PDA

View Full Version : ДИЕТИ - ДНЕВНИК 2



Страници : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

foreverr
03-06-2010, 10:52
Здарвейте.Аз забравих да пиша менюто си за вчера.Та вчера си спазих витаминно-протеиновата диета с едно изключение.Следобяд ми стана лошо, повърнах и майка ме видя и ме накара да вечерям манджа-боб.Изядах една купа.С това малко си наруших диетата, но какво да се прави, нямах избор.Днес ми е 6ти ден от диетата и за днес съм я спазила, но по-късно вечерта ще напиша менюто си :)

vanilievisez
03-06-2010, 11:14
Здравейте :grin:
Аз се казвам Габриела и съм на 15 год.Висока съм 160(родителите са ми много ниски затова) и тежа 55кг.Искам да съм около 45.Нормално е за мен,защото просто ми е такава фигурата,че всеки килограм ми личи :o .
Всъщност аз искам просто да отслабна няма значение колко килограма ще стана,просто да съм слаба.Най-удачната диета за мене е 90 дневната диета.Имам няколко въпроса:
:arrow: Може ли да чопля семки по време на белтъчния ден?
:arrow: Може ли вместо плод да пия натурален сок?
:arrow: Какви упражнения да правя за отслабване най-вече(смисъл от който повече се отслабва отколкото се трупа мускулна маса) и може ли да бягам вкъщи на място?
:arrow: Пелмени на кой ден мога да ям?
П.С:Пожелайте ми успех :grin: :)

значи вярно е, че на този свят има поне още 1 човек като теб, пхах
//просто имаме еднакви имена, ръст, килограми (аз вече не толкова де :Д), че и годините
та и диетата.
семки по-добре не, защото са печени. купувай си сурови ядки
може, но сокът ти е едно хранене
скачане на въже, бягане се сещам само, иначе си потърси упражненията на Синди Крофорд в замунда)
пелмени.. на въглехидратния

titinkaa
03-06-2010, 11:17
На мен ми е 6-ти ден днес от диетата и съм свалила 3кг :)

bezobraznica
03-06-2010, 11:25
На мен ми е 6-ти ден днес от диетата и съм свалила 3кг :)
На коя диета си? ... :-) И браво.. Много добри резултати..

Goddess
03-06-2010, 11:25
На мен ми е 6-ти ден днес от диетата и съм свалила 3кг :)
На коя диета беше ти ? :) ( сори, мързи ме да чета назад. ;д )

titinkaa
03-06-2010, 11:35
На мен ми е 6-ти ден днес от диетата и съм свалила 3кг :)
На коя диета си? ... :-) И браво.. Много добри резултати..

На Витаминно-протеиновата :)

gabito1995
03-06-2010, 16:00
Здравейте :grin:
Аз се казвам Габриела и съм на 15 год.Висока съм 160(родителите са ми много ниски затова) и тежа 55кг.Искам да съм около 45.Нормално е за мен,защото просто ми е такава фигурата,че всеки килограм ми личи :o .
Всъщност аз искам просто да отслабна няма значение колко килограма ще стана,просто да съм слаба.Най-удачната диета за мене е 90 дневната диета.Имам няколко въпроса:
:arrow: Може ли да чопля семки по време на белтъчния ден?
:arrow: Може ли вместо плод да пия натурален сок?
:arrow: Какви упражнения да правя за отслабване най-вече(смисъл от който повече се отслабва отколкото се трупа мускулна маса) и може ли да бягам вкъщи на място?
:arrow: Пелмени на кой ден мога да ям?
П.С:Пожелайте ми успех :grin: :)



значи вярно е, че на този свят има поне още 1 човек като теб, пхах
//просто имаме еднакви имена, ръст, килограми (аз вече не толкова де :Д), че и годините
та и диетата.
семки по-добре не, защото са печени. купувай си сурови ядки
може, но сокът ти е едно хранене
скачане на въже, бягане се сещам само, иначе си потърси упражненията на Синди Крофорд в замунда)
пелмени.. на въглехидратния
:grin: Мерси за отговорите.От утре почвам.Бягане и скачане на въжа.Ще погледна упражненията на Синди Крофор,но ако нещо не ми харесат няма да ги правя.Смятам да се запиша на карате.Хем ще отслабна,хем ще се науча да се защитавам ( :-D ) .

titinkaa
03-07-2010, 06:26
gabito1995....не ти ли е малко рано за ограничавания,все пак си на 15г. и си в пубертета?!

ivilina
03-07-2010, 08:08
iskam da popitam mojeli da qm kivi kogato sum na to4kovata dieta i kolko to4ki e

titinkaa
03-07-2010, 08:46
кивито е 10т.

gabito1995
03-07-2010, 09:20
gabito1995....не ти ли е малко рано за ограничавания,все пак си на 15г. и си в пубертета?!
Аз сега ям супер вредни неща и без определено време.От тази диета не стига,че ще отслабна ами и ще си оправя там много неща.Ще ям по-здравословно

titinkaa
03-07-2010, 09:38
gabito1995....не ти ли е малко рано за ограничавания,все пак си на 15г. и си в пубертета?!
Аз сега ям супер вредни неща и без определено време.От тази диета не стига,че ще отслабна ами и ще си оправя там много неща.Ще ям по-здравословно

Добре,ти си знаеш

Infinity
03-07-2010, 09:47
gabito1995 защо просто не спреш всички вредни храни и не спортуваш нещо ? Не мисля , че на нашата възраст е нужно изобщо някаква диета. Просто хранене под режим със нормални храни и спорт мисля , че са достатъчни. :)

mim4eto1414
03-07-2010, 11:24
леле тая диета за 10-те дни я почвам веднага!!! :D а аз се мъча тукааа .. не ямм и спортувам да мога за една седмица да сваля един кг. :D

mim4eto1414
03-07-2010, 11:43
а може ли вместо обикновнно мляко да ям активиа??

titinkaa
03-07-2010, 11:43
леле тая диета за 10-те дни я почвам веднага!!! :D а аз се мъча тукааа .. не ямм и спортувам да мога за една седмица да сваля един кг. :D

Коя диета?

Goddess
03-07-2010, 11:48
а може ли вместо обикновнно мляко да ям активиа??
Може, да. Ама обикновената.

meoow
03-07-2010, 12:28
и аз при васс 8-)
имам нужда от малко стягане и за тва сега си правя упражнения и съм изключила
сладко, хляб и безалкохолно..
иначе преди за малко правих 90 дневната диета
и чесно да ви кажа много бях доволна
правила съм и "Японското чудо" еее няма по гадна диета на света 8-)
Намразих сварените яйца от нея :shock:
Наистина се свалят много кг. .. за една седмица сигурно бях свалила 6 кг...
иии за тва сега не се занимавам с диети, а просто се ограничавам, защото аз по принцип каквато и диета/режим/ограничение
да започна винаги свалям много бързо :shock:
ии това е от мен
желая ви успех :-)

tonie__
03-07-2010, 12:29
колко килограма си и колко искаш да бъдеш? :)

tonie__
03-07-2010, 12:33
аз пак отивам на коремните преси 8-) тая седмица трябва да се мобилизирам и да си направя корема фаянс :D говорете ми за Миранда Кер,моля :-D

meoow
03-07-2010, 12:33
мии 1.75 съм висока и съм 63 кг
59 се чувствам перфе, така че това са желаните кг.
ноо мисля че в рамките на 1-2 седмици, дори и по малко
ще си ги постигна. (:

anna93
03-07-2010, 12:43
Утре започвам витаминно - протеиновата, защото от диетата на Боряна (както в началото бяха я нарекли) не се чувствах добре от нея. За 22 март ми трябва да отслабна поне с 3-4кг., но нз дали ще успея. :(

meoow
03-07-2010, 12:52
http://www.sugarslam.com/wp-content/uploads/2008/12/miranda-kerr-1.jpg

специално за tonie__ 8-)

Infinity
03-07-2010, 12:56
аз пак отивам на коремните преси 8-) тая седмица трябва да се мобилизирам и да си направя корема фаянс :D говорете ми за Миранда Кер,моля :-D
Оо, за Миранда мога да ти говоря , говоряяя... 8-)

vampireee
03-07-2010, 16:12
днес ми е 2ри ден от безвъглехидратната диета и съм -1кг не е трудна, мисля да си я изкарам до края :grin:

vanilievisez
03-07-2010, 17:42
ама как ще стане тоя корем за 1 седмица :D

enjoyth3lif3
03-07-2010, 18:18
На 90 дневната съм ден 35 и искам да ви попитам на 17 март мама има рожден ден и ми се пада плодов ден и мога ли да ги разместя плодовия и въглехидратния? Ще хапна само торта :) :-)

myugi
03-07-2010, 18:28
На 90 дневната съм ден 35 и искам да ви попитам на 17 март мама има рожден ден и ми се пада плодов ден и мога ли да ги разместя плодовия и въглехидратния? Ще хапна само торта :) :-)
Мисля че няма да кой знае какво, като ги смениш! Не се притеснявай! :)
Всъщност и аз съм на 90 дневната и днес ми е 12 ден! Какви са резултатите при теб? Много стриктно ли пазеше диетата или от време на време правеше "грешки"?

enjoyth3lif3
03-07-2010, 18:40
На 90 дневната съм ден 35 и искам да ви попитам на 17 март мама има рожден ден и ми се пада плодов ден и мога ли да ги разместя плодовия и въглехидратния? Ще хапна само торта :) :-)
Мисля че няма да кой знае какво, като ги смениш! Не се притеснявай! :)
Всъщност и аз съм на 90 дневната и днес ми е 12 ден! Какви са резултатите при теб? Много стриктно ли пазеше диетата или от време на време правеше "грешки"?
Да, разбира се, че правя грешки и то доста честичко и въпреки това съм -7кг вече не ми е трудно както в началото и мисля да си изкарам всички 90 дни! :-)

tonie__
03-07-2010, 18:45
абе,диетички 8-) ,ако ям сухари примерно по веднъж на ден(420 калории) на две хранения да кажем и още нещичко малко може ли да отслабна?имам предвид-от сухарите дебелее ли се?

HexGirl
03-07-2010, 18:48
тони
една филия пълнозърнест хляб е 25 калорий
закво ти е да ядеш сухари 8-)

tonie__
03-07-2010, 18:50
ддз обичам пакетирани неща :lol: не бе,сега сериозно,избутаха ми темата за кастинга надолу,ама аз взе пак ще отида и до 2 седмица трябва да съм ток и жица

HexGirl
03-07-2010, 18:52
само да не изчезнеш

еее опаковаи си филиите 8-) дз

Яж пълнозърнести солети :) супер яки са

tonie__
03-07-2010, 18:59
ох да изчезна,може да ме вземат :D сега съм няква супер притеснена,защото там ще има някви вейки,високи,а аз ще се мъдра няква ниска.. :lol:

HexGirl
03-07-2010, 19:09
м тони а нали знаиш , че има забрана за показване на супер слаби жени по телевизията :) не се престараваи :P
загледаи се в водещите и тн няма много слаби , важно е да си лъчезарна

pinki
03-07-2010, 19:44
ох издържах!!!!!! Без нарушения :grin: ГАДНИЯ ПЛОДОВ ДЕН МИНААААААА :grin:

vampireee
03-07-2010, 20:02
ох как и на мен ми се яде някакъв плод, но нали съм на безвъглехидратната и не може .. някой друг да е бил на тази диета

Neftochimic
03-07-2010, 20:38
я кажи какво ядеш като си на тая безвъглехедратна диете, любопитно ми е, всеки ден еднакви храни ли ядеш?

vampireee
03-07-2010, 20:46
РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ!!!

Всички видове месо - говеждо, телешко, пилешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини за приготвяне на храната са разрашени, без да панирате.
Може да се ядат пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши или такива, съдържащи соя), всички видове риба, рибни консерви, цялото разнообразие на салатите, пресни и печени чушки, домати, краставица, прясна и кисела зелка, цвекло, салата от марски дарове, салата от кормид лук, репички и спанак - каквото ви хрумне и пазарът позволява в сезона.
Салатите могат да се подправят със сол, оцет, олио и пипер, без сосове.
Може да се яде лютеница без захар.
Яйца е разрешено да си хапвате, приготвени по всички начини и с всички видове зеленчуци.
Можете да пиете минерална вода, кафе и всички видове чай без захар.
Половин литър вино се разрешава след шестия ден.

ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ!!!

Хляб, картофи, брашно, ориз, боб, грах, галета, панирано месо, соя, соеви кубчета, тестени произведения, ядки, кренвирши. Да няма запръжки в нито едно ядене. Забранени да за конумация всички видове млечни произведения - мляко, масло, сметана, айрян, кремове, маргарин, сладкиши, захар, шоколад и различни царевични пръчици, сладолед, солети. Забравете за сирене, кашкавал - обикновени и специални. Никакви плодове!

