PDA

View Full Version : Lost/Изгубени свърши..



LifeFitness0
05-25-2010, 16:40
Ехх...Един велик сериал свърши. :( Какви са ви впечатленията от края и като цяло целия филм.Аз лично много го харесах.Финала беше също много добър,въпреки че беше много емоционален,а не се разкриха много неща.Което си е типично за лост-да има малко мистерия :)

mockingbirddd
05-25-2010, 19:07
Никога не съм го харесвала :-o

brokeninside13
05-25-2010, 19:10
Яяяяя кажете как свърши че аз от 4ти сезон не съм го гледала и ми е интересно... :-o

Tempest
05-25-2010, 20:12
:grin: ЙЕЕЕЕЕ!!! НАЙ-НАКРАЯ СВЪРШИИИИИ!!!!

kris4ety14
05-25-2010, 22:19
Голяма доза драма - типично за LOST. Ама нали затова го харесвам/х... Сериалът е един от малкото продукти на телевизията, които ме разчувстват/ха дотолкова :-o . Лятото може би ще изтегля всички сезони и ще го гледам отново :) - ...пък може да си опитам късмета на лотария с "вълшебните" цифри - 4 8 15 16 23 42 :lol: ... за да си припомня свежите лафове на Сойър, пак да гледам откриването на люка, манипулатора Бен, на когото му беше намерен майстора, водородната бомба, Океаник 815, станциите на Дарма инишътив, Смоуки, полярните мечки, драматичните сцени и всичко, което ме плени за 5 години пред монитора...

w0sh
05-26-2010, 07:44
Аз съм доволен от финала.

Хубав сериал, който наблегна и доста на героите. Нкарая остави и мистерията до края, но тя бледнееше на фона на техните съдби.

Няма да анализирам отделно всеки герой, за да не спойлвам.

AcrossYourFace
05-26-2010, 07:54
Доста съм доволна от финала и от целия сериал като цяло. Заслужаваше си тези 6 години : )
Най-жалкото е обаче, че непрекъснато се намира някой, който да се оплаква, че бил тъп, че не били разкрили нищо, че станало боза...еми не може всичко да ви е надробено и смляно както в някои други лигави продукции. Това е сериал, който не само разглежда идеята за други реалности, за други измерения, а и засяга до голяма степен човешките отношения, анализира подробно живота на героите и т.н. А относно мистерията, погледнете форума на замунда или на самия сериал, за да видите най-различните теории и че всеки го тълкува по свой начин. Може би затова оставиха такъв отворен финал, нямам идея. Лично на мен ми хареса, защото наблегнаха на друго.
Иначе аз самата не бих го изгледала отново от 1-ви сезон...някакси се губи тръпката вече : )

KpucmuHa
05-26-2010, 12:17
Никога не съм го харесвала :-o
никога не съм го гледала :lol:

elito0o0o0
05-26-2010, 12:52
Никога не съм го харесвала :-o
никога не съм го гледала :lol:Аз съм го гледала,но не се зарибих. Предпочитам Prison Break 8)

Tempest
05-26-2010, 13:34
:grin: ЙЕЕЕЕЕ!!! НАЙ-НАКРАЯ СВЪРШИИИИИ!!!!

и да добавя, че най-хубавата част беше като свърши... ся след има-няма месец никой няма да го споменава повече :grin:

WaterLilly
05-26-2010, 18:22
И по-добре. Всичко все някога трябва да свърши, не да ми разтягат локуми в 300 сезона като сем. Симпсън. По някое време просто става тъпо.

mlakniwe
05-26-2010, 18:32
И аз имам да кажа нещо

Ugly Betty свърши :(
Повече ме кефи от лоста, защото е забавно сериалче, а не психарско

Отчаяни съпруги е също много хубав сериал-преди не го гледах, сега е много интересен

naviacha
05-26-2010, 23:14
финала беше абсолютна пикня плюс дрисня покрита с повърня