PDA

View Full Version : Тиесто - 30.07.2011 вход за непълнолетни



Championa112
06-20-2011, 20:21
Искам да ви питам , понеже си купих билет за концерта на Тиесто това лято на слънчев бряг и видях, че на билета пише 18+ а аз съм на 15 и няма да са съм своите родители , но те знаят че ще ходя и евентуално ще съм с пълнолетен приятел.. Ще имам ли проблем с пропуска и трябва да ли да предоставя някакъв документ.. Как мислите ?

ArrowsOfDeath
06-20-2011, 21:35
Ако изглеждаш пълнолетен, едва ли ще ти поискат документи, но ти говоря това на входа как стоят нещата. Иначе по принцип се изисква някво пълномощно.

Joc
06-20-2011, 23:30
Ако изглеждаш пълнолетен, едва ли ще ти поискат документи, но ти говоря това на входа как стоят нещата. Иначе по принцип се изисква някво пълномощно.

това пък е най голямата глупост... на всички проверяват личните карти

Mirage3
06-21-2011, 05:22
Трябва да имаш документ от нотариус и т.н. Но си носи поне личната карта за всеки случай.

ArrowsOfDeath
06-21-2011, 14:33
Ако изглеждаш пълнолетен, едва ли ще ти поискат документи, но ти говоря това на входа как стоят нещата. Иначе по принцип се изисква някво пълномощно.

това пък е най голямата глупост... на всички проверяват личните карти

Не говоря празни приказки. Миналото лято на Армин никой не ни провери документите.

w0sh
06-21-2011, 14:47
Ако изглеждаш пълнолетен, едва ли ще ти поискат документи, но ти говоря това на входа как стоят нещата. Иначе по принцип се изисква някво пълномощно.

това пък е най голямата глупост... на всички проверяват личните карти

Не говоря празни приказки. Миналото лято на Армин никой не ни провери документите.

true. и аз на Richie Hawitn влязох непроверен.