PDA

View Full Version : 2pac-Какво мислите за този велик певец?



Tegav
02-26-2010, 10:58
2pac-Какво мислите за този велик певец? - Според мен това е най-добрият певец съществувал някога :grin:

D12Respect
02-26-2010, 11:03
Каквото и да кажа за него ще е малко... Най-великия човек живял някога за мене. Загива нелепо....

ghetto_superstar
02-26-2010, 15:06
Каквото и да кажа за него ще е малко... Най-великия човек живял някога за мене. Загива нелепо....
+1 Не се е родил,няма и да се роди по-велик от него!

Diam0nD
02-26-2010, 15:08
Този не пееше ли някакви хип хоп/рнб песнички ?

Tegav
02-26-2010, 15:33
Този моето момче е най-великия за всички времена! :-x

angel4eto966
02-26-2010, 16:17
Този моето момче е най-великия за всички времена! :-x

абе нищо против ама се пак не всички го знаят. за тебе може
да е най-велик защото слушаш такава музика за един метъл едва ли той е велик... :wink:

D12Respect
02-26-2010, 16:28
Всеки с малко сиво вещество в главата си ще види как 14 години по късно песните на 2pac още са актуални.
I see no changes all I see is racist faces
misplaced hate makes disgrace to races
We under I wonder what it takes to make this
one better place, let's erase the wasted
Take the evil out the people they'll be acting right
'cause both black and white is smokin' crack tonight
and only time we chill is when we kill each other
it takes skill to be real, time to heal each other
And although it seems heaven sent
We ain't ready, to see a black President, uhh
It ain't a secret don't conceal the fact
the penitentiary's packed, and it's filled with blacks
But some things will never change
try to show another way but you stayin' in the dope game
Now tell me what's a mother to do
bein' real don't appeal to the brother in you
You gotta operate the easy way
"I made a G today" But you made it in a sleazy way
sellin' crack to the kid. " I gotta get paid,"
Well hey, well that's the way it is

ПОКЛОН.

Nam3less3
02-26-2010, 16:41
Има добри и смислени текстове. Но да се каже че е най-великия не, има и други певци и групи със смислени текстове и качествени мелодии(Led Zeppelin примерно). И доста други добри изпълнители с текстове и послания, насочени към специфични теми и общества. На 2pac повечето са свързани с американските проблеми на хората сигурно.

hopekiller
02-26-2010, 17:27
Каквото и да кажа за него ще е малко... Най-великия човек живял някога за мене. Загива нелепо....

xXxSmilexXx
02-26-2010, 17:35
нищо .. не слушам такава музика и чесно казано и той не ми харесва особенно много ,но признавам има и добри песнички :-D

shutUp
02-26-2010, 17:37
нищо не мисля ..
не харесвам песните му :shock:

SoStarstruck
02-26-2010, 17:53
Две Думи:

Най-Големият .. :smt007 :smt007

Diam0nD
02-26-2010, 19:20
Този моето момче е най-великия за всички времена! :-x
добре бе човек ,ся как да не те нахраня ? Виждаш ли ми аватара : раперски е ... това е обложката на албума на "НОКАУТ" . Това мой човек е най-добрата рап група в България . Според теб не знам ли кой е 2пак ... дали не си правя ташак с хора като теб ?? Кви са тия дебилни теми ? Кога ще се научите да ползвате търсачката ? По колко ТЪПИ теми на ден за РАП музиката ще виждам в тоя раздел ? Е писна ми ... всеки божи ден има тема : "БГ рап песнички" "Какво мислите за 2пак" "2пак най-велик" "Биги или 2пак" "Слушате ли рап" "Някой ще ми каже ли яки рап песнички" :-x :-x :-x

BluEWisH
02-26-2010, 19:26
Ту Пак си е велик в генгста рапа...
Иначе Еминем е Най-добрия в рапа!!!

BluEWisH
02-26-2010, 19:30
Каквото и да кажа за него ще е малко... Най-великия човек живял някога за мене. Загива нелепо....
+1 Не се е родил,няма и да се роди по-велик от него!

Родил се е и е по-велик. Еминем е най-добрия (макар че с 2пак нямат нищо общо. Еминем е в един стил рап и 2пак в друг. 2пак си е добър в неговия си стил..)

GracelessIsDumb
02-26-2010, 19:37
Не се ли спряхте с тоя 2pac вече...мъвтъв е и тва е...че песните са му останали във времето и са променили рапа изцяло е едно на ръка...ама пък вече 1000 теми за него...пуснете за за Фреди Меркюри например....Тооо ТуПак излезе най-обичаният човек на тая земя ебати..И определено не е най-великият певец на света, че той дори не е в топ 20 :?

SoStarstruck
02-26-2010, 19:38
Каквото и да кажа за него ще е малко... Най-великия човек живял някога за мене. Загива нелепо....
+1 Не се е родил,няма и да се роди по-велик от него!

Родил се е и е по-велик. Еминем е най-добрия (макар че с 2пак нямат нищо общо. Еминем е в един стил рап и 2пак в друг. 2пак си е добър в неговия си стил..)Eminem е велик,но най-добрия .. :? :?

D12Respect
02-26-2010, 19:40
Най-великия е. Слушай си там аврил и не се обаждай в темите за легендите.

GracelessIsDumb
02-26-2010, 19:43
Най-великия е. Слушай си там аврил и не се обаждай в темите за легендите.
Ми само да ти кажа, че не слушам само Аврил...слушам и Еминем и метъл, рап, поп и пънк и джаз.......И ТуПак е легенда, но най-велик е пресилено!

Diam0nD
02-26-2010, 19:45
Най-великия е. Слушай си там аврил и не се обаждай в темите за легендите.
Ми само да ти кажа, че не слушам само Аврил...слушам и Еминем и метъл, рап, поп и пънк и джаз.......И ТуПак е легенда, но най-велик е пресилено! фен съм на рапа много ,но тук ще се съглася . Кво ги сравнявате .. кви са тия малоумни теми всеки ден . 2пак е легенда ;има много велики изпълнители като него . Пример : боб марли , фреди меркюри и още 1 куп . КРАЙ НА ТЕМАТА !

GracelessIsDumb
02-26-2010, 19:52
Най-великия е. Слушай си там аврил и не се обаждай в темите за легендите.
Ми само да ти кажа, че не слушам само Аврил...слушам и Еминем и метъл, рап, поп и пънк и джаз.......И ТуПак е легенда, но най-велик е пресилено! фен съм на рапа много ,но тук ще се съглася . Кво ги сравнявате .. кви са тия малоумни теми всеки ден . 2пак е легенда ;има много велики изпълнители като него . Пример : боб марли , фреди меркюри и още 1 куп . КРАЙ НА ТЕМАТА !
Боб Марли е велик за регето, ТуПак за рапа, Майкъл Джексън за попа, Нирвана- за грънжда....говоря за по-известни изпълнители...и в крайна сметка излиза, че във всеки жанр има най-велик, но най-велик на земята като певец няма...всеки работи в различна област и е много относително да кажеш, че даден изпълнител е най-велик на света...Както А има слабости, така и Б ги има...Едни са танцьори, други компенсират с китари, трети- с глас, тъй че няма да се спори по въпроса за най-великият изпълнител, живял някога....той е 2пак за едни, Рей Чарлс е за други :)

D12Respect
02-26-2010, 20:13
тука си прав

Tegav
02-27-2010, 05:19
"НОКАУТ" :razz: :razz: най-добрата рап група ти в ред ли си бе?В БГ най-добрия за момента е Сарафа, ако не го знаеш кой е позаинтересувай се с кой прави дуети извън БГ и пак ми говори!

Diam0nD
02-27-2010, 06:20
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: лелелеел човееек ,моля ти се откажи кафевото ,не ти влияе добре . Сарафа хахасд йдфхасйфхйахсфйахсфйахфа поздрав за теб тогава :
http://vbox7.com/play:ee72a8ac

Един К У Р за тоя боклук хахахаай

ghetto_superstar
02-27-2010, 07:10
Мухаха как така сравни Сарафа с Нокаут голяма смешка :D Сарафа е наскоро появил се дилетант който се опитва да се издигне,чрез дисове,забележи :?

xXxAngerfisTxXx
02-27-2010, 08:04
rest in peace

muzzlefocus
04-17-2010, 23:34
ем.. все пак е той

Mooo6no
04-18-2010, 01:37
1. Най-великият е с това, че са го гръмнали и е умрял млад
2. Не е никакъв певец. Няма никакви гласови данни
3. Но че е добър рапър, макар и прехвален, спор няма. ;]

makaveliFAN
05-13-2010, 09:09
Няма да казвам, че е велик, щот всички ще ме нападнете! Просто ще кажа- Почивай в мир 'Пак!

SonataArctica
05-13-2010, 11:15
Не го харесвам... Не струва според мен. Има далеч далеч по добри от него.

ПП - За първи път о чух във Понеделник.

lovey0u
05-13-2010, 14:54
Не се ли спряхте с тоя 2pac вече...мъвтъв е и тва е...че песните са му останали във времето и са променили рапа изцяло е едно на ръка...ама пък вече 1000 теми за него...пуснете за за Фреди Меркюри например....Тооо ТуПак излезе най-обичаният човек на тая земя ебати..И определено не е най-великият певец на света, че той дори не е в топ 20 :?

темата 2Pac - жив или мъртъв е от 2007 ;)
АЗ не съм виждала тема за него до сега :D (ест с изключение на тези двете)
Според мен е велик рапър и ще остане в сърцата на феновете си завинаги!