PDA

View Full Version : О, ужас! Гавра с музиката!



Aily
02-23-2011, 20:08
Видяхте ли песните за Евровизия? Направо се шашнах! Те 60% от тях не могат да пеят, а да не говорим, че голяма част от песните са меко казано зле и неподходящи... Вярно е, че няма за какво толкова да се впрягам, защото конкурса така или иначе е нагласен, ама все пак, толкова да няма кой да направи свястна песен... Айде D2 и Поли Генова се приемат, ама Милена или Боян Михайлов направо се гаврят...

BladeDancer
02-23-2011, 20:58
Няма музика в България :).

TheNewReligion
02-23-2011, 23:19
Няма музика в България :).
А не е вярно. Има три добри песни. Една от тях е чалга. 8-)

Никога не съм следяла какво предлагаме на "Евровизия", ама тая година направих изключение. Не съм очарована и даже не ми се коментира. Постно, сухо, скучно, аматьорско.

Mooo6no
02-23-2011, 23:29
Eeeeм чух набързо общото представяне на песните. И кво да ти кажа - нормално е. Хората ги е страх да участват на Евровизия, щото голямо оплюване ще падне, а дори и да направят нещо хубаво никой няма да го оцени. А и този конкурс е една голяма пародия и политическо напомпване на страни, страдащи от комплекси. Виж как върви вотът и кой за кого и какво гласува. Да не би песента на Лена, да е нещо особено... или пък оня казачок.... Андрю Лойд Уебър да се навие и да представи нещо качествено..... ама нали е Англия, повече от 5./6. място не заслужават :D Също и Азербайджан имаха супер песента, както и ние... повече от 5 място, ако не си от някоя от определените страни никога не може да направиш.

Инначе песента на Рут Колева си е доста добра, ама в тоя тъп и смешен конкурс нито има шанс, нито има смисъл да участва. А пък и самите ние като държава нямаме изкуство. Кой я прави хубавата, качествена ПОП музика. А дори и да я прави някой ще го оцени. Да предположим, че Графа беше участвал с "Невидим"... според теб дали щеше да мине и полу-финала. Ако Краси Аврамов беше руснак, шеше да е в топ 5....

За мен ние трябва да се откажем от участие в Евровизия, щото не показваме нищо особено... Нормално и държави като Англия, Италия и т.н. също да се откажат, щото ако ще и Мадонна да направи ебати хита, представяйки Англия, пак някой РУснак/Сърбин/Турчин ще спечели. Просто тоя конкурс дори не си струва повече да го гледаме, коментираме и т.н. пълна загуба на време е.

PsychoBitchFromHell
02-23-2011, 23:40
Така си е ... Пълна загуба на време . :(

Chokoev
02-24-2011, 01:52
Не е загуба на време, просто корупцията е прекалено голяма. Предварително се знае кой ще победи и не си заслужава да се мъчиш...

NomNomNom
02-24-2011, 11:14
Глупави песни, глупава песен отива на конкурса, пак няма да стигнем до финала .

UNITED2
02-24-2011, 11:25
Да ни беше представила Десислава :?
К'ъв глас има само (Са стига сте я плюли щот пее чалга) за мен тя е с най хубав глас от всички български изпълнители ! :)

NomNomNom
02-24-2011, 11:36
Да ни беше представила Десислава :?
К'ъв глас има само (Са стига сте я плюли щот пее чалга) за мен тя е с най хубав глас от всички български изпълнители ! :)
Не слушам много поп-фолк, но Десислава, Азис и Преслава (може би ) имат страхотни гласове .

RaisedOnRock
02-24-2011, 12:48
Няма музика в България :).
;-) С малки изключения.

BladeDancer
02-24-2011, 20:22
Да ни беше представила Десислава :?
К'ъв глас има само (Са стига сте я плюли щот пее чалга) за мен тя е с най хубав глас от всички български изпълнители ! :)

Тя песента е важна песента. Има хора с по-скромни възможности от други които правят по-хубави песни и кво да изберем тоя с по-добрия глас ли ? Глупости. Карай както казах от конкурси за комерсиална музика не може да очакваш нищо. Просто такава е комерсиалната музика- пари, пари и пак пари.

SmAllViILee
03-01-2011, 13:23
Поли е невероятна според мен и не е вярно че няма музика в Б-я .. например Деница от Music Idol има СТРАХОТЕН глас , но няма никакви клипове понеже е по - пълничка .. и никой не и е предложил сигурно нз .. но гласа и е простоо :grin:

Mirage3
03-01-2011, 18:20
Песните наистина бяха зле, но D2 и Поли Генова ми бяха фаворитите. Прекрасни песни... По принцип не слушам D2, но определно успяха да ми спечелят вниманието. И Поли има много хубав глас, и песента не е лоша. Много ме кефи стила й, особено прическата. :D

ecstazy
03-01-2011, 20:09
Единствената Евровизия, която съм гледала и то с удоволствие е 2007-ма. Елица и Стунджи ми пълнеха душата и бяха май 2ри по едно време, но май завършиха 5-ти. Тея сегашните представители дори не си правя труда да им изслушам песните.