PDA

View Full Version : Вицове!



JustPerfection
09-09-2011, 10:39
Разкажете по някой виц,да разведрим факта че новата учебна година наближава! :)

JustPerfection
09-09-2011, 10:51
Ето един от мен.

Добрият самарянин,който обожавал да върши добри дела (дъъ)
се прибирал към вкъщи,късно вечерта.
Минава покрай един вход на един блок (лол) и какво да види - един пиян
човек седи на пейката и говори несвързани глупости.
Самарянина го хванал под рамо,влезнал във входа,и го тикнал в първата врата която видял.
Излизайки вече,с усмивка на лицето породена от доброто дело,нашият човек вижда отново пиян мъж,на същата пейка.Айде пак под рамо - бам, в първата врата.Излиза леко уморен и к'во да види,същата ситуация.След още 2 прибирания на пияниците в блока,капналия човечец отново вижда пияница на пейката.Този път алкохолика тича към минаващата по улицата патрулка и започва да моли полицаите вътре:
-Шефе,моля те спри го тоя луд,за 4ти път ме тика във асансъора на ей тоя блок.. :lol:

YoungBloodZ
09-09-2011, 10:53
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=429961

SonataArctica
09-09-2011, 10:54
Великите физици се събрали да играят на криеница. Айнщайн, захлупен на едно дърво, брои до сто. Когато стига до 100, той се обръща рязко и вижда Исак Нютон, който стои зад него и го гледа.

- Нютон! Гориш! Вън от играта си! – крещи Айнщайн.

- Не, не съм – отговаря спокойно Нютон.

- Е как да не си?! – обърква се Айнщайн. – Аз те виждам, значи губиш.

- Не, не губя. Паскал губи.

Айнщайн съвсем се обърква.

- Нека обясня – обажда се Нютон и начертава около себе си квадрат в пясъка с размери метър на метър. – Ето – един нютон на квадратен метър е равен на един паскал. Така че, смятам, сме наясно – гори Паскал, а не аз!

Велик виц :razz: :razz: :razz:

JustPerfection
09-09-2011, 10:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=429961
Опа,вече имало такава.
Извинявам се,изтрийте моята.
Thanks,YoungBloodZ! :)

JustPerfection
09-09-2011, 10:57
Великите физици се събрали да играят на криеница. Айнщайн, захлупен на едно дърво, брои до сто. Когато стига до 100, той се обръща рязко и вижда Исак Нютон, който стои зад него и го гледа.

- Нютон! Гориш! Вън от играта си! – крещи Айнщайн.

- Не, не съм – отговаря спокойно Нютон.

- Е как да не си?! – обърква се Айнщайн. – Аз те виждам, значи губиш.

- Не, не губя. Паскал губи.

Айнщайн съвсем се обърква.

- Нека обясня – обажда се Нютон и начертава около себе си квадрат в пясъка с размери метър на метър. – Ето – един нютон на квадратен метър е равен на един паскал. Така че, смятам, сме наясно – гори Паскал, а не аз!

Велик виц :razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol: