PDA

View Full Version : Майкъл Джексън R.I.P.



hamara96
03-01-2010, 20:23
Какво ви е мнението за Майкъл Джексън.R.I.P. За мен е един от най-великите изпълнители за всички времена,макар че много хора го оплюваха за какви ли не глупости.Споделяйте.И моля без идиотщини.

SuperBadSuperFresh
03-01-2010, 21:49
.И моля без идиотщини.

Хич не се и надявай.

Forest_girl
03-01-2010, 21:54
За Майкъл миля, че е невероятен и просто не знам какво да кажа...
Forever in my heart

Ani-Vard
03-09-2010, 17:38
Никой не е бил, Не е и НИКОГА няма и да бъде като него!!!
Той е перфектен!!! Прекрасен човек с много талант и голямо сърце!!! Много го ОБИЧАМ и ВИНАГИ ЩЕ ГО ОБИЧАМ!!!! Той е ЧУДЕСЕН!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

BladeDancer
03-09-2010, 18:12
Черен циганин, изнасилвач, идиот , скелет който е станал бял по-голям идиот и по-голям скелет. Още да искате ? Краля на попа... ами то за това попа е нещо супер тъпо !

Forest_girl
03-09-2010, 18:40
Черен циганин, изнасилвач, идиот , скелет който е станал бял по-голям идиот и по-голям скелет. Още да искате ? Краля на попа... ами то за това попа е нещо супер тъпо !
Почувства ли се по-добре бе, комплексарче?

h0usel0ve3r
03-09-2010, 19:21
Аз никога не съм му бил кой знае какъв голям почитател,просто мога да отбележа,че Майкъл имаше огромен талант и вършеше всичко със огромно желание,имаше прекалено голямо сърце,което му докара доста лоши думи от страна на някои ... Просто след неговата смърт света изгуби едно богатство,което едва ли би могло да бъде просто заменено. :) :-o :)

BladeDancer
03-09-2010, 19:51
Черен циганин, изнасилвач, идиот , скелет който е станал бял по-голям идиот и по-голям скелет. Още да искате ? Краля на попа... ами то за това попа е нещо супер тъпо !
Почувства ли се по-добре бе, комплексарче?

Всъщност ... ДА! Предпочитам да съм мъртъв отколкото да съм негър да слушам песни на негър ... да гледам негър. Какъвто и да съм аз съм по-добър от този мангал.

Колкото и детско и тролско да звучи мнението ми е истина !

Ani-Vard
03-09-2010, 20:57
Ще кажа едно нещо на тези, които не харесват Майкъл - Господ е справедлив и всеки от вас ще бъде жестоко наказан!
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

BladeDancer
03-09-2010, 21:44
Аз не знаех че господ обича педалите които си сменят цвета на кожата и си правят 1000 пластични операции, дрогирват се и блудстват с малки деца.Ама айде нека да кажем господ ще накаже всички нормални хора които мразят педалите които (...).И като се замисля е много хубаво човек да има такъв идол това показва колко е нормален нали така :) ?

Ani-Vard
03-09-2010, 21:49
Не ми се прави на умник!! Не струваш!!! Като нямаш собствен мозък слушаш идиоти какво пишат във вестниците си е твой проблем!!! Едно ще ти кажа - съжалявам те! Пф.... мислиш че си прав??? А и какво печелиш като обиждаш останалите и създаваш конфликти? Само омраза по твой адрес това ли искаш? Не ми се разправя с теб, не си заслужава!!!

BladeDancer
03-09-2010, 21:54
Не ми се прави на умник!! Не струваш!!! Като нямаш собствен мозък слушаш идиоти какво пишат във вестниците си е твой проблем!!! Едно ще ти кажа - съжалявам те! Пф.... мислиш че си прав??? А и какво печелиш като обиждаш останалите и създаваш конфликти? Само омраза по твой адрес това ли искаш? Не ми се разправя с теб, не си заслужава!!!

Ти приказваш пълни безмислици вече. До ейсега искаше да убиеш тъпия идиот расиста който е смешен и не струва дори и един косъм на "майкъл" а сега ме съжеляваш защото съм обиждал. Ами мога да копирам ЛС-то и да го постна да покажа колко умния човек който е прав винаги и има за идоли най-яките хора приказва за ония там идиота нали? И да мисля че съм прав. Какво като има омраза по мой адрес. Тези които ме мразят са под мен просто омразата е завист не е нещо друго. Не може да ме надвие във форума със думи страх го е да си покаже лицето извън монитора и вече ме мрази това е омразата.

Ani-Vard
03-09-2010, 21:58
Не ми се прави на умник!! Не струваш!!! Като нямаш собствен мозък слушаш идиоти какво пишат във вестниците си е твой проблем!!! Едно ще ти кажа - съжалявам те! Пф.... мислиш че си прав??? А и какво печелиш като обиждаш останалите и създаваш конфликти? Само омраза по твой адрес това ли искаш? Не ми се разправя с теб, не си заслужава!!!

Ти приказваш пълни безмислици вече. До ейсега искаше да убиеш тъпия идиот расиста който е смешен и не струва дори и един косъм на "майкъл" а сега ме съжеляваш защото съм обиждал. Ами мога да копирам ЛС-то и да го постна да покажа колко умния човек който е прав винаги и има за идоли най-яките хора приказва за ония там идиота нали? И да мисля че съм прав. Какво като има омраза по мой адрес. Тези които ме мразят са под мен просто омразата е завист не е нещо друго. Не може да ме надвие във форума със думи страх го е да си покаже лицето извън монитора и вече ме мрази това е омразата.

Напротив тук грешиш и не ми пука какво мнение имаш, защото е беззначение и това че казах че те съжалявам имах предвид че си толкова смешен и не разбираш от нищо мислиш се за по-велик от всички и аз не мисля да се нервя заради такъв като теб!!! И това което го написах на ЛС е моето мнение за теб!!! Не ми пука кой си какъв си ... просто си под всички!! ПФФФ..

BladeDancer
03-09-2010, 22:04
Аааам не ти въобще не се нервиш хич дори не си мигнала. Браво ти не се изнерви. Това е достатъчно. Аз мисля да спра този тъп спор щото ако продължиш повече да се излагаш и продължим със тоя спам ... както и дае
Аз съм най-нишия! Поклон пред теб о кралице о най-яката о т.н. :D

Ani-Vard
03-09-2010, 22:05
Прави каквото искаш все ми е едно!!!

Forest_girl
03-10-2010, 00:56
Ани, не си струва да се ядосваш заради разни тъпанари, които не виждат по-далече от носа си...
BladeDancer, единствено ти губиш от това, че толкова ограничен и прост... Не ми пука дали харесмаш Майкъл и какъв ще го наречеш, но нали знаеш, че с думите си не променяш фактите. Самовнушавай си колко си велик като оплюваш всеки по-добър от теб, но така не се променяш нито променяш Майкъл... Не ми пука какво ти мислиш за него - за мен важното е, че аз знам какъв е той!
Просто си спести простотиите за себе си моля те, защото сам не виждаш колко се излагаш и колко смешен ставаш!
Истината е, че никога няма да можеш да стъпиш и на малкото пръстче на Майкъл и вярвам, че и ти го осъзнаваш и затова толкова те дразни..

GracelessIsDumb
03-10-2010, 10:51
Оффф не се ли спряхте с него вече...умря и тва е...Слушайте му музиката ама не вдигайте толкова шум за нищо! :? :(

POPFEN4E
03-10-2010, 12:44
Оффф не се ли спряхте с него вече...умря и тва е...Слушайте му музиката ама не вдигайте толкова шум за нищо! :? :(
Същото [-(

SmilezZz
03-10-2010, 16:35
Аз никога не съм му бил кой знае какъв голям почитател,просто мога да отбележа,че Майкъл имаше огромен талант и вършеше всичко със огромно желание,имаше прекалено голямо сърце,което му докара доста лоши думи от страна на някои ... Просто след неговата смърт света изгуби едно богатство,което едва ли би могло да бъде просто заменено. :) :-o :)

Forest_girl
03-10-2010, 17:33
Оффф не се ли спряхте с него вече...умря и тва е...Слушайте му музиката ама не вдигайте толкова шум за нищо! :? :(
Не не се спряхме и не виждам смисъл да го правим... като не искаш не чети! Мисля, че Майкъл е човек, който заслужава "да вдигаме толкова шум" за него! И след като не пречим на никой не виждам смисъл да не го правим! :)

Ani-Vard
03-10-2010, 20:33
Ани, не си струва да се ядосваш заради разни тъпанари, които не виждат по-далече от носа си...
BladeDancer, единствено ти губиш от това, че толкова ограничен и прост... Не ми пука дали харесмаш Майкъл и какъв ще го наречеш, но нали знаеш, че с думите си не променяш фактите. Самовнушавай си колко си велик като оплюваш всеки по-добър от теб, но така не се променяш нито променяш Майкъл... Не ми пука какво ти мислиш за него - за мен важното е, че аз знам какъв е той!
Просто си спести простотиите за себе си моля те, защото сам не виждаш колко се излагаш и колко смешен ставаш!
Истината е, че никога няма да можеш да стъпиш и на малкото пръстче на Майкъл и вярвам, че и ти го осъзнаваш и затова толкова те дразни..
Съгласна съм с теб!!! Знам, че не си струва да се нервирам, ама не мога просто да го подмина ей така все едно нищо не е станало!!! Макар че имаше една поговорка: "Да научиш глупавия на нещо, все едно да излекуваш мъртъв човек!"
Аз спирам до тук!!!

Cocoa
03-10-2010, 21:00
Michael е легенда. Уважавам го, харесвам музиката му и като човек също. А и както се разбра момчето обвинило го в блудство оттегли обвиненията си, чувствайки се виновен и призна, че баща му го е накарал да излъже за пари. Така че моля ви се, спестете си излишните коментарчета, защото говорите по тема по която не знаете нищо. Тези расистки обиди говорят само лошо за вас. Като не ви е приятен просто подминете темата и това е!
R.I.P Michael :)

danibebi
03-10-2010, 21:24
Един много талантлив и прекрасен певец :) Жалко,че почина :(

BladeDancer
03-10-2010, 22:17
Пак ме карате да отварям темата. Казах живея в свободна страна мога да правя каквото си искам нали така ?
Така не мога да стъпя на малкото му пръстче така ли ? Ами ся ще ти кажа нещо което много хора го правят да станат интересни известни. Правят се на изроди. Тоя майкъл го е направил същото не стига че е черно грозно момченце ами е станал бял грозен педофил. И ето много хора са чули за него и сега идиотите се радват колко е бил як и колко е бил известен без да знаят кво прави. Ако не се сещате за кво говоря - азис в бг е същатата работа от мазен мангал стана гаден прост педал ама явно му омръзна вече. айде стига толкова истини че ви заболя!

Forest_girl
03-10-2010, 23:47
Как може да има толкова прости хора...
Първо Майкъл не е педофил и мисля, че това най-после стана ясно!
И всъшност ти си от "идиотите, които не знаят какво прави", а разпространяват жълти клюки измислени от такива като теб!
Няма смисъл да споря с теб, то е като се опиташ да накараш хлебарка да не е... Мога само да те съжалявам...

BladeDancer
03-11-2010, 07:18
Ама ти толкова ли си тъпа че дане разбереш омг ? Казвам че такива тъпачета има дето се правят на интересни гнусни само и само някой да ги види или да остава да ги глееда тва е има ги навсякъде по света и дадох пример с Азис тук защото с други не съм запознат просто защото не слушам такава музика , за да може да видите неговите почитатели и след това д асе погледнете вие, а не да ме обиждате без да разберете. Е ся ако не ви стане ясно тогава.
Измислени измислени то заради това умря заради болките си и се предозира нали ? Така че спри да дрънкаш глупости. Ама кво той идиота само на неговата си разбира.

Ani-Vard
03-11-2010, 11:38
Ама ти толкова ли си тъпа че дане разбереш омг ? Казвам че такива тъпачета има дето се правят на интересни гнусни само и само някой да ги види или да остава да ги глееда тва е има ги навсякъде по света и дадох пример с Азис тук защото с други не съм запознат просто защото не слушам такава музика , за да може да видите неговите почитатели и след това д асе погледнете вие, а не да ме обиждате без да разберете. Е ся ако не ви стане ясно тогава.
Измислени измислени то заради това умря заради болките си и се предозира нали ? Така че спри да дрънкаш глупости. Ама кво той идиота само на неговата си разбира.
Ей педал стига толкова, ВЕЧЕ МЕ ВБЕСИ!!! Ти си един гнусен педал от мангалски род!! Ае мълчи прост селянин, писна ми от теб! Като не знаеш нещо по-добре мълчи!! СМОТАНЯК!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Forest_girl
03-11-2010, 17:44
Мале колко си зле, най-лошото е, че не го осъзнаваш дори...

totalmk
03-12-2010, 05:44
http://www.slava.bg/news/20136.html :)

FantaMen
03-14-2010, 07:43
Напълно го подкрепят в това че сме в свободна държава.Имаш правото да не го харесваш но да го обиждаш по такъв начин най малкото защото не е сред нас не ти утива.. Представи си някой да говори така за твой роднина? Той е пъти по велик и ще си остане такъв... Направил е велики неща който не можеш да си представиш дори... За Невърлед чувал ли си ? За 5 концерта на Уембли е събрал над 500 хил души ? и те ли са такива бунаци да слушат тоя "мангал" както го нарече ти ... Майкъл Джордан къв е ..Еди Мърфи това че са черни нищо не означава... Защото и черен човек е най бързият на земята....

Forest_girl
03-14-2010, 11:53
Точно така! Да не говорим, че най-продаваният албум в историята досега е Triller...с всяко свое турне Майкъл чупеше рекордите.
За 50те концерта от турнето This is it билетите свършиха за 2 часа.. не знам дали за някой друг изпълнител е ставало така. Да не повдигаме темата за това колко е помагал на хората по света... Така че след всичко това някой да ми каже такива глупости за Майкъл, показва само неговата простотия и ограниченост!

Ani-Vard
03-14-2010, 23:03
Съгласна съм!!! Той е един ВЕЛИК творец и един ПРЕКРАСЕН човек с ГОЛЯМО СЪРЦЕ!!! Той помагаше на всички по света! Радваше със своя талант целия свят!! Това че има един двама, които не го харесват пф.... единствено ме е жал за тях, защото не знаят какво изпускат!!! С думите си не променят фактите и Майкъл!!! Не разбирам защо им е да обиждат? Какво печелят от това? Какво искат да докажат?.... и не ми пука, защото те са малко и техните думи не значат нищо, и нищо няма да променят!!! Просто да си замълчат и да си пазят мнението за себе си и ако не харесват тази тема въобще да не я разглеждат!!! Това е тема за фенове на Майкъл, които го обичат и си споделят и си говорят за него, а не за някакви, които го обиждат!!! :x :x :x

Forest_girl
03-15-2010, 18:34
Съгласна съм!!! Той е един ВЕЛИК творец и един ПРЕКРАСЕН човек с ГОЛЯМО СЪРЦЕ!!! Той помагаше на всички по света! Радваше със своя талант целия свят!! Това че има един двама, които не го харесват пф.... единствено ме е жал за тях, защото не знаят какво изпускат!!! С думите си не променят фактите и Майкъл!!! Не разбирам защо им е да обиждат? Какво печелят от това? Какво искат да докажат?.... и не ми пука, защото те са малко и техните думи не значат нищо, и нищо няма да променят!!! Просто да си замълчат и да си пазят мнението за себе си и ако не харесват тази тема въобще да не я разглеждат!!! Това е тема за фенове на Майкъл, които го обичат и си споделят и си говорят за него, а не за някакви, които го обиждат!!! :x :x :x
Аз знам какво искат - да си повдигнат самочувствието, щото се виждат какви боклуци са и няма друг начин освен да се самоубеждават, че са нещо, обиждайки всеки по-добър... Жалка работа...

D12Respect
03-16-2010, 08:03
http://www.vbox7.com/play:5e122255

Forest_girl
03-16-2010, 08:48
Доста вярна песен, за съжарение... Само дето и сега не се спират повечето..

Ani-Vard
03-16-2010, 20:23
http://www.youtube.com/watch?v=9r_qUpW3WT4

Forest_girl
03-16-2010, 20:35
И още една http://www.vbox7.com/play:1767f57f

Ani-Vard
03-16-2010, 20:54
;(;(;(

D12Respect
03-17-2010, 11:02
http://www.bliasak.bg/news/p3_5613_0.html

Forest_girl
03-19-2010, 10:20
http://www.vbox7.com/play:dc5b8061&al=1&vid=

Тава казва повече неща от думите, които си казахме досега! :)

Forest_girl
03-29-2010, 18:57
П Е Т И Ц И Я ЗА СЪЗДАВАНЕТО НА ОФИЦИАЛЕН МЕМОРИАЛ НА МАЙКЪЛ ДЖАКСЪН !

http://bgpetition.com/michael-jackson-memorial/index.html