направя колаж сега да видя има ли някаква разлика изобщо 8-)

Покажи го после. :D

А HexGirl, това за 2 години ли го постигна?

HexGirl
02-21-2010, 18:55
Браво за волята :) и аз ще си направя колаж сега да видя има ли някаква разлика изобщо 8-)

Покажи го после. :D

А HexGirl, това за 2 години ли го постигна?
горе доло :) може и малко повече
и
имаи предвид че не се движа много

MichellePhan
02-21-2010, 18:56
Ама само плодове и зеленчуци? :shock:

HexGirl
02-21-2010, 19:00
Ама само плодове и зеленчуци? :shock:
не казвам че не прегрешавам от време на време
ето днес се натъпках с сладко 8-)
но да
само хубава зелена храна не съм яла хамбургери пици и тн от може би 1 година
а баничка последно ядох като се върнах от бачкане на морето щот там нямаше никаде и цял сезон ми се ядеше 8-)

MichellePhan
02-21-2010, 19:03
LoOoOL :shock: И колко килограма отслабна?*човек не мога да повярвам,че само плодове и зеленчуци си яла*

heiress
02-21-2010, 19:05
Пф.. аз дори не мога да си представя как мога да се нахраня само с плодове и зеленчуци, но не ми се струва особено полезно.

HexGirl
02-21-2010, 19:06
бях 58 сега съм 49 :)
и имам още за смъкване и стягане
гоня перфектните 46-7 но да са твърди

heiress
02-21-2010, 19:06
Колко си висока?

HexGirl
02-21-2010, 19:10
Колко си висока?
165

heiress
02-21-2010, 19:12
Добре, ти като ядеш само плодове и зеленчуци изобщо не си набавяш необходимите вещества..

heiress
02-21-2010, 19:19
Има голяма разлика.

MichellePhan
02-21-2010, 19:19
^смисъл тялото и е станало перфектно? Lool Ама в какъв смисъл "нещо готвено"?

HexGirl
02-21-2010, 19:26
heiress
аз казвам че основната ми храна е това :)
не е седене на 1 чай цял ден но не е и половин хляб било той черен с още 1000 вида глупости които се водят здравословни :)

една богата салата емн по добре според мене

billytalent
02-21-2010, 19:31
http://prikachi.com/files/854028V.jpg момичето с бялото костюмче.

Да,тя е много добре в тялото и е супер сладка 8-)

MichellePhan
02-21-2010, 19:33
о.О Ама от този режим(онова) ли?Преди дебела~пълничка ли е била преди :D Смисъл...сега искам да ги гледеам и да си се стимулирам 8-)

Deadlock
02-21-2010, 21:08
Пък аз ве4е спирам с моите диети. Като си ядях боклуци, нямах никакви проблеми, по4нах ли да се храня "здравословно", дойдоха хилядите проблеми.. ;/
Ще видим докоа ще издъра, тъп4ейки се така, де.

какви проблеми?

billytalent
02-21-2010, 21:13
Браво за волята :) и аз ще си направя колаж сега да видя има ли някаква разлика изобщо 8-)

Покажи го после. :D

А HexGirl, това за 2 години ли го постигна?

Еми за съжаление няма огромна разлика,чувствам се ужасно :lol:

MichellePhan
02-21-2010, 21:23
^ нищо.... покажи,може да си въобразяваш :o :?

billytalent
02-21-2010, 21:27
^ нищо.... покажи,може да си въобразяваш :o :?

:shock:

heiress
02-21-2010, 21:28
Е, определено си по- слаба.

MichellePhan
02-21-2010, 21:29
ее.... личи си (май,ко не се лъжа 1-вата(със светлите дънки) е стара,а с черните е дето си отслабила)Краката на едната(черната) изглеждат по-тънки :o :?

billytalent
02-21-2010, 21:30
Аз не забелязвам,но ще се опитам да започна поне малко по-здравословно да се храня,ще намаля сладкото де,което ми е най-големият проблем,не мога повече да се измъчвам с диети :?

MichellePhan
02-22-2010, 10:36
^Еми така е,но пък аз НЕ обичам нито чипсове,нито тостове,e.t.c.Единственото ми вредно нещо БЕШЕ колата,но вече гледам да я спирам.От септември 2009г. съм изпила 3-4 чаши кока-кола :shock: Майка ми понеже обича натурален шоколад,само такъв взима.Всеки ден пия по 1-2 л вода.Значи аз г/д се храня добре.Просто не става.Не ям купешки зеленчуци(само на баба ми 8-) ),Няма приина поради която да съм пълна.Всеки ден вървя с бързо/средно темпо по 2-3км.Вкъщи докато гледам брат ми се гоним,боричкаме.Значи то аз няма от какво вредно повече да се откажа.БТВ и хляб не ям(просто не обичам-най-много пълнозърнест или типов).Имам предвид,че аз си слушам тялото.Обожавам чайове(всеки ден пия по 1-2) и то....пак съм пълна.Тъпо е,че всичко опира до външния вид.Тъпо е,че ако не си слаб/а ще трябва да търпиш подигравки,няма да можеш да направиш толкова неща,а дори ако успееш пълнотата ще ти пречи пак.Аз от днеска съм на 90 дневната диета,всяка вечер ще правя едни упражнения и просто така....аз какво друго мога да правя?Не мога да ходя на фитнес,няма на какво да се запиша да спортувам пък и дори да го направя другите записали се ми убиват настроението и не ми се тренира(направо-подиграват ми се,ако не съм се записала приятелка)....Ето днеска пак в училище госпожата по ФВС ни казваше пак,че не е хубаво де си дебел; е.t.с.Всички ти натякват,че си пълен и като се опиташ да отслабнеш ти се подиграват :? Това НЕ е нормално....
П.С:Днеска ми беше гаден ден и ся затова пиша толкова много.

MichellePhan
02-22-2010, 11:05
^еми поначало към 18-19 часа вечерям.На майка ми работата е по-тежка от фитнес.Тя няма свободно време.Тя поначало е със спортна фигура,но е пълна защото обожава сладкото и вобще не се храни редовно.Ама иначе аз и майка ми(казвам и за нея,защото имам нейната фигура и тяло) лесно отслабваме.Ето аз миналото лято от 55 станах 47 без диети.Само се записах на модерен балет,защото преди да напълнея съм ходина 4-5 година на спортни танци.Ама явно аз няма да отслабна с диети,но просто съм загубила форма и ми е трудно да бягам 1 км.Ето преди няколко дена 600 едвам избягах,а поначало бягам много.Може би заради нездравословното ми хранене още от бебе.Била съм ужасно злояда.Не съм яла с дни,защото не съм харесвала храната.Майка ми каза,че ако изям поне 1 вафла било голяма радост.Аз съм яла само сладко и то когато искам(няма определено закуска,обяд,вечеря).Сега съм 56кг. Искам да стана 40-41-42кг.Това означава,че най-малко 14 кг.155-56см.Сега ядох 2 големи парчета сирене на микровълнова и вода.Наядена съм.Към 3.30-4.00 часа ще ям 2 зелени ябълки.За вечеря сигурно сирене по шопски<обожавам млечни продукти,затова предпочитам сирене пред месо(не ям месо,само ако умирам от глад).Имаше една тема,в която се казва,че е много по-добре да напрегна мускулите си много за малко време.Смятам така да правя.10 мин супер бързо скачане на въже ( :D ) + много бързо клякане 5 мин + 2 мин без да спирам коремни преси бързо + 3 мин бързо клякане :D и 15 минути бързо бягане(на място :/)

billytalent
02-22-2010, 11:31
И аз питам КАК? 8-) когато гледам снимки на някакви момичета или диети съм много надъхана и изведнъж всичко,както ти каза се изпарява

MichellePhan
02-22-2010, 11:37
Аз пък си представям какво ще е като съм слаба.Как лятото ще мога да си се разхождам по морето,без да има погледи с насмешка,как ще мога да се обличам с всичко което искам,как само за 1-2 месеца ще ми се оправи живота,как ще изглеждам по-добре,как няма да ми се подиграват,как няма да ме дискримитират,как ще се чувствам добре в тялото си,как ще съм здрава,как някак си ще съм удовлетворена от това което съм постигнала.Не се стимулирам от хубавите тела на някой жени,не се стимулирам от написаното за диетата,а от това как ще се чувствам след това и колко по-лесно ще ми е и по-хубаво и вобще..... :grin:

billytalent
02-22-2010, 11:41
Не мога да си представя що за твари трябва да са тези,които дискриминират даден човек,заради теглото му-тва е адски жалко и смешно,тъпо и повърхностно,но има ги всякакви шибани боклуци за които външният вид е над всичко :?

MichellePhan
02-22-2010, 11:53
Не мога да си представя що за твари трябва да са тези,които дискриминират даден човек,заради теглото му-тва е адски жалко и смешно,тъпо и повърхностно,но има ги всякакви шибани боклуци за които външният вид е над всичко :?
госпожата по ФВС само по това оценява.Ето 400м бягане бях 3 в класа(точно 1 мин) и ми писа 5,а на онези кльощавите им писа 6 дето 2-3 мин се туткаха.....Играем волейбол и аз там спасявам всевъзможни топки,а една крава ми се изпречи и за да не я ударя отклоних топката и тази госпожа ме наказа :shock: После каза : "сега ще ви покажа,че не само с това момиче(дето трнира волейбол),но и с просто момиче което не се лигави" еми изкара кравата.Госпожата и подава,че тя даже не можа да уцели топката.После за да се оправдае каза "това момиче ако се постарае може....то няма 50 кг повече отколкото трябва,че да не може да скача като някой други момичета от класа" и ми каза,че съм се лигавила.

Infinity
02-22-2010, 12:26
Ще ви дам един съвет, като момиче , което може да се каже , ме има " перфектни мерки " , но не се ограничава от абсолютно нищо. Ям всичко - буквално , каквото душа ми поиска. 8-)
НО номера е да се откажеш , когато ти е най-сладко. Това правило си го спазвам за всичко , каквото и да ям и ефекта е просто идеален.
Закусвам нещо леко , на обяд си ям нещо готвено и вечерям нещо съвсем малко , ако огладнея. Но , ако ми се прияде шоколад или нещо друго винаги си ям. 8-) Просто това е приемайте от всичко по-малко , отказвайте се , когато сте набрали най-голяма сила. Махате храната , ставате от масата и се приключва. 8-) Това е .
170см. / 47 кг. 8-)

billytalent
02-22-2010, 13:12
tonitta ти колко искаш да свалиш???

billytalent
02-22-2010, 13:21
tonitta ти колко искаш да свалиш???

емм.. и аз не знам точно.. смисъл, искам да съм 50, ама и на 52-3 съм доволна!! 8-)

п.п. викай ми Тони

И аз искам толкова,сега като се стопли започвам да карам колело,дано има ефект 8-)

billytalent
02-22-2010, 13:47
И аз го гледах това,яко ще е,иначе и аз сега се чудя каква да започна само 90-дневната ми помага,но не ми се занимава

titinkaa
02-22-2010, 14:53
Аз пък друго установих преди малко,тъй като днес ми е първи ден от диетата на Боряна,осъзнах че не е лесно на две млека цял ден,и до преди малко я спазвах,но ето че размислих и сега ис хапнах един бейкрилс,пък квото ще да става.Смятам да не си изтощавам организма с тая диета,пък и другата седмица имам рожден ден и ще си хапна добре.Решила съм след като мине прочутия ден да стана по сериозна и да се огранича,така че съм решила до другата сряда да си ям квото искам и квото душа поиска,а от четвъртък да почна ограничение.Вече 2 пъти ям краставици и вече ми харесват,що годе ги бива,имат вкус,и ще си наблегна на тях и на плодовете и всички протеинови храни,така ще отслабна при всички положения,знам го от опит,щото така свалих преди 2г. 13кг :)

HexGirl
02-22-2010, 14:56
аз пък почвам да спортувам :)
ще си се храня малко и повечко спорт и ще си се потдържам надявам се

mynichka
02-22-2010, 15:11
И аз се намесвам :) чак пък перфектното тяло едва ли 8-) , но и аз много си го харесвам! Аз и сега се храня по същия начин,обаче не закусвам чай и ябълка, а чай и след 1 час кисело мляко, ям също на ден поне по един грейпфрут и моркови и да не забравям водата :booooomb: вече ми е писнало да се наливам всеки ден и постоянно да ми се ходи до тоалетна ....може би трябва да смъкна 3-4 кг, но от определени места, а няма как да стане освен със спорт ... Успех на всички с диетите и задължително ВОЛЯ

titinkaa
02-22-2010, 16:15
Аз пък друго установих преди малко,тъй като днес ми е първи ден от диетата на Боряна,осъзнах че не е лесно на две млека цял ден,и до преди малко я спазвах,но ето че размислих и сега ис хапнах един бейкрилс,пък квото ще да става.Смятам да не си изтощавам организма с тая диета,пък и другата седмица имам рожден ден и ще си хапна добре.Решила съм след като мине прочутия ден да стана по сериозна и да се огранича,така че съм решила до другата сряда да си ям квото искам и квото душа поиска,а от четвъртък да почна ограничение.Вече 2 пъти ям краставици и вече ми харесват,що годе ги бива,имат вкус,и ще си наблегна на тях и на плодовете и всички протеинови храни,така ще отслабна при всички положения,знам го от опит,щото така свалих преди 2г. 13кг :)

защо точно бейкролс??? :( по- добре да си беше намазала филия пълнозърнест хляб с шунка, сиренце..

нз просто награбих квото ми падне

magiiito
02-22-2010, 16:34
Аз пък друго установих преди малко,тъй като днес ми е първи ден от диетата на Боряна,осъзнах че не е лесно на две млека цял ден,и до преди малко я спазвах,но ето че размислих и сега ис хапнах един бейкрилс,пък квото ще да става.Смятам да не си изтощавам организма с тая диета,пък и другата седмица имам рожден ден и ще си хапна добре.Решила съм след като мине прочутия ден да стана по сериозна и да се огранича,така че съм решила до другата сряда да си ям квото искам и квото душа поиска,а от четвъртък да почна ограничение.Вече 2 пъти ям краставици и вече ми харесват,що годе ги бива,имат вкус,и ще си наблегна на тях и на плодовете и всички протеинови храни,така ще отслабна при всички положения,знам го от опит,щото така свалих преди 2г. 13кг :)

браво краставиците съдържат 99% вода :)

darkflower
02-22-2010, 16:49
Не си преебавайте така организма с диети МОЛЯ ВИ! :-# Днес може да сте 80кг утре ще станете 40 като мен и ще се чудите как да си потдържате живота. Всеки път си казвате мога още 1 килограм да сваля, айде и още един...Хранете се здравословно и огаждайте на организма си от време на време. Никой не е казал, че шоколада е забранен. Той ви дава енергия и ви прави щастливи, а от там изглеждате и красиви. Яжте просто от всичко, но по малко и нека бъде по равни порции, а не само сладко или само солено. Аз лично свалих 6 килограма и станах 40 от ядене на шоколад, пиене на кола и сок от грейпфрут и седене пред компютъра, понеже нямах сила да мърдам където и да е и гаджето трябваше да идва до нас, за да се виждаме.
Глезете организма си-яжте полезни неща (месо,риба,цитрусови плодове,зеленчуци...), но и яжте и вредни от време на време, че да не отвикне организма ептен без тях и накрая като тръгнете да ги ядете да ви се лепнат веднага на коремчето и бедрата...

billytalent
02-22-2010, 16:57
При мен става нещо странно хахаха до преди 1 седмица може би бях 58-9кг.преди няколко дни се притеглих и бях 56,а днес кантара показва че съм 54 кг. :shock: абсолютно верен си е,но аз ям много,а и външно не ми личи изобщо да съм свалила тези кг.

BlackKeys
02-22-2010, 17:08
При мен става нещо странно хахаха до преди 1 седмица може би бях 58-9кг.преди няколко дни се притеглих и бях 56,а днес кантара показва че съм 54 кг. :shock: абсолютно верен си е,но аз ям много,а и външно не ми личи изобщо да съм свалила тези кг.

По еднакво време ли си се теглила?

Sunrisee
02-22-2010, 17:17
Здравейте, момичета. :D Тъй като вече съм първа смяна и минах на по-здравословен режим мисля всеки ден да даи правя вкъщи сандвич от 2 филийки ръжен хляб и шунка(Никал джуниър ахах) и кашкавал. Подходящо ли е за старт на деня и въобще? Като се има предвид, че всяка сутрин(без събота и неделя) ще закусвам със сандвич. Имате ли други идеи за здравословна, домашнонаправена закуска (като изключим плодовете, които не ме засищат и след има няма 30 мин пак съм гладна) ? :-D

foreverr
02-22-2010, 17:28
При мен става нещо странно хахаха до преди 1 седмица може би бях 58-9кг.преди няколко дни се притеглих и бях 56,а днес кантара показва че съм 54 кг. :shock: абсолютно верен си е,но аз ям много,а и външно не ми личи изобщо да съм свалила тези кг.
Щом като не си личи че си ги свалила значи не си.А и щом и като ядеш няма как да си ги свалила.Ако ти е било дошло (като ти дойде организна се пълни с вода и тежиш повече) и акто ти е било дошло си тежала повече и като ти е свършило или след тва по малко.Друго обяснение е, че си пила мн вода, или че просто кантара не е верен.А последния вариант за който се сещам е да си била пила мн вода и да не си свалила 4, а 2 килограма или и аз нз вече обърках се... :razz:

billytalent
02-22-2010, 17:31
Еми не,нито съм била в цикъл скоро нито съм пила вода,кантара ми е верен,може пък да има някаква видима разлика,но аз не забелязвам,защото винаги искам още и още :D

Goddess
02-22-2010, 17:40
На мен първия ми ден мина добре. Сутринта изядох един банан, като се прибрах от училище 2 бъркани яйца със сирене и зелена слата; хляб, на вечеря само с едно яйце и салата и ябълка. :)
Надявам се поне 2 седмици да я издържа и да я спазвам стриктно.
Утре класната има рожден ден обаче ии ще й носим торта... Надявам се да устоя, ако не - ще хапна малко...за нейно здраве.. 8-)

cherrypezz
02-22-2010, 17:45
УСПЯХ! Днес ми беше водният ден и нищичко не съм хапнала юху 8-)
Добре де скапана съм и умирам за сън (ама то едва ли е от това) и след малко си лягам, че да не взема да се изкуша по никое време. Утре ми е белтъчен и ме чака голямо ядене :D Няма да се наплюсквам много де,ама все пак...... :-)

Иначе на килограми не съм мръднала по-надолу от това,което бях свалила, но иначе всичките ми дънки са толкова широки, че чак ми е неудобно да ходя, защото приличам на някаква торба :( нямам търпение да си купя дънки! 8-)

vanilievisez
02-22-2010, 18:09
УСПЯХ! Днес ми беше водният ден и нищичко не съм хапнала юху 8-)
Добре де скапана съм и умирам за сън (ама то едва ли е от това) и след малко си лягам, че да не взема да се изкуша по никое време. Утре ми е белтъчен и ме чака голямо ядене :D Няма да се наплюсквам много де,ама все пак...... :-)

Иначе на килограми не съм мръднала по-надолу от това,което бях свалила, но иначе всичките ми дънки са толкова широки, че чак ми е неудобно да ходя, защото приличам на някаква торба :( нямам търпение да си купя дънки! 8-)

;-)

cherrypezz
02-22-2010, 18:17
Ти?

6tepsel
02-22-2010, 18:17
Покрай всичките теми за здравословно хранене и аз се амбицирах ако не да почвам диета то поне да ограничавам сладкото, тестеното и газираното. Иначе що се отнася до самия режим на хранене....ами ужасен е...всъщност откакто минах първа смяна денят ми протича така:

6.30 часа - 2-3 лъжици мед
7 - 14 часа - 1,5л вода и евентуално някакъв плод (яденето на мед и пиенето на вода са ми абсолютен навик)
15 часа - обяд (който се случва едва през половината дни от седмицата)
20.00 - вечеря

Получава се,че ям 2 пъти на ден (и то не винаги) в малко неподходящо време (късно), но тва е положението. Просто до обяд никой не може да ме убеди да ям нещо различно от мед,плод или зеленчук.... и така. Иначе от днес спрях хляба (а си умирам за него и ядях поне по 3 филии на ден) и сладкото го ограничавам,защото не мога съвсем без него.... и ще видя какво ще се получи. Сега като е сухо вървя по поне 5-6 км, а като се стопли ще почна пак да тичам в южния или Борисовата. А и от време на време посещавам фитнеса, и от тази седмица смятам да си взема карта за по 3 посещения на седмица. :)

MichellePhan
02-22-2010, 19:01
Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?

vanilievisez
02-22-2010, 19:04
аз същото
но доста ми се хапва
ммм, за утре има месцеее :lol:

titinkaa
02-22-2010, 19:10
Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?

по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре :)

Goddess
02-22-2010, 19:13
Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?

по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре :)
Да, определено. На мен наобяд даже ми стана тежко от 2...
В момента не изпитвам абсолютно никакъв глад. Трудно ми е само в училище, защото коремът ми къркори и е ужасно.. :-D

MichellePhan
02-22-2010, 19:14
Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?

по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре :)
:D точно се сетих,че от тях повръщам.Човек няма и 1 път,в който да не съм повърнала или да не ми е станало лошо от яйца :X

MichellePhan
02-22-2010, 19:15
Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?

по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре :)
Да, определено. На мен наобяд даже ми стана тежко от 2...
В момента не изпитвам абсолютно никакъв глад. Трудно ми е само в училище, защото коремът ми къркори и е ужасно.. :-D
оо...и на мен ми къркори ама хубаво,че никой не чува :oops:

heiress
02-22-2010, 19:24
Нека и аз да се похваля. Днес си купих дънки.. около 2 номера по- малки. Не е кой знае какво, но аз си се радвам. Иначе май успях най- после да ги затвърдя тези 4 килограма, които съм смъкнала..

roshlichka
02-22-2010, 19:30
блазя ти.. а аз след като смъкнах 2 кг бях на рожден ден.. бабата на едно детенце беше направила пита и аз ядах стршно много и си върнах 2та кг и сега съм 59 кг пак :booooomb: много ви е криво много съм ядосана и започвам пак ограничения аа уикенда съм на пазар за пантабони че всичко ми е голямо и трябва да смъкна 2 кг до тогава.. незнам какк ужас плаче ми се

roshlichka
02-22-2010, 19:47
изготвих си меню от утре до събота или неделя

закуска
съвсем малко мюсли с прясно мляко 1%

обяд
1 ябълка с 1/2 кофичка активия от 0.5%

вечеря
2 ябълки с 1/2 кофичка активия от 0.5%


Това ще ми е за 4-5-6 дни.. зависи докаго стана 57 кг.

Deadlock
02-22-2010, 20:17
^няма да остане мускул по тебе

roshlichka
02-22-2010, 21:01
всмисъл няма да имам сила ли.. е ако усетя че започва да ми става зле ще хапна 1-2 блокчета шоколад.. няма да се оставя да припадна.

heiress
02-22-2010, 21:06
И аз се надявам моето мъчение да продължи успешно. Днес съм на 1 кола лайт и на един омлет.. Може и да съм смъкнала някой друг грам.

Deadlock
02-22-2010, 21:46
нямам предвид силата.
имам предвид, че има разлика между отслабване и намаляване на процента мазнини. с гладуване сваляш вода и мускули, не (само) мазнини. това би трябвало да звучи достатъчно зле.
търси, чети..

heiress
02-22-2010, 21:48
Това са глупости. Тя яде главно мляко, а белтъчините определено не "свалят" мускулите.

heiress
02-22-2010, 21:49
Да не говорим, че белтъчините изграждат мускулната тъкан..

Sissy90
02-22-2010, 22:01
Това са глупости. Тя яде главно мляко, а белтъчините определено не "свалят" мускулите.
Ключово в случая е количеството - една кофичка кисело и малко прясно мляко на почти никакви белтъчин, трябват доста повече.

heiress
02-22-2010, 22:03
Не мисля, че за 5-6 дни ще и стане нещо.

Deadlock
02-22-2010, 22:07
с тая кофичка Активия, а и с 10 кофички Активия нищо не прави.
търсете, четете и не говорете смешки.
ако искате. (:
------------
нищо няма да й стане бе. само ще си повтаря един и същ сценарий - гладуване, сваляне, ядене, качване, гладуване, сваляне.. скапване на организма, скапване.. а може и не. не ми пука. (:

лека ноощ *прозявка*

Sissy90
02-22-2010, 22:09
Не мисля, че за 5-6 дни ще и стане нещо.
Не съм твърдяла такова нещо. ай-много да се чувства като парцал, аз първите 3-4 дни на Дюкан така се чувствах постоянно :-D

heiress
02-22-2010, 22:13
И аз съм на Дюкан. Свикнах вече, яде ми се много ещо сладко, но за сега издържам..

Sissy90
02-23-2010, 06:24
И аз съм на Дюкан. Свикнах вече, яде ми се много ещо сладко, но за сега издържам..
Аз това го боря с кисело мляко с неподсладено какао и стевия (подсладител) - разбивам го с миксера (въпреки че днес като си отида във Варна, ще се оправям и без миксер :) ). Става вкусно и сладичко.

enjoyth3lif3
02-23-2010, 06:26
изготвих си меню от утре до събота или неделя

закуска
съвсем малко мюсли с прясно мляко 1%

обяд
1 ябълка с 1/2 кофичка активия от 0.5%

вечеря
2 ябълки с 1/2 кофичка активия от 0.5%


Това ще ми е за 4-5-6 дни.. зависи докаго стана 57 кг.
А ти колко се високаа? :-)

vanilievisez
02-23-2010, 06:36
днес се измерих, 52 кг съм
т'ва значи, че съм сваляла 1 кг на 10 дни, което, надявам се, не е толкова нездравословно
отделно се вмъкнах в едни стари дънки, които ми седяха потресаващо зле, а сега много добре изглеждам в тях.
йай :Д
продължавам!

ThroughStruggle
02-23-2010, 07:27
С тези краткотрайни, драстични диети, нищо няма да постигнете.

Ден 23 - 5 килограма по-малко.
Чувствам се прекрасно! :)

heiress
02-23-2010, 08:31
И аз съм на Дюкан. Свикнах вече, яде ми се много ещо сладко, но за сега издържам..
Аз това го боря с кисело мляко с неподсладено какао и стевия (подсладител) - разбивам го с миксера (въпреки че днес като си отида във Варна, ще се оправям и без миксер :) ). Става вкусно и сладичко.

Аз пък го боря с кисело мляко със степче и трици или с кисело мляко със степче и желатин иии яко омлети. :D :D

heiress
02-23-2010, 08:32
С тези краткотрайни, драстични диети, нищо няма да постигнете.

Ден 23 - 5 килограма по-малко.
Чувствам се прекрасно! :)

Ти на каква диета си? Защото аз съм ден 18-ти и съм почти 5 килограма по- малко и аз. Карам дюканската.

xAddicteDx
02-23-2010, 08:40
охоо, гледам, че сте напреднали вече, аз ви забравих и отдавна не съм писала.. такам аз свалих 3кг и повече не мърдам, не знам защо :-o а имам още 3 до целта, но не става и не става, вече се чудя какво да правя,но ме успокоява това, че поне не съм си ги върнала вече около 1 месец ..ако някой го интересува 53/170 съм :)

heiress
02-23-2010, 09:14
На каква диета си?

roshlichka
02-23-2010, 10:05
изготвих си меню от утре до събота или неделя

закуска
съвсем малко мюсли с прясно мляко 1%

обяд
1 ябълка с 1/2 кофичка активия от 0.5%

вечеря
2 ябълки с 1/2 кофичка активия от 0.5%


Това ще ми е за 4-5-6 дни.. зависи докаго стана 57 кг.
А ти колко се високаа? :-)


168 съм викоса

Goddess
02-23-2010, 10:47
Мм днес изядох 3 хапки торта и изпих една чашка кола...А тортата определено не ми се ядеше и можеше и да пропусна, ама ми викат "айде, айде.." и аз...Баси, дразня се. ;д
Сега си пека картофи. Нали може печени картофи ? ( за бобовия ден става въпрос )

cherrypezz
02-23-2010, 10:53
Минус кило и половина :D

titinkaa
02-23-2010, 11:14
Вече се отчайвам от себе си,пълна съм пък като почна да намалявам храната и спра за няколко дена сладкото и после изведнъж ми се преяжда всичко и заебавам всичко и почвам да ям сладко...Голямо прасе съм в последно време,писна ми да съм дебела идва пролет а аз още не може да отслабна,пък мислих да си купя нови дрехи и яки за пролетта,ама като се гледам ква съм свиня скоро май няма да е :D Кажете ми кво да правя,искам да съм слабааааа,ако ще и 50кг да стана да съм малко кокалеста и ръбеста ама да съм слабаа :booooomb: Говоря май глупости,ама се ядосвам на себе си :booooomb: 8-)

cherrypezz
02-23-2010, 11:45
Наплюсках се с белтъчно гювече :D

MichellePhan
02-23-2010, 12:06
ох...днеска ядох сирене,филия ръжен хляб и морков за обяд.После изядох 1 ябълка.... :o Докато търсих чай видях 2 шоколада :-x :booooomb: ,но се сдържах.За вечеря сигурно пак същото,но без хляба.
titinkaa ти колко килограма искаш да отслабнеш?На коя диета си(не следя)?Ходиш ли на фитнес/някакъв спорт?Колко си висока?

PinkFloydSound
02-23-2010, 12:17
Хаха, тука вси4ките, които пишеТЕ, сте психи4но болни. Добре 4е се осъзнах навреме.
Време е ве4е и вие да се осъзнаете... Храната ви е обсебила, мислите само за калории, пререшения, кила. Вси4ко това е обладало мисълта ви, вие НЕ мислите за друго.
Психоза.

Sunrisee
02-23-2010, 13:16
Хаха, тука вси4ките, които пишеТЕ, сте психи4но болни. Добре 4е се осъзнах навреме.
Време е ве4е и вие да се осъзнаете... Храната ви е обсебила, мислите само за калории, пререшения, кила. Вси4ко това е обладало мисълта ви, вие НЕ мислите за друго.
Психоза.
+1

Infinity
02-23-2010, 13:32
Хаха, тука вси4ките, които пишеТЕ, сте психи4но болни. Добре 4е се осъзнах навреме.
Време е ве4е и вие да се осъзнаете... Храната ви е обсебила, мислите само за калории, пререшения, кила. Вси4ко това е обладало мисълта ви, вие НЕ мислите за друго.
Психоза.
+1
Малко по-спокойно го карайте , че няма да свършите добре.
Ще изперкате , бе хора. 8-)

anna93
02-23-2010, 13:53
Оффф, писна ми от мен. Всеки ден си казвам, че почвам диета, но като отида в даскалото и видя баничките....... Няма начин да се въздържа оттях, но определено трябва да се стегна.

Goddess
02-23-2010, 14:58
Искам да питам нещо за въглехидратния при 90 - дневната.
Понеже в примерното меню са дадени някакви пици - демек тестени неща, вместо това може ли само препечена филийка с масло примерно ?Едит : И има ли значение дали сладоледът е шоколадов или някакъв друг ? ;д

Goddess
02-23-2010, 15:06
не, маслото не е въглехидрат. може да сложиш маслинки или доматки на филията.

Мерси. ;-)
И пак аз... :-D Ще може ли филия с течен шоколад тогава ? ( за обяд става дума ).. И на вечеря 3 топки сладолед и накрая 3 парченца шоколад...

cherrypezz
02-23-2010, 16:16
не, маслото не е въглехидрат. може да сложиш маслинки или доматки на филията.

Мерси. ;-)
И пак аз... :-D Ще може ли филия с течен шоколад тогава ? ( за обяд става дума ).. И на вечеря 3 топки сладолед и накрая 3 парченца шоколад...

Може. И с масло може. Мазнините не са напълно изключени. Нищо няма да ти стане ако сложиш колкото да омекне филийката 8-)

Goddess
02-23-2010, 16:43
А, перфектно. Мерси. 8-)

HexGirl
02-23-2010, 16:52
Еи дами пиша тука за да не отварям нова тема

От днеска почнах да тичам сутрин и през ден ще ходя на фитнес та да ви питам
знам че 1 час след каквото и да е натоварване не се яде
но пие ли се кафе ?
Защото за бягам от 6 сутринта до 7 после се къпя оправям и на училище
та питам мога ли в 7 и половина примерно да хапвам малко и кафенце ,защото в училище нямам кога и как ...

StreetFame
02-23-2010, 17:52
Вече се отчайвам от себе си,пълна съм пък като почна да намалявам храната и спра за няколко дена сладкото и после изведнъж ми се преяжда всичко и заебавам всичко и почвам да ям сладко...Голямо прасе съм в последно време,писна ми да съм дебела идва пролет а аз още не може да отслабна,пък мислих да си купя нови дрехи и яки за пролетта,ама като се гледам ква съм свиня скоро май няма да е :D Кажете ми кво да правя,искам да съм слабааааа,ако ще и 50кг да стана да съм малко кокалеста и ръбеста ама да съм слабаа :booooomb: Говоря май глупости,ама се ядосвам на себе си :booooomb: 8-)
Пф, и аз съм така. За 2 седмици качих доста кг, заради един рожден ден и сега не мога да се гледам. :o Дори коремчето ми доста се увеличи, а нямах никакво. :shock: :shock:
Търсих всякакви диети, ама или прекалено строги, или не знам и аз какви.....
Има ли някаква като тази на Боряна, ама с друга храна? :(

HexGirl - поне един час изчакай преди да ядеш.

titinkaa
02-23-2010, 17:52
Еи дами пиша тука за да не отварям нова тема

От днеска почнах да тичам сутрин и през ден ще ходя на фитнес та да ви питам
знам че 1 час след каквото и да е натоварване не се яде
но пие ли се кафе ?
Защото за бягам от 6 сутринта до 7 после се къпя оправям и на училище
та питам мога ли в 7 и половина примерно да хапвам малко и кафенце ,защото в училище нямам кога и как ...

По принцип след фитнес тренировка до 40мин след нея,може да се яде квото и да е,щото метаболизма е бърз след тренировката и квото и да ядеш няма да ти се лепне

Fruity
02-23-2010, 17:57
Бе,да ви питам..Чудя се дали да не започна някоя диета(Точковата съм си набелязала за сега..) или сама да си направя режим.Убедена съм,че която и да е диета,едва ли ще се спазва стриктно от мен,защото просто не мога да се справя с такива наложени часове на хранене и точно определни храни.Режима май-май е по-удачният вариянт,защото аз сама ще си го измислям и така ще знам точно какво и кога мога да си позволя.
Та,имам за сваляне повече от 5 килограма със сигурност.Някъде между 5-10 ще съм доволна. 8-) Въпросът е,че много бързо се предавам,бе мамка му. 8-)
Вие какви упражнения правите?Няк'ви съвети?
И ако си купя мюсли и си го правя с мляко,става ли?
А солети?На все повече места чувам,че не бива да се ядат по време на диета.
Ще се радвам на всякакви предложения. 8-)

StreetFame
02-23-2010, 18:01
Бе,да ви питам..Чудя се дали да не започна някоя диета(Точковата съм си набелязала за сега..) или сама да си направя режим.Убедена съм,че която и да е диета,едва ли ще се спазва стриктно от мен,защото просто не мога да се справя с такива наложени часове на хранене и точно определни храни.Режима май-май е по-удачният вариянт,защото аз сама ще си го измислям и така ще знам точно какво и кога мога да си позволя.
Та,имам за сваляне повече от 5 килограма със сигурност.Някъде между 5-10 ще съм доволна. 8-) Въпросът е,че много бързо се предавам,бе мамка му. 8-)
Вие какви упражнения правите?Няк'ви съвети?
И ако си купя мюсли и си го правя с мляко,става ли?
А солети?На все повече места чувам,че не бива да се ядат по време на диета.
Ще се радвам на всякакви предложения. 8-)
НАПРАВИ СИ РЕЖИМ!! Започнеш ли с диети, постоянно ще се притесняваш.... :?
Мюслито става, но много зависи какво е. Солети в никакъв случай.
Най-добре тичай, карай колело или скачай на въже.

titinkaa
02-23-2010, 18:02
Бе,да ви питам..Чудя се дали да не започна някоя диета(Точковата съм си набелязала за сега..) или сама да си направя режим.Убедена съм,че която и да е диета,едва ли ще се спазва стриктно от мен,защото просто не мога да се справя с такива наложени часове на хранене и точно определни храни.Режима май-май е по-удачният вариянт,защото аз сама ще си го измислям и така ще знам точно какво и кога мога да си позволя.
Та,имам за сваляне повече от 5 килограма със сигурност.Някъде между 5-10 ще съм доволна. 8-) Въпросът е,че много бързо се предавам,бе мамка му. 8-)
Вие какви упражнения правите?Няк'ви съвети?
И ако си купя мюсли и си го правя с мляко,става ли?
А солети?На все повече места чувам,че не бива да се ядат по време на диета.
Ще се радвам на всякакви предложения. 8-)


Точковата диета е много ефикасна,с нея свалих преди 2г. 13кг,мисля пак да я почвам от другия четвъртък :)

Fruity
02-23-2010, 18:06
Бе,да ви питам..Чудя се дали да не започна някоя диета(Точковата съм си набелязала за сега..) или сама да си направя режим.Убедена съм,че която и да е диета,едва ли ще се спазва стриктно от мен,защото просто не мога да се справя с такива наложени часове на хранене и точно определни храни.Режима май-май е по-удачният вариянт,защото аз сама ще си го измислям и така ще знам точно какво и кога мога да си позволя.
Та,имам за сваляне повече от 5 килограма със сигурност.Някъде между 5-10 ще съм доволна. 8-) Въпросът е,че много бързо се предавам,бе мамка му. 8-)
Вие какви упражнения правите?Няк'ви съвети?
И ако си купя мюсли и си го правя с мляко,става ли?
А солети?На все повече места чувам,че не бива да се ядат по време на диета.
Ще се радвам на всякакви предложения. 8-)
НАПРАВИ СИ РЕЖИМ!! Започнеш ли с диети, постоянно ще се притесняваш.... :?
Мюслито става, но много зависи какво е. Солети в никакъв случай.
Най-добре тичай, карай колело или скачай на въже.
Абе,ясно за мюслито значи.
Колело май няма да мога да карам,защото ми е разбито вече :lol: ,обаче това с въжето-задължително.Поне едно 30 минути отначало.
Мен проблемът ми е,че по цял ден съм на училище и там искаш,не искаш-трябва да хапнеш нещо и с'я само една ябълка не те устройва много-много. :? А то няма какво друго просто.Вие какво си взимате в училище?

vanilievisez
02-23-2010, 18:13
Хаха, тука вси4ките, които пишеТЕ, сте психи4но болни. Добре 4е се осъзнах навреме.
Време е ве4е и вие да се осъзнаете... Храната ви е обсебила, мислите само за калории, пререшения, кила. Вси4ко това е обладало мисълта ви, вие НЕ мислите за друго.
Психоза.

аз не съм :Д рилакс

BlackKeys
02-23-2010, 18:30
Бе,да ви питам..Чудя се дали да не започна някоя диета(Точковата съм си набелязала за сега..) или сама да си направя режим.Убедена съм,че която и да е диета,едва ли ще се спазва стриктно от мен,защото просто не мога да се справя с такива наложени часове на хранене и точно определни храни.Режима май-май е по-удачният вариянт,защото аз сама ще си го измислям и така ще знам точно какво и кога мога да си позволя.
Та,имам за сваляне повече от 5 килограма със сигурност.Някъде между 5-10 ще съм доволна. 8-) Въпросът е,че много бързо се предавам,бе мамка му. 8-)
Вие какви упражнения правите?Няк'ви съвети?
И ако си купя мюсли и си го правя с мляко,става ли?
А солети?На все повече места чувам,че не бива да се ядат по време на диета.
Ще се радвам на всякакви предложения. 8-)
НАПРАВИ СИ РЕЖИМ!! Започнеш ли с диети, постоянно ще се притесняваш.... :?
Мюслито става, но много зависи какво е. Солети в никакъв случай.
Най-добре тичай, карай колело или скачай на въже.
Абе,ясно за мюслито значи.
Колело май няма да мога да карам,защото ми е разбито вече :lol: ,обаче това с въжето-задължително.Поне едно 30 минути отначало.
Мен проблемът ми е,че по цял ден съм на училище и там искаш,не искаш-трябва да хапнеш нещо и с'я само една ябълка не те устройва много-много. :? А то няма какво друго просто.Вие какво си взимате в училище?

Можеш да си правиш сандвичи, обаче не с бял хляб.
Иначе може и някаква храна да си носиш, има такива кутии за храна, ама не знам дали ще става за ядене след толкова време. 8-)

MichellePhan
02-23-2010, 18:51
Такам....разбрах,че диета не мога да пазя,затова си правя режим :? Обикновен-без сладко,тестено,пържено,газ рани напитки,чипсове... и т.н.
Ще си ям плодове,зеленчуци и месо.Ще скачам на въже 30-40 мин,ще си правя упражнения(клякания,бягане ...).И така.Сега не знам дали всеки ден да е различен (плодов,зеленчуков,месен) или всеки ден да мога да си ям от трите неща.Аз за сега искам просто да ям г/д нормално(смисъл да си имам г/д определено време за ядене- около 13 обяд,около 19вечеря,около 8 закуска..).Даже и черен шоколад няма да ям,защото ако почна 100% ще свърши с 1 цял шоколад милкинис....

ThroughStruggle
02-24-2010, 06:36
С тези краткотрайни, драстични диети, нищо няма да постигнете.

Ден 23 - 5 килограма по-малко.
Чувствам се прекрасно! :)

Ти на каква диета си? Защото аз съм ден 18-ти и съм почти 5 килограма по- малко и аз. Карам дюканската.

Нисковъглехидратна (Аткинс).



Хаха, тука вси4ките, които пишеТЕ, сте психи4но болни. Добре 4е се осъзнах навреме.
Време е ве4е и вие да се осъзнаете... Храната ви е обсебила, мислите само за калории, пререшения, кила. Вси4ко това е обладало мисълта ви, вие НЕ мислите за друго.
Психоза.

Млъквай, бе, Бианице. Писна ми от шизофреничните ти, детски мнения. Много знаеш ти ние за какво мислим...

pinki
02-24-2010, 12:23
1ден от 90-дневната диета :grin:

magiiito
02-24-2010, 12:30
и на мен днес ми е 1ви от 90 дневната

до сега съм изяла

Закуска: 2 кивита

Обяд: 2 яйца на очи

изядох и половин купичка супа

за Вечеря ще хапна още едно яйце :)

pinki
02-24-2010, 12:37
аз хапвах:
закуска: 2 ябълки
обяд: 4 бъркани яйца, 2 филийки черен хляб, малко туршия (камби) тъй като забравих да си купя нещо за салатка..

Вечеря не мисля, че ще има :)

vampireee
02-24-2010, 14:26
утре ми е 8 ден от 90 дневната и не съм мръднала :(

pinki
02-24-2010, 14:46
утре ми е 8 ден от 90 дневната и не съм мръднала :(
не се отчайвай :) а и си зависи колко кг имаш за сваляне ;)

vampireee
02-24-2010, 15:04
ами 62 съм искам да стана около 55


едит: от тичането отслабва ли се или се стяга тялото :?

BlackKeys
02-24-2010, 15:11
ами 62 съм искам да стана около 55


едит: от тичането отслабва ли се или се стяга тялото :?

За стягане не съм сигурна, но със сигурност се отслабва.

vampireee
02-24-2010, 15:15
това ми трябва :grin:

myugi
02-24-2010, 16:45
1ден от 90-дневната диета :grin:
+1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! :grin: За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.

vampireee
02-24-2010, 16:49
1ви ден, т.е. белтъчен яж и яйца ;-)

StreetFame
02-24-2010, 16:53
ами 62 съм искам да стана около 55


едит: от тичането отслабва ли се или се стяга тялото :?
При бавно тичане и двете.

Goddess
02-24-2010, 17:36
Днес ми беше въглехидаретн и имам чувството, че малко прекалих, ама... :D Все си повтарям, че колкото и да е, пак е по - добре от иначе редовният ми начин на хранене...
А не знам, ама коремът ми е подут ПОСТОЯННО ! Възможно ли е да е, защото трябва да ми идва ?

myugi
02-24-2010, 17:58
Днес ми беше въглехидаретн и имам чувството, че малко прекалих, ама... :D Все си повтарям, че колкото и да е, пак е по - добре от иначе редовният ми начин на хранене...
А не знам, ама коремът ми е подут ПОСТОЯННО ! Възможно ли е да е, защото трябва да ми идва ? Да, със сигурност това е причината! :oops:

myugi
02-24-2010, 18:00
1ви ден, т.е. белтъчен яж и яйца ;-)
Запазих порчията яйца за следващия белтъчен ден! Благодаря ти за предложението :-)

FlowerPower
02-24-2010, 18:21
колкото разбираш ти, толкова и аз. 8-) Затова- http://dieti.net/spisyk-hrani/
http://bglog.net/Zdrave/24592
http://zdraveya.com/forum/viewtopic.php?p=7605&sid=cfe96e8974a77882ea4786e49b7166d6

макар че сигурно си се натъкнала вече на тези теми :P

Fruity
02-24-2010, 19:30
Първият ден мина успешно. 8-) Сама си направих някакъв режим и взе,че се получи.
Ядох фитнес(натурален)-за закуска;за обяд-печена пилешка пържола;вечеря-салата от зеле с морков,ябълка.
А и между закуската и обяда пак една ябълка.
Не мисля,че е много.Доста по-малко е,отколкото ям попринцип. :-D
Даже и на шоколад устоях,а майка тука ме подмамваше с него.. 8-)
С'я ще си дръпна някакви упражнения от замунда сигурно,макар че вече имам тука на компютъра няк'ви.

vanilievisez
02-24-2010, 19:57
машина http://www.youtube.com/view_play_list?p=46818CAD83A56BF4&search_query=bodyrock

pinki
02-24-2010, 20:44
1ден от 90-дневната диета :grin:
+1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! :grin: За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.
и аз така :) :-D

titinkaa
02-25-2010, 11:41
1ден от 90-дневната диета :grin:
+1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! :grin: За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.
и аз така :) :-D

и аз имам 11кг да свалям :(

billytalent
02-25-2010, 11:43
Аз имам 3-4-5 8-) и след рожденния ми ден обещавам,че започвам сериозно и ще карам колело,до лятото да оправя положението

Sunrisee
02-25-2010, 11:56
Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..

pinki
02-25-2010, 12:17
Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..
по начало не закусвам, даже и тая ябълка ми е на зор сутрин...

Sunrisee
02-25-2010, 13:13
Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..
по начало не закусвам, даже и тая ябълка ми е на зор сутрин...
Леко ти завиждам. 8-) Аз си закусвам прилично, но след няколко часа пак огладнявам и съм принудена почти винаги да ям 'боклуци'.

Sissy90
02-25-2010, 14:30
хорааааа :grin: ако знаете колкоо съм въодушевена :grin: бях на волейбол, беше страхотно!! Бях запланявала от понеделник на диета и спорт, но ми светна крушката, че такива неща не стават "от другия понеделник", а веднага! :grin: много ми е добре, чувствам се прекрасно още първия ден. Хапнах си две огромни ябълки мутанти за закуска 8-) и преди тренировка 2 натурални шоколада ЛЗ. Да, ще си кажете, ква е таа диета с шоколад, но преди тренировка и за първи ден мисля, че ми е простена, утре няма да хапвам шоколадче 8-) а днес колко тичах, толкова не съм през целия си живот :D а треньора е на 22 и е симпатичен, но малко намръщен 8-) всеки ден съм на волейбол :grin: сега ще хапна едно кисело мляко от 0.1%, а за вечеря може да хапна пак ябълка, или краставичка.

а да ви питам, киселите краставички към диетичното, или към недиетичното спадат? 8-)

при вас как върви? :)
Идвам и аз на тренировки :oops:
Киселите краставички спокойно ги пиши подходящи за диета :)

HexGirl
02-25-2010, 15:22
мисля че се повредих 8-)
спортува ми се !!! нон стоп
бягам , фитнес разходки и нз ставами нещо :P

Sunrisee
02-25-2010, 15:27
Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..
по начало не закусвам, даже и тая ябълка ми е на зор сутрин...
Леко ти завиждам. 8-) Аз си закусвам прилично, но след няколко часа пак огладнявам и съм принудена почти винаги да ям 'боклуци'.

приготвяй си храна вкъщи, така винаги ще си сигурна какво ядеш и до колко е здравословно. Прави си сандвичи от пълнозърнест хляб със сипене, шунка, доматки.. Взимай си 2 ябълки и натурален шоколад.. и си готова! 8-) :)
Абе тея работи ги ям вкъщи и уж за даскало щях да приготвям, а все не ми стига времето. Ама не е ли кофти, че всеки ден ще има хляб в менюто ми? Смисъл нали всички казват 'Ограничи хляба' и т.н ?

myugi
02-25-2010, 15:30
1ден от 90-дневната диета :grin:
+1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! :grin: За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.
и аз така :) :-D

и аз имам 11кг да свалям :( Надявам се да успеем! :( :grin:

myugi
02-25-2010, 15:35
Значи днес ми деше втория ден ядох фасул и салата за обяд. Искам да ви попитам може ли поне 2 картофени кюфтета да изяда за вечеря? Днес ми е деня за варива. А и кой ден мога да ям бейк ролс, защото нашите момичета сутринта ядоха, а аз ги гледам като...... :oops: :oops: 8-) 8-)

Goddess
02-25-2010, 15:45
Аз не издържах плодовия...и не само, че не го издържах, ами и ядох повече от всички дни до сега...Ядох бейк ролс, една филия с шоколад, малко сладолед ( наобяд ) и сега към 6 хапнах препечена филийка..И една чаша кола изпих.. Ужасна съм !!! Не се търпя..

vampireee
02-25-2010, 15:59
Аз не издържах плодовия...и не само, че не го издържах, ами и ядох повече от всички дни до сега...Ядох бейк ролс, една филия с шоколад, малко сладолед ( наобяд ) и сега към 6 хапнах препечена филийка..И една чаша кола изпих.. Ужасна съм !!! Не се търпя..

не си самаааа!
и на мен днес ми беше плодов направоооооооо..ужасно ме е срам натъпках се като свиня :-x :-x :-x

titinkaa
02-25-2010, 16:15
Абе хора днес ми е мн гадно почти не ми се яде,сутринта като закусвах имах чувството че ще повърна квото ям,и преди малко бях на кафе и на другата маса до нас им донесоха някви дробчета на ония хора и само от миризмата ми стана лошо,от кво може да е разболявам ли се или е възможно да е от това,че съм пълна и килограмите да ми влияят зле? :(

Goddess
02-25-2010, 16:18
Момичета, момичета.. успокойте се! Утре ще си започнете диетката на ново, не мисля, че това ще повлияе. Сутринта като станете пийнете чаша топла вода, или хладка, тя изчиства токсините. Нездравословно е да се чувствате виновни, мамка му, една душа си имате, глезете я понякога! Не е станало фатално нищо, фаталното ще е, ако утре се натъпчете пак. Продължавате си без нерви и ядове, всичко ще е наред. Успех!
:)
Ох звучи / изглежда успокоително.. ;д Утре няма да се насвиня така...просто в първите 3 дни храната абсолютно си ми стига, ама...не мога да карам цял ден само на плодове..Още повече, че не ми се ядат плодове - омръзна ми от ябълки и банани. А други не обичам особено..

myugi
02-25-2010, 16:21
Значи днес ми деше втория ден ядох фасул и салата за обяд. Искам да ви попитам може ли поне 2 картофени кюфтета да изяда за вечеря? Днес ми е деня за варива. А и кой ден мога да ям бейк ролс, защото нашите момичета сутринта ядоха, а аз ги гледам като...... :oops: :oops: 8-) 8-)

картофи може, варират в бобовия ден.
бейкролс можеш да ядеш утре- във въглехидратния.

пази си диетката..90 дневната е най- добрата и лесна диетка. :)Благодаря ти! НАдявам се да издържа и да има резултати! :-)

Goddess
02-25-2010, 16:26
Мерси. :) Ще се опитам да съм по - сериозна.
Иначе и аз съм пред цикъл...и назад казах, че коремът ми е невероятно подут...Искам да идва, че да свършва. :-D

Infinity
02-25-2010, 17:00
Goddess защо си мисля , че във форума преди си давала твои снимки и си те спомням много хубавка и слабичка. 8-)
Може нещо да се бъркам , но такива спомени имам ? :-o

titinkaa
02-25-2010, 17:18
доматите са сладко- кисел плод! можеш да ядеш домати! прави си салата, направи храненето купон. нарязваш си различни зеленчуци и си ги хапваш. нека ти кажа и друго- на мозъка му трябват 20 минути да осъзнае, че приема храна, т.е. трябва да ядеш дадено нещо повече от 20 минути, дъвчи бавно и спокойно и не пии вода докато се храниш. спокойно, утре всичко ще е наред и скоро ще имаш желаната фигура.

Титинка- пред, повреме, след цикъл? бебе? 8-) :-o

^ ааа недей така не съм бременна :D

Goddess
02-25-2010, 17:24
Infinity, мерси. Еми, дебела не съм, но не се харесвам... 8-)

Лятото ( нормално, бях свалила малко ):

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs211.snc1/7831_1104202456571_1572035578_30276154_3672221_n.j pg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs231.snc1/7831_1104086253666_1572035578_30275881_4908152_n.j pg
Сега нямам скоршни в цял ръст, ама...

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs237.snc3/22459_1206715539334_1572035578_30486158_6068282_n. jpg

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs519.snc3/27244_1208209256676_1572035578_30489162_2375656_n. jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs039.snc3/12649_1164654527835_1572035578_30400027_6392616_n. jpg

Имам шкембак, краката искам да ми отслабнат, лицето и...въобще - имам си едни 5 - 7 кг за сваляне. :)

vanilievisez
02-25-2010, 17:27
пхах, аз дос'я не съм бъркала диетата, обаче се тъпча тия дни като никога.. :-o

titinkaa
02-25-2010, 17:35
Infinity, мерси. Еми, дебела не съм, но не се харесвам... 8-)

Лятото ( нормално, бях свалила малко ):

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs211.snc1/7831_1104202456571_1572035578_30276154_3672221_n.j pg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs231.snc1/7831_1104086253666_1572035578_30275881_4908152_n.j pg
Сега нямам скоршни в цял ръст, ама...

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs237.snc3/22459_1206715539334_1572035578_30486158_6068282_n. jpg

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs519.snc3/27244_1208209256676_1572035578_30489162_2375656_n. jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs039.snc3/12649_1164654527835_1572035578_30400027_6392616_n. jpg

Имам шкембак, краката искам да ми отслабнат, лицето и...въобще - имам си едни 5 - 7 кг за сваляне. :)

Сладурана си в лицето,пък и сегашните ти снимки не виждам да си дебела,добре си си според мен :)

Infinity
02-25-2010, 17:46
Да ,точно това момиче си , за окето си мислех. 8-)
Много си красива :-) , а иначе относно отслабването аз също не мога да кажа , че си пълна , но подкрепям , че имаш мааалко за сваляне , за да бъде супер картинката. 8-) Аз малко перфекционистка си пада на тази тема , но мисля , че минус 4-5 кг. ще си супер. :)

PinkFloydSound
02-25-2010, 17:49
Пък аз съм ка4ила малко и вси4ки ми казват, 4е ве4е прили4ам на 4овек. :-D Поне си ям вкуснотийките и не изкрейзвам, ако изям едно пар4е шоколад... И ве4е не съм маниа4ка на тая тема, хората не ме мислят за психи4но болна. (Поне в това отношение.) 8-)

Goddess
02-25-2010, 17:50
Да ,точно това момиче си , за окето си мислех. 8-)
Много си красива :-) , а иначе относно отслабването аз също не мога да кажа , че си пълна , но подкрепям , че имаш мааалко за сваляне , за да бъде супер картинката. 8-) Аз малко перфекционистка си пада на тази тема , но мисля , че минус 4-5 кг. ще си супер. :)

А така ! 8-) 8) Мерси и за комплиментите и на теб, и на titinkaa.

П.П. Дойде ми...и се радвам като идиот. :lol: Да свършва вече... ;д
Чувствам се като плондир. И така...утре пак си почвам, от мен си зависи, така че спирам да мрънкам. ;р

mArMaLaDkA
02-25-2010, 18:10
Много ми е интересно(всеки път!) как преценявате колко има да свали всеки.
Goddess-а не е дебела, че да има да сваля 5 килограма. Реално, няма нищо чак толкова за сваляне, повече има за стягане.

Goddess
02-25-2010, 18:23
Е с надномрено тегло не съм, но едни 5 килограма със сигурност трябва да ги сваля, пък стягането накрая. :)

mArMaLaDkA
02-25-2010, 18:31
Според мен пък -5, ще изглеждаш анорексична. :-o

Sissy90
02-25-2010, 18:46
^ ааа недей така не съм бременна :D
Не се притеснявай, надали е нещо сериозно. По-лошият вариант е да се разболяваш, а може и утре-вдругиден вече нищо да ти няма - и на мен така ми се е случвало, само от миризмата на храна да ми прилошава, но за ден-два отшумява. Не си спомням дали е било покрай цикъла ми, може и това да има връзка :)

MichellePhan
02-25-2010, 18:46
Ства ли кисело мляко 2% на обяд,а сирене/кашкавал/прясно мляко :grin: за вечеря.Обяда утре смятам да бъде:кисело мляко+краставица,а вечерята сирене /кашкавал/прясно мляко + домат. :o Майка ми се нави да ми купи
такъв уред за каране на колело вкъщи(забравих как се казва :-o ) пък аз
допълнително ще бягам и скачам.Днеска скачах 30 мин и бягах 15 :D
Сега съм 156/56 кг(тъкмо да порасна с 1 см и 1 кг качих :booooomb: ) Не знам колко
искам да стана,просто искам да нямам корем и голями бедра :booooomb: и прасци.Може би към 41кг искам да съм. :shock: Значи 15 кг :shock:

Sissy90
02-25-2010, 18:51
Аз не издържах плодовия...и не само, че не го издържах, ами и ядох повече от всички дни до сега...Ядох бейк ролс, една филия с шоколад, малко сладолед ( наобяд ) и сега към 6 хапнах препечена филийка..И една чаша кола изпих.. Ужасна съм !!! Не се търпя..
Горе-долу така приключи и моят злощастен опит да спазвам 90-дневната диета, с разликата, че цял ден хрупах ябълки и портокали и вечерта стабилно се натъпках.
Това не означава, че те съветвам да се отказваш, естетвено, просто аз прецених, че не мога да я пазя тази диета.

cherrypezz
02-25-2010, 19:21
Амм хора... ядки кога мога да ям? Плодовия? 8-) Или не? 8-)

vanilievisez
02-25-2010, 19:33
аз на плодовия ядки ям, сурови

heiress
02-25-2010, 20:57
Мале.. оклепах си диетата с купешка снежанка.. :-x

r0ckst4r
02-25-2010, 22:08
ЗАЩО стоите гладни по цял ден като можете да бягате 40 минути и след това да ядете каквото искате? Купете си по един Л-карнитин и като толкова искате да спазвате някаква диета се лишавайте от сладко, солено, тестяно и газирано. Хранете по 3-4 пъти на ден като консумирате по малко и не приемате нищо след 6 часа. Супер е лесно и след първите няколко дни е даже приятно. + това е изпитан метод.. аз така свалих 20 кг. Няма смисъл от такива лишения - и без това няма никакъв ефект от тях след като се осирате на 4тия ден :D :D

HexGirl
02-26-2010, 09:48
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=521872794&albumID=538010&imageID=3959997
:-o яката диета А а А еи така се храним ние дето сме на диета

vampireee
02-26-2010, 10:15
не се отваря линка профила е само за фр

HexGirl
02-26-2010, 10:22
http://prikachi.com/files/1391607U.jpg

:-o яката диета А а А еи така се храним ние дето сме на диета

billytalent
02-26-2010, 11:41
^Моето меню напоследък е точно такова 8-),не че се оплаквам хах