ДЕЙСТВИЕ:

С пълното изключване на въглехидратите, организмът започва да топи мазнините. Първите шест дена губите 3-5 кг, а всеки следващ ден около 400г до 1кг. За 24 дена, колкото е задължителната продължителност на диетата, можете да загубите между 10 и 20кг. При всек човек действието е различно.


това е (:

heiress
03-07-2010, 21:31
Звучи добре.. а има ли ефект?

vampireee
03-07-2010, 22:04
ами както казах за сега ми е само 2ри ден,но съм -1кг доволна съм и не изпитвам постояннен глад :Д

heiress
03-07-2010, 22:23
Сподели след няколко дни как върви. И успех. :)

vampireee
03-07-2010, 22:36
мерсии много се надявам това да е диетата за мен
и естествено ще пиша как върви :)

heiress
03-07-2010, 22:55
Добре. :)
Иначе аз вече се измъчих с Дюкан.. направо ми се повдига от пиле, риба, мляко и яйца.. :-x

titinkaa
03-08-2010, 08:50
Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата

gabito1995
03-08-2010, 08:53
Охо... здрасти :-) Аз днеска почвам 90 дневната.Изядох 2 ловджиики,но мисля че стават за белтъчен ден :o

heiress
03-08-2010, 09:04
Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата

То и аз мисля, че си е множко, но незнам..

pinki
03-08-2010, 09:11
Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата

То и аз мисля, че си е множко, но незнам..
съгласна съм с вас момичета! ПО-добре започни 90-дневната за месец ще свалиш килограми от порядъка на 5-8 и то по нормален начин :)

П.П. Честит празник :P

titinkaa
03-08-2010, 09:17
Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата

То и аз мисля, че си е множко, но незнам..

Голям стрес е за оргамизма според мен,и след това рязко сваляне после може и да се разболееш в смисъл не чак сериозно,но все нещо грип или настинка,заради това че ти е отслабнала имунната с-ма.

titinkaa
03-08-2010, 11:06
Я вижте къв сайт намерих,показва ти коя диета и е най-бобра за теб,но лошото е,че накрая иска смс ,но все пак ето сайта www.testingdiet.com

myugi
03-08-2010, 13:15
Аз съм на 13 ден от 90 дневната! Не съм се качвала на кантара от може би повече от 1 седмица! :( Днес или утре ще се кача! Надявам се да съм доволна от резултата! И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! :-)

roshlichka
03-08-2010, 13:18
аз бях паднала на 57 силограма обаче пак станах 59.5 защото ям страшно много сладко.. друго кой знае колко калорично не обаче това сладкоо... ужас ужас. нямам голяма разлика но все пак 3 кг са си 3 кг и реших да започна витамино протеиновата диета или пък тази нисковъглехидратнака още се чудя.. вие какво ще кажете от коя ще сваля по бързо 2.5кг като не спортувам изобщо. :D

roshlichka
03-08-2010, 13:27
Реших.. започвам нисковъглехидратната само че искам някой който я спазва да ми даде едно примерно меня за 1 ден за да се ориентирам какво и по колко трябва да ям и ако воже да ми каже нещо повече за нея мерси :-)

Sunrisee
03-08-2010, 13:33
Тъй .. честит празник първо. 8-) Искам да попитам.. как мога да намаля порциите до минимум (било то супа, яхния, бла бла;д) ? Ако трябва някакво занимание да си намеря ли к'во.. ? 8-)

titinkaa
03-08-2010, 13:33
Аз бих ти препоръчала витаминно-протеиновата диета вече за 2-ри път я правя и лесно и бързо се сваля,най-вече трайно,много пъти съм казвала,че колкото съм отслабнала изобщо не съм си ги качила.Пък и е лесна,и когато ти се преяде може да хапнеш,било то плод или протеин според зависи кво си яла преди това.

titinkaa
03-08-2010, 13:44
Някой спазвал ли е Диетата Скарсдейл?Мисля да я спазвам и затова питам :)

Sunrisee
03-08-2010, 13:46
Гадното е, че хич не ми се правят диети. Ще залагам повече на спорта. Сега обаче се чудя какво да ям и в училище. Напоследък се тъпча с боклуци, честно казано. Или ще е бейкролс, данон.. най-лошият вариант - нещо тестяно. 8-) Ама напоследък уж съм спряла баничките и залагам сутрин на 2 филийки пълнозърнест + масло + кашкавал. 8-)

billytalent
03-08-2010, 13:53
Някой спазвал ли е Диетата Скарсдейл?Мисля да я спазвам и затова питам :)

На мен ми харесва менюто и,не съм я правила,но съм чувала добри отзиви :)

Честит празник на всички!!! 8-)

roshlichka
03-08-2010, 14:44
витамино протеиновата диета не ми пасва на времето защото като съм в училище и немога да ям протеин или витамин. Затова реших ваглехидратната или 90 дневната пак се колебая.. утре като стана и за която първо се сетя нея започвам още утре :D

titinkaa
03-08-2010, 14:54
витамино протеиновата диета не ми пасва на времето защото като съм в училище и немога да ям протеин или витамин. Затова реших ваглехидратната или 90 дневната пак се колебая.. утре като стана и за която първо се сетя нея започвам още утре :D

аз като съм на витаминно-протеиновата и сутрин закусвам протеин,а в у-ще ябълка(нося си от вкъщи)

roshlichka
03-08-2010, 15:31
ахаммм... ам пак ще си помисля и ще видим утре. мерси за инфото :-)

BlackKeys
03-08-2010, 17:11
Аз попринцип не пазя диета, просот съм намалила вредните неща и искам да попитам тъй като в училище огладнявам, а там има само боклуци, ако си направя от къщи сандвич с топено сирене и някакъв зеленчук, ще се развали ли нещо, ако го нося в найлнова торбичка? 8-)

Infinity
03-08-2010, 17:31
^Не, няма.

GirLN
03-08-2010, 17:32
BlackKeys Няма да му стане нищо на сандвича :)

А пък аз тъкмо се реших неска сутринта да бягам и само ставам към 6, и гледам вънка е натрупало сняг :-o

heiress
03-08-2010, 19:21
Някой спазвал ли е Диетата Скарсдейл?Мисля да я спазвам и затова питам :)

На мен ми харесва менюто и,не съм я правила,но съм чувала добри отзиви :)

Честит празник на всички!!! 8-)

Я кажете за тази диета. Какво представлява?

billytalent
03-08-2010, 19:24
http://www.dieti-otslabvane.com/%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%A1%D0%BA%D0%B0% D1%80%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D0%BB

heiress
03-08-2010, 19:31
Ясно, мерси. :)
Иии 2 пъти забравям, но има още малко време, тааа.. честит празник на всички (дами). :)

BlackKeys
03-10-2010, 17:15
От изкачването на стълби горят ли се мазнини?
Аз тъкмо смятах да почвам да тичам и то времето стана ужасно.


И може ли да ми препоръчате някакво кардио или тае бо каквото му се вика.
Аз правих някакво Pump It Up, ама започва да ми омръзва...

roshlichka
03-10-2010, 20:32
Преди бях 64 кг. станах 58 и мислех че ще се харесам но уви не е така.. Сега искам да стана 54 и големият ми проблем е тръстините по корема и отстрани него.. ядосах се много и реших че започвам 90дневната диета докато не поллуча желания резултат.. ако трябва ще я спазвам 3 месеца но искам като се погледна в огледалото и да харесам резултата.. Пожелайте ми късмет защото от утре започвам и съм категорична.

hahavteen
03-10-2010, 20:56
Момичета защо не започнете разделно хранене ами се занимавате с глупости? 90-дневната си е чисто разделно хранене само че малко усложнено и наречено ДИЕТА :?
При разделното хранене пак не се смесват белтъчини и въглехидрати и има плодов ден веднъж в седмицата. Така ще имате много повече разнообразие в дневното си меню и шанса да ви писне е супер малък. Освен това ако го приемете като начин на хранене и на живот прегрешенията няма да ви притесняват толкова защото всъщност не сте нарушили нищо а просто малко сте се отклонили от правия път. Даже може да си определите един ден в седмицата е който да ядете неразделно. Верно че ще сваляте може би малко по-бавно но поне ще знаете че се храниете здравословно и никога няма да си върнете килограмите. Приятеля ми свали 7кг като правеше прегрешения (не беше дебел) за 2-3 седмици а аз съм вече 2,5 надолу като се има предвид че имаше няколко дни в които си ядях всичко което си поискам.

Lunatique
03-10-2010, 21:08
А някой би ли ми обяснил принципа на разделното хранене?
В последно време усещам, че ям доста нездравословно и искам да подобря начина си на живот, но не искам да спазвам някакви главозамайващи диети... Трябват ми само 3-4 кг до победата. :-D

MichellePhan
03-10-2010, 21:41
Преди бях 64 кг. станах 58 и мислех че ще се харесам но уви не е така.. Сега искам да стана 54 и големият ми проблем е тръстините по корема и отстрани него.. ядосах се много и реших че започвам 90дневната диета докато не поллуча желания резултат.. ако трябва ще я спазвам 3 месеца но искам като се погледна в огледалото и да харесам резултата.. Пожелайте ми късмет защото от утре започвам и съм категорична.
И аз я почвам от утре.56 кила съм.Искам 42. :shock: Айде.... почвам от утре.За обяд примерно може ли 1 парче сирене,салата(нярязана краставица и оцет),а за вечеря салта от домати и краставици и отгоре със сирене ?

hahavteen
03-10-2010, 21:44
А някой би ли ми обяснил принципа на разделното хранене?
В последно време усещам, че ям доста нездравословно и искам да подобря начина си на живот, но не искам да спазвам някакви главозамайващи диети... Трябват ми само 3-4 кг до победата. :-D

Най общо може да се каже че не се смесват храните. Можеш да ядеш въглехидрати само със зеленчуци или самостоятелно. Същото важи и за белтъчините. Тоест можеш да ядеш месо със салата и картофи със салата но не и картофи и месо. Продукти от същата група също не бива да се смесват (приметно месо + яйца или пък картофи + хляб). Ако все пак ще смесваш то по-добре да смесиш въглехифрати от колкото протеини защото те са твърде различни в състава си.
Плодовете се приемата отделно и също не е добре да се смесват. Важно да се знае е че доматите когато са сурови се броят за зеленчук но ако са готвени (пълнени домати, доматен сос и т.н.т) стават въглехидрати. На някои места пише че сиренето с над 50% мазнини се води за неутрално (може да се консумира с всичко). Жълтъците също са неутрални.
Лошото при разделното хранене е че има страшно много теории и объркваща информация. Аз лично проверих как се чувствам след като комбинирам със сирене и нямам проблеми. Просто всеки трябва да провери как му действат комбинациите. Аз в началото си водех дневник в който записвах какво съм яла както и дали съм имала промени в теглото или някакви оплаквания като болки в корема или отпадналост.
До 12 часа се ядат само плодове в неограничено количество.
Медът е въглехидрат (аз вече си пия чая без мед за да не трябва да го мисля).
Можеш да подправяш с майонеза и горчица.

Ето една много хубава табличка http://img705.imageshack.us/img705/415/img16523065r.jpg . В нея пише че въглехидратите могат да се смесват но все пак си е тежка комбинация и е по-добре да се избягва комбинирането им.

Важно е да се спазват интервали след яденето. Ето колко след колко време храната напуска стомаха.

Плодове: 30 минути (банани - 40-45)
Въглехидратна основа: 3 часа
Протеинова основа: 3 часа
Месо: 4-6 часа
Неразделна комбинация: 6-8 часа

Трябва да се приемат много течности. Аз пия много чай. Сутрин като стана слагам 2 литра вода да се вари и после пускам пакетче чай вътре. Пия 1-2 чаши сутрин и после си го пия изстинал :D Пия и чиста вода де но така ми е по-вкусно.
Не се приемат течности по време на ядене. Може да се пие вода около половин час преди и след ядене (при соковете се изчакват няколко часа защото се броят за плодове).

Това е горе-долу. Можеш да ядеш всичко стига да го комбинираш правилно и да изчакаш да напусне стомаха ти преди да ядеш отново. Месо и неразделни компбинации е по-разумно да се приемат за вечеря (която е добре да не е след 20:00. най-добре към 18:00).

Ето и рецепти
http://archives.zavinagi.com/archive/index.php?topic=159839

Аз си измислям неща и самичка в зависимост от това което има вкъщи. От рецептите просто взимам по някоя идея и после замествам продукти.
8-)

Ако нещо съм пропуснала или някой има въпроси може да ме пита (може и на лично за да не пълним темата...макар че тя е за това де но все пак..). Пак казвам че това е най-общо казано. Аз имам няколко книги и за някои продукти и комбинации пише напълно противоречиви неща. Най-добре е да се изпорбва и да се види коя комбинация как влияе. :) Знам че звучи объркващо но всъщност е съвсем лесно и просто а и не се лишаваш от нищо. Ако ти се яде шоколад или сладко няма проблем стига да изчакаш 6-8 часа преди да ядеш нещо друго (естествено ако е едно блокче шоколад няма да чакаш толкова много - логично. но ако изядеш парче сладкиш или цял шоколад..) . Хубаво е веднъж в седмицата да се прави плодов ден за да се прочисти организма но аз не винаги имам възможност да го спазвам. Просто ако ям нещо тежко или неразделно на следващия ден много внимавам да съм "разделна" и да ям повече салата и плодове.

billytalent
03-10-2010, 21:44
^^Да,може

MichellePhan
03-10-2010, 21:48
^^Да,може
С тебе какво стана?Спазваш ли някакви диети или се отказа?

billytalent
03-10-2010, 21:53
:D Чакам да ми мине рожденният ден след 1 седмица и започвам(надявам се),мразя се,не мога да се гледам,а нямам никаква воля или съм супер сериозна и след 2-3 дни се изкушавам с нещо и слагам край на всичко...иначе и аз май започвам 90-дневната 8)

MichellePhan
03-10-2010, 21:58
:D Чакам да ми мине рожденният ден след 1 седмица и започвам(надявам се),мразя се,не мога да се гледам,а нямам никаква воля или съм супер сериозна и след 2-3 дни се изкушавам с нещо и слагам край на всичко...иначе и аз май започвам 90-дневната 8)
охоо.... и аз съм като тебе.Днеска за малко да я направя,но майка ми беше взела от любимото ми ШОКОЛАДОВО нещо и вика "Ей ся ще ти разваля диетата" и ми го показа и ми го показваше докато не го изядох.Ти пък не беше ли слаба :? О... не знам.Аз се ненавиждам. :o И ся то сигурно за 3 месеца,ще трябва да я правя,защото то 15 кг и то като ги отслабна повече няма да ми трябва,което значи,че последните 2-3 килограма най-трудно ще махна. :?

anna93
03-11-2010, 03:11
И аз нямам воля. От колко седмици се каня да започна някаква диета и все нещо се намира да ми развали диетата. :( :o Много се мразя, че не мога да издържа. Но вчера като по чудо издържах, само дето хапнах една филия с маргарин и лютеница, но не е чак толкова сериозно нарушение. :-D

hahavteen
03-11-2010, 06:10
И аз нямам воля. От колко седмици се каня да започна някаква диета и все нещо се намира да ми развали диетата. :( :o Много се мразя, че не мога да издържа. Но вчера като по чудо издържах, само дето хапнах една филия с маргарин и лютеница, но не е чак толкова сериозно нарушение. :-D

И аз не мога да се мъча с диети. Най-много съм издържала около 2 месеца (на Дюкан) и то с прегрешения. Просто в момента в който си кажа че еди кое си е забранено и не мога да го ям почвам да мисля само за него! :? А и ми е тъпо да обяснявам на хората около мен че съм на диета защото само ме питат за резултати и ме гледат критично за да забележат дали съм отслабнала. :x

titinkaa
03-11-2010, 08:36
Аз тея дни почти не спазвам диетата,щото съм болна тая седмица и пия някакъв антибиотик и той ми отваря апетит,но въпреки това,че си хапвам не съм си качила свалените килца от миналата седмица,та днес пак съм на диетата си,за сега съм я спазила :)

kuklichka_bg
03-11-2010, 09:54
спортувате ли??!

HexGirl
03-11-2010, 10:04
спортувате ли??!
дам поне аз и си спазвам режимгледам да не приемам повече от 1300 калорий
фитнеси тичам когато е по добро времето :)
тичам рано сутрин м-ду 6 и 7 и се чувствам перфектно от както го правя :)

vampireee
03-11-2010, 10:25
6 ден от безвъглехидратната -4 кг
днес много ми се яде и ще ям пък от утре наново не мога просто .. :[

titinkaa
03-11-2010, 11:05
6 ден от безвъглехидратната -4 кг
днес много ми се яде и ще ям пък от утре наново не мога просто .. :[

Структно ли я спазваш или имаш малки прегрещения?

billytalent
03-11-2010, 12:22
:D Чакам да ми мине рожденният ден след 1 седмица и започвам(надявам се),мразя се,не мога да се гледам,а нямам никаква воля или съм супер сериозна и след 2-3 дни се изкушавам с нещо и слагам край на всичко...иначе и аз май започвам 90-дневната 8)
охоо.... и аз съм като тебе.Днеска за малко да я направя,но майка ми беше взела от любимото ми ШОКОЛАДОВО нещо и вика "Ей ся ще ти разваля диетата" и ми го показа и ми го показваше докато не го изядох.Ти пък не беше ли слаба :? О... не знам.Аз се ненавиждам. :o И ся то сигурно за 3 месеца,ще трябва да я правя,защото то 15 кг и то като ги отслабна повече няма да ми трябва,което значи,че последните 2-3 килограма най-трудно ще махна. :?
3 месеца е много,дано успееш да издържиш 8-) аз не се имам за слаба дори напротив,всеки ден се виждам все по-дебела и по-дебела и изпадам в някакви депресии :-D а днес четох ужасни неща за анорексията и ме е страх,защото започвам много да се вманиачавам

otlichnichkata
03-11-2010, 12:35
Днес е 11-ят ми ден от 90 дневната диета. И .. малко съм разочарована, понеже от 2 дена нещо почнах да качвам а днес ми е плодов ден и както се подразбира много ми се яде нещо различно от плод. И след като се видях на кантара, още повече се отчаях .. не че не съм виновна аз че се натъпках с голямо количество спагети вчера, ама аз да си се оплача .. нищо, продължавам със силна воля и силно къркорещ стомах :)

vampireee
03-11-2010, 13:02
през третия ден ядох малко бисквити и пих пепси :Д
иначе съм много доволна дънките хлопааааат

HexGirl
03-11-2010, 18:38
http://www.youtube.com/watch?v=AEPrPMNB2lU
http://www.youtube.com/watch?v=iGQskfRnh_4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=a_Yru7hBLLA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TiLAjYzMc-4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RDtaaDJbQNE&feature=related



:-o

HexGirl
03-11-2010, 18:39
на това попаднах сега ...
докаде стигат хората ужс чак повръщане и слабителни вместо храна

titinkaa
03-11-2010, 19:05
Еми стига се до тука,по тая причина че някой като ти каже дебела си и всеки ден ти го втълпяват в главата и ти вече изпитваш нужда да отслабнеш ,не щото си дебела,а заради тва че вече живееш с мисълта че си дебела,а не е така,и заради някои хора се стига и до тука,макар че не оправдавам и хората,които сами си вредят,като мислят че кой знае колко са дебели,и постепенно като стигнат почти до анорексия и почват да се вайкат кво да правят,и дори да се опитват да качат кг не става.

HexGirl
03-11-2010, 19:09
точно

нито е хубаво да се тъпчиш с идеята че е полезно нито е хубо да седиш гладен

Ако пазиш диета или даден режим трябва да имаш цел и стигнеш ли я слагаш точка

billytalent
03-11-2010, 19:18
Еми стига се до тука,по тая причина че някой като ти каже дебела си и всеки ден ти го втълпяват в главата и ти вече изпитваш нужда да отслабнеш ,не щото си дебела,а заради тва че вече живееш с мисълта че си дебела,а не е така,и заради някои хора се стига и до тука,макар че не оправдавам и хората,които сами си вредят,като мислят че кой знае колко са дебели,и постепенно като стигнат почти до анорексия и почват да се вайкат кво да правят,и дори да се опитват да качат кг не става.

Права си,хората могат да бъдат брутални и вместо да гледат себе си,все търсят кусури в другите,понякога не се замислят чрез обидите си какво могат да причинят на някой,иначе аз преди 1-2 години бях минала през ужасен период-до такава степен се бях вманиачила в теглото кг.си и в това как изглежда тялото ми,беше ми станало навик след всяко хранене,а аз се хранех доста обилно да ходя да повръщам,след 2 седмици някъде не можех да ставам от леглото,бях станала жълта в лицето...пълен кошмар за щастие всичко се оправи и си казах,че ще се науча да се харесвам такава,каквато съм,но пак не мога...

hahavteen
03-11-2010, 19:32
Анорексиците не се лигавят и да казват ей така че са дебели. Става въпрос за психически проблеми които се появяват в следствие на някакъв проблем. Те НАИСТИНА се виждат дебели и никой не може да ги убеди в обратното. Повечето имат BDD http://en.wikipedia.org/wiki/Body_dysmorphic_disorder .
Едно е да започнеш да се храниш супер малко или да гладуваш защото имаш някакви психологически проблеми и съвсем друго ако го направиш с лечебна цел и с цел изчистване на организма от токсините. Правете разлика между двете. Правила съм гладувания НО винаги следвани от захранване! Даже с приятеля ми бяхме 3 дни на плодове и чай, 5 се захранвахме и после минахме на разделно хранене. И двамата се чувствахме чудесно и целта не е била отслабване (поне при него не макар че свали 7кг 8-) ) а просто преминаване към по-здравословен начин на хранене. Също така не виждам какво лошо виждате в това да имате режим на хранене. Не става дума да ядете всеки ден едно и също или да се ограничавате от абсолютно всичко но защо да не се храните здравословно? :-o

titinkaa
03-12-2010, 07:24
Анорексиците не се лигавят и да казват ей така че са дебели. Става въпрос за психически проблеми които се появяват в следствие на някакъв проблем. Те НАИСТИНА се виждат дебели и никой не може да ги убеди в обратното. Повечето имат BDD http://en.wikipedia.org/wiki/Body_dysmorphic_disorder .
Едно е да започнеш да се храниш супер малко или да гладуваш защото имаш някакви психологически проблеми и съвсем друго ако го направиш с лечебна цел и с цел изчистване на организма от токсините. Правете разлика между двете. Правила съм гладувания НО винаги следвани от захранване! Даже с приятеля ми бяхме 3 дни на плодове и чай, 5 се захранвахме и после минахме на разделно хранене. И двамата се чувствахме чудесно и целта не е била отслабване (поне при него не макар че свали 7кг 8-) ) а просто преминаване към по-здравословен начин на хранене. Също така не виждам какво лошо виждате в това да имате режим на хранене. Не става дума да ядете всеки ден едно и също или да се ограничавате от абсолютно всичко но защо да не се храните здравословно? :-o

Еми как няма да имат психологически проблеми,като те сами стигат до там,като си втълпяват,че са дебели,дори във Вбокс гледах едно момиче анорексичка,която се гледа в огледалото и до толкова е внаниечена,че чак се вижда дебела в огледалото,а всъщност е слаба

hahavteen
03-12-2010, 10:04
Титинка не всеки има достатъчно силна психика че да си каже "Абе дреме ми какво казват другите. Аз съм това което съм!". Освен това анорексията се получава често след някаква тежка ситуация с която пациента не може да се справи и да контролира. В следствие на това започва да контролира теглото и храненето си. Не всичко е толкова просто колкото много от вас си мислят и не всяко момииче което е на диета е потенциална анорексичка. Хранителните разстройства са следствие на психическа нестабилност а не на решение.

Infinity
03-12-2010, 11:53
точно

нито е хубаво да се тъпчиш с идеята че е полезно нито е хубо да седиш гладен

Ако пазиш диета или даден режим трябва да имаш цел и стигнеш ли я слагаш точка
Е тука е проблема , че като я постигнеш тая цел после започва страха , да нелби всичко да се срути. Хапваш една хапка , после следват часове огризение , защо си я изял , как си я изял..
Просто страх те е да не качиш пак тия килограми и това постепенно се превръща в няква мания. Не знам , но според мен веднъжтръгнеш ли с тия диети , режими и подобни няма отърваване. Всичко наистина е като някакъв кръг . Калории , мазнини , въглехидрати... главата ти изпушва и направо се побъркваш. 8-)

hahavteen
03-12-2010, 12:00
Не знам , но според мен веднъжтръгнеш ли с тия диети , режими и подобни няма отърваване.

Правите ли разлика между ДИЕТА и РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ? Може ли моля някой да ми обясни какво му е лошото човек да спазва орпеделен режим на хранене? НЕ говорим за диета в която всеки ден ядеш само определени неща в орпеделени часове и ако прегрешиш КРАЙ! Говорим за здравословен начин на хранене който става начин на живот. Храниш се според няколко правила и на преден план е здравето а не вкуса на храната. Кое му е лошото? Всички се възхищавате на ДаркКисс но и тя си има режим на хранене. Съветите е дала в темата си.

Infinity
03-12-2010, 12:36
Не , нищо лошо няма в здравословния режим на хранене , но просто ми се струва , че всичко това в един момент се превръща в някаква мания , просто живееш постоянно с мисълта какво си ял, какво ще ядеш , ако си прекалил веднага се самокритикуваш и самоизмъчваш на следващия ден. Не знам , но просто моя опит и това , което съм виждала винаги до това са водели. До някаква страшна , болезнена мания , която повярвайте ми е отвратително натоварваща за организма , а и най-вече за човека.

TheCinderella
03-12-2010, 13:08
Аз съм на 90 дневната, вчера ми беше първия воден ден и премина успешно.В началото на диетата бях 55 кг, а сега съм 51.5, искам да стана 48-49.
Ходя на фитнес 3-4 пъти седмично, като цяло отслабвам бавно, но може би така е по-добре и за самия организъм.

hahavteen
03-12-2010, 13:09
Според мен пък ако човек се храни с каквото си иска и когато си иска шанса да започне да се вманиячава е много по-голям. Най-малкото защото губи контрола и не знае какво точно е поел. Ако обаче се водиш по някакви правила тогава държиш всичко под контрол. Знаеш че дори да качиш 2-3кг можеш много лесно да ги свалиш. Знаеш че можеш ако си канен някъде да си ядеш всичко без да внимаваш защото утре ще си направиш разтоварващ ден и всичко ще е ок. Ако обаче ядеш по всяко време и то каквото ти хрумне после ако се замислиш може да почнеш да се обвиняваш че си изял това или онова. На следващия ден ситуацията ще се повтори. И така докато не почнеш да се чувстваш зле и не решиш да се подложиш на диета... Която обаче пак ще нарушаваш и ПАК ще се самообвиняваш. Тогава почваш друга диета... И всичко се повтаря и няма измъкване.
Аз го намирам за лесно да спазвам разделно хранене защото мога да си ям каквото си искам без да се ограничавам и до сега нито веднъж не ми се е случило да имам чувството че съм прегрешила и че ще се случи нещо фатално защото съм изяла 2 парчета пица вместо 1. Важното е да намериш това което на теб ти влияе добре и да започнеш да контролираш храненето си. НЕ да се вманиячаваш но не и да губиш контрол защото това води до самообвинения и чувството на безпомощност. Всеки само може да си направи режим на хранене. Примерно мъничка (не знам как й се пишеше ника) също има такъв. Закусва нещо леко, обядва, яде лека следобедна закуска и не вечеря. Това й позволява да поддържа теглото си (за което много от съфорумничките й завиждат). Просто се загледайте в темата "Менюто ви за днес" и ще откриете че има доста момичета които следват правила без да са на диета.

HexGirl
03-12-2010, 13:36
ами и аз мисля , че съм си създала добър режим който не ме натоварва :)
преди година свалих около 8 кг и до ден днешен не съм ги качила :) да чукна на дърво
важно е да ядеш поне 4 пъти за да не освирепяваш :)

anna93
03-12-2010, 14:43
Аз съм на 90 дневната, вчера ми беше първия воден ден и премина успешно.В началото на диетата бях 55 кг, а сега съм 51.5, искам да стана 48-49.
Ходя на фитнес 3-4 пъти седмично, като цяло отслабвам бавно, но може би така е по-добре и за самия организъм.

По - добре бавно и трайно, отколкото обратно. :)

magiiito
03-12-2010, 14:45
спортувате ли??!

Аз тичам 3-4 понякога 5 :D пъти в седмицата следобяд към 4-5 часа за по половин час и всеки ден у нас скачам 15 минути на въже. Чувствам се добре и мисля, че има някъкъв ефект, но аз и се опитвам да спазвам режим. Например днес аз съм 1 смяна и съм изяла за закуска 2 препечени филийки с краве масло, за обяд 2 яйца и малко салата от зеле, после една ябълка и сега за вечеря мисля да изям само едно яйце нищо друго. :)

MichellePhan
03-12-2010, 16:00
Днеска е успешен ден. :grin: На обяд ядох салата от краставици и 2 парчета сирене,а сега на вечеря 1 голямо парче сирене на микровълнова и 1 пържен картоф(зеленчук :? :D ) Утре майка ми леща ще направи да ям.

newandoriginal
03-12-2010, 16:00
Zdrastii,na vsichki tuk :P Az reshih da po4na 5 dnevnata dieta ,zashtoto imam nujda da otslabna ... dnes mi e purvi den i svalih 500 gr :grin: :D :D 8-) haha taa iskam da pitam tezi zelen4uci ot vtoriq den sorovi li trqbva da sa ? .... i ako znaete druga po-dobra dieta preporu4aite :-)

Eto snim4ica ama ne se strqskaite :-) :-) http://prikachi.com/images.php?files/1428778h.jpg
Mersiiii :P

PinkFloydSound
03-12-2010, 16:09
Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... :| Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
Чувствам се УЖАСНО.

BlackKeys
03-12-2010, 16:57
От изкачването на стълби горят ли се мазнини?
Аз тъкмо смятах да почвам да тичам и то времето стана ужасно.


И може ли да ми препоръчате някакво кардио или тае бо каквото му се вика.
Аз правих някакво Pump It Up, ама започва да ми омръзва...

HexGirl
03-12-2010, 17:03
Ами така е защото тичаш от едната в другата крайност.
Твърде много се паникиосваш като ти кажат примерно мн си слаба напълнеи ще станеш анорексичка и ти почна да се тъпчиш.
Не бива така 1 си затлачваш стомаха 2 е шок за организма .
Яж си всичко но яж по малко .
Като искаш да ядеш шоколади и снаксове и фъстъци и тн просто ги яж през по големи интервали .
Пример :
закуска-- 2 филии с нещо си
след 1-2 часа пак хапни нещо , но ноне след 2 часа !!
Обяд--хапни си манджа някаква или каквото си решила с 1 филия хляб не повече . Хапни за десерт нещо .
след 2-3 часа си направи следобедна закуска но пак да е 1 нещо а не хиляда както правиш сега
Вечеряи си и приключи с яденето .
Стомаха на човек поема около 200 гр . не го претъпкваи на едно ядене с по 300-400 гр .
Ако искаш ме послушай ако не искаш недеи .
Аз давам съвет

vanilievisez
03-12-2010, 18:19
От изкачването на стълби горят ли се мазнини?
Аз тъкмо смятах да почвам да тичам и то времето стана ужасно.


И може ли да ми препоръчате някакво кардио или тае бо каквото му се вика.
Аз правих някакво Pump It Up, ама започва да ми омръзва...

Изтегли си тае бо на Били Бланкс.
Изкачването на стълби развива мускулите на прасеца, аз много време се качвах и с'я там е стегнато, но съжалявам, защото имам прасец. Не голям, но 33-34 обиколка. :Д

vanilievisez
03-12-2010, 18:26
аз пък вече не знам
47-ми ден ми е от 90-дневната, а онзи ден бях 53
свалила съм само 2 кг
е, вярно, сантиметрите са повече, а и много хора ми казват, че изглеждам по-слаба...
обаче няк'во.. що не свалям баси..
като препрочетох диетата пишеше, че свалянето може да спре в 1 момент, и да свалиш 5 кг наведнъж после.. дано

foreverr
03-12-2010, 18:39
Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... :| Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
Чувствам се УЖАСНО.
Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние... 8)

PinkFloydSound
03-12-2010, 18:47
Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... :| Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
Чувствам се УЖАСНО.
Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние... 8)
Мила, аз 4 месеца се ограничавах и сега точно заради това качих? :-o Като не знаеш, не говори. ;)
Хекс, не ям, защото някой ми е казал, че съм слаба, просто ми се яде. :д Ще се опитам да послушам съветите ти, дано успея.

billytalent
03-12-2010, 18:51
аз пък вече не знам
47-ми ден ми е от 90-дневната, а онзи ден бях 53
свалила съм само 2 кг
е, вярно, сантиметрите са повече, а и много хора ми казват, че изглеждам по-слаба...
обаче няк'во.. що не свалям баси..
като препрочетох диетата пишеше, че свалянето може да спре в 1 момент, и да свалиш 5 кг наведнъж после.. дано

Wow 47-ми ден Браво!!!Кг.не са толкова важни,по-важно е как изглеждаш,а щом хората ти казват,че има разлика-супер,аз искам см.да махам,а не кг. 8-)

foreverr
03-12-2010, 19:24
Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... :| Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
Чувствам се УЖАСНО.
Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние... 8)
Мила, аз 4 месеца се ограничавах и сега точно заради това качих? :-o Като не знаеш, не говори. ;)
Хекс, не ям, защото някой ми е казал, че съм слаба, просто ми се яде.
:д Ще се опитам да послушам съветите ти, дано успея.
Според мен си ка4ила, защото след ограни4аването си запо4нала изведнъж да яде6 многои вси4ко, а то не трябва така.След ограни4аване или диети 4овек трябва малко по малко да запо4ва да яде калори4ни не6та.А другуч вариант е да свикне6 да яде6 здравословно- аз от ве4е може би 1-2 години свикнах да ям здравословно и много рядко си позволявам калори4ни не6та и поне не ка4вам килограми :grin:

foreverr
03-12-2010, 21:38
Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... :| Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
Чувствам се УЖАСНО.
Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние... 8)

kuklichka_bg
03-13-2010, 06:19
Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи. 8-)

titinkaa
03-13-2010, 06:44
Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи. 8-)

Така е,от фитнес не се отслабва,а само се стяга тялото

HexGirl
03-13-2010, 08:05
Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи. 8-)
пазиш ли диета ?Режим ?
Щом дрехите ти хлопат постигаш резултат :) ти на кила не мърдаш защото гориш мазнини а същевременно трупаш мускули :)
Което е по добре от това да си 50 кила развисена като може да си 54 кила стегната мадама :P
Или там колкото си според ръста си :)

Infinity
03-13-2010, 09:07
PinkFloydSound защо не се опиташ да върнеш стария си режим на хранене , но без да се вманиячаваш тооолкова. 8-)
Просто си яж нормално на основните хранения пък , ако между тях ти се прияде нещо сладко хапни малко.

miminka__94
03-13-2010, 10:07
PinkFloydSound не се заяждам или нещо такова напротив харесвам хора с апетит,които не се ограничават,но като гледам твоето ядене в темата за дневното меню :o на повечето от нас такова количество храна ще стигне за 2-3 дни,щом искаш да намалиш кг е добре например да ограничиш яденето и на ден да приемаш половината количество от нещата които ядеш в момента :) можеш и да започнеш нещо като хранителен режим-не ти говоря за строга диета,ами например да си направиш нещо като разделно хранене + плюс разходки и упражнения и за 0 време ще си във форма :)

afrodizia4ka
03-13-2010, 11:14
Здравейте! И аз се вкючвам в тази тема. Днес ми е първия ден от 90 дневната диета.. закусих с 2 портокала кам 9 часа , обядвах шопска салатка с мноогоо сиренце :-D към 1 часа... и така дано да издържа до края на деня.. :-D
Имам няколко въпроса:
1. За вечеря задължително ли е да ям половината от обяда ? Защото мисля да ям риба тон със краставици или пък 2 3 сварени яйца със салата от домати и краставици, или пък кисело мляко?
2.Мога ли да смесвам маслини с белтъчния и бобовия ден?
3.И последен въпрос- мога ли да смесвам кис.мляко с мюсли,обес.ядки и овес.трици?
Благодаря :)

ImmortalSportFreak
03-13-2010, 11:26
Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи. 8-)

Така е,от фитнес не се отслабва,а само се стяга тялото
Зависи какви упражнения правиш.От кардио няма как да не отслабваш ако го правиш често и интензивно. ;)


PinkFloydSound[b] колко кг си била преди ?
Чак пък да се чувстваш ужасно.. Не са толкова мн кг.А и ти както си 170 висока е напълно нормално според ръстта ти.Иначе си увеличила кг. защото си качила мускулна маса от фитнеса)) спокс. :P

BlackKeys
03-13-2010, 13:26
Сушеният кокос много ли е калоричен?

billytalent
03-13-2010, 13:28
Сушеният кокос много ли е калоричен?

И аз тва се чудя,всеки ден ям-страшно е вкусен 8-)

Infinity
03-13-2010, 13:33
Обикновено сушените плодове съдържат доста повече захар ,от пресните.

enjoyth3lif3
03-13-2010, 13:39
41 ден от 90 дневната 55 кг от 62-3! Всички ми казват че изглеждам много добре но аз искам да махна и останалите 5 кг :-)

Infinity
03-13-2010, 13:41
^ Колко си висока ? :)

enjoyth3lif3
03-13-2010, 14:58
^ Колко си висока ? :)
161 :( ниска съм

pinki
03-13-2010, 15:42
оф хора имам чувството, че съм напълняла от диетата :(

vanilievisez
03-13-2010, 16:27
о, боже, колко ядох днес..
е ама пък сутринта си бях 52 :Д
карай, продължавам!

shupishup
03-13-2010, 20:21
Хей, здравейте ^ ^ мисля да направя диетата на Боряна или една японска диета, с която се отслабвало много =D Тежа 68 кг и съм 1,75. Чувствам се наистина дебела, и не мога да спра да ям :( :Д Искам да стана поне 55.
сега изглежам така:
http://prikachi.com/files/1432751K.jpg
http://prikachi.com/files/1432776E.jpg

до преди да стана на 14, бях доста слаба и до сега не бях имала проблеми с килограмите, но се надявам да се справя :))

titinkaa
03-14-2010, 07:14
Хей, здравейте ^ ^ мисля да направя диетата на Боряна или една японска диета, с която се отслабвало много =D Тежа 68 кг и съм 1,75. Чувствам се наистина дебела, и не мога да спра да ям :( :Д Искам да стана поне 55.
сега изглежам така:
http://prikachi.com/files/1432751K.jpg
http://prikachi.com/files/1432776E.jpg

до преди да стана на 14, бях доста слаба и до сега не бях имала проблеми с килограмите, но се надявам да се справя :))

според мен имаш малко нужда от отслабване

buuu
03-14-2010, 07:21
смятам да започна диетата нА Боряна ..прочетах хубави отзиви а и до сега съм била само на нея и е имало успех но понеже не си спазвах захранването..качих 8-) искам само да попитам зеленчуците в даскало как ги ядете :lol: смис като сте на даскало как я подържате диетата ,щото аз ако не мога да си донеса салатите ям солети 8-)

shupishup
03-14-2010, 07:26
Хей, здравейте ^ ^ мисля да направя диетата на Боряна или една японска диета, с която се отслабвало много =D Тежа 68 кг и съм 1,75. Чувствам се наистина дебела, и не мога да спра да ям :( :Д Искам да стана поне 55.
сега изглежам така:
http://prikachi.com/files/1432751K.jpg
http://prikachi.com/files/1432776E.jpg

до преди да стана на 14, бях доста слаба и до сега не бях имала проблеми с килограмите, но се надявам да се справя :))

според мен имаш малко нужда от отслабване

Да, искам да отслабна стабилно =D Диетата на Боряна действа ли? =)

titinkaa
03-14-2010, 07:28
смятам да започна диетата нА Боряна ..прочетах хубави отзиви а и до сега съм била само на нея и е имало успех но понеже не си спазвах захранването..качих 8-) искам само да попитам зеленчуците в даскало как ги ядете :lol: смис като сте на даскало как я подържате диетата ,щото аз ако не мога да си донеса салатите ям солети 8-)

Яж плодове,пък като се пребереш яж зеленчуци :)

titinkaa
03-14-2010, 07:31
Хей, здравейте ^ ^ мисля да направя диетата на Боряна или една японска диета, с която се отслабвало много =D Тежа 68 кг и съм 1,75. Чувствам се наистина дебела, и не мога да спра да ям :( :Д Искам да стана поне 55.
сега изглежам така:
http://prikachi.com/files/1432751K.jpg
http://prikachi.com/files/1432776E.jpg

до преди да стана на 14, бях доста слаба и до сега не бях имала проблеми с килограмите, но се надявам да се справя :))

според мен имаш малко нужда от отслабване

Да, искам да отслабна стабилно =D Диетата на Боряна действа ли? =)

Еми чела съм мнения,че се отслабва бързо и лесно,ама нз дали ще я издържиш,аз я бях почнала миналия понеделник и изкарах до 17:00 часа и взе да ми става лошо още на първия ден и я спрях,и повече не съм се опитвала да я почвам,голяма мъчение е,пък щом искаш да отслабнеш пробвай се,ако не я издържиш почни 90-дневната диета или витаминно-протеинова,с тях няма йо-йо ефект след свалянето.Аз съм на витаминно-протеиновата и ми е много добре с нея,и свалям :)

shupishup
03-14-2010, 07:45
Хей, здравейте ^ ^ мисля да направя диетата на Боряна или една японска диета, с която се отслабвало много =D Тежа 68 кг и съм 1,75. Чувствам се наистина дебела, и не мога да спра да ям :( :Д Искам да стана поне 55.
сега изглежам така:
http://prikachi.com/files/1432751K.jpg
http://prikachi.com/files/1432776E.jpg

до преди да стана на 14, бях доста слаба и до сега не бях имала проблеми с килограмите, но се надявам да се справя :))

според мен имаш малко нужда от отслабване

Да, искам да отслабна стабилно =D Диетата на Боряна действа ли? =)

Еми чела съм мнения,че се отслабва бързо и лесно,ама нз дали ще я издържиш,аз я бях почнала миналия понеделник и изкарах до 17:00 часа и взе да ми става лошо още на първия ден и я спрях,и повече не съм се опитвала да я почвам,голяма мъчение е,пък щом искаш да отслабнеш пробвай се,ако не я издържиш почни 90-дневната диета или витаминно-протеинова,с тях няма йо-йо ефект след свалянето.Аз съм на витаминно-протеиновата и ми е много добре с нея,и свалям :)
Ще я пробвам пък каквото стане =) .. до сега не успявам да издържа на никаква диета, дори и за един ден, но не съм се и пробвала много упорито. =D Благодаря все пак =))

Dopeass
03-14-2010, 09:23
Започвам пак да пиша с новия ми режим :D Дано този път се получи.
Днес за закуска пих кафенце с мед, малко нестле фитнес и това смятам да ми е до след обяд. След малко ще започна с няколко упражнения, като целта ми е да сваля около 10-15кг. до лятото. Амбицирала съм се да си върна пластичността и да успея да направя шпагат отново :lol:

roshlichka
03-14-2010, 10:44
41 ден от 90 дневната 55 кг от 62-3! Всички ми казват че изглеждам много добре но аз искам да махна и останалите 5 кг :-)

направо ти се възхищавам на волята.. това 41 дни изобщо не са малко.. браво само така..

TeenSpirit19
03-14-2010, 11:57
и аз ще се включа в дневничето от няколко седмици си правя луната диета, няма големи резултати, но много добре се чувствам 1 път в седмицата ( горе долуа така се пада) да си имам пречистващ ден, а сега след вторника мисля да почна на боряна диетата някакви мнения за нея ?

и много ми хареса 90 дневнета, но нз дали ще мога да я спазвам, но килограмите ми за сваляне не са много и мисля, че тя ще ми помогне най добре пък и изглежда доста полезна за диета пък и като че вита мнениярта и колко много сте свалили и ми давтае стимул

бях почнала да тичам ама този сняг... и сега чакам да се постопли малко и почвам пак.. никога не съм била толкова пълна както сега и трябва да се направи нещо по въпроса

а и оцет пия от една седмица по два пъти на ден :) абе какво ли не съм почнала да правя

magiiito
03-14-2010, 12:10
съвсем си развалих режима една седмица го спазвах ужаас :x от утре започвам от начало и казвам ви, ще го наравя

anna93
03-14-2010, 12:18
Аз си мислех от утре, но майка ми развали плана да започна 90 дневната диета. Сигурно от вторника ще я почна. Аз не съм се мерила отдавна и не знам колко тежа, но аз не съм маниачка на тема килограми. За мен е важното как изглеждам, а не колко тежа. Защото понякога може да има идеалните килограми но пък тялото ти да не е чак толкова добре изглеждащо. Така че аз я почвам, за да има видим ефект.

newandoriginal
03-14-2010, 12:45
Zdrastii,na vsichki tuk :P Az reshih da po4na 5 dnevnata dieta ,zashtoto imam nujda da otslabna ... dnes mi e purvi den i svalih 500 gr :grin: :D :D 8-) haha taa iskam da pitam tezi zelen4uci ot vtoriq den sorovi li trqbva da sa ? .... i ako znaete druga po-dobra dieta preporu4aite :-)

Eto snim4ica ama ne se strqskaite :-) :-) http://prikachi.com/images.php?files/1428778h.jpg
Mersiiii :P

titinkaa
03-14-2010, 13:21
Zdrastii,na vsichki tuk :P Az reshih da po4na 5 dnevnata dieta ,zashtoto imam nujda da otslabna ... dnes mi e purvi den i svalih 500 gr :grin: :D :D 8-) haha taa iskam da pitam tezi zelen4uci ot vtoriq den sorovi li trqbva da sa ? .... i ako znaete druga po-dobra dieta preporu4aite :-)

Eto snim4ica ama ne se strqskaite :-) :-) http://prikachi.com/images.php?files/1428778h.jpg
Mersiiii :P

Коя 5 дневна диета си почнала?Колко искаш да отслабнеш,колко си висока и колко кг си сега?

newandoriginal
03-14-2010, 16:35
Zdrastii,na vsichki tuk :P Az reshih da po4na 5 dnevnata dieta ,zashtoto imam nujda da otslabna ... dnes mi e purvi den i svalih 500 gr :grin: :D :D 8-) haha taa iskam da pitam tezi zelen4uci ot vtoriq den sorovi li trqbva da sa ? .... i ako znaete druga po-dobra dieta preporu4aite :-)

Eto snim4ica ama ne se strqskaite :-) :-) http://prikachi.com/images.php?files/1428778h.jpg
Mersiiii :P

Коя 5 дневна диета си почнала?Колко искаш да отслабнеш,колко си висока и колко кг си сега?


1 ден: 2 кофички кисело мляко
2 ден: зеленчуци на корем
3 ден: 5 сварени картофа
4 ден: 5 твърдо сварени яйца
5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)


az sum 58 kg i sum 165 visoka :(

newandoriginal
03-14-2010, 16:36
me4tata mi e 52 ! :-)

Goddess
03-14-2010, 16:38
me4tata mi e 52 ! :-)
Тя се прави 10 дни. :)
Е, зависи разбира се дали след първите 5 си постигнала това, което искаш или не.

anna93
03-14-2010, 16:39
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...

newandoriginal
03-14-2010, 16:41
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...

Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna

Goddess
03-14-2010, 16:42
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...
Аз първия ден го издържах, 2рия го издържах целия само на зеле и моркови, ама вечерта баща ми донесе пуканки ии...отиде. 8-)
Но не е лесна диетата, определено. На мен тези 2 дни ми бяха ужасни..

anna93
03-14-2010, 16:42
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...

Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna

Сигурно, защото не си яла много.

anna93
03-14-2010, 16:43
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...
Аз първия ден го издържах, 2рия го издържах целия само на зеле и моркови, ама вечерта баща ми донесе пуканки ии...отиде. 8-)
Но не е лесна диетата, определено. На мен тези 2 дни ми бяха ужасни..

Браво! Аз на първия ден вечерта се предадох....

titinkaa
03-14-2010, 17:22
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...

Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna

И аз така на първия ден и ми стана лошо и щях да припадна ама се усетих и веднага ядох шоколад,и по тоя начин я наруших ама не ме интерисува,здравето ми е по важно,не смятам да си го измъчвам с тая диета 8)

smiirnoff
03-14-2010, 18:35
1 ден: 2 кофички кисело мляко
2 ден: зеленчуци на корем
3 ден: 5 сварени картофа
4 ден: 5 твърдо сварени яйца
5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Бати глупавата диета, т'ва си е цяло мъчение за организма о.О
И к'ви са тия 5 яйца за 1 ден о.О
Омг, направете си режим, к'во си затормозявате организма с тъпи 'диети' като тази о.О.

Моя диеторежим тотално го обърках - от петък до сега само се тъпча с шоколади и торти, заради рождения ден на сестра ми о.О
Ама не съм качила ^^ 8-) , което е МНОГО ДОБРЕ :Д.
Утре вече трябва малко да престана, ама то има още супер много шоколади, торта, глупости .. :razz:
Ама и аз нещо нямам никъв апетит и май няма да е толко' фатално :Д

anna93
03-15-2010, 02:07
С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...

Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna

И аз така на първия ден и ми стана лошо и щях да припадна ама се усетих и веднага ядох шоколад,и по тоя начин я наруших ама не ме интерисува,здравето ми е по важно,не смятам да си го измъчвам с тая диета 8)

Така е! И на мен ми стана малко лошо на първият ден и вечерта я наруших.

Dopeass
03-15-2010, 03:52
хах мен пък не ми стана лошо, но хапнах и салатка първият ден 8-) Но я спрях, от липса на воля :D

YouDontKnowMe
03-15-2010, 04:30
Аз съм уж на протеинова... Или всъщност , както винаги си гладувам.
Пак бях станала 56, а идеята е да съм 48 (поне).
Ям мааалко месо, сирене, тъпча се с активия и ям малко готвено за обяд. Гледам да не ям след 18:00 + чат-пат тичане , физическо в училище.
Върши работа понякога ^^ Но писне ли ти , послед месец тъпка не и ... и си отново на същото дередже. Но сега мисля да не става така. 8-)

heiress
03-15-2010, 05:03
Абе, най- добре не я яж тази Активия.

LoveHurT
03-15-2010, 06:01
titinkaa , като прави витаминно-протеиновата по 6 пъти ли си разпределяше хранатаи точно през 2,5ч ли я приемаше? Че аз не ставам в 8 и като стане време според програмата ставам ям и пак лягам 8-) Така ли да продължавам или да ям когато ставам без да е по 6 пъти разпределена? :-o

shupishup
03-15-2010, 06:02
Днес започвам диетата на Боряна, дано се справя ^ ^ btw излишно е да питам дали мога да пия вода през целия ден? :-D

TeenSpirit19
03-15-2010, 07:45
аз мисля освен вода и чайчета да пия

titinkaa
03-15-2010, 11:26
titinkaa , като прави витаминно-протеиновата по 6 пъти ли си разпределяше хранатаи точно през 2,5ч ли я приемаше? Че аз не ставам в 8 и като стане време според програмата ставам ям и пак лягам 8-) Така ли да продължавам или да ям когато ставам без да е по 6 пъти разпределена? :-o

Ми аз ям по 5 пъти на ден например:
Закуска в 07:00ч.(щото тогава ставам за даскало)-една филийка пълн. хляб със сирене/кашлавал
В 10:30ч-1 ябълка
обяд-салата от краставици и домати+малко сиренце,макар че не трябва да се смесват протеини с витамини ама аз слагам мъничко,че така ми е по вкусно 8-)
Следобед-или ябълка или пак зеленчук,може морков да хапнеш
Вечеря-гледам да е протеин/пиле или нещо друго :)

А иначе храни се поне 4 пъти,за да имаш ефект :P :-) :)

sunshine955
03-15-2010, 16:18
Сушеният кокос много ли е калоричен?

И аз тва се чудя,всеки ден ям-страшно е вкусен 8-)
обожавам го .. :P аз скоро не съм си зимала добре че ем подсетии 8-) мерси :) ;д

LoveHurT
03-15-2010, 16:34
а екстра, благодаря :-) Иначе за сега ще гледам да ставам по-рано,че от спане не ми остава време за нищо, та сигурно отначалото ще деля храната по 6 пъти. А ти винаги точно на 2,5ч ли ядеш?

Dopeass
03-15-2010, 16:52
Според мен кокосът, сушен или не, е доста калоричен. Не сте ли забелязали, че повече от 3-4 малки парченца суров не можеш да изядеш, просто защото ти става адски тежко :-o

titinkaa
03-15-2010, 16:56
а екстра, благодаря :-) Иначе за сега ще гледам да ставам по-рано,че от спане не ми остава време за нищо, та сигурно отначалото ще деля храната по 6 пъти. А ти винаги точно на 2,5ч ли ядеш?

еми не винаги просто си правя сметка кога г/д съм яла и г/д поглеждам колко време е минало от едното ядене до другото и г/д си правя сметка през колко време да ям,през 2 часа 2 часа и половина там някъде :)

bub18
03-15-2010, 18:39
Аз тежа 54, а искам да стана 49 поне.
Ще ми кажете ли някоя диета която да има ефект и сте я изпробвали.
Само да не е 90 дневната 8-)
Мерси все пак :)

GirLN
03-15-2010, 18:47
Мисля да започна да бягам през ден ии да почна витамино-протеинова диета [коментарите на titinkaa ме запалиха за диетата] . Въпросът ми е дали за околу 1 месец ще мога да сваля 5-10кг? :-o

iLoveChocolate
03-15-2010, 18:56
Препоръчайте ми някаква диета.аз съм 174 и 56 кг преди бях около 50 и малко,напоследък съм качила в коремната област и съм стегнала здраво краката.ходя на аеробика и модерен балет.не съм човек дето обича да седи на 1 място,ама в това време нямам избор. имам голям апетит. предполагам търся някаква диета,в която количеството храна е нормално,но е без калории и такива неща

Sissy90
03-15-2010, 19:04
За двете момичета, които питат за диета - аз в момента се опитвам да правя режимът на Дюкан. Яде се предостатъчно (колкото си искаш, но от позволените храни) и наистина се сваля. Важно е обаче ако решите да го спазвате, да прочетете книгата или поне много подробно описание на всяка фаза, а не с по 5-6 изречения. Витаминно-протеиновата диета на Титинка също ми звучи доста добре и смятам, че ще е ефективна (още повече, че няколко момичета казаха, че действа).
GirLN, 5 кг за месец е горе-долу постижима цел, особено щом ще бягаш (леле, нямам търпение и аз да започвам пак да бягам :grin: Обожавам да бягам, но като е много ветровито или заснежено е ужасно :o )

titinkaa
03-15-2010, 19:15
bub18 и GirLN...
Препоръчвам ви витаминно-протеиновата,аз свалям с нея и не изпитвам глад. GirLN ще свалиш тези килограми бързо,но трябва да я спазваш по стриктно и както е по принцип диетата и ще имаш ефект със сигурност.
bub18 пробвай тая диета за която споменах^ :)

Aniiiii
03-15-2010, 19:44
titinkaa ти предполагам че ходиш на училище? Е какво ядеш там? Плодове?
А задължително ли е да се спазва редът на - протейн, витамин, протейн и т.н?

О и още нещо - може ли да си напишеш менюто горе долу за 1 ден?

Искам да отслабна и сега си карам на мой си режим, но мисля че ще ми е по лесно ако спазвам нещо определено..

billytalent
03-15-2010, 22:08
Според мен кокосът, сушен или не, е доста калоричен. Не сте ли забелязали, че повече от 3-4 малки парченца суров не можеш да изядеш, просто защото ти става адски тежко :-o

Да,определено засища много,но аз когато го ям нямам нужда от шоколади и подобни глупости,което при мен е добре,защото прекалявам с тях

MichellePhan
03-15-2010, 22:20
НЕ МОГА ДА Я НАПРАВЯ ТАЗИ 90 ДНЕВНА ДИЕТА,ПО ДЯВОЛИТЕ 8-) :booooomb: . Такам почвам на Боряна и аз до ся 100 пъти по-зле съм си направила като до вечерта супер малко ям и вечерта се тъпча.Тази на Боряна ще я направя за 10 дена и останалите 5-7 кг с 90 дневната или пак диетата на Боряна.Това беше,просто исках да го кажа :D

loovvvee
03-16-2010, 07:32
НЕ МОГА ДА Я НАПРАВЯ ТАЗИ 90 ДНЕВНА ДИЕТА,ПО ДЯВОЛИТЕ 8-) :booooomb: . Такам почвам на Боряна и аз до ся 100 пъти по-зле съм си направила като до вечерта супер малко ям и вечерта се тъпча.Тази на Боряна ще я направя за 10 дена и останалите 5-7 кг с 90 дневната или пак диетата на Боряна.Това беше,просто исках да го кажа :D
И аз съм така. 8-) Днес трябваше да ми е 8-ми ден от 90 дневната, ама не стана.. Майка ми купи козунак и изядох половината. :(
От утре и аз почвам на Боряна, а само да попитам варените картофи може ли да се заменят с нещо друго, защото май пишеше че не може без сол, а аз без сол не мога да ги ям. :D

loovvvee
03-16-2010, 07:48
Абе ще ги ям. :D

7-8 кг. са доста и ми изглежда невъзможно да се свалят за 10 дни. :-o
Наистина ли по толкова се сваля или само така пише?

Sissy90
03-16-2010, 07:50
Как си представяте, че не можете да спазвате 90-дневната, пък ще правите диетата на Боряна? Тя си е чиста проба гладуване и е нормално да не можете да я понесете - това води до доста по-стабилно ядене примерно на вечеря, когато вече волята ви се е поизчерпала, чувство за вина, нова "строга диета", т. е. гладуване... и така не знам до кога. Казвам ви го от опит. Докато не се научих да ям нормално - без преяждане и без опити да гладувам (аз определено не мога, а опитите ми винаги се сгромолясват), не отслабнах. За сега Дюкан най-добре ми се е отразил (витаминно-протеиновата е доста подобна), защото белтъчните храни засищат за доста по-дълго - примерно една кофичка обезмаслено мляко като калоричност е колкото една ябълка, но засища доста повече, аз от ябълка обикновено повече огладнявам.

loovvvee
03-16-2010, 07:57
90 дневната не я издържам, защото трябва да се яде през определени часове и оределни храни всеки ден... Преди съм я правила 1 месец и не свалих чак толкова, а определено имам едни 10 кг за махане..

Някой тук правил ли е тази на Боряна и колко кг. е свалил?

gLypChenCee
03-16-2010, 08:33
Значи, реших да пробвам една диета.

тя е следната :

4 дена на вода, чай [без захар, може една лъжичка мед] и прясно изцедени плодове. а може и самите плодове.
и понеже съм чувала че ако отслабнеш толкова бързо и почнеш да се тъпчеш ги качваш двойно, за това след тея 4 дена ще карам г/д на 2-3 филийки мах на ден .. и ще избягвам да ям сладко и мазни работи.
Знам, че може да си причиня язва ама не ми пука.

smiirnoff
03-16-2010, 08:45
Значи, реших да пробвам една диета.

тя е следната :

4 дена на вода, чай [без захар, може една лъжичка мед] и прясно изцедени плодове. а може и самите плодове.
и понеже съм чувала че ако отслабнеш толкова бързо и почнеш да се тъпчеш ги качваш двойно, за това след тея 4 дена ще карам г/д на 2-3 филийки мах на ден .. и ще избягвам да ям сладко и мазни работи.
Знам, че може да си причиня язва ама не ми пука.


Бати глупавата 'диета' .. не ти пукало, че ше си причиниш язва о.О
Аре после с адските болки като си, дали пак няма да ти пука о.О
Омг ...

MichellePhan
03-16-2010, 09:00
Как си представяте, че не можете да спазвате 90-дневната, пък ще правите диетата на Боряна? Тя си е чиста проба гладуване и е нормално да не можете да я понесете - това води до доста по-стабилно ядене примерно на вечеря, когато вече волята ви се е поизчерпала, чувство за вина, нова "строга диета", т. е. гладуване... и така не знам до кога. Казвам ви го от опит. Докато не се научих да ям нормално - без преяждане и без опити да гладувам (аз определено не мога, а опитите ми винаги се сгромолясват), не отслабнах. За сега Дюкан най-добре ми се е отразил (витаминно-протеиновата е доста подобна), защото белтъчните храни засищат за доста по-дълго - примерно една кофичка обезмаслено мляко като калоричност е колкото една ябълка, но засища доста повече, аз от ябълка обикновено повече огладнявам.
Аз много малко ям поначало,но така 3 месеца да внимавам какво ям не мога.На ден аз 1 кисело мляко ми е абсолютно напълно достатъчно без да гладувам...Аз съм си преценила,но това 90 дена да си внимавам с храната не мога.

loovvvee
03-16-2010, 09:07
MichellePhan от кога почваш диетата на Боряна?

MichellePhan
03-16-2010, 09:26
MichellePhan от кога почваш диетата на Боряна?
ами от утре,защото днеска пих мляко с какао :? И вече я развалих 8-)

titinkaa
03-16-2010, 11:23
titinkaa ти предполагам че ходиш на училище? Е какво ядеш там? Плодове?
А задължително ли е да се спазва редът на - протейн, витамин, протейн и т.н?

О и още нещо - може ли да си напишеш менюто горе долу за 1 ден?

Искам да отслабна и сега си карам на мой си режим, но мисля че ще ми е по лесно ако спазвам нещо определено..

Да,ходя на у-ще :) Ми аз си нося абълка от нас и в у-ще ям нея,всеки ден ябълка ям,е може и портокал зависи кво обичаш,но без банани,че са калорични.Ами аз реда мн не го спазвам,демек че протеин-витамин-витамин-витамин-протеин така ги редувам,сутрин и вечер протеин,пред другите 3 ядения витамин,щото на обяд ям салата и няма време да се занимавам да си правя нещо протеиново.
Меню...
Закуска-кашкавал или сирене,може с малко пълнозърнест хляб половин или 1 филийка
После в 10:30 имам голяма междучасие-ябълка
Обяд-салата от краставици и домати+малко сиренце,макар че не е хубаво да се смесват протеини с витамини,но аз слагам съвсем малко+оцет+сол+олио или зехтин,но малко
Следобед-ябълка или портокал/може и морков
Вечеря-пиле или омлет в тефлонов тиган без мазнина
Ако има друго питай?!:)

pinki
03-16-2010, 11:29
На мен пък ми се налага принудително да я прекратя 90-дневната диета, защото се разболях от шарка и трябва да карам на течна диета т.е. само супи тр да ям в близките най-малко 10 дни пфф :(

anna93
03-16-2010, 14:28
а да ви питам за диетата на Боряна, ще има ли ефект, ако не правя 5тия ден, защото не ям месо? т.е.

1 ден - две кофички кисело мляко
2 ден - зеленчуци всякакви
3 ден - 5 варени картофа
4 ден - 5 варени яйца

и пак отначало. дали ще има ефект? :-o

Според мен ще има.

titinkaa
03-16-2010, 14:31
а да ви питам за диетата на Боряна, ще има ли ефект, ако не правя 5тия ден, защото не ям месо? т.е.

