PDA

View Full Version : Тема за бързи отговори на всякакви въпроси vol. 2



Страници : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

FuckingFreak
09-07-2012, 09:44
http://www.nisea-bg.com/images/items/5394.jpg
какво мислите добър ли е и ползвали ли сте го

възможно най-евтиния избор на пазара
пълен боклук е за мен, ама тя мойта коса доста от продуктите не ги одобрява
бих ти препоръчала от масовата козметика да си вземеш на Гарние с бамбук..

albi951
09-07-2012, 10:53
Серията мисля че е на bath and body works и не мисля че тук продават техни продукти, иначе в Америка много ги ползват. :)

fizzyg
09-07-2012, 11:57
Много хубава и много икономична, само за 10-11лв. Взимай я, няма да съжаляваш. Голямо ползване, голямо изтърване, натроши се, няколко пъти я разсипахме, няма свършване :Д
А как да си избера точния цвят? :Д Изобщо не съм ориентирана .. 8-)


http://www.nisea-bg.com/images/items/5394.jpg
какво мислите добър ли е и ползвали ли сте го
И аз подкрепям за лаковете на Гарниер :)

Cloud9
09-07-2012, 11:58
Искам да ви питам за лентичките за оформяне на вежди-ползвали ли сте ги?Имат ли ефект?И въобще за коя част на веждите се използват?

obichka
09-07-2012, 18:38
Пробвай с пинсета.

PullMeCloser
09-07-2012, 19:07
А как да си избера точния цвят? :Д Изобщо не съм ориентирана .. 8-)


И аз подкрепям за лаковете на Гарниер :)

Ами... не знам, такъв, който ти харесва. Съобрази я с тена си, да не е някаква прекалено оранжева. Пробвай на място.

donatc
09-08-2012, 14:31
ЗДРАВЕЙТЕ!!Утре заминавам за софия (от стз съм) и искам да си купя някаква козметика само че да е нещо уникално :D смисъл от което сте доволни и не е от масовата козметика заминавам за 1 седмица ; предложения

JoLLiE92
09-08-2012, 16:22
Ами, първо-не са медицински. Аз се обринах от Виши, кожата ми е започвала да се лющи. Според мен не си струват. Сигурно има и хубави продукти, де, и хора, които ги обожават, просто като цяло марката не е кой знае какво.
Виши са много добра марка, просто не си си избрала точния продукт. ;) За коса не съм им ползвала нещата, но за лице са много добри.

kalpazanka
09-08-2012, 18:46
Не си ползвала нищо на друга марка от същия ценови клас, нали?! :D

JoLLiE92
09-08-2012, 18:52
Не си ползвала нищо на друга марка от същия ценови клас, нали?! :D
Ако за мен става въпрос, аз разбирам от фон-дьо-тени , техният е доста качествен и стои много естествено :) От кремове за лице не разбирам все още, но съм чувала, че са им добри. Те са стара марка с име, което нямаше да е това, което е, ако бяха некачествени. : ))
И не, не ползвам евтина козметика и веднъж да съм си купила по-хубава и аууууууу какво е това нещо .. ;)

weheartiit
09-08-2012, 21:46
Моля ви да ми дадете мнение за бб крема на Гарниер за комбинирана към мазна кожа.Лицето ми лъщи и се чудя това матира ли добре и заслужавали си да го купя. :) Ако не става,ако може да ми препоръчате друго.

JoLLiE92
09-08-2012, 22:16
ББ крема по принцип е хубаво нещо, но знаеш, че не е фон-дьо-тен, нали? Той е тониращ крем, по-лекичък е и някои хора го ползват като основа, а не като единствено нещо по лицето. По-естествен такъв.
Замисляла ли си се за прозрачна пудра?

brutaLxxbunny
09-08-2012, 22:22
Моля ви да ми дадете мнение за бб крема на Гарниер за комбинирана към мазна кожа.Лицето ми лъщи и се чудя това матира ли добре и заслужавали си да го купя. :) Ако не става,ако може да ми препоръчате друго.

Аз съм много доволна от него.

Narkomancencety
09-08-2012, 22:38
Доволни ли сте от сенките на Bourjois?
Кажете някой безплатен сайт за проверка на теглото(пишеш си килограмите и височината и ти казват дали си с наднормено тегло...) :D

weheartiit
09-08-2012, 22:43
Да знам,че не е като фон дьо тен и точно затова го искам,понеже е по-лекичък.Пудра не съм се замисляла,защото колкото и да съм чувала,че е по-добре от фон дьо тен пак запушва порите,а кожата ми не е безпроблемна.Искам бб крема не за да ми прикрива несъвършенствата защото знам,че това няма да стане,а просто да не ми лъщи така гадно лицето.


Доволни ли сте от сенките на Bourjois?
Кажете някой безплатен сайт за проверка на теглото(пишеш си килограмите и височината и ти казват дали си с наднормено тегло...) :D

http://www.medicine.bg/instrumenti/indeks-na-telesnata-masa

JoLLiE92
09-08-2012, 22:44
Килограмите делено на височината в метри на квадрат :) И трябва да е между 20 и 25 нормално.
П.С. Еми казвали са ми, че е хубав ББ крема и все се каня да си купя ;д но си купих друг тониращ крем лятото, като свърши ще си взема ББ ;п

Hayashi
09-08-2012, 23:52
Доволни ли сте от сенките на Bourjois?
Кажете някой безплатен сайт за проверка на теглото(пишеш си килограмите и височината и ти казват дали си с наднормено тегло...) :D

http://thingsimtrying.files.wordpress.com/2011/05/bourjois_eyeshadows.jpg
Ето тези са просто невероятни! Ако бях милионер щях да си ги купя всичките. xD

Narkomancencety
09-09-2012, 09:53
http://thingsimtrying.files.wordpress.com/2011/05/bourjois_eyeshadows.jpg
Ето тези са просто невероятни! Ако бях милионер щях да си ги купя всичките. xD

Много ли са скъпи ? :D

marble
09-09-2012, 10:34
Здравейте момичета! Искам да попитам дали някоя от вас е ползвала фон дьо тен под формата на спрей. Мислех да си взема този на Диор, но е по-скъпичък и ми се иска първо да пробвам по-евтин да видя дали ще ми хареса как се нанася, колко слоя трябва да сложа и т.н.
Ако можете да ми предложите такъв ще съм много благодарна.

JoLLiE92
09-09-2012, 10:52
На Лумене имало такъв тип за около 18 лв. Четох мнения за Диор-ския че бил хубав, но много бързо свършвал и цветовете били доста тъмни. Аз фон-дьо-тен на Диор не бих си взела, защото за мен това е излишно даване на пари само за името на марката и можеш да си намериш сносен на доста по-добра цена. :)

marble
09-09-2012, 11:05
Аз също се опасявам, че ще свърши бързо. За това дали си заслужава всеки е на различно мнение. Аз мисля, че плащаш и за качество, не само за име. Лично на моята кожа не ми понасят фон дьо тените на импала, есенс и дори тези на мейбълин.
Благодаря много, ще го потърся по магазините. :)

JoLLiE92
09-09-2012, 11:09
Аз също се опасявам, че ще свърши бързо. За това дали си заслужава всеки е на различно мнение. Аз мисля, че плащаш и за качество, не само за име. Лично на моята кожа не ми понасят фон дьо тените на импала, есенс и дори тези на мейбълин.
Благодаря много, ще го потърся по магазините. :)
Импала и т.н. са прекалено нисък клас, а Диор прекалено висок. Около 30тина лв. са златната среда и по възможност по-малко рекламирани. Vichy, Radiant, Deborah са моите лични любими.
Ако искаш кажи ми какъв точно ефект търсиш и ще опитам да те насоча ?

marble
09-09-2012, 11:13
Да, ясни са ми ценовите разпределения. Аз също ползвам vichy,revlon,lóreаl.. Просто този на Диор беше единствения под тази форма за който знаех и се бях навила защото знам качеството на няколко от продуктите на марката.
Мерси отново. :)

Hayashi
09-09-2012, 11:43
В сайта на Мейбълин имаше един нов, който е под формата на пяна и само да дойде при нас веднага ще го купя.
Иначе за сенките на Буржоа - 12-13 лв е бройката, което за моно секни според мен е доста. Ама иначе пък са хубави, по дяволите! xD

fizzyg
09-09-2012, 12:55
В сайта на Мейбълин имаше един нов, който е под формата на пяна и само да дойде при нас веднага ще го купя.
Иначе за сенките на Буржоа - 12-13 лв е бройката, което за моно секни според мен е доста. Ама иначе пък са хубави, по дяволите! xD

Въпроса е дали скоро ще дойде..При положение,че при нас нещата пристигат за около доста време. Онази пудра дрийм мат дойде много скоро,а гурутата я хвалят още от 2009 .. :Д

PullMeCloser
09-09-2012, 13:37
Здравейте момичета! Искам да попитам дали някоя от вас е ползвала фон дьо тен под формата на спрей. Мислех да си взема този на Диор, но е по-скъпичък и ми се иска първо да пробвам по-евтин да видя дали ще ми хареса как се нанася, колко слоя трябва да сложа и т.н.
Ако можете да ми предложите такъв ще съм много благодарна.

Този на Диор е много хубав. Не помня само цветовете как бяха, но според мен си струва.

Hayashi
09-09-2012, 15:32
Тъй като учебната година скоро ще започне и моето свободно време драстично ще намалее, днес замислих някой ползвал ли е от онези засъхващи спрейове за лак за нокти? Честно да си призная много пъти се случва да не се лакирам, защото знам, че после 1 час трябва да го оставя да съхне. Някой ползвал ли е от гореспоменатите и има ли изобщо някакъв резултат?

weheartiit
09-09-2012, 16:39
Тъй като учебната година скоро ще започне и моето свободно време драстично ще намалее, днес замислих някой ползвал ли е от онези засъхващи спрейове за лак за нокти? Честно да си призная много пъти се случва да не се лакирам, защото знам, че после 1 час трябва да го оставя да съхне. Някой ползвал ли е от гореспоменатите и има ли изобщо някакъв резултат?

Пробвала съм на Avon и бях много доволна. :)

bilqnavod
09-09-2012, 21:00
^^ Да по принцип съхнат доста по-бързо с такъв спрей, аз си купих. Доволна съм. Но все пак да знаеш. Поне при мен ефекта действа при два пласта лак, ако сложа повече не действа изсушителя. Или поне трябва да чакаш обичайното време.

Hayashi
09-09-2012, 21:19
Аз по два пласта слагам. И пак се е случвало на някои лакове да трябва да чакам около час, за да изсъхне като хората.
Ти какъв спрей си ползвала?

Зайче..
09-09-2012, 22:17
за да не правя нова тема -
значи имам проблем с отстраняването на очната линия. понеже моята не е течна и след това много трудно се маха, а когато започна да си търкам окото и т.н., за да я отстраня ми влиза от нея в окото. първо започва да ми щипе, което е разбираемо, но днес когато пак едва я свалих след щипането започнах да усещам, че нещо ми пречи на лявото око, а с дясното до преди малко виждах много гадно и размазано. та, исках да попитам това нормално ли е мога ли да го предотвратя по някакъв начин (в смисъл да ми препоръчате нещо специално за премахване на грима на очите или не знам и аз..)

JoLLiE92
09-09-2012, 22:24
за да не правя нова тема -
значи имам проблем с отстраняването на очната линия. понеже моята не е течна и след това много трудно се маха, а когато започна да си търкам окото и т.н., за да я отстраня ми влиза от нея в окото. първо започва да ми щипе, което е разбираемо, но днес когато пак едва я свалих след щипането започнах да усещам, че нещо ми пречи на лявото око, а с дясното до преди малко виждах много гадно и размазано. та, исках да попитам това нормално ли е мога ли да го предотвратя по някакъв начин (в смисъл да ми препоръчате нещо специално за премахване на грима на очите или не знам и аз..)
http://4.bp.blogspot.com/_9OVpEDHPvIo/TTJPVnWxWOI/AAAAAAAAAvU/w_PFWV6fkxc/s1600/garnier%2Bfresh%2Beye%2Bmakeup%2Bremover.jpg така изглежда опаковката , има го на доста места, около 7 лв. е , най-доброто , което съм ползвала. Важното е да знаеш, че премахва САМО очен грим. : ) Но маха всичко с две капчици буквално.

bloodyF
09-09-2012, 23:33
в мол сердика на средния етаж (където е дъглас, мтел и т.н.) има един магазин за по-елегантни рокли и са внос от англия май
може ли да ми каже някой как се казва?
въобще не мога да се сетя, а не съм от софия и няма как да проверя на място :Д

bilqnavod
09-10-2012, 12:39
Аз по два пласта слагам. И пак се е случвало на някои лакове да трябва да чакам около час, за да изсъхне като хората.
Ти какъв спрей си ползвала?

Все още го ползвам, не му знам марката. Прилича на дезодорант. Може другите видове да са по добри. Не знам. Но явно не правят чудеса като цяло. Както и аз ти казваш повече от 2 пласта не е ефективно.

bilqnavod
09-10-2012, 12:43
http://4.bp.blogspot.com/_9OVpEDHPvIo/TTJPVnWxWOI/AAAAAAAAAvU/w_PFWV6fkxc/s1600/garnier%2Bfresh%2Beye%2Bmakeup%2Bremover.jpg така изглежда опаковката , има го на доста места, около 7 лв. е , най-доброто , което съм ползвала. Важното е да знаеш, че премахва САМО очен грим. : ) Но маха всичко с две капчици буквално.

Така е определено. Ако имаш затруднение при махането на очен грим, трябва да използваш само специална козметика за премахване на очен грим.

kalpazanka
09-10-2012, 14:32
Аз по два пласта слагам. И пак се е случвало на някои лакове да трябва да чакам около час, за да изсъхне като хората.
Ти какъв спрей си ползвала?
Вземи си на Пърфект. ;) Спреят може да ти промени цвета на лака, а това се накапва с капкомер. :)

пAteNцЕ
09-10-2012, 16:33
Пробвали ли сте отварата от дъбови кори? Утре ще я пробвам и искам да знам някой дал е постигнал резултати :) за омазняването на косата става на въпрос......

bloodyF
09-10-2012, 21:22
в мол сердика на средния етаж (където е дъглас, мтел и т.н.) има един магазин за по-елегантни рокли и са внос от англия май
може ли да ми каже някой как се казва?
въобще не мога да се сетя, а не съм от софия и няма как да проверя на място :Д

някой? моля? спешно е..

ChubbyBunny
09-11-2012, 09:08
някой? моля? спешно е..

Днеска ще скокна до там да видя (съвсем близо ми е, на 5 крачки :D) и чак вечерта ще мога да ти кажа ако някой не ме е изпреварил :) BTW някой да ми каже магазин в София откъдето мога да си взема Vans ?

cookie78
09-11-2012, 09:14
Тъпичък ми е въпросът, Ноо някой може ли да ми каже откъде мога да си взема Акне Аут?:)
По някаква причина никъде не съм го срещала на живо :D

strawberry88
09-11-2012, 09:36
Тъпичък ми е въпросът, Ноо някой може ли да ми каже откъде мога да си взема Акне Аут?:)
По някаква причина никъде не съм го срещала на живо :D

От аптеките.

ChubbyBunny
09-11-2012, 10:06
в мол сердика на средния етаж (където е дъглас, мтел и т.н.) има един магазин за по-елегантни рокли и са внос от англия май
може ли да ми каже някой как се казва?
въобще не мога да се сетя, а не съм от софия и няма как да проверя на място :Д

Mисля, че беше Quiz :)

strawberry88
09-11-2012, 11:23
Трябва ли да се правят почивки от активния лосион Акне аут и може ли след, като го нанеса да сложа коректор и пудра отгоре или няма да има ефект?

FuckingFreak
09-11-2012, 11:28
^ Аз го мажех вечер, преди да си легна, когато ми излезеше някоя пъпка. Почивки не съм правила, защото не съм била с пъпки постоянно. Но от 2-3 мазвания и ги изсушаваше доста добре. Ако ще слагаш отгоре коректор и пудра, по-добре го изчакай малко да попие, че иначе само ще го замацаш.

А някой знае ли дали това чудо има срок на годност, понеже го имам от около година, а не съм изразходвала и половината, много е икономично..

HiEnAtA82
09-11-2012, 11:30
днес си взех балсам за коса на Garnier със манго .. някой ползвал ли го и ако да хубав ли е ? предварително благодаря ..

strawberry88
09-11-2012, 11:38
днес си взех балсам за коса на Garnier със манго .. някой ползвал ли го и ако да хубав ли е ? предварително благодаря ..

Ем пробвай го.Едни са доволни, а други не са.Кви са тия тъпи въпроси.:x ](*,)
FuckingFreak, благодаря.:)

HiEnAtA82
09-11-2012, 11:47
питам, защото съм си патила от некачествени работи от ползване само веднъж, а и имам мноого дълга коса.. не ме нападай, peace!

JoLLiE92
09-11-2012, 12:07
питам, защото съм си патила от некачествени работи от ползване само веднъж, а и имам мноого дълга коса.. не ме нападай, peace!
Момичето отговори така, защото за шампоан никой не може да ти каже дали е подходящ за теб. Той може да е много качествен , но на теб да ти действа зле и обратно. :)

vesela_c
09-11-2012, 14:09
http://www.ivis.bg/products_images/power_age_haarspray_02.jpg
някой ползвал ли е този лак за коса и ако да доволен ли е от него

JoLLiE92
09-11-2012, 14:16
http://www.ivis.bg/products_images/power_age_haarspray_02.jpg
някой ползвал ли е този лак за коса и ако да доволен ли е от него
Да, но преди доста години. Но когато ползвах лакове си купувах само тази марка , различните серии. После излязоха тея с бамбуците, но вече не си слагах лак и не знам как са ;д Сякаш беше добър, доколкото помня ?
Тоя специално, който си публикувала, е с най-силната фиксация :)

vesela_c
09-11-2012, 14:22
Да, но преди доста години. Но когато ползвах лакове си купувах само тази марка , различните серии. После излязоха тея с бамбуците, но вече не си слагах лак и не знам как са ;д Сякаш беше добър, доколкото помня ?
Тоя специално, който си публикувала, е с най-силната фиксация :)
благодаря :) иначе аз не съм ползвала от тези с бамбуците може и да са по-добри от тези на Тафт но незнам

vesela_c
09-11-2012, 14:27
имам и друг въпрос:някой правил ли си е маска от мед,хума и канела?

Cloud9
09-11-2012, 14:33
имам и друг въпрос:някой правил ли си е маска от мед,хума и канела?

Аз слагам винаги мед и понякога хума в маските ми (ако става въпрос за коса). Доволна съм и от маската с мед и хума за лице. Канела не съм добавяла, но едва ли ще навреди нещо.

JoLLiE92
09-11-2012, 18:22
Хумата не неутрализира ли действието на меда и канелата ? Аз съм си правила само с мед и канела, защото хумата изсушава :)
Пък за лаковете за коса, Тафт-а е по-силен, докато тея с бамбуците май не държат толкова здраво , но стоят по-естествено.

strawberry88
09-11-2012, 18:40
Да,наистина на Тафт са по силни и аз повече ги харесвам от тези на Гарниер.

dryndryn
09-11-2012, 19:57
^ Тази канела за какво е. За пръв път чувам за маска с канела :D Иначе аз си мацам косата само с мед става много хубава и лъскава.

JoLLiE92
09-11-2012, 19:59
^ Тази канела за какво е. За пръв път чувам за маска с канела :D Иначе аз си мацам косата само с мед става много хубава и лъскава.
Аз лично за лице говоря ,не знам за вас ;дд

sun_
09-11-2012, 20:21
Днес си махах космите по краката с епилатор.Появиха ми се някакви червени точки,които неизчезват.Попринцип ми казаха,че зачервяването трябва да изчезне след 1-2 часа,а вече се минаха 10 часа.Има ли някакъв проблем? Само да кажа,че досега изпозвах самобръсначка

ChubbyBunny
09-11-2012, 20:28
Днес си махах космите по краката с епилатор.Появиха ми се някакви червени точки,които неизчезват.Попринцип ми казаха,че зачервяването трябва да изчезне след 1-2 часа,а вече се минаха 10 часа.Има ли някакъв проблем? Само да кажа,че досега изпозвах самобръсначка

Може би кожата ти е по-чувствителна (като моята). Спокойно, до утре трябва да са се махнали :)

weheartiit
09-11-2012, 21:02
Може би кожата ти е по-чувствителна (като моята). Спокойно, до утре трябва да са се махнали :)

+1 :)

Някой има ли идея къде мога да си намеря светло лилав панталон (или дънки) ,някакъв такъв цвят - http://parketilazur.com/images/tapeti-za-stena-lilavo-svetli-883315.jpg или по-светлико.Днес обиколих и двата мола в Бургас и нищо такова не видях ...

ChubbyBunny
09-11-2012, 22:54
+1 :)

Някой има ли идея къде мога да си намеря светло лилав панталон (или дънки) ,някакъв такъв цвят - http://parketilazur.com/images/tapeti-za-stena-lilavo-svetli-883315.jpg или по-светлико.Днес обиколих и двата мола в Бургас и нищо такова не видях ...

Moже да се поразходиш из центъра и в някое магазинче да намериш (струва си да опиташ .. ), а иначе в нета също можеш. http://www.shopstyle.com/browse?fts=light+purple+jeans , но цената ще ти излезе солено :D

weheartiit
09-12-2012, 13:42
Moже да се поразходиш из центъра и в някое магазинче да намериш (струва си да опиташ .. ), а иначе в нета също можеш. http://www.shopstyle.com/browse?fts=light+purple+jeans , но цената ще ти излезе солено :D

оо точно ето такъв искам
http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=576181112&tid=onaff2178999&ap=2&siteID=onafcid89 (plum tonic) ,но 200 + лв. няма да дам ;д
утре ще се разходя по центъра и ще видя дали ще намеря нещо

ChubbyBunny
09-12-2012, 14:22
Е те не са ли 30$ или аз нещо недовиждам ? 8-)

bloodyF
09-12-2012, 16:37
Mисля, че беше Quiz :)

мерси много,много,много
бичам те <3
а ванс кецове има в същия мол, гледах ги някъде, сигурна съм :-)

ChubbyBunny
09-12-2012, 18:51
мерси много,много,много
бичам те <3
а ванс кецове има в същия мол, гледах ги някъде, сигурна съм :-)

Няма защо :) Oх да бе и аз ги гледах в Humanic и в Contrabanda, но няма модела, който аз искам :(

weheartiit
09-12-2012, 21:10
Е те не са ли 30$ или аз нещо недовиждам ? 8-)

Ох,гледала съм първия модел,а те са 119,99$ та затова така. :D Щом са 30$ може да се позамисля ;д Благодаря ти иначе. :)

ChubbyBunny
09-12-2012, 21:42
За нищо :)

vampire_girl_
09-12-2012, 21:51
^^ Да по принцип съхнат доста по-бързо с такъв спрей, аз си купих. Доволна съм. Но все пак да знаеш. Поне при мен ефекта действа при два пласта лак, ако сложа повече не действа изсушителя. Или поне трябва да чакаш обичайното време.

Слагаш ли основа и топ?

brutaLxxbunny
09-13-2012, 09:49
Хумата не неутрализира ли действието на меда и канелата ? Аз съм си правила само с мед и канела, защото хумата изсушава :)

Не смятам, че неутрализира меда, защото той е с подхранващо действие.

JoLLiE92
09-13-2012, 11:22
Не смятам, че неутрализира меда, защото той е с подхранващо действие.
А хумата с изсушаващо. Мед се слага на суха коса/кожа, а хума - на мазна.

brutaLxxbunny
09-13-2012, 13:09
А хумата с изсушаващо. Мед се слага на суха коса/кожа, а хума - на мазна.

Принципно и мазната кожа се нуждае от хидратация и подхранване? Себумът, който отделя, няма нищо общо.

JoLLiE92
09-13-2012, 13:11
Да, но не чак мед. Той е прекалено силен.

fizzyg
09-13-2012, 13:51
Принципно и мазната кожа се нуждае от хидратация и подхранване? Себумът, който отделя, няма нищо общо.

Така е.

SisiStrange
09-14-2012, 14:31
Хора, днес ме убиха с една кола маска. Уж 1000 пъти съм ходила, досега никога не е имало кой знае какви последици, а днес... супер много ми се зачерви кожата, даже леки синки има. Чувствам я като изгорена. Дайте идея за някакво кремче, подходящо за случая да я облекчи? Засега планирам бебешкия Бочко, но ако някой има по-добри идеи, ще им се зарадвам. :)

JoLLiE92
09-14-2012, 14:35
Специален крем след епилация :)

SisiStrange
09-14-2012, 14:48
И такива ли има? Самата ми козметичка дава Пантенол, но мен ми се щеше нещо по-лечително. Някаква марка да препоръчаш?

JoLLiE92
09-14-2012, 14:55
За Бога, козметичката не те ли намаза с такъв крем ?! Ето защо имаш такива червенини.
Аз имам вкъщи някакъв съвсем простичък, български на Регал
http://beauty-cosmetics-shop.com/image/cache/data/Body%20care/Depilation%20set%20REGAL%20Silk/jojoba-250x250.jpg
тази по-малката тубичка на картинката. Около лев-два беше доколкото си спомням. Важното е да сложиш обилно. Да не попива и не го масажираш.
Иначе като отидеш в някакъв по-голям козметичен магазин и попиташ за такъв крем, няма как да нямат.
Козметичката ти да не работи за френската инквизиция, извинявай?

SisiStrange
09-14-2012, 15:06
:D Не, тя даже слага лека локална упойка преди това. Досега винаги се е справяла много добре, не знам какъв беше този фейл днес. Може кожата ми да е по-чувствителна по някаква причина. Както и да е, мерси, ще потърся кремчето. :)

JoLLiE92
09-14-2012, 15:20
Е винаги трябва да ти слага такъв крем в края, той не е за да не те боли, а за да не се зачерви и възпали и някои хора го чистят, щото им било мазно и после се оплакват, че се възпалило. Не е до кожа, просто винаги се слага такъв крем, на всяка кожа. Напълно нормално е да се възпали ако няма такъв.
Пантенолът изобщо няма нищо общо, той е за рани, а не за да не ти се образуват такива ;д някакъв антибиотик трябва да ти слага :) Наистина я попитай следващия път защо не ти слага.

kalpazanka
09-14-2012, 15:20
Хора, днес ме убиха с една кола маска. Уж 1000 пъти съм ходила, досега никога не е имало кой знае какви последици, а днес... супер много ми се зачерви кожата, даже леки синки има. Чувствам я като изгорена. Дайте идея за някакво кремче, подходящо за случая да я облекчи? Засега планирам бебешкия Бочко, но ако някой има по-добри идеи, ще им се зарадвам. :)
След епилация се мажа с Веногел. Името да не те шашка- съдържа растителни екстракти.Невенът е с противовъзпалително действие. :)

JoLLiE92
09-14-2012, 15:27
След епилация се мажа с Веногел. Името да не те шашка- съдържа растителни екстракти.Невенът е с противовъзпалително действие. :)
Това нещо не е ли за разширени вени? :cool:

SisiStrange
09-14-2012, 15:28
Е винаги трябва да ти слага такъв крем в края, той не е за да не те боли, а за да не се зачерви и възпали и някои хора го чистят, щото им било мазно и после се оплакват, че се възпалило. Не е до кожа, просто винаги се слага такъв крем, на всяка кожа. Напълно нормално е да се възпали ако няма такъв.

Ем тя никога не е слагала преди и въпреки това нищо ми нямаше пък хич не ми е първи път. XD Попринцип веднага след кола слага бебешко олио, после бебешка пудра и накрая пантенол.

Калпазанке, е затова никога нямаше да се сетя. o.O Пише, че е за разширени вени и отоци. :Д

kalpazanka
09-14-2012, 15:30
Еййййййййййййй, ще ви откъсна ушите! Как може да четете избирателно?
Подобрява еластичността на кожата, има отношение към целулита и е с противовъзпалително действие! Аман от ваште разширени вени! :D

strawberry88
09-14-2012, 15:34
След епилация - термална вода!

JoLLiE92
09-14-2012, 15:35
Еййййййййййййй, ще ви откъсна ушите! Как може да четете избирателно?
Подобрява еластичността на кожата, има отношение към целулита и е с противовъзпалително действие! Аман от ваште разширени вени! :D
Хахахаха ;д Моето кремче си е само за след депилация и си действа, въпреки че е евтинко. Стига да сложиш повечко както казах.
Пантенола не може да се използва за това бе, той е ако си паднала и си се наранила - раната да мине по-бързо. Няма никакви антибиотици в него и такива противовъзпалителни неща. Задай и въпроса от мое име ;д

SisiStrange
09-14-2012, 15:42
Е, той се използва за изгаряния, ожулвания и прочие неща, за да облекчи кожата. Предполагам на тоя принцип.

JoLLiE92
09-14-2012, 15:57
Е, той се използва за изгаряния, ожулвания и прочие неща, за да облекчи кожата. Предполагам на тоя принцип.
Да, но е крем, който облекчава. А този предотвратява. :) А и обичам като използвам нещо, то да е предназначено точно за това ;д Просто питай в магазин крем за след кола-маска . ;п
Смисъл, че пантенола ще ти помогне сега когато вече имаш ожулванията сигурно, но изобщо няма да те спаси от появата им ако се слага след епилацията. Това кремче се слага веднага след колата, а не когато си станала на рани. Но и сега трябва да помогне, случвало ми се е така и оправя. :)

weheartiit
09-14-2012, 16:47
Имам един много тъп въпрос. :D Имам акне аут активен лосион,но не знам как да го нанасям.До сега го слагах както почивстваш продукт т.е минавах през цялото лице.Една приятелка обаче ми каза,че трябва да задържам около 2-3 минути на пъпките. :? та съвсем се обърках ;д

strawberry88
09-14-2012, 17:12
Имам един много тъп въпрос. :D Имам акне аут активен лосион,но не знам как да го нанасям.До сега го слагах както почивстваш продукт т.е минавах през цялото лице.Една приятелка обаче ми каза,че трябва да задържам около 2-3 минути на пъпките. :? та съвсем се обърках ;д

Има си упътване в кутийката.Аз го нанасям на почистено лице с тампонче, като нанасям на засегнатите участъци.Не задържам по 2-3 минути.:)
П.П.Доволна ли си от матиращия лосион на Авен и кремчето на Биодерма???

weheartiit
09-14-2012, 17:48
Има си упътване в кутийката.Аз го нанасям на почистено лице с тампонче, като нанасям на засегнатите участъци.Не задържам по 2-3 минути.:)
П.П.Доволна ли си от матиращия лосион на Авен и кремчето на Биодерма???

За лосиона не мога да кажа защото го ползвам от вчера,но кремчето съм го имала и преди и съм доволна. :)

strawberry88
09-14-2012, 19:52
За лосиона не мога да кажа защото го ползвам от вчера,но кремчето съм го имала и преди и съм доволна. :)

А с лосиона по - малко ли ти се омазнява?

fizzyg
09-14-2012, 22:42
Крем за ръце за мнооооооооооого суха кожа ще съм благодарна да ми препоръчате, както и хубава вода за уста. :)

strawberry88
09-14-2012, 22:45
както и хубава вода за уста. :)

Листерин май се казваше. :)

JoLLiE92
09-14-2012, 23:02
Крем за ръце за мнооооооооооого суха кожа ще съм благодарна да ми препоръчате, както и хубава вода за уста. :)
Neutrogena уж са най-концентрираните и има на Орифлейм едни с +чета , водят се професионални :)

strawberry88
09-14-2012, 23:06
Ааааа, да!!!И аз препоръчвам Neutrogena!Особено за зимата са злато и балсамчетата им за устни и кремовете! <3

Lovely Dream
09-14-2012, 23:37
Аз пък го нанасям с пръсти ! :lol: В началото го слагах с памуче, но то попиваше по-голямата част от продукта и така ставаше безполезно. На чистичка кожа задължително се слага ! В серията има и почистващ лосион, ти имаш активния той е за засегнатите кожни участъци само май. Разбира се, ако го нанасяш като мен трябва да внимаваш да не си пръснеш в очите и след като си се намазала трябва да си измиеш задължително ръете ! А дори и с памуче да го слагаш, пак трябва да се мият. Това, че се държало върху пъпките 2-3 мин не е вярно според мен ! Аз само го мажа на кожата и то си засъхва, досега винаги е имало ефект още на сутринта. Но, има момичета от форума, които ползват по отдавна лосиона и са по-запознати от мен 8-) .

weheartiit
09-14-2012, 23:45
А с лосиона по - малко ли ти се омазнява?

да,по - добре e засега,като го използвам малко повече ще мога да бъда по-обективна :)



Аз пък го нанасям с пръсти ! :lol: В началото го слагах с памуче, но то попиваше по-голямата част от продукта и така ставаше безполезно. На чистичка кожа задължително се слага ! В серията има и почистващ лосион, ти имаш активния той е за засегнатите кожни участъци само май. Разбира се, ако го нанасяш като мен трябва да внимаваш да не си пръснеш в очите и след като си се намазала трябва да си измиеш задължително ръете ! А дори и с памуче да го слагаш, пак трябва да се мият. Това, че се държало върху пъпките 2-3 мин не е вярно според мен ! Аз само го мажа на кожата и то си засъхва, досега винаги е имало ефект още на сутринта. Но, има момичета от форума, които ползват по отдавна лосиона и са по-запознати от мен 8-) .

За пръсти не се бях сетила.Не го ползвам много-много,но следващия път като го слагам може да пробвам и така. :D

strawberry88
09-14-2012, 23:45
Аз пък го нанасям с пръсти !

Недей с пръсти! :shock: Не се хаби продукт, като го нанасяш с тампонче или памук, спокойно. :?

fizzyg
09-14-2012, 23:50
Neutrogena уж са най-концентрираните и има на Орифлейм едни с +чета , водят се професионални :)


Ааааа, да!!!И аз препоръчвам Neutrogena!Особено за зимата са злато и балсамчетата им за устни и кремовете! <3

Благодаря и на двете. :)

Че направо не се търпи,толкова ми са сухи вече ръцете..още от сега,да не говоря зимата .. :D

Lovely Dream
09-14-2012, 23:58
Недей с пръсти! :shock: Не се хаби продукт, като го нанасяш с тампонче или памук, спокойно. :?

Аз имам малко останало и затова го слагам така, за да стигне за повече намазвания, не съм имала проблеми нито с пръстите, нито с нищо... Така ми е удобно, а памука наистина ми се напоява много, но въпрос на предпочитание. Да го нансяш с пръсти си има и недостатъци, например че пръска много настрани, аз го нанасям така основно не за да спестя лосион, а защото съм сигурна, че съм го сложила точно и че си има. weheartiit , нанасяй си го така както ти е удобно, На мен с пръсти ме устройва, но с памуче е наистина по-добре, май... Отдавна не съм се пробвала пак с памук, ще се опитам отново, току-виж стане. Както и да го нанесеш все би трябвало да действа еднакво.

xagonyx
09-15-2012, 15:10
http://www.nivea.no/-/media/NIVEA/international/packshots/face%20care/essential-care/essentials%20all%20skin%20types/double%20effect%20make-up%20remover/old/249_08-2010_png.ashx?mh=350&mw=260&reflection=1&reflectionHeight=50 - някой използвал ли го е? Купих си го наскоро и вчера за първи път реших да го използвам. Е,няма такова щипене, все едно си бях протъркала кожата от триене. Днес кожата на клепачите ми е суха и леко започна да се бели. В годност е. Никога не съм проявявала алергична реакция към някаква козметика и ми е интересно дали само при мен е такова гадно усещането при употреба или има някоя съставка , която ми дразни. Едва ли ще повторя почистване с него, ако проблемът е в мен, ще го дам на някоя приятелка. Жалко, на Нивеа нещата ми харесват попр.

vesela_c
09-15-2012, 21:40
http://prikachi.com/images.php?images/276/5277276V.png знаете ли от къде се купуват подобни може и в други цветове (знам че в София в H&M има но там са много скъпи )

fizzyg
09-15-2012, 21:51
http://prikachi.com/images.php?images/276/5277276V.png знаете ли от къде се купуват подобни може и в други цветове (знам че в София в H&M има но там са много скъпи )
В Теранова виж. Скоро като ходих видях подобни(не го приемай като ''същите'') бейзболни якета,но не знам като цена как са,провери :)

vesela_c
09-15-2012, 21:58
благодаря много :):):)

JoLLiE92
09-15-2012, 21:59
Аз мисля, че в ню йоркър имаше нещо подобно, но изобщо не съм сигурна дали сега има.
а те ейч ен ем не са ли от ценовия клас на теранова и ню йоркър ?

Narkomancencety
09-15-2012, 22:13
Акне аут лосион - Да или Не?

vampire_girl_
09-15-2012, 22:28
В Ню Йоркър /Мол Варна/ скоро гледах такива,макар да са от стара колекция.Провери във вашия NY,защото в различните магазини съм забелязала,че има различни неща /не напълно,но.../

weheartiit
09-15-2012, 22:36
благодаря много :):):)

В Теранова също са скъпи.Последно като ходих бяха 70 лв. или нагоре.

strawberry88
09-16-2012, 06:23
Акне аут лосион - Да или Не?

ДА!!!

pepa97
09-16-2012, 07:12
Чували ли сте за зелен молив вместо коректор ,който прикрива червените пъпки?!?На мен ми казаха ,че може да се използва обикновен зелен молив и отгоре фдт .Някой пробвал ли е ? Става ли?

strawberry88
09-16-2012, 07:41
Чували ли сте за зелен молив вместо коректор ,който прикрива червените пъпки?!?На мен ми казаха ,че може да се използва обикновен зелен молив и отгоре фдт .Някой пробвал ли е ? Става ли?

Защо не си вземеш нещо такова.Първо слагаш от зеленото, което прикрива червенините и после слагаш от другия цвят.Препоръчвам ти това, защото си с проблемна кожа, а този коректор е антибактериален и е за проблемна кожа.;)
http://prikachi.com/images/32/5278032G.jpg

JoLLiE92
09-16-2012, 11:16
Не се използва ОБИКНОВЕН зелен молив, а зелен коректор :)
http://bg.oriflame.com/catalog-images/product/global/15033_1.png http://www.prikachi.com/images/752/3033752T.jpg http://bg.oriflame.com/catalog-images/product/global/21351_1.png :) зеленото се слага на червенините от пъпките, розовото на тъмни сенки под очите мисля, то си пише на него.

pepa97
09-16-2012, 12:00
А някакви оринтировъчни цени?

JoLLiE92
09-16-2012, 12:11
Е зависи от марката, която си избереш :) Стика на орифлейм в момента е 7.9 тройния им е 14.9 , а на есенс трябва да е по-малко :) Отиди в ДМ и виж ;п
Но трябва да има на повечето марки такъв коректор..

canopy_
09-16-2012, 12:28
Търся си нещо за след епилация, което успокоява кожата, също така и нещо против подкожните косъмчета. Някой може ли да ми предложи някакъв продукт?

JoLLiE92
09-16-2012, 12:43
Веднага след епилация се слага специален крем за след епилация, който би трябвало козметичката да ти сложи, но може да си купиш и отделно ако решиш че имаш нужда. :)

canopy_
09-16-2012, 13:49
Веднага след епилация се слага специален крем за след епилация, който би трябвало козметичката да ти сложи, но може да си купиш и отделно ако решиш че имаш нужда. :)

Да, това ми е ясно, но нещо по-конкретно като марка? :) Нещо, което сте пробвали и сте доволни?

kalpazanka
09-16-2012, 13:50
Веногел за 4 лв. Червеният ситен обрив изчезва почти моментално. Няма фоликулит, няма нищо. :)

kitty02
09-16-2012, 13:52
http://prikachi.com/images.php?images/276/5277276V.png знаете ли от къде се купуват подобни може и в други цветове (знам че в София в H&M има но там са много скъпи )
Ако си от Ловеч ще ти кажа къде има ..

JoLLiE92
09-16-2012, 13:56
Да, това ми е ясно, но нещо по-конкретно като марка? :) Нещо, което сте пробвали и сте доволни?
Аз писах някъде по-рано в темата, че имам такова кремче на Регал за 1-2 лв. и съм доволна. Действа :) Стига да сложиш както пише на опаковката.

princesk1
09-16-2012, 15:05
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425029914199282&set=a.302256789809929.61827.196521450383464&type=3&theater хубав ли е? :)))

JoLLiE92
09-16-2012, 15:06
Имитация на Lady million е. Но не знам дали го докарва на аромат и трайност.

strawberry88
09-16-2012, 18:08
А някакви оринтировъчни цени?

Този, който аз ти предложих е 10 лв.

fizzyg
09-16-2012, 18:23
А някакви оринтировъчни цени?
Този на Есенс е около 5лв. :)

lovelywords
09-16-2012, 19:39
http://prikachi.com/images.php?images/276/5277276V.png знаете ли от къде се купуват подобни може и в други цветове (знам че в София в H&M има но там са много скъпи )
Днес ходих в Ню Йоркър и имаше и дори май бяха намалени.

http://www.nivea.no/-/media/NIVEA/international/packshots/face%20care/essential-care/essentials%20all%20skin%20types/double%20effect%20make-up%20remover/old/249_08-2010_png.ashx?mh=350&mw=260&reflection=1&reflectionHeight=50 - някой използвал ли го е? Купих си го наскоро и вчера за първи път реших да го използвам. Е,няма такова щипене, все едно си бях протъркала кожата от триене. Днес кожата на клепачите ми е суха и леко започна да се бели. В годност е. Никога не съм проявявала алергична реакция към някаква козметика и ми е интересно дали само при мен е такова гадно усещането при употреба или има някоя съставка , която ми дразни. Едва ли ще повторя почистване с него, ако проблемът е в мен, ще го дам на някоя приятелка. Жалко, на Нивеа нещата ми харесват попр.
Една приятелка има такъв и съм й го ползвала и не пареше или щипеше, даже напротив.

weheartiit
09-17-2012, 20:02
Хора,препоръчайте нещо ефикасно против изпотяване,че ми е голяма мъка.Чух за Одорекс и се двуомя,но ако има странични ефекти не искам да рискувам.Пробвала съм всякакви стикове на Дав,Гарниер,Нивея,Фа - при мен нямат ефект.

strawberry88
09-17-2012, 20:07
Хора,препоръчайте нещо ефикасно против изпотяване,че ми е голяма мъка.Чух за Одорекс и се двуомя,но ако има странични ефекти не искам да рискувам.Пробвала съм всякакви стикове на Дав,Гарниер,Нивея,Фа - при мен нямат ефект.

Недей с Одорекс.И аз четох, че има странични ефекти.Защо не пробваш на Биодерма, Авен, Юсерин и такива медицински марки.

JoLLiE92
09-17-2012, 20:22
Чела съм за ей това http://monami.bg/products/4116-vichy-stress-resist-roll-on-dezodorant-rolka-proti.html , но не съм го ползвала, аз съм си с Гарние и ми помага :)

weheartiit
09-17-2012, 20:26
Можете ли някакви ориентировачни цени да ми кажете за тези на Биодерма,Виши ...
Не знам дали ще ми помогне защото при мен изпотяването е от доста време и съм пробвала много неща,но без ефект и е доста обилно.

strawberry88
09-17-2012, 20:37
Можете ли някакви ориентировачни цени да ми кажете за тези на Биодерма,Виши ...
Не знам дали ще ми помогне защото при мен изпотяването е от доста време и съм пробвала много неща,но без ефект и е доста обилно.

Около 15-20 лв.
А Виши не е медицинска козметика между другото.

JoLLiE92
09-17-2012, 20:51
Но е хубава и аз я уважавам :) Не ме касае медицинска ли е или не, стига да ми действа добре. Това пак подчертавам не съм го ползвала, но четох да го хвалят, а и не ти запушва порите.

PullMeCloser
09-17-2012, 21:25
Хора,препоръчайте нещо ефикасно против изпотяване,че ми е голяма мъка.Чух за Одорекс и се двуомя,но ако има странични ефекти не искам да рискувам.Пробвала съм всякакви стикове на Дав,Гарниер,Нивея,Фа - при мен нямат ефект.

Одорекс май няма странични ефекти, но не съм убедена какъв му е ефектът- спира потенето или неприятната миризма? Защото моя приятелка го пробва, но каза, че нищо не станало, друг въпрос е вече колко редовна беше, но пък по разни форуми и тн чета, че хората са страшно доволни. Купи си го, не е сигурно, че от първия път ще попаднеш на продукт, който ти задоволява всички изисквания.

leipre
09-17-2012, 21:41
Значии... косата ми беше дългичка, но реших да експериментирам, в резултат на което доста си я скъсих... въпросът ми е с какво ще порасте по-бързо: хининова вода или тривитаминол?

mimsssssss
09-17-2012, 22:50
xagonyx, това се разклаща първо, за да стане долу-горе еднородна смес и слагаш малко на едно тампонче. Като нанасяш е мазничко, не търкай зверски. Аз нямам проблем с него.

fUcKsMiLe
09-18-2012, 08:15
leipre, с тривитаминол и ежемесечно подстригване на косъма по половин см.
Майка ми, така си възстанови косата от едно ужасяващо къдрене, което я накара, да я отреже доста късо.
Ефекта е по-бърз от обикновения растеж на косата, но не е нещо коооой знае какво. Зависи от косата ти.

Аз опитах с хининова вода и това нещо е пълна скръб, поне на моята коса..

strawberry88
09-18-2012, 15:23
Значии... косата ми беше дългичка, но реших да експериментирам, в резултат на което доста си я скъсих... въпросът ми е с какво ще порасте по-бързо: хининова вода или тривитаминол?

Тривитаминол и редовно подстригване.

xagonyx
09-18-2012, 17:54
mimsssssss - знам, че се разклаща :D Имах на Буржоа подобен, но на 2-3 места търсих и беше свършил и взех този. Пробвах го още 2 пъти и не ми дразни вече толкова. :)


А на ББ крема на Garnier за мазна кожа колко г/д му държи "матиращия" ефект?

strawberry88
09-18-2012, 17:59
А на ББ крема на Garnier за мазна кожа колко г/д му държи "матиращия" ефект?

И аз това искам да попитам.

weheartiit
09-18-2012, 18:55
Одорекс май няма странични ефекти, но не съм убедена какъв му е ефектът- спира потенето или неприятната миризма? Защото моя приятелка го пробва, но каза, че нищо не станало, друг въпрос е вече колко редовна беше, но пък по разни форуми и тн чета, че хората са страшно доволни. Купи си го, не е сигурно, че от първия път ще попаднеш на продукт, който ти задоволява всички изисквания.

Аз разбрах,че помага до време и след това потта избива на различни места и не искам да си докарам това.Може да го купя.Искам и да отида при някой специалист да ме прегледа защото моето не е от скоро и както казах обилно и се притеснявам вече.Омръзна ми да нося бели дрехи.Към кого трябва да се обърна ?

И още един въпрос : ББ крема не запушва порите и като цяло не е вреден за кожата,нали ?

JoLLiE92
09-18-2012, 19:01
И фон-дьо-тените (качествените) не запушват порите, а даже са полезни със слънчевия си фактор. :) И разбира се ако си избереш подходящ за твоя тип кожа.
А ББ крема даже е по-лек.

weheartiit
09-18-2012, 19:15
И фон-дьо-тените (качествените) не запушват порите, а даже са полезни със слънчевия си фактор. :) И разбира се ако си избереш подходящ за твоя тип кожа.
А ББ крема даже е по-лек.

Е,да но искаш да кажеш,че също вреди малко или много.Аз първо си мислих,че е като кремче и е напълно безвреден за кожата и много му се бях навила. :D

JoLLiE92
09-18-2012, 19:18
А не мислиш ли , че прахът , който ти се набива по лицето през деня, слънчевите лъчи не са вредни? Фон-дьо-тените не са толкова вредни, колкото ги изкарват , пак повтарям- качествените.
Хубав е, аз мисля да си го взема като свърши сегашния ми тонален крем на Орифлейм. :) Не знам обаче доколко е матиращ. Може да си вземеш прозрачна пудра? Поне няма шанс да сбъркаш цвета, а и е лека.

weheartiit
09-18-2012, 19:28
Естествено,че знам за праха и слънчевите лъчи.Просто кожата ми е мазна и склонна към акне и ако това запушва порите мисля,че ще стане по-лошо.

Междодругото поинтересувах се какъв лекар трябва да посетя са потенето - дерматолог.Можете ли да ми припърочате някой хубав в Бургас ?

JoLLiE92
09-18-2012, 19:32
Ако питаш мен - ендокринолог. Може да е нещо от някоя жлеза ..
Първо отиди при твоя личен лекар и той най-добре ще ти каже :)

strawberry88
09-18-2012, 19:41
А не мислиш ли , че прахът , който ти се набива по лицето през деня, слънчевите лъчи не са вредни? Фон-дьо-тените не са толкова вредни, колкото ги изкарват , пак повтарям- качествените.

Така е.Даже предпазват кожата от праха и слънчевите лъчи.

fizzyg
09-18-2012, 20:04
И за двата ББ крема на Гарниер се чуват добри мнения. И аз му се чудя на крема за нормалната кожа,пък и е лекичък, с 15 фактор,много добре ми звучи,но мен ме притесняват цветовете дали ще ми паснат .. :Д

JoLLiE92
09-18-2012, 20:17
Абе аз за зимата мисля да съм с нормален фон-дьо-тен. Тея кремове повече за лятото ги ползвам. Една моя приятелка пък има специално ББ крема и го ползва като основа и върху него фон-дьо-тен. Зависи какъв ефект искаш.
Да питам и вас, имате ли някакво мнение за фон-дьо-тените на Орифлейм, защото искам някакъв по-качествен, а пък от тях си ги вземам без надценка и няма да ме боли на портмоне ;д Но май по-качествените им са само за зряла кожа. Какво мислите?

strawberry88
09-18-2012, 20:25
И за двата ББ крема на Гарниер се чуват добри мнения. И аз му се чудя на крема за нормалната кожа,пък и е лекичък, с 15 фактор,много добре ми звучи,но мен ме притесняват цветовете дали ще ми паснат .. :Д

Аз съм с проблемна и мазна кожа, като weheartiit и винаги ме е страх много да пробвам нови продукти, за да не стане по-зле.Гледам продуктите ми да са специално за моя тип кожа и антибактериални, а ББ крема на Гарниер не е такав и затова се чудя.
JoLLiE92, чела съм само лоши мнения за фдт им особено за този кислородния. 8-)

JoLLiE92
09-18-2012, 20:32
Абе аз ползвам един техен, който наистина е МНОГО добре за парите си, но искам нещо малко по-така.
Погледнете ги моля ви ;д
http://bg.oriflame.com/products/product-list.jhtml?prodCat=makeup&brandCat=ptmkfoundation
и ми кажете дали само аз си въобразявам или по-скъпите наистина са за възрастни хора ;д

weheartiit
09-18-2012, 20:44
Абе аз ползвам един техен, който наистина е МНОГО добре за парите си, но искам нещо малко по-така.
Погледнете ги моля ви ;д
http://bg.oriflame.com/products/product-list.jhtml?prodCat=makeup&brandCat=ptmkfoundation
и ми кажете дали само аз си въобразявам или по-скъпите наистина са за възрастни хора ;д

Тези по-скъпите,които аз разгледах наистина са за зряла кожа според мен.Някакво намаляване на белезите от стареене и бръчки четох ...

JoLLiE92
09-18-2012, 20:56
Някоя, ползвала нещо от следните и имаща мнение по въпроса :
http://juxtaposedblog.files.wordpress.com/2010/10/vichy-aera-teint-pure.jpg
http://beautifulwithbrains.files.wordpress.com/2008/09/d24.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_qij6frc11Vo/TQ9veFxCq7I/AAAAAAAAAPo/HQCRoG4xxtk/s1600/Bourjois_Healty_Mix_Serum.jpg
http://di1-4.shoppingshadow.com/images/pi/7d/e8/99/104895282-260x260-0-0_Revlon+Revlon+Colorstay+Makeup+With+SoftFlex+For +N.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_V7lJdZi_T9A/S7lj6JaB4rI/AAAAAAAASHw/YCaleFEmS_M/s1600/revlon+photo+ready+foundation.jpg
Също и друг от това ниво ако се сетите ?

Mi Yo
09-18-2012, 22:15
препоръчайте ми хубава основа за грим, по- точно за сенки/очна линия ? ( и по възможност не много скъпа) :)

titinkaa
09-19-2012, 10:19
Здравейте.
харесала съм си 2 маши за коса на Белисима,но се чудя коя е по-добра.Дайте мнение?
http://www.bellissima.bg/?9,bellissima-gl-1100
или
http://www.bellissima.bg/?43,Маша-за-коса-bellissima-g10-900

vampire_girl_
09-19-2012, 18:06
На каква цена са червилата на Гош?

brutaLxxbunny
09-19-2012, 18:18
препоръчайте ми хубава основа за грим, по- точно за сенки/очна линия ? ( и по възможност не много скъпа) :)

ArtDeco, ако искаш по-евтин вариант - Essence.

JoLLiE92
09-19-2012, 18:19
^Тоя велик камуфлажен крем къде мога да си го намеря? Имат ли магазин някъде?

PullMeCloser
09-19-2012, 19:52
Някоя, ползвала нещо от следните и имаща мнение по въпроса :
http://juxtaposedblog.files.wordpress.com/2010/10/vichy-aera-teint-pure.jpg
http://beautifulwithbrains.files.wordpress.com/2008/09/d24.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_qij6frc11Vo/TQ9veFxCq7I/AAAAAAAAAPo/HQCRoG4xxtk/s1600/Bourjois_Healty_Mix_Serum.jpg
http://di1-4.shoppingshadow.com/images/pi/7d/e8/99/104895282-260x260-0-0_Revlon+Revlon+