PDA

View Full Version : "България търси талант"



ospower
03-08-2010, 17:47
Не видях такава тема и реших да направя.
Какво мислите за шоуто?
Какво ви е мнението за журито?
Имате ли си вече фаворит?
Цялостен коментар за участниците?

Предлагам тук да обсъждаме всичко, което е свързано с предаването. :)

FuCkInBuBbLeGuM
03-08-2010, 17:55
Ами на мен май много не ми харесва. Предпочитам го пред турските сериали де :D . Иначе за журито кво да кажа. Любен Дилов е по - строг отколкото трябва, а за другите нямам кой знае кво мнение. Фаворит нямам. Има някои участници, които ми направиха впечатление има и такива, които не се представиха добре поне според мен.

billytalent
03-08-2010, 17:59
Става за убиване на времето 8-)

LoveRetroMusic
03-08-2010, 18:57
ЧАША С ВИНО ОСТАВИИИИИИИИИИИИИИИИИ, ОСТАВИИИИИИИИИИИИИ 8-) :lol:

psych0
03-08-2010, 18:58
става

KpucmuHa
03-08-2010, 19:14
ЧАША С ВИНО ОСТАВИИИИИИИИИИИИИИИИИ, ОСТАВИИИИИИИИИИИИИ 8-) :lol: :razz: :razz:

angel4eto966
03-08-2010, 19:16
ми става шоуто не е зле.но според мен трябва да допускат по малко хора които могат да пеят защото има доста музикални формати и няма нужда и тука да ги гледаме. за журито фаворит нямам

ospower
03-08-2010, 19:18
Ex_R@Y бяха ... меко казано зле.

Наистина заприличва на Мюзик Айдъл, само певци. Точно затова ми харесват различните неща като онзи с обръча. Беше супер. :)

FuCkInBuBbLeGuM
03-08-2010, 19:28
Онзи с обръча наистина беше супер. И да - прекалено много певци станаха. Мюзик Айдъл има за тая работа...

GossipGirl89
03-09-2010, 10:57
На мен пък изобщо не ми харесва това предаване! Дари за убиване на времето не го ползвам - по ТВ-то го гледах точно 1 път и не издържах... Абсолютна простотия е - та те почти не избират хора, които наистина притежават талант, а пускат някви откачалници за сеир... Същото като последния Мюзик Айдъл е. От откъси, които съм гледала по разни сайтове за сега момчето с обръча е най-талантливо май... Всички останали не струват! Пуснали бебета, пуснали бабички, пуснали клоуни, пуснали не знам си какви... и за кво ?! Естествено, че за сеир - нали българина е жаден за простотия... :?
Много жалко за предаването., защото е наистина хубаво,гледала съм версии от други държави - нищо общо с това, в което го превърнаха нашите... Ама българска работа... То може ли да очакваш нещо друго, освен простотия...

lipstik
03-09-2010, 12:21
Не ми харесва :?

SmilezZz
03-09-2010, 14:23
Шоуто ме кефи доста..Нямам определен фаворит и журито понякога ми харесва,понякога не

Yoana
03-09-2010, 15:01
Гледала съм само откъси от шоуто, но не ми харесва много,много. Някои номера наистина си струват, но повечето хора, които пускат пеят или танцуват, а това според мен не е талантът, който се търси от шоу с такъв формат.
ПС: бабето от снощи, което показваше някаква йога, много се изложи :?

tanchu
03-09-2010, 18:16
Еми няма кво да правя вечер и го гледам.Повечето хора пеят,ама все пак предаването е за талант,независимо какъв е.Само където тоя Любен Дилов адски много ме дразни,супер строг е..то бива бива :? ..А другите двама от журито ме кефят,Хилда е много лъчезарна,допада ми :)

ospower
03-09-2010, 19:08
Не знам какво харесаха в тези тримата, които се съблякоха...

Yoana
03-09-2010, 20:03
^и аз не разбрах...даже не танцуваха в синхрон
ако шоуто наистина търсеше таланти, трябваше да пуснат само този, който си променяше гласа, всички друго, което видяхме, е научено :?

ShtrudeL
03-09-2010, 20:21
Добре бе може ли да одобряват хора,които пеят или танцуват?! Има толкова много певици и танцьори. Нищо ново и оригинално. Нали целта е да е да имаш талант,който рядко хора биха го направили това,което ще покажеш...От тази вечер само момчето,което смяташе като елка ми хареса...онея дето излязоха като от цирка изобщо не трябваше да ги пускат...те са си за цирка... Оо Или тая с танца си в онова синьото...вярно красиво беше,но много хора се занимават с такива работи...акробати,певци,акт ори и т.н не трябва да одобряват колкото да са добри... Това им е работата и то на много хора... Оо
А за журито...Според мен този с говорния дефект оценява най-добре... и м/у другото...тъпо е да кажеш ДА на някой,който е за НЕ само щото публиката го харсва и му става на крака. Имаше и такива случай.
Като цяло журито се впечатлява от неща,които ги могат много хора... Оо

POPFEN4E
03-10-2010, 11:01
Добре бе може ли да одобряват хора,които пеят или танцуват?! Има толкова много певици и танцьори. Нищо ново и оригинално. Нали целта е да е да имаш талант,който рядко хора биха го направили това,което ще покажеш...От тази вечер само момчето,което смяташе като елка ми хареса...онея дето излязоха като от цирка изобщо не трябваше да ги пускат...те са си за цирка... Оо Или тая с танца си в онова синьото...вярно красиво беше,но много хора се занимават с такива работи...акробати,певци,акт ори и т.н не трябва да одобряват колкото да са добри... Това им е работата и то на много хора... Оо
А за журито...Според мен този с говорния дефект оценява най-добре... и м/у другото...тъпо е да кажеш ДА на някой,който е за НЕ само щото публиката го харсва и му става на крака. Имаше и такива случай.
Като цяло журито се впечатлява от неща,които ги могат много хора... Оо
Това е така. Даже избират некви бебета дето уш имат талант ама ай че са малки и сладки ше минат

KpucmuHa
03-10-2010, 12:21
вчера ме изкефиха циркаджиите, оня дето си променя гласа и оня, дето смята с огромни числа 8-)

tainaTaa
03-10-2010, 14:13
На мен сега ми харесва заради кастингите, защото е смешно, ама нататък не знам какво ще стане...

Sunshin3
03-10-2010, 21:03
Певци и танцьори не са таланти?! Аз пък не мисля така! oO ...

GossipGirl89
03-11-2010, 00:26
Певци и танцьори не са таланти?! Аз пък не мисля така! oO ...

Таланти са, но специално певците не е много редно да ги избират и тук - все пак си има Мюзик Айдэл за тая работа... Все си мисля, че в това предаване трябваше да избират хора с други таланти...

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 08:42
Много интересно предаване. Макар, че Слави Трифонов също беше направил един негов такъв формат, дето хора с почти същите трикове бяха там. Смисъл такъв, че не същите хора, ами пак предаване за таланти.

Freddiee
03-15-2010, 20:02
Журито ми се струва леко некомпетентно!

KpucmuHa
03-15-2010, 20:18
Журито ми се струва леко некомпетентно!
май май има нещо такова :D
оо тая вечер ония тримата със супер марио бяха много яки 8-)

Tempest
03-15-2010, 20:22
На мен пък изобщо не ми харесва това предаване! Дари за убиване на времето не го ползвам - по ТВ-то го гледах точно 1 път и не издържах... Абсолютна простотия е - та те почти не избират хора, които наистина притежават талант, а пускат някви откачалници за сеир... Същото като последния Мюзик Айдъл е. От откъси, които съм гледала по разни сайтове за сега момчето с обръча е най-талантливо май... Всички останали не струват! Пуснали бебета, пуснали бабички, пуснали клоуни, пуснали не знам си какви... и за кво ?! Естествено, че за сеир - нали българина е жаден за простотия... :?
Много жалко за предаването., защото е наистина хубаво,гледала съм версии от други държави - нищо общо с това, в което го превърнаха нашите... Ама българска работа... То може ли да очакваш нещо друго, освен простотия...

аз се хванах за клоуна, който метна в глупостите.. имаше един "клоун", който доста интересно представление направи - не смях, а наистина интересно нещо... и това е талант! Певците, доколкото знам, също имат талант - гласа си... вярно - и идиоти пуснаха, малки деца също, ама отказва ли се на хлапе 1 метър..

KpbCTHuKbT
03-15-2010, 23:07
Ако не се сещате, аз да ви светна само. Тези, които са продължили и наистина нямат талант, то те са продължили само заради шоуто, но със сигурност ще отпаднат на следващия етап. По това не може да се съди за цялото шоу. А относно това, че има много певци...мога да кажа само това - каквито са се явили, такива ще гледаме. :)

ValLoveYa
03-16-2010, 08:33
предаването ми харесва и се забавлявам искрено на него

SoStarstruck
03-16-2010, 09:05
На мен пък изобщо не ми харесва това предаване! Дари за убиване на времето не го ползвам - по ТВ-то го гледах точно 1 път и не издържах... Абсолютна простотия е - та те почти не избират хора, които наистина притежават талант, а пускат някви откачалници за сеир... Същото като последния Мюзик Айдъл е. От откъси, които съм гледала по разни сайтове за сега момчето с обръча е най-талантливо май... Всички останали не струват! Пуснали бебета, пуснали бабички, пуснали клоуни, пуснали не знам си какви... и за кво ?! Естествено, че за сеир - нали българина е жаден за простотия... :?
Много жалко за предаването., защото е наистина хубаво,гледала съм версии от други държави - нищо общо с това, в което го превърнаха нашите... Ама българска работа... То може ли да очакваш нещо друго, освен простотия... Съгласна.

Ходят ми там някакви циркаджии,гълтат ми огън и жонглират,останалата половина пеят и танцуват - ама,това да ви не е "Мюзик Айдъл"?? Не включвам и абсолютните идиоти,които както каза Госип Гърл ходят само за сеира и всички им се подиграват. Журито,публиката,гледам хилят се като ненормални на някакви ПЪЛНИ простотии,а аз стоя и гледам тъпо в екрана .. Еми,не е смешно,трагично е!
За некомпетентността на журито - без коментар,то си се вижда. Само Любен Дилов е честен и точен от всичките,Хилда каза "не" само 1-2 пъти майче досега,Маги пуска някакви страшно умрели шеги. Двете лиги се хилят постоянно зад кулисите и се лиготят .. "България изтърси талант", както казаха в "Пълна лудница" :D И затова ми хареса пародията,която им направиха там - много точна.

ShtrudeL
03-16-2010, 10:08
http://vbox7.com/play:538dcd2c как се казват песните от танца на тезии зелените човечетаа <3 ^__^

Mastta
03-16-2010, 15:25
Преди да започне съм го гледал в 3 различни страни и наистина ставаше за губене на време, но така както са го направили в Бълграия просто не е за вярване.. Отново се доказват, че дори с купен (готов) формат не могат да се справят.. :o :? :?

а ето как се прави http://www.youtube.com/watch?v=HYNghgnxaAg&annotation_id=annotation_825859&feature=iv

аа то тук дори не дават целите изпълнения.. да не говорим пък да е на живо :lol: :lol:

KpbCTHuKbT
03-16-2010, 16:25
Съгласна.

Ходят ми там някакви циркаджии,гълтат ми огън и жонглират,останалата половина пеят и танцуват - ама,това да ви не е "Мюзик Айдъл"?? Не включвам и абсолютните идиоти,които както каза Госип Гърл ходят само за сеира и всички им се подиграват. Журито,публиката,гледам хилят се като ненормални на някакви ПЪЛНИ простотии,а аз стоя и гледам тъпо в екрана .. Еми,не е смешно,трагично е!
За некомпетентността на журито - без коментар,то си се вижда. Само Любен Дилов е честен и точен от всичките,Хилда каза "не" само 1-2 пъти майче досега,Маги пуска някакви страшно умрели шеги. Двете лиги се хилят постоянно зад кулисите и се лиготят .. "България изтърси талант", както казаха в "Пълна лудница" :D И затова ми хареса пародията,която им направиха там - много точна.[/b]

Абе ти в какъв свят живееш, не били компетентни. Или има слепи хора, или се правят на такива. Не, предаването не е "простотии", гледайте малко чуждестранни предавания, да видите там как е. Винаги има и идиоти, и добри. Талант е адски относително понятие, всеки си знае какъв му е таланта. Каквито са дошли, такива ще гледаме.

teenems
03-16-2010, 17:20
Ми шоуто става за убиване на време и малко забава

Журито не е зле ,абе става малко Любо ме дразни ..

Фаворит .
Еми то в това шоу няма талант.
То гимнастички ,певци ,танцьори пфф.
Който да започне да тренира нещо такова и той ще е добре ..

ФАВОРИТ ми е :
Едно момче ,направо смяташе като светкавица :shock:
Ебати фена ,уби ме просто.

И ето тези човечета :D

http://vbox7.com/play:538dcd2c


Довечера пак ще гледаме 8-)

Forest_girl
03-16-2010, 18:49
Мале, видяхте ли Dem Idols :shock:
Страхотни са!

GracelessIsDumb
03-16-2010, 18:54
досега не видях талант или човек, който да ме впечатли
Сигурно,, ако отида в Щатите и им видя техния вариант все ще харесам нещо, ама то 7-милионна държава, в която 4 милиона са пенсионери кво да гледам дееба и преебаната държава пълна със старци!

d3ni7o0o
03-16-2010, 18:57
някой знае ли как се казва песента на 1:30 на танца на Street Dust :( ?
http://vbox7.com/play:538dcd2c
и как се казва песента когато свършиха танца :(

Tempest
03-16-2010, 20:48
досега не видях талант или човек, който да ме впечатли
Сигурно,, ако отида в Щатите и им видя техния вариант все ще харесам нещо, ама то 7-милионна държава, в която 4 милиона са пенсионери кво да гледам дееба и преебаната държава пълна със старци!

прав ти път :)

журито иска нещо ново и дето не се вижда всеки ден... еми догодина ше им покажа :D

мен ме изкефи най-мноо оня пич с обръча и бийтбоксърите (май 2ма има досега)

ospower
03-16-2010, 20:53
Мъжът с бургията и сабята ми хареса.

А от днес - абсолютно никой. Онова бебе беше пълна излагация. Родителски амбиции... майка му трябва да е пълен ретард, за да го води там! Та той не танцуваше, той само стоеше... такива родители ми действат зле на нервната система.

Пък този плейбоя - мега-малоумен танц, нищо особено.

Tempest
03-16-2010, 21:50
Мъжът с бургията и сабята ми хареса.

А от днес - абсолютно никой. Онова бебе беше пълна излагация. Родителски амбиции... майка му трябва да е пълен ретард, за да го води там! Та той не танцуваше, той само стоеше... такива родители ми действат зле на нервната система.

Пък този плейбоя - мега-малоумен танц, нищо особено.

абсолютно? Е, вярно, ако гледаме само талантите, без придобитите умения... наистина малцина трябва изобщо да минат на 2ри кръг... иначе бийтбоксъра ме изкефи най-мноо днеска :)

Yoana
03-16-2010, 21:53
^плейбоя адски много дразнеше, а за какво го пуснаха :-o

GossipGirl89
03-17-2010, 10:12
...[/b]

Абе ти в какъв свят живееш, не били компетентни. Или има слепи хора, или се правят на такива. Не, предаването не е "простотии", гледайте малко чуждестранни предавания, да видите там как е. Винаги има и идиоти, и добри. Талант е адски относително понятие, всеки си знае какъв му е таланта. Каквито са дошли, такива ще гледаме.

Да ама в другите държави формата е направен като хората, а тука е няква абсолютна пародия :) За идиотите съм съгласна, че нявсякъде ги има и се явяват ама то тука от 100% явили се, 70%-80% са идиоти без никакъв талант, но са допуснати напред, което е най-тъпото то всичко... Имаше хора, които притежаваха нещо различно, но не ги пуснаха, а ми пуснаха бебета, мега-плрейбойчета и не знам си още какви... Абе абсолютна пародия както вече казах :) Да не говорим, че певците и танцьорите нямат масто тук - и тяхното е талант, но за тях си има други формати, в които да участват :) А пък журито изобщо ама изобщо не е компетентно - единствено Любо що-годе прави добри оценки, Маги и ретард, пък Хилда имам чувството, че няма собствено мнение - само чака някой преди нея да каже нещо и тя го повтаря същото :?

SoStarstruck
03-17-2010, 10:23
Съгласна.

Ходят ми там някакви циркаджии,гълтат ми огън и жонглират,останалата половина пеят и танцуват - ама,това да ви не е "Мюзик Айдъл"?? Не включвам и абсолютните идиоти,които както каза Госип Гърл ходят само за сеира и всички им се подиграват. Журито,публиката,гледам хилят се като ненормални на някакви ПЪЛНИ простотии,а аз стоя и гледам тъпо в екрана .. Еми,не е смешно,трагично е!
За некомпетентността на журито - без коментар,то си се вижда. Само Любен Дилов е честен и точен от всичките,Хилда каза "не" само 1-2 пъти майче досега,Маги пуска някакви страшно умрели шеги. Двете лиги се хилят постоянно зад кулисите и се лиготят .. "България изтърси талант", както казаха в "Пълна лудница" :D И затова ми хареса пародията,която им направиха там - много точна.[/b]

Абе ти в какъв свят живееш, не били компетентни. Или има слепи хора, или се правят на такива. Не, предаването не е "простотии", гледайте малко чуждестранни предавания, да видите там как е. Винаги има и идиоти, и добри. Талант е адски относително понятие, всеки си знае какъв му е таланта. Каквито са дошли, такива ще гледаме.Аз ще ти кака в какъв свят живея .. пф. Има идиоти навсякъде,така е,но в българския формат са САМО идиоти. Или както каза Госип Гърл - поне 70-80 процента,въпреки,че и това е малко. Аз лично досега не видях нищо уникално. Хип-хоп танци - не е дар от бога. Пеене - хубаво,ама това да не е "Мюзик Айдъл" (както казах вече). Пускат всеки със някакъв що годе приятен глас .. И оня плейбой снощии .. като го пуснаха и просто ми стана ясно колко е сериозно журито. Гледайте някои клипчета от "Англия търси талант". Там е истината. В България е само лигавщина и така и ще си я карат до края на предаването. Интересно ми е мноого кой ще е победителят. ^_^

Tempest
03-17-2010, 11:12
еми ако пускат само талантите, трябва 2ри кръг да се състои от 2ма-3ма човека... нали трябва да има кого да режат после... че да е казано някъде, че може да се пее САМО И ЕДИНСТВЕНО в Мюзик Айдъл? В регламента на предаването се казва, че са добре дошли всякакви хора с ВСЯКАКЪВ талант - глас, бързина, сръчност.. УМЕНИЯ - какъв талант е ако не го развиваш?! Не разбирам какво искате вие - шоу или посткомунистически конкурс? Бийтбокс всеки ли го може? Ами ако го можете вие, що не отидете? Различните танци, били те попинг, хипхоп танци и какви ли не още - това да не би да го можете? Различно е, забавно е, публиката го харесва => гледа се => трупат се пари... от нуждата всичко да ни е просто и лесно в тоя живот, дори вече не влагаме мисъл в някои неща...

Molzinka
03-17-2010, 11:30
Журито пускат много така наречени "таланти" на 2 кръг, което е супер тъпо е безсмислено.. :?

Tempest
03-17-2010, 12:06
Журито пускат много така наречени "таланти" на 2 кръг, което е супер тъпо е безсмислено.. :?

за да има кого да режат тогава... ако сега отсеят само добрите, после ше им е трудно да изберат най-добрите от добрите...

teenems
03-17-2010, 17:57
Мале, видяхте ли Dem Idols :shock:
Страхотни са!

По дяволите - да !
Невероятни са !!


някой знае ли как се казва песента на 1:30 на танца на Street Dust :( ?
-освен да ги питам ;д
http://vbox7.com/play:538dcd2c
и как се казва песента когато свършиха танца :(
-песента докато журито им казваше мнението си ли ? ами ако е тя ето това е : Teddybears-Cobrastyle

Мале имаше едно момче правеше адския beatbox уоу възхитена съм !

teenems
03-17-2010, 17:58
Журито пускат много така наречени "таланти" на 2 кръг, което е супер тъпо е безсмислено.. :?

да става шоу и сеир 8-)

Djenka
03-17-2010, 18:07
'Начи... Шоуто си го бива..
За журито... Тая Хилда много се глези, а Маги най - ме кефи. Макар и наистина да изтърсва няк'ви глупави шеги...

Участниците - абсолютно сте прави за този "плейбой".. К'во е това самочувствие.. а пък онуй бебе - това танци ли бяха?! Супер поне, че не го пуснаха нататък. На мен ми хареса момчето, което смяташе, също и онзи дето си сменяше гласовете. Също и ме кефят бийтбоксърите - по принцип. Гадно е, че приемат повечето нататък, но наистина - ако приемаха само истинските таланти, щяха да останат десет човека.

Става шоуто за забавление, пък и ми е интересно да разбера кой "талант" ще остане накрая. Тоест кой ще е победителят де..

fanincety
03-17-2010, 18:48
..попринцип избягвам да го гледам щот са явяват някфи клоуни дет не притежават никъф талант..ама българска му ралта за едната простотия ги пускат на следващия кръг..а за тея 'певци и певици' няя коментирам,тъй като те за мен не са такива..! :?

SoStarstruck
03-17-2010, 19:46
еми ако пускат само талантите, трябва 2ри кръг да се състои от 2ма-3ма човека... нали трябва да има кого да режат после... че да е казано някъде, че може да се пее САМО И ЕДИНСТВЕНО в Мюзик Айдъл? В регламента на предаването се казва, че са добре дошли всякакви хора с ВСЯКАКЪВ талант - глас, бързина, сръчност.. УМЕНИЯ - какъв талант е ако не го развиваш?! Не разбирам какво искате вие - шоу или посткомунистически конкурс? Бийтбокс всеки ли го може? Ами ако го можете вие, що не отидете? Различните танци, били те попинг, хипхоп танци и какви ли не още - това да не би да го можете? Различно е, забавно е, публиката го харесва => гледа се => трупат се пари... от нуждата всичко да ни е просто и лесно в тоя живот, дори вече не влагаме мисъл в някои неща...А това хубаво ли е?!? Хубаво,няма оправия и без това.Ама честно казано ми е адски тъпо - затова препърчвам да видите форматите на това предаване от другите страни - нищо общо. По-напред бяха дали клипче с малко момче имитатор на Майкъл Джексън .. Мога да го гледам отново и отново това,честно,сега даже пак си го пускам! Е,това е по-хубаво от хип-хоп,бийтбокс и ... еми,то общо взето само това се вижда в предаването. :) Гледайте си го,щом ви харесва. Със здраве!

teenems
03-18-2010, 16:22
http://www.vbox7.com/play:40556c6c

Дали изобщо съществува такъв трак :-o
Много ме кефи ,не мога де се наслушам ама тея дето пляскат и т.н. :?

gabri3lla
03-19-2010, 14:55
Интересно е. Много ми хареса ония момчета, дето интерпретираха Shape of my heart и още няколко песнички :)

DollDaggaBuzzBuzz
03-20-2010, 18:19
Интересно е. Много ми хареса ония момчета, дето интерпретираха Shape of my heart и още няколко песнички :)

И на мен,макар и да не е кой знае колко уникален талант.Но все пак направиха шоуто :)

Tempest
03-21-2010, 00:26
еми ако пускат само талантите, трябва 2ри кръг да се състои от 2ма-3ма човека... нали трябва да има кого да режат после... че да е казано някъде, че може да се пее САМО И ЕДИНСТВЕНО в Мюзик Айдъл? В регламента на предаването се казва, че са добре дошли всякакви хора с ВСЯКАКЪВ талант - глас, бързина, сръчност.. УМЕНИЯ - какъв талант е ако не го развиваш?! Не разбирам какво искате вие - шоу или посткомунистически конкурс? Бийтбокс всеки ли го може? Ами ако го можете вие, що не отидете? Различните танци, били те попинг, хипхоп танци и какви ли не още - това да не би да го можете? Различно е, забавно е, публиката го харесва => гледа се => трупат се пари... от нуждата всичко да ни е просто и лесно в тоя живот, дори вече не влагаме мисъл в някои неща...А това хубаво ли е?!? Хубаво,няма оправия и без това.Ама честно казано ми е адски тъпо - затова препърчвам да видите форматите на това предаване от другите страни - нищо общо. По-напред бяха дали клипче с малко момче имитатор на Майкъл Джексън .. Мога да го гледам отново и отново това,честно,сега даже пак си го пускам! Е,това е по-хубаво от хип-хоп,бийтбокс и ... еми,то общо взето само това се вижда в предаването. :) Гледайте си го,щом ви харесва. Със здраве!

xxph0biaxx
03-22-2010, 15:11
Шоуто ми хареса.. Но журито определено не! :-s Двамата мъже са прекалено надути .. Жената само дето не е чак толкова. За участниците какво мога да кажа, има ги всякакви индивиди дето се вика :D , но малко са тези които наистина си ги бива. ^^

SoStarstruck
03-22-2010, 16:10
Шоуто ми хареса.. Но журито определено не! :-s Двамата мъже са прекалено надути .. Жената само дето не е чак толкова. За участниците какво мога да кажа, има ги всякакви индивиди дето се вика :D , но малко са тези които наистина си ги бива. ^^Надути?? Или реалсити?
Специално Любен Дилов ми е любимец - най-категоричен (и прав,но т'ва е друг въпрос) от всички.
Пък тая Хилдаа .. :? Направо сърцето й не й позволява да каже "Не" .. ако откаже (което е станало досега 2-3 пъти някъде .. хм ) само смотолевчва "Емиии то това не е талант твойто и не знамм .. простоо .."

ospower
03-22-2010, 18:18
Тези тримата тази вечер бяха много добри. Момчето, което се съблече въртейки се на главата си, е супер. Като цяло едни от най-добрите досега.

Първият, който изписваше думи докато танцува, не ми хареса. Същата работа с бащата и сина.

А пък жената - счетоводител беше абсолютна излагация.

ospower
03-23-2010, 20:11
Днес изобщо не беше интересно...

Мъжът с полата не ми беше смешен, не видях нищо интересно в него, а още по-малко нещото, наречено "талант".

Рускинята от Чечения пееше много добре.

Мъжът-пчелар имаше хубави стихотворения, но някак си все едно нещо не му достигаше. Не бяха напълно изпипани.

Двамата съпрузи с цирковите номера с ножовете бяха страхотни.

Дресьорът на жени - огромно самочувствие без дори капка покритие. За да кажеш, че си по-добър от Шекспир, трябва да си врътнал.

addicted2y0u
03-25-2010, 07:08
шоуто го гледам единствено заради Хилда :smt007 участниците повечето са пълни клоуни..

ospower
03-25-2010, 14:29
шоуто го гледам единствено заради Хилда :smt007 участниците повечето са пълни клоуни..
Аз също. :)

BloomF
03-25-2010, 18:58
Сега гледах как хора от екипа на шоуто коментираха побоя над момчето, което всички наричат 'българският Роналдиньо'. Пффф как може да има такива изроди, бе!! Просто ужас! Това момче толкова израдва, толкова е лъчезарно, че и през телевизора изпълва с оптимизъм.. Дано разберат кой е виновен за това и да си получи заслуженото.. И дано това момче да се възстанови навреме, защото според мен трябва да е на финала!!

Freddiee
03-31-2010, 13:40
Вчера беше яко, а тази "най-силната жена" явно е най-тъпата...

Colouring
04-02-2010, 10:45
От време на време го гледам.Хилда ми е най-симпатична.Мнооого е чаровна!
А това момиче,което изпя Listen направо ме изуми! ;-)

arninkata
04-11-2010, 08:28
Не пропускам епизод! Журито е супер - за пръв път в някое предаване целият състав на съдиите да ми допадне :D Фаворит все още нямам, но си надявам скоро да си намеря :-D

Tempest
04-11-2010, 19:41
Фаворит все още нямам, но си надявам скоро да си намеря :-D

Любо! :D

KpucmuHa
04-11-2010, 19:45
Не си ги спомням много, но на мен ми хареса момчето което смята огромни числа...един от малкото ТАЛАНТИ които пуснаха напред.

vampire_girl_9
04-13-2010, 17:39
Не очаквах да допуснат някои от "талантите",които просто нямат място там..само 50 места имало..много им било трудно..и накрая хора,наистина заслужаващи да продължат бяха отстранени за да има шоу.. :?

KpucmuHa
04-13-2010, 19:58
МНОГО МЕ Е ЯД ЗА СМЯТАЩОТО МОМЧЕЕЕЕ, КАК МОЖАХА ДА ГО РАЗКАРАТ ВЕ ДА ИМ ТАКОВАМ ТАКОВАТОТО, МАЙКА ИМ ПРОСТААААА
ЗА НИЩО НЕ СТАВА ТОВА ЖУРИИИ :-x :-x :-x

tWiLigHtgIrL
04-13-2010, 20:02
Криси по-скопокойно 8-)
аз иначе бях за Красен Тошков-българския Роналдиньо :lol: и откакто стана така с него че го пребиха се отказах да го гледам 8-)

KpucmuHa
04-13-2010, 20:22
е кво спокойно, горкото момче го разкараха само защото не се прави на шут за разлика от останалите, това справедливо ли е при положение, че той си има Талант :x

tWiLigHtgIrL
04-13-2010, 20:37
е кво спокойно, горкото момче го разкараха само защото не се прави на шут за разлика от останалите, това справедливо ли е при положение, че той си има Талант :x
не,ама то какво е справедливо в тая държава..а то да знаеш от самото начало се знае победителя така че не се нерви напразно :?

Tempest
04-13-2010, 20:49
МНОГО МЕ Е ЯД ЗА СМЯТАЩОТО МОМЧЕЕЕЕ, КАК МОЖАХА ДА ГО РАЗКАРАТ ВЕ ДА ИМ ТАКОВАМ ТАКОВАТОТО, МАЙКА ИМ ПРОСТААААА
ЗА НИЩО НЕ СТАВА ТОВА ЖУРИИИ :-x :-x :-x

емм... с кво ше грабне пича публиката.. да - вградения калкулатор в него е... просто невероятен талант... ама кво може да му се развие?! Бийтбоксъра дето ся би - Кристиян, ме размаза отвсякъде с втората част от 45те секунди.. с дъбстепа... :shock: ии Street Dust са ми любимци и те така... а догодина, живот и здраве (и с по-малко куцузи, че както съм почнал...), и мене ше гледате по тв :D

KpucmuHa
04-13-2010, 20:55
МНОГО МЕ Е ЯД ЗА СМЯТАЩОТО МОМЧЕЕЕЕ, КАК МОЖАХА ДА ГО РАЗКАРАТ ВЕ ДА ИМ ТАКОВАМ ТАКОВАТОТО, МАЙКА ИМ ПРОСТААААА
ЗА НИЩО НЕ СТАВА ТОВА ЖУРИИИ :-x :-x :-x

емм... с кво ше грабне пича публиката.. да - вградения калкулатор в него е... просто невероятен талант... ама кво може да му се развие?! Бийтбоксъра дето ся би - Кристиян, ме размаза отвсякъде с втората част от 45те секунди.. с дъбстепа... :shock: ии Street Dust са ми любимци и те така... а догодина, живот и здраве (и с по-малко куцузи, че както съм почнал...), и мене ше гледате по тв :D
предаването се казва 'България търси талант', а не 'България търси шут', за мен танцуването примерно НЕ е талант, с малко повече упражнения и постоянство всеки който иска ще може да танцува. А колко човека могат да смятат като онова момче? Броят се сигурно на пръстите на, е не на едната ми ръка, може би на двете...Какво като няма кво да му се развива, танците как ще се развият? Само променят движенията - голям талант няма що.
Пълни глупости. Ами оная баба с 'чаша вино остави' защо я пуснаха? За да си правят шоуто...нямам думи направо...

Tempest
04-13-2010, 21:35
добре, аз, ти и 2-3ма още мислим по тоя начин.. масата обаче мислят другояче, а те ще определят всичко отсега нататък... танцуването не е само движения, тренировки и постоянство.. а когато танцуват повече от 2ма.. синхрона не е просто умение... усещането за ритъм - не е умение.. познавам дотолкова сковани хора, че като ходят, накуцват чак...