1 ден - две кофички кисело мляко
2 ден - зеленчуци всякакви
3 ден - 5 варени картофа
4 ден - 5 варени яйца

и пак отначало. дали ще има ефект? :-o

Според мен ще има.

Пробвай,може и да има

PinkFloydSound
03-16-2010, 15:04
titinkaa ти предполагам че ходиш на училище? Е какво ядеш там? Плодове?
А задължително ли е да се спазва редът на - протейн, витамин, протейн и т.н?

О и още нещо - може ли да си напишеш менюто горе долу за 1 ден?

Искам да отслабна и сега си карам на мой си режим, но мисля че ще ми е по лесно ако спазвам нещо определено..

Да,ходя на у-ще :) Ми аз си нося абълка от нас и в у-ще ям нея,всеки ден ябълка ям,е може и портокал зависи кво обичаш,но без банани,че са калорични.Ами аз реда мн не го спазвам,демек че протеин-витамин-витамин-витамин-протеин така ги редувам,сутрин и вечер протеин,пред другите 3 ядения витамин,щото на обяд ям салата и няма време да се занимавам да си правя нещо протеиново.
Меню...
Закуска-кашкавал или сирене,може с малко пълнозърнест хляб половин или 1 филийка
После в 10:30 имам голяма междучасие-ябълка
Обяд-салата от краставици и домати+малко сиренце,макар че не е хубаво да се смесват протеини с витамини,но аз слагам съвсем малко+оцет+сол+олио или зехтин,но малко
Следобед-ябълка или портокал/може и морков
Вечеря-пиле или омлет в тефлонов тиган без мазнина
Ако има друго питай?!:)

Ква си тъпа. :lol: Бананите били калори4ни... 4е те и овесените ядки са калори4ни, и спагетите са калори4ни, и ядките са калори4ни. Дори бананът не е толкова калори4ен... :-o Само дето е супер полезен и ще те засити доста пове4е от някои други храни.

emin3mchet0
03-16-2010, 15:05
Здравейте и от мен :) Днес почнах 90 дневната и въобще не се чувствам гладна.. До сега не съм пазила диета и реших тази да я почна и то 90 дни както си му е реда (ако издържа естествено 8-) ). Висока съм 162см и тежа 52кг. По принцип съм с нормално тегло, но всички мазнини ми се лепят по бедрата и е ужас :? Менюто ми за днес:

Закуска 7:10. Половин ябълка
Обяд 2:10. 2 малки филиики с кашкавал
5.00 Останалата част от ябълката
Вечеря 7.30 1 филия с кашкавал

titinkaa
03-16-2010, 15:19
PinkFloydSound...Ако обичаш не ме обиждай,щото и ти не си цвете за мирисане! :x :booooomb: Мери си малко думите,щото и други момичета не понасят да се държиш арогантно.

titinkaa
03-16-2010, 15:24
Здравейте и от мен :) Днес почнах 90 дневната и въобще не се чувствам гладна.. До сега не съм пазила диета и реших тази да я почна и то 90 дни както си му е реда (ако издържа естествено 8-) ). Висока съм 162см и тежа 52кг. По принцип съм с нормално тегло, но всички мазнини ми се лепят по бедрата и е ужас :? Менюто ми за днес:

Закуска 7:10. Половин ябълка
Обяд 2:10. 2 малки филиики с кашкавал
5.00 Останалата част от ябълката
Вечеря 7.30 1 филия с кашкавал

Много малко ядеш,с тая половин ябълка то 5 часа как издържаш,не огладняваш ли?

Dopeass
03-16-2010, 16:11
Абе ква е тая протеинова диета :-o Днес много добри неща чух за нея от човек, при който очевадно има невероятен резултат :shock:

billytalent
03-16-2010, 16:12
^^Трябва да намалиш хляба,разрешено е само по-една филийка хляб,аз от другата седмица пак си минавам на 90-дневната

Dopeass
03-16-2010, 16:16
^а друго кво се яде :-o

Sissy90
03-16-2010, 16:22
PinkFloydSound...Ако обичаш не ме обиждай,щото и ти не си цвете за мирисане! :x :booooomb: Мери си малко думите,щото и други момичета не понасят да се държиш арогантно.
Имам чувството, че си прави духовни ч*кии да ходи да обижда и после да чете как й мърморим :D

billytalent
03-16-2010, 16:26
^а друго кво се яде :-o

Ако питаш за 90-дневната ето тук е описано всичко и какво може да се яде
http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8% D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA% D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D 1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0% B5

Dopeass
03-16-2010, 16:30
не не за протеиновата питах :) Мерси все пак, ще потърся в гуугъл :)

Sissy90
03-16-2010, 16:43
не не за протеиновата питах :) Мерси все пак, ще потърся в гуугъл :)
Да, потърси по-подробно, но се ядат основно месо, яйца, мляко и зеленчуци.

cyclops
03-16-2010, 17:11
PinkFloydSound...Ако обичаш не ме обиждай,щото и ти не си цвете за мирисане! :x :booooomb: Мери си малко думите,щото и други момичета не понасят да се държиш арогантно.
Имам чувството, че си прави духовни ч*кии да ходи да обижда и после да чете как й мърморим :D

Просто избивя яко комплекси момичето. Първо защото от минава от анорексия на булимия и второ защото прилича на мъж :lol:

PinkFloydSound
03-16-2010, 17:14
Ти знаеш ли какво е булимия бе, циклоп? :lol: :razz: ВИНАГИ съм си яла така, просто 2-3 месеца бях на режим. Булимия, ахахахаххахахахахахахааха хахахахахахаххахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахах.
Лелее.. :D

GirLN
03-16-2010, 17:32
PinkFloydSound Айде замълчи си :?

Sissy90 , titinkaa - Мерси за отговорите :)

LoveHurT
03-16-2010, 18:04
PinkFloydSound , много си надъхана..
намали малко агресията

MichellePhan
03-16-2010, 19:28
Може ли вместо яйца да ям друго и с какво да ги заместя,защото когато ям яйца или повръщам или ми става много лошо :( .През 1 ден може ли вместо кисело,да пия прясно мляко?

emin3mchet0
03-16-2010, 19:41
Здравейте и от мен :) Днес почнах 90 дневната и въобще не се чувствам гладна.. До сега не съм пазила диета и реших тази да я почна и то 90 дни както си му е реда (ако издържа естествено 8-) ). Висока съм 162см и тежа 52кг. По принцип съм с нормално тегло, но всички мазнини ми се лепят по бедрата и е ужас :? Менюто ми за днес:

Закуска 7:10. Половин ябълка
Обяд 2:10. 2 малки филиики с кашкавал
5.00 Останалата част от ябълката
Вечеря 7.30 1 филия с кашкавал

Много малко ядеш,с тая половин ябълка то 5 часа как издържаш,не огладняваш ли?

Не, идва ми добре. Имай на предвид, че ябълката не е много малка и като я изям сутрин ме държи без да огладнявам до обяд :)

emin3mchet0
03-16-2010, 19:46
^^Трябва да намалиш хляба,разрешено е само по-една филийка хляб,аз от другата седмица пак си минавам на 90-дневната

Ако става въпрос за мен, да наясно съм, но филийките бяха пълнозърнести и много малки. Щях да взема 1 нормална, но просто нямаше и взех две малки :)

MichellePhan
03-16-2010, 20:34
Може ли вместо яйца да ям друго и с какво да ги заместя,защото когато ям яйца или повръщам или ми става много лошо :( .През 1 ден може ли вместо кисело,да пия прясно мляко?
Моля ви,утре я почвам.Искам да знам това :(

StreetFame
03-17-2010, 05:58
Може ли вместо яйца да ям друго и с какво да ги заместя,защото когато ям яйца или повръщам или ми става много лошо :( .През 1 ден може ли вместо кисело,да пия прясно мляко?
Моля ви,утре я почвам.Искам да знам това :(
Нали пак е мляко, значи може.

smiirnoff
03-17-2010, 06:40
А добре, като съм примерно в училище как да ям яйца о.О ?

Loshotia
03-17-2010, 06:45
А добре, като съм примерно в училище как да ям яйца о.О ?


Носиш си в кутийка. В магазините за домашни потреби има всякакви калибри :)

cyclops
03-17-2010, 06:49
Ти знаеш ли какво е булимия бе, циклоп? :lol: :razz: ВИНАГИ съм си яла така, просто 2-3 месеца бях на режим. Булимия, ахахахаххахахахахахахааха хахахахахахаххахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахах.
Лелее.. :D

Май ти не ги разбираш нещата, тъй като от метафори грам не отбираш. Просто не ми се искаше да кажа "от чироз на свиня". Както и да е. Разбирам сега защо с майка ти не се понасяте. И аз не бих се гордяла с дъщеря като теб. приключваме тая тема е с др. цели.

smiirnoff
03-17-2010, 07:13
А добре, като съм примерно в училище как да ям яйца о.О ?


Носиш си в кутийка. В магазините за домашни потреби има всякакви калибри :)

Може и в кутийка, ама 5 яйца за 1 ден са супер много .. аз 3 едвам изяждам за ден, к'во остава за 5 о.О
MichellePhan беше попитала за яйцата с к'во може да се заместят, та и моят въпрос е такъв :Д

Dopeass
03-17-2010, 11:10
^едвам изяждаш по 3, защото освен тях ядеш и други неща. А ако трябва да караш на 5 яйца за цял ден...да те видим дали ще ти стане лошо от преядено :Д

PinkFloydSound
03-17-2010, 11:13
Да, ама е вредно да се ядат толкова много яйца за такъв период от време.

Infinity
03-17-2010, 11:16
А добре, като съм примерно в училище как да ям яйца о.О ?

Изяждаш сутрин едно преди даскало и след като се прибереш пак.

smiirnoff
03-17-2010, 16:32
Нее, не ми става тежко, става ми гадно от толко' много яйца .. а т'ва са ПЕТ о.О
Супер вредно е да се ядат по толкова яйца на ден - аз за т'ва питам за няк'ви заместители .. 3 яйца ше си ги изям, ама пвече в никъв случай няя да понеса :Д

А неска уж щях да съм само на мляко, а в даскало ядох кроасан, сега половин филия с МНОГО шоколад :Д :razz:

Нещо май не мога да спазвам аз такива диети, ама утре ше си дам зор ;Д

titinkaa
03-18-2010, 10:09
^Е що не хапнеш поне 4 яйца,щото за да забързаш метаболизма си трябва поне 4 пъти на ден да ядеш,за да отслабнеш

MimiKalcheff93
03-18-2010, 12:04
Супер диетка ще я почна само да се пооправя че 3 седмици съм болна сега втопрата направих алергия към антибиотика както и да е.Само наиситна да питам искам да ми кажете не е ли вредно 5 яйца за един ден ?! чакам отговори наистина съм решила да я пробвам и искам да питам според вас дебела ли съм ?!
file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/Desktop/05.01.10/16.2.10/DSC06256.JPG с кафявата блузка съм аз , искам да намаля коремчето а с тия кореми ми писва... :? :x

PinkFloydSound
03-18-2010, 12:07
Вредно е. Много даже. Холестеролът се покачва страшно много.
Тая диета е толкова калпава, чче просто няма накъде. :shock: Куцо и сакато тръгнало диети да прави.
Тая Боряна каква е, къде ѝ е сертификатът, къде е учила, диетолог ли е, кво е, що е? От какъв зор е тръгнала да прави "диети", които меко казано са доста вредни???

anna93
03-18-2010, 12:09
Според вас колко яйца е нормално да се ядат на ден?

PinkFloydSound
03-18-2010, 12:10
Ами едно, ама веднъж на 2 дена. :)

Infinity
03-18-2010, 12:41
И на мен ми е интересно защо всички сте тръгнали тая диета да спазвате ? :-o

Sissy90
03-18-2010, 13:53
MimiKalcheff93q тази снимка от компютъра ти няма как да я видим. Качи я някъде, например в http://prikachi.com/ и дай линк.
Не виждам какъв толкова е проблемът 1 ден да изядеш 5 яйца - това е само един ден, а не всеки ден и нищо няма да ти стане на холестерола. Вие не сте ли били деца? Не сте ли яли по 5 яйца на Великден? Защото аз съм яла, освен това в продължение на месеци съм яла по 2-3 на ден, в момента всеки ден по едно и нямам проблеми с холестерола (последно ми правиха кръвни изследвания през януари).

anna93
03-18-2010, 14:06
И на мен ми е интересно защо всички сте тръгнали тая диета да спазвате ? :-o

За 10 дни тези килограми, които могат да се свалят са доста добре и който има нужда от бързо сваляне я правят.

PinkFloydSound
03-18-2010, 14:12
То и аз мога да измисля диета, с която за 10 дена да свалите 27 килограма и 300 грама:
1-ви ден – водорасли на корем.
2-ри ден – 6 жълтъка.
3-ти ден – половин литър минерална вода Девин.
4-ти ден – един литър минерална вода Горна баня.
5-ти ден – половин ябълка, 20 грама салата и половин чаша кафе без захар.
От 6-тия до 10-тия ден менюто се повтаря в обратен ред.
Сега очаквам гениалната ми диета да плъзне навсякъде из Интернет пространството под името "Диетата на Бианка"!

titinkaa
03-18-2010, 14:29
^ :lol: :lol: :lol: :lol:

MichellePhan
03-18-2010, 15:10
Ама какво да ям вместо яйца.Аз повръщам от тях.И 1 не мога да изям.Правя диетата да Боряна,защото много лесно се отчайвам.Поне ще има резултати след няколко дена,пък и аз се храня по-малко,отколкото се изисква в нея,така,че даже ще е по-добре за мен.Не съм се изкушила за сега.Днеска може би ще е успешен ден :)

titinkaa
03-18-2010, 16:09
Аз днес съм на...
Закуска-филийка пълн. хляб + сирене
В 10:30ч.-ябълка
Обяд-пилешка пържола+малко ориз
Следобед-плодова салата
Вечеря-салата от домати и краставици+малко китайска храна...знам че не е редно да ям,но много я обичам и ще си позволя малко :)

Dopeass
03-18-2010, 16:14
Някъде да пише, че диетата е здравословна ? Има разлика между диети и диети. Защо този, който я е правил трябва да е диетолог или нещо такова. Верно, че те прецаква, но ако искаш бързи и сигурни резултати няма как да не си прецакан. Освен това се намират хора, на които не им пука особено дали ще е полезно за тях или не, просто искат да свалят някакви килца.

MimiKalcheff93
03-18-2010, 16:27
MimiKalcheff93q тази снимка от компютъра ти няма как да я видим. Качи я някъде, например в http://prikachi.com/ и дай линк.
Не виждам какъв толкова е проблемът 1 ден да изядеш 5 яйца - това е само един ден, а не всеки ден и нищо няма да ти стане на холестерола. Вие не сте ли били деца? Не сте ли яли по 5 яйца на Великден? Защото аз съм яла, освен това в продължение на месеци съм яла по 2-3 на ден, в момента всеки ден по едно и нямам проблеми с холестерола (последно ми правиха кръвни изследвания през януари).

Благодаря незнаех нова съм тук от вчера и тка.. ето http://prikachi.com/files/1443744r.jpg и http://prikachi.com/files/1443749B.jpg с кафявата блузка съм аз
просто искам да намаля корема и незнам искам да не си вредя заради 2-3 килограма от друга страна искам да отслабна за да се чувствам добре :(

Infinity
03-18-2010, 16:44
MimiKalcheff93 мааалко в лицето ми изглеждаш по-пухкава , но
аз наистина съм си със малко " анорексични " представи. :lol:
Иначе , като цяло си добре. Просто не се храни с боклуци и си готова.

Goddess
03-18-2010, 17:26
Аз пак започнах да ям лайна.. 8-) И уж гледам не много и да не ям след 8, ама...
Оо само да дойдат черешитее - плодовия ден на 90 - дневната ще го издържам като стой та гледай..А пък и ягодите..мда. ;д

smiirnoff
03-18-2010, 17:51
Оф деба, дразня се вече :Д
АЗ диета не мога да спазвам :Д
Днеска съм яла:
1 яйце и сирене (ама сиренето на микровълнова, леле колко го обичам така - ако мога само сирене ше ям :Д)
после на обяд една филия с шоколад
в училище си взех кашу, изядох 10 кашута и ме домързя вече да ям :Д
после се прибрах, изядох още едно яйце и ми се дояде кисело мляко, изядох 6 големи лъжици :Д
и после 1 кит кат
и излезнах, прибрах се сега след 2 часа и ядох малко салата от краставици, домати, МАРУЛЯ (:Д) и нек'во там имаше още :Д

И само ям като невидяла :Д
Т'ва неска даже е малко .. миналата седмица не спрях с шоколади, кроасани с шоколад, торта, течен шоколад :Д:Д .. :razz:

Их начи, е са докато пиша и мама идва и ми набута една купа с ябълки пред мен :Д
И за пак тряя да ям, като има храна, не мога да откажа ;Д
Тоя моя метаболизъм ше стане като на мъжете :Д
8-)

Не мога да си намеря хубав режим .. никъде не е включено шоколад и ми е тъпо така :Д

Infinity
03-18-2010, 18:03
^ А попринцип колко тежиш и колко си висока ? :-o

smiirnoff
03-18-2010, 18:25
Ми аз и да съм на диета, и да не съм, все ям к'вото си поискам .. а вечер мама като се прибере винаги ми пробутва нещо за ядене :Д

А иначе аз по принцип съм с едър кокал, всичките в семейството сме такива, заради тати-гиганта :Д
Висока съм 172 см и тежа 65 килограма :lol:
Преди бях 69, ама ей така нещо почнах да ги свалям и станах 65 .. и си викам като съм почнала така, поне да си ги докарам до колкото си ми харесват, ама май няма да стане.
А и кофтито сега е, че вече спортувам само 1 ден в седмицата, щото вече няма танци, щото там са тъпаци и всички се отказаха :/
И сега само в петък тичаме с едни приятелки в Борисовата около 1-1.30 с почивки .. а в събота и неделя като излизам и с който и да съм винаги обикаляме като луди парковете, така че петък-събота-неделя движение не ми липсва .. ама за другите дни нещо ми куца :/
Ама ме е яд, че сега нямам нещо постоянно :/
По тоя въпрос се чудя к'во да си намеря ..

И така :Д .. бати романа стана :Д
А сега как ми се яде шоколад, и знам къде е шоколадът, искам да ги взема и да го изям, ама тука се залъгвам с некви песни, а и ме мързи .. :Д :razz:

GirLN
03-18-2010, 18:26
А само с бягане всеки ден и без газирани, минимално сладко и тестено, г/д за колко време ще се махне гадния кореемм :?
http://prikachi.com/users/nunety_baby/4x.jpg

titinkaa
03-18-2010, 19:05
Четох,че ходенето пеш мн време се равнява колкото да почнеш да бягаш,така че ако ходиш по 1-2 часа разходки все едно си бягал 10 пъти стадиона,че даже и повече,и ходенето имало същия ефект,като бягането.Така,че според мен,който не обича да бяга,да вземе да ходи на ден поне 1 час без спиране и пак ще отслабва и ще се поддържа :)

StreetFame
03-18-2010, 19:09
Четох,че ходенето пеш мн време се равнява колкото да почнеш да бягаш,така че ако ходиш по 1-2 часа разходки все едно си бягал 10 пъти стадиона,че даже и повече,и ходенето имало същия ефект,като бягането.Така,че според мен,който не обича да бяга,да вземе да ходи на ден поне 1 час без спиране и пак ще отслабва и ще се поддържа :)
ОМГ! То ако имаше същия ефект почти всички щяха да са слаби....
Има ефект много ясно, ама изобщо не е като при бягането.

smiirnoff
03-18-2010, 19:09
Ми на мен ходенето не ми е проблем, и без това всеки ден като луда се разкарвам навсякъде :Д 8-)

^^

StreetFame
03-18-2010, 19:09
А само с бягане всеки ден и без газирани, минимално сладко и тестено, г/д за колко време ще се махне гадния кореемм :?
http://prikachi.com/users/nunety_baby/4x.jpg
Ако тичаш всеки ден, за около 1 месец би трябвало да се махне.

roshlichka
03-18-2010, 19:19
Оффф немогаааааааааааааааааааа а.. много се ядосваммм уж започнах 90 дневната ама не мога да я спазвам.. незнам защо.. ноември месец като я спазвах нямах никакви проблеми всичко беше наред а сега ужассс.. отказвам се от нея.. сега искам да започна безвъглехидратната диета и мета в нета за нея но немога да си направя примерно дневно меню.. таа.. ако не се лъжа някой беше на нея и ако може да ми даде примерно меню за 1-2 дни за да се ориентирам горе долу по колко и какво яде.. моляви.. помогнете ми..

vampireee
03-18-2010, 19:48
ами яж салатка и пържола примерно, на другия ден салата и риба ;;месо във всякакъв вид освен панирано

roshlichka
03-18-2010, 19:51
okeyy мерси :-) само да не ми омръзне :D

MichellePhan
03-18-2010, 19:53
Била съм направила диетата друг път :-x Днеска било успешен ден,колкото аз съм с тялото на супер модел.Утре я почвам,но за пореден път питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАМЕСТЯ ЯЙЦАТА С НЕЩО ДРУГО?Ако не става ще пропусна диетата и ще отида на 90 дневна,обезкуражаваща,супе р бавна,с мега много изисквания,да ти се налага да следиш какво ядеш,от колко часа и след колко часа ще може пак да ядеш диета :shock: Точно такава е!

Sissy90
03-18-2010, 20:00
Била съм направила диетата друг път :-x Днеска било успешен ден,колкото аз съм с тялото на супер модел.Утре я почвам,но за пореден път питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАМЕСТЯ ЯЙЦАТА С НЕЩО ДРУГО?Ако не става ще пропусна диетата и ще отида на 90 дневна,обезкуражаваща,супе р бавна,с мега много изисквания,да ти се налага да следиш какво ядеш,от колко часа и след колко часа ще може пак да ядеш диета :shock: Точно такава е!
Можеш да ги замениш с каквато и да е друга еднообразна храна в мизерно количество. Например 5 ябълки, 1-2 литра прясно мляко, зеленчуци и т. н. Все тая. Диетата не струва, защото си е чисто гладуване.

MichellePhan
03-18-2010, 20:03
Била съм направила диетата друг път :-x Днеска било успешен ден,колкото аз съм с тялото на супер модел.Утре я почвам,но за пореден път питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАМЕСТЯ ЯЙЦАТА С НЕЩО ДРУГО?Ако не става ще пропусна диетата и ще отида на 90 дневна,обезкуражаваща,супе р бавна,с мега много изисквания,да ти се налага да следиш какво ядеш,от колко часа и след колко часа ще може пак да ядеш диета :shock: Точно такава е!
Можеш да ги замениш с каквато и да е друга еднообразна храна в мизерно количество. Например 5 ябълки, 1-2 литра прясно мляко, зеленчуци и т. н. Все тая. Диетата не струва, защото си е чисто гладуване.
Аз например днеска ядох половин кофичка кисело мляко,мляко с какао,сирене на микровълнова и ся ми е тежко :О Искам да кажа,че аз си ям малко,прекалено малка,а ако я спазвам просто ще отслабна-няма да съм гладна.

Sissy90
03-18-2010, 20:07
Интересно ми е колко тежиш, щом ядеш толкова малко, и защо искаш още да отслабваш. Никой не пълнее от въздух. Щом количеството храна, предвидено в тази диета, ти е достатъчно, значи си към 40 кг и даже трябва да напълнееш.

MichellePhan
03-18-2010, 20:10
Интересно ми е колко тежиш, щом ядеш толкова малко, и защо искаш още да отслабваш. Никой не пълнее от въздух. Щом количеството храна, предвидено в тази диета, ти е достатъчно, значи си към 40 кг и даже трябва да напълнееш.
155/55кг пълнея,защото ми липсва движение,обожавам сладко,дюнери(защото ям боклуци и седя вкъщи).Мога да изям 1 голям дюнер и цял ден да не ям и няма да съм гладна.Дебела съм.вече и пълна не се наричам,а дебела.Не обичам да се оплаквам и нито 1 приятелка не знае,че искам да отслабна.Аз искам да се запиша на нещо ама не знам на какво и няма с кого.Иначе обичам да се движа. :)

MichellePhan
03-18-2010, 23:25
Реших.С диетата на Боряна ще сваля към 10 кг и после още 5-6 с 90 дневната диета.Вместо яйца,ще ям портокали.Ще се опитам вкъщи да бягам и да скачам на въже.Сега съм 155-6см/55-6кг 8-) .Искам 40-1-2кг да съм =>15кг.Предполагам,че ще ги сваля за около 1-2 месеца(10 дни+2-6сед-последните кг бавно се свалят)и след този диетичен период ще почна да ям разделно,но не много време-докато намеря спорт,който да спортувам.

loovvvee
03-19-2010, 08:38
3-ти ден от диетата на Боряна само с 1 прегрешение. :grin: Вчера 1 фр. ми даде 3 парчета шоколад, да го опитам, щото баща и го донесал от Швейцария. :D :D :D

Може ли вместо месо през 5-тия ден да се ядът плодове например?

billytalent
03-19-2010, 12:21
И аз от днес започвам да се храня по-здравословно,а от понеделник си минавам на 90-дневната диета,харесах си един панталон ахаха и не ми стигна съвсем малко да го закопчея и сега съм супер мотивирана 8-) 8-)