PDA

View Full Version : Какво мислите за Sleepwalker,лайв варианта на Adam Lambert



leviatan96
04-10-2011, 18:29
Хора чухте ли новата песен на Adam Lambert дето я въртят по 20 пъти на ден по The Voice.За мен това е най-яката му песен ,а и изобщо през пет минути сменях на музикалните канали да го търся (защото нямах комп).Трябва ми и от някъде да си изтегля версията от The Voice- от Glam Nation. :-D

SlowDownBaby
04-10-2011, 19:40
Ами има я навсякъде бе...или ти търсиш лайфа ?
Иначе какво мисля ли...УНИКАЛЕН ТАЛАНТ ! За мен не само тази песен е страхотна,целият му албум For entertainment е страхотен ! То такъв глас,такава визия..... :smt007 Е,вярно че с визията малко попрекалява в последно време,но пак си е невероятен.

bayar
04-10-2011, 19:53
Лайфът е наистина добър !!! Ламбърт има уникален глас !!! Албумът му е наистина брутален!!! Aftermath ми е една от любимите песни !!! Обаче визията му е прекалено предизвикателна.Прекалява с грима и костюмите...

Колкото до въпроса ти...

Има един сайт в който теглиш песни директно от Ютуб.Просто копираш и пействаш линка на видеото.Надявам се Sleepwalker да я има.
Ето линка на сайта

http://www.video2mp3.net/

Надявам се да съм ти бил полезен.

SlowDownBaby
04-11-2011, 19:10
И на мен Aftermath ми е от любимите :smt007 ... Не знам,гласа му в тая песен някак си...е много...нежен лиии не знам и аз точната дума.
По темата..извинявам се,не видях че искаш лайфа,ами аз лично тегля клипове и такива работи от getvideo.bg
Просто слагаш линка на клипа,който искаш,избираш формата и готово. :)

Immortalbeloved
04-11-2011, 19:39
За Адам аз съм писала подробно в темата за него. Много си го обичам. :smt007 Албума му е наистина УНИКАЛЕН! Няма слаба песен, и като се има предвид, че е дебютен. :shock:
А иначе от getvideo.bg качестовото се прецаква, теглете от keepvid.com

SlowDownBaby
04-12-2011, 07:20
Е вече се прецаква - да. Иначе си спомням,че преди да го обновят си пишеше с големи букви,че качеството не се променя.Сега нито надписа го има,нито качеството. :D

TrustNobody
04-12-2011, 14:53
на визия бие на Азис :lol: