PDA

View Full Version : Да го накарам да ме целува



shokylad4y
11-10-2010, 11:39
Аз сам момиче на 13 години имам си гадже и той е на 13 ,но винаги когато излезем той ми казва аз да го целуна,а вечи ми писна да му казвам ,,целуни ме,,.Моля ви ако имате идеи как да го накарам той да ме целуне,ми ги кажете!Много мерси предварително!!!!

Най-много моля момчетата да пишат,но и момичетата също

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Paramour
11-10-2010, 16:03
Чааакай сега.. малко не схванах.
Значи, когато излизате той ти казва ти да го целуваш, а на тебе ти писва да му казваш "целуни ме"..
Може би му е по-хубаво когато го целуваш ти.
А и какво значение има? Нали все пак участвате и двамата :lol:

DREAM95
11-10-2010, 16:06
:? сложи си червило на което да не устои ... така , че да иска да изяде устните ти :-D лапешка работа :lol: :?

OldSchoolRebel
11-10-2010, 16:07
Явно се притеснява да е инициативен. Съветвам те да си татуираш "KIS ME NAO" на челото. Това ще рече "целуни ме сега" на японски.

DREAM95
11-10-2010, 16:09
Явно се притеснява да е инициативен. Съветвам те да си татуираш "KIS ME NAO" на челото. Това ще рече "целуни ме сега" на японски.
ти да не си японец :lol: и все пак тука България ли е Япония ли е ?

Paramour
11-10-2010, 16:11
Явно се притеснява да е инициативен. Съветвам те да си татуираш "KIS ME NAO" на челото. Това ще рече "целуни ме сега" на японски.
ти да не си японец :lol: и все пак тука България ли е Япония ли е ?
Абе остави, че сме в България.. ами този ако е грамотен колкото гаджето си може и да не го разбере. Напиши го на лариница: "cunkai ma" нещо такова. 8-)

OldSchoolRebel
11-10-2010, 16:25
Явно се притеснява да е инициативен. Съветвам те да си татуираш "KIS ME NAO" на челото. Това ще рече "целуни ме сега" на японски.
ти да не си японец :lol: и все пак тука България ли е Япония ли е ?
Абе остави, че сме в България.. ами този ако е грамотен колкото гаджето си може и да не го разбере. Напиши го на лариница: "cunkai ma" нещо такова. 8-)

Абе, то и хора разбиращи от ирония не останаха, ама ха... 320 волта да ви ударят челно. :razz:

DREAM95
11-10-2010, 17:13
Явно се притеснява да е инициативен. Съветвам те да си татуираш "KIS ME NAO" на челото. Това ще рече "целуни ме сега" на японски.
ти да не си японец :lol: и все пак тука България ли е Япония ли е ?
Абе остави, че сме в България.. ами този ако е грамотен колкото гаджето си може и да не го разбере. Напиши го на лариница: "cunkai ma" нещо такова. 8-)

Абе, то и хора разбиращи от ирония не останаха, ама ха... 320 волта да ви ударят челно. :razz: това все пак е по-добре , отколкото да те удари джип с 220 челно... :-D :razz: