PDA

View Full Version : Хининовата вода на Милва..



nymphadora
05-18-2010, 17:43
..много ми омазнява косата и няма ефект :(
Ако се чудите дали да я купите-недейте,ако пък не-препоръчайте ми някоя ефикасна :)

Ааа,и знам,че това е "поредната такава тема",но си е проблемец :(

zoreto
05-18-2010, 17:46
Ами аз ползвам на Милва и нищо не ми става на косата ,даже ми се струва по-суха а ползвам от доста време.

kasssidy
05-18-2010, 17:50
Аз имам на Панацея някаква ... ползвах я три пъти , косата ми след това беше някаква сплескана, не видях положителен ефект + че вонеше на спирт :roll:

Така , че не ти я препоръчвам нея :D [-X

shakira96
05-18-2010, 17:52
И аз ползвам от много време тази на Милва, но няма никакъв ефект. :(

psych0
05-18-2010, 18:16
аз днес си купих на ADDA ще я видим що за стока е 8-) ще си мажа миглите с нея,нали растяли 8-)

kasssidy
05-18-2010, 18:41
аз днес си купих на ADDA ще я видим що за стока е 8-) ще си мажа миглите с нея,нали растяли 8-)

По-добре пробвай с бадемово масло! Хининова вода на очите не е полезно до колкото съм чувала.

psych0
05-18-2010, 18:45
^четох в доста теми,че хининовата вода спомагала растежа,ама дали е вредна не знам :-o

billytalent
05-18-2010, 18:48
^четох в доста теми,че хининовата вода спомагала растежа,ама дали е вредна не знам :-o

Оле недей!!! 8-) По-добре с Бадемово или Рициново масло,на мен много ми се оправиха от едни витамини :/
Иначе на Милва нищо не ми харесва.Моята Хининова вода е на Ecolife

psych0
05-18-2010, 18:50
абе и майка ми вика,че било вредно 8-)

psych0
05-18-2010, 18:56
напоследък като си махам грима ми падат по 3,4 мигли и си мисля че скоро ще ми опадат,притеснявам се. На вас падат ли ви понякога,когато си чистите грима?

Luscious_Heart
05-18-2010, 19:03
ЯЯЯ БЪРЗО КАЖЕТЕ! Кво бадемово масло да си зема, ама да е хубаво? :) :)

billytalent
05-18-2010, 19:06
напоследък като си махам грима ми падат по 3,4 мигли и си мисля че скоро ще ми опадат,притеснявам се. На вас падат ли ви понякога,когато си чистите грима?

Преди и на мен ми се случваше,аз затова вече използвам спирала супер рядко.
Иначе Бадемовото масло на Икаров е най-хубаво,за мен.

MimiKalcheff93
05-18-2010, 19:32
Аз пък имам и бадемово масло на Икаров и стимуланта му за коса. Ползвам и хининова вода от октомври месец насам . Омазнява ви се косата ,защото слагате много .Разпределете си я в някой свободен флакон от тоалетна вода примерно и като се изкъпете се пръскайте и масажирайте главата.А не да излеете половината шишенце в корените на косата много ясно ,че ще е сплескана .И не чакайте от 2 пъти сложена и да ви тръгне косата да расте като луда и подивяла.И има ефект всичките неща , но нямам време за маската за коса със стимуланта сега като се позатопли ще я почна наново .
Иначе аз ползвам хининова вода само на ''Кокона'' 100% хубава :) Взех си и Милва с едно таралежче , сега съм с нея също е хубава от около няколко седмици съм с нея като се изкъпя и си слагам. :) Доволна съм :)

kasssidy
05-18-2010, 19:37
ЯЯЯ БЪРЗО КАЖЕТЕ! Кво бадемово масло да си зема, ама да е хубаво? :) :)

Още един глас за Икаров. Аз преди си слагах, не знам до колко имаше ефект , но моята кожа е суха и ми идваше перфектно дори и само като хидтратант :D Плюс че до колкото съм чувала прикрива и разни мимически бръчици покрай очите.

ira90
05-18-2010, 22:07
^четох в доста теми,че хининовата вода спомагала растежа,ама дали е вредна не знам :-o

Оле недей!!! 8-) По-добре с Бадемово или Рициново масло,на мен много ми се оправиха от едни витамини :/
Иначе на Милва нищо не ми харесва.Моята Хининова вода е на Ecolife


От какви витамини ти се оправиха ? Я кажи ... :-D

anonimchetou
05-19-2010, 05:34
оо и аз не съм доволна от Милва.. правеше ми косата някак суха и гадна .

billytalent
05-19-2010, 10:01
^четох в доста теми,че хининовата вода спомагала растежа,ама дали е вредна не знам :-o

Оле недей!!! 8-) По-добре с Бадемово или Рициново масло,на мен много ми се оправиха от едни витамини :/
Иначе на Милва нищо не ми харесва.Моята Хининова вода е на Ecolife


От какви витамини ти се оправиха ? Я кажи ... :-D

Геритамин Нео,станаха ми много гъсти,скоро трябва пак да започна да го пия

darrie
05-19-2010, 12:41
аз съм много доволна от нея.
един съвет от мен към авторката ...
недей да даваш съвети съдейки по себе си. пфф ...
сякаш всички имат като твоята коса. :?

Molzinka
05-19-2010, 14:26
оо и аз не съм доволна от Милва.. правеше ми косата някак суха и гадна .

+ :?

nymphadora
05-20-2010, 08:11
darrie,както виждам и други момичета не са доволни от нея.

billytalent,ти доволна ли си от твоята хининова вода?

billytalent
05-20-2010, 10:37
billytalent,ти доволна ли си от твоята хининова вода?

Да,не ми се омазнява косата и мирише на Розова вода...обичам този аромат 8-)

nymphadora
05-20-2010, 17:03
Ти остави как мирише,ефект има ли? 8-)

Luscious_Heart
05-20-2010, 17:10
Аз я ползвах много малко, но като че ли имаше ефект. Абе не знам - май не тя, ами тривитаминола ми помогна. :?
Я кажете някоя хубава хининова вода сега! :D

billytalent
05-20-2010, 17:16
Ти остави как мирише,ефект има ли? 8-)

Честно казано нз,защото си мажа косата със супер много неща за растеж,тя по-принцип си ми расте доста бързо...мажа се ей така просто 8-)

nymphadora
05-20-2010, 18:46
Абе аз имам чувството,че мойта въобще не расте и като ида за връхчетата ми я скъсяват допълнително :?
Сега се чудя да пробвам ли стимуланта на Икаров,но вече нямам вяра на нищо.

billytalent
05-20-2010, 19:47
Абе аз имам чувството,че мойта въобще не расте и като ида за връхчетата ми я скъсяват допълнително :?
Сега се чудя да пробвам ли стимуланта на Икаров,но вече нямам вяра на нищо.

Аз не ходя изобщо за връхчетата,защото като им кажа малко и оставам без коса,не мога да си представя да си отрежа косата.
Стимуланта е добър,аз го използвам и ампули от време на време си купувам.

nymphadora
05-21-2010, 07:00
Аз не ходя изобщо за връхчетата,защото като им кажа малко и оставам без коса,не мога да си представя да си отрежа косата.
Стимуланта е добър,аз го използвам и ампули от време на време си купувам.

Сама ли се подстригваш,или въобще не я подстригваш?Извинявай,че така те разпитвам 8-)

billytalent
05-21-2010, 11:00
Аз не ходя изобщо за връхчетата,защото като им кажа малко и оставам без коса,не мога да си представя да си отрежа косата.
Стимуланта е добър,аз го използвам и ампули от време на време си купувам.

Сама ли се подстригваш,или въобще не я подстригваш?Извинявай,че така те разпитвам 8-)

Имаше един период,може би 2 години изобщо ножица не се беше доближавала до нея :D за да успея да постигна дължината,която искам,по-принцип нямам никакъв проблем с цъфтежи и подобни неща,въпреки че си я горя много с бои,преси и т.н.,сега от време на време си ги режа сама-нямам доверие на фризьорите 8)

YourDream
05-21-2010, 14:00
Ти остави как мирише,ефект има ли? 8-)

Честно казано нз,защото си мажа косата със супер много неща за растеж,тя по-принцип си ми расте доста бързо...мажа се ей така просто 8-)

Хах,и аз съм така .Ползвам много продукти за коса и не знам кой от тях има най-добър ефект.

gabito0o
07-03-2011, 20:01
Ами хининовата вода омазнява косата само при неправилна употреба. Знам, че хининовата вода на Милва е най - натурална и съдържа най - голямо количество хинин. А и този продукт се употребява за подсилване растежа на косата.
А коя марка шампоан използваш?

pressiana
07-03-2011, 20:08
Моята е такава, не ми омазнява косата. Според мен върши работа. Ползвам я всеки ден, като свърши шишето си почивам малко и така. :)

Psycho0
07-03-2011, 21:05
И аз използвах хининовата вода на Милва,обаче не забелязах ефект. Сега мисля да си взимам Себорал, стимулирал растежа на косата,пък и моята последно време почна да пада много :(

LoveChocolate
07-03-2011, 22:12
Изобщо не е вредна .. аз я ползвам от 1 година :) и не омазнява косата , а спомага за разтежа й ;)

Lidka2
07-31-2011, 18:40
Използвам хиниовата вода на Милва и съм много доволна !! :grin: :grin: :grin: :P 8) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

mimssss
08-03-2011, 15:39
Бадемовото масло помага ли за по-бърз растеж на косата?А на миглите?Напоследък и мойте като си чистя грима и ми падат по 1-2 мигли :(

aleksadd
08-05-2011, 10:58
Аз пък попаднах на шампоан с хинин на Милва и за 15 дни косата ми направо "пощуря" и е на цена:1,95 много съм доволна :D :D :-)

3oPuTy
08-05-2011, 11:41
От всички марки хининова вода,които съм ползвала преди тази на Милва беше най-зле :? На мен лично ми омазняваше косата :?

sladkish_14
08-05-2011, 12:19
Охх, ама как не разбрахте, че от тази вода няма никакъв ефект, ако ще и 2 години да си я сипвате на главите все тая, косата ще ви порасне с толкова, с колкото и без водата ще порасне. Същото мисля и за хининовият шанпоан, който няколко момичета от форума запалено си купуват. :?

3oPuTy
08-05-2011, 12:32
^ Не всички използват хининовата вода с цел по-бърз растеж на косата,макар че аз лично,за себе си,виждам разлика и в дължината и в гъстотата на косата ми.И не,тази разлика не е само от естественото израстване на косъма,защото всеки месец ходя на фризьор и все пак косата ми продължава да става по-дълга :)

sladur4etyYy
08-05-2011, 14:28
на всеки му влияе различно тази вода- аз например не я харесвам, изсушава ми косата и започва да цъфти, след което трябва да я подстрижа => на мен определено не ми помага за растежа :D

kittenella
08-05-2011, 15:25
Аз си купих хининова вода на "ADDA" преди седмица и след месец, месец и половина да видим има ли резултат....
Доколкото знам хининовата вода трябва да е прозрачна, не розова, като някои, и да не мирише много...

XxInn0cencexX
08-05-2011, 23:07
И аз я имам тази на Милва,при мен има ефект.

kriska18765
08-24-2011, 19:19
аз си ползвам тази на ''Кокона'' - супер е .. :grin: и мирише много хубаво, за разлика от предишните ако си взимаш си вземи тази поне я пробвай, тя е най много 2 лева а колкото до омазняването от както ползвам хининова вода на '' кокона '' нямам проблем с него .. :) но ако не си вземеш тази която аз препоръчвам си пръскай косата с хининова вода 2-3 часа преди баня.. колкото да се исуши :)
айде успех !!

mon4etygb
09-04-2011, 19:38
Аз използвам хниновата вода на милва и има страхотен ефект не за растежа а за самата ми коса.Става много хубава мекичка и лъскава :P изобщо не ми омазнява косата много добре си ми деиства. Сега съм си взела и шампоана на милва с хинин и,ще се надявам на добри резултати :smt023 явно всичко зависи от типа коса :D

Hilary_
09-04-2011, 20:06
Имам я, но така си стои .. не ми харесва съставът й .. 8-)

glezenafukla
09-04-2011, 21:44
Мойта коса в момента е със средна дължина, ходя веднъж месечно или на два месеца, както дойде за връхчетата, ама имам чувството, че откакто съм при тази фризьорка, косата не ми расте много :grin: доволна съм как работи, уж само връхчетата хваща пък не знам.. та по темата, за това и аз реших да си взема хининов шампоан Милва и съответно хининова вода пак на Милва, преди около месец го ползвах шампоана, ама не забелязах кой знае каква разлика, за водата и аз имам чувството, че ми омазнява корените.. тя е в хубаво шишенце и си пръскам, гледам да е равномерно, но нещо не виждам да има кой знае какъв ефект.. а вече може и 2 месец да я ползвам.. та, не знам вече и аз какво да ползвам..

radie
09-23-2011, 17:30
Казват , че кокона е най - добрата , иначе защо не потъpси в търсачката ? :P Ето подобна тема ; http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=396601&postdays=0&postorder=asc&start=0

Gabiity Sabewa
12-27-2011, 08:16
Моята хининова вода е на ADDA не съм забелязала кой знае какъв ефект,а вече съм на второто шишенце.Така като гледам има само един коментар за ADDA пък ще видим дали има някакъв ефект по-нататак :D!!!

taamara
12-27-2011, 11:47
Ефект не видях от тази на Милва при 7 месечно редовно използване.

gabri3lla
12-27-2011, 21:05
Косата ти се омазнява от хининовата вода? Аз използвам точно на Милва и съм страшно доволна.

ariimeri97
12-28-2011, 09:35
пробвай стимуланта, а и най-вече домашни маски
**а иначе някой по-горе беше споменал за окапване на миглите - решението е рициново масло

toxiic
01-05-2012, 16:47
мм .. според мен на всекиго различно му действа разровех се и в други теми и видях,че някой са доволни други не чак толкова // по темата : щом на теб ти се омазнява използвай някоя друга марка хининова вода може да има друг по ефикасен ефект :)

loliipops
01-06-2012, 18:41
при мен има ефект и косата ми не се омазнява ,а използвам шампоан и спей на милва;)

Gabiity Sabewa
02-01-2012, 13:22
http://store.picbg.net/thumb/7E/C2/24404fbd28b37ec2.jpg (http://picbg.net/img.php?file=24404fbd28b37ec2.jpg)
Това е моята хининова вода ако някой я е ползвал да каже дали има ефект при него ,защото при мен има :)

pepiito0
02-02-2012, 12:01
аз не виждах ефект точно от тази на Милва, но най-добрата ми приятелка един ден както си седяхх ии ми калаа : Лолл толкова бързо ти е пораснала косата ... ии наистина беше пораснала с около 2 см за един месец ... ( прецених защото точно като започнах да я използвам си бях направила един кичур) :D:D:D

loliipops
02-03-2012, 21:16
при мен има ефект

SqNkA
02-03-2012, 21:37
Извинете, че е страничен въпрос, но как се нанася хининовата вода - след къпане на суха или кокра коса ? А иначе има на Адда и днес си я купих :)

SqNkA
02-03-2012, 21:38
http://store.picbg.net/thumb/7E/C2/24404fbd28b37ec2.jpg (http://picbg.net/img.php?file=24404fbd28b37ec2.jpg)
Това е моята хининова вода ако някой я е ползвал да каже дали има ефект при него ,защото при мен има :)

Ето тази е като моята

kittenella
02-03-2012, 21:40
Извинете, че е страничен въпрос, но как се нанася хининовата вода - след къпане на суха или кокра коса ? А иначе има на Адда и днес си я купих :)

Може след всяко къпане на мокра коса, а също така може и всеки ден на суха.Адда за мен е най-добрата и ефикасна марка хининова вода!

SqNkA
02-04-2012, 17:00
Ти как я ползваш..всеки ден или след къпане?

kittenella
02-04-2012, 17:14
Ти как я ползваш..всеки ден или след къпане?

Аз лично след всяко къпане и съм доволна от резултата.От Септемри месец, когато почнах да ползвам Хининова вода и досега/5 месеца/ има по-голяма разлика отколкото, когато не я ползвах за същото време.

daq96
02-04-2012, 17:19
Моята не е на Милва обаче сега не мога да се сетя марката... Но съм чувала доста мнения за Милва, че омазнява косата. И тези които миришат на спирт, не ги използвайте!!!
Сетих се! Кокона... Доволна съм...

cutegirl13
02-04-2012, 17:56
Моята Хининова вода е на КОКОНА и наистина има ефект. ! :)

immortaL..
02-05-2012, 14:44
мм според мен не е вярно .. ;) на всеки е различно на мен лично много ми помага хининовата вода на Милва :)

don't say anything.
03-21-2012, 07:19
Явно, че си зависи от косата на човек, аз сега си купих на милва, че нямаше други, а не ми се обикаляше, пък ще видим.

slunchety_008
03-21-2012, 12:17
Хора хининовата вода на Милва НЕ ВЪРШИ!!! аз си я купих като си мислех че наистина действа и подхранва косата но не е така ако искате силна здрава коса и ако мн барзо искате да ви порасне си купете ампули за подхранване на косата на Vichy имат страхотен ефект правите оказаната процедура и няма начин да няма ефект!!! има още два варианта продукти от серията на някой специални продукти но ПРЕДПИСАНИ ОТ КОЖЕН ЛЕКАР!!! не копувайте боклуци препоръчани от аптекари искат да продадът нереализираната си некачествена стока, или да си вземете други подхранващи ампули на по достъпни цени защото аз съм ползвала ампули Vichy но са малко скъпички и недостъпни за всеки ;)

sixtenfix
03-21-2012, 12:43
slunchety_008, :D:D:D човек ще си помисли, че правиш реклама. Не можеш да кажеш ,че не върши работа и да не си купуват хората 'боклуците' препоръчани от лекари ... :D Може би не си чувала обаче всеки човек има различна коса, реагираща различно на всеки продукт. Това, че на теб едни по-скъпи ампули за коса ти вършат работа не означава, че на другите ще вършат също.

и да, по темата аз използвах Милва и действаше, но го съчетавах с една маска и стимулант и резултата е просто уникален.

don't say anything.
03-22-2012, 06:00
Хора хининовата вода на Милва НЕ ВЪРШИ!!! аз си я купих като си мислех че наистина действа и подхранва косата но не е така ако искате силна здрава коса и ако мн барзо искате да ви порасне си купете ампули за подхранване на косата на Vichy имат страхотен ефект правите оказаната процедура и няма начин да няма ефект!!! има още два варианта продукти от серията на някой специални продукти но ПРЕДПИСАНИ ОТ КОЖЕН ЛЕКАР!!! не копувайте боклуци препоръчани от аптекари искат да продадът нереализираната си некачествена стока, или да си вземете други подхранващи ампули на по достъпни цени защото аз съм ползвала ампули Vichy но са малко скъпички и недостъпни за всеки ;)

Тук мога да поспоря. Първо '' аптекарите '' са фармацевти и няма начин да не знаят доста неща.
Второ - като изчетох хиляди форуми и мнения, накрая останах с впечатлението, че явно си зависи и от косата и от хининовата вода, както виждаш, има хора, на които им помага , в случая на Милва.
+ т'ва тия ампули на vichy точно са толкова скъпи, че както виждаш във форума пишат единствено тийнейджъри и не виждам как биха могли да си ги позволят ( лично аз поне, а няма начин да убедя майка ми да даде толкова пари за някаква си моя прищявка ) , но не знам.

babbuty_
09-14-2012, 18:50
Мисля,че хининовата вода действа.Вижте колко положителни коментари има. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197025.0

yoLo0
09-14-2012, 19:00
Преди 3 месеца ползвах на Милва и ефект никакъв. Сега използвам на Кокона. Не мога да кажа още резултат,но определено ми прави косата по-хубава и НЕ я омазнява.