PDA

View Full Version : искам да напиша песен



bettyblackdewil
04-03-2011, 20:18
някой би ли ми споделил неговата история / по възможност любовна / за да напиша песен.. някак по-лесно ми е като пиша за нещо реално нещо истинско.. нещо което наистина се е случило... ако не искате форума да чете историите ви пишете ги на лс.. мерси предварително ако някой отдели време : ))

nikitka_
04-03-2011, 21:02
..

bettyblackdewil
04-04-2011, 10:37
ами не знам няма значение дали ще е щастливата любов или тъжната раздяла или несподелена любов.. но ми трябва история.. истинска.. наистина да се е случило... някак по-лесно ми е...

Colouring
04-04-2011, 12:59
Извинявай,но не намирам логика в това,което искаш да направиш.
Разбирам,че може би ще ти е по-лесно,но нека имаш малко въображение!Измисли нещо,опитай се да го създадеш в главата си.Щом искаш любовна история,помисли си какво е любовта за теб и просто го напиши на белия лист. :)

bettyblackdewil
04-04-2011, 18:43
въображнието го имам просто искам да е за нещо наистина изживяно... а за моята история.. изобщо не искам да мисля а чак пък песен да пиша...

BabyAnn
05-15-2011, 12:33
Виждам ще темата е на повече от един месец, но все пак...
Ако искаш да се придържаш към нещо по- шаблонно е лесно:
1. Обичате се, не можете един без друг
2. Разделили сте се и не можете да се понасяте, а ти твърдиш, че не ти пука за него
3. Разделили сте се и не можете да се понасяте, а ти твърдиш, че не ти пука за него, но всъщност ти пука
4. Ти го обичаш, той теб не/не знаеш и ти е кофти
5. Той те обича, но ти него не и и на двамата им е кофти

Има много варианти, но ще е по-яко ако направиш нещо по-различно.
Надявам се да не пиша твърде късно. 8-)

NightGuardian
05-15-2011, 12:41
Хубав замисъл ,но нямаш материял за тази идея!

Говориш за истинско , а ти самият не си го преживял , тогава няма как да е истинско! :shock: