PDA

View Full Version : Тайният живот на една тинейджърка



monoemo
05-15-2010, 15:35
дали ще може да ми дадете линк на всички серии минали досега :D моляви :-) :)

MISkrisinkaaa
05-15-2010, 19:30
ми потърси,толкова ли е трудно???


пък и ние от къде да знаем до къдее са сериите :x :-x

PlamitOo
05-15-2010, 19:39
ми потърси,толкова ли е трудно???


пък и ние от къде да знаем до къдее са сериите :x :-x




Ами като не знаеш и не гледаш този сериал, просто не пиши в тази тема. Явно някой те е ядосал и си изкарваш яда тук. :D



По темата: Мисля, че ги няма по отделно сериите, така че си изтегли от замунда целия сезон, има го и втория. :)

MISkrisinkaaa
05-15-2010, 19:46
ми потърси,толкова ли е трудно???


пък и ние от къде да знаем до къдее са сериите :x :-x




Ами като не знаеш и не гледаш този сериал, просто не пиши в тази тема. Явно някой те е ядосал и си изкарваш яда тук. :D



По темата: Мисля, че ги няма по отделно сериите, така че си изтегли от замунда целия сезон, има го и втория. :)


Емии да,но да потърси малко.Пък и съм го гледала :P

monoemo
05-16-2010, 08:47
ми потърси,толкова ли е трудно???


пък и ние от къде да знаем до къдее са сериите :x :-x




Ами като не знаеш и не гледаш този сериал, просто не пиши в тази тема. Явно някой те е ядосал и си изкарваш яда тук. :D



По темата: Мисля, че ги няма по отделно сериите, така че си изтегли от замунда целия сезон, има го и втория. :)



ms :-) :-)

monoemo
05-16-2010, 08:49
ми потърси,толкова ли е трудно???


пък и ние от къде да знаем до къдее са сериите :x :-x




Ами като не знаеш и не гледаш този сериал, просто не пиши в тази тема. Явно някой те е ядосал и си изкарваш яда тук. :D



По темата: Мисля, че ги няма по отделно сериите, така че си изтегли от замунда целия сезон, има го и втория. :)


Емии да,но да потърси малко.Пък и съм го гледала :P

мислиш ли че не съм го търсила? него намерих и затва опитах тук

PlamitOo
05-16-2010, 18:52
Намери ли го?
:)

monoemo
05-18-2010, 14:30
Намери ли го?
:) :grin: да и мн се кефя мерси ;)

selenasky
05-24-2010, 13:23
Тоя сериал е пълна идиотщина - в истинския живот не се слу4ват такива неща - само в латино сериалите и филми като този.Мен оба4е ме кефи актрисата и на4ина, по който играе.Как се казва т'ва моми4е??? :) :)

December
05-24-2010, 13:30
в истинския живот не се слу4ват такива неща Точно пък за такива неща се пише във раздела секс всеки ден."Бременна ли съм" - има поне 100 такива теми на момичета на по 12-17 години.Само дето в реалният живот не игдва някакъв богат дето е обсебен от тебе и иска да се ожени за теб от първата среща.

LadyDi
05-24-2010, 15:45
Намери ли го?
:) :grin: да и мн се кефя мерси ;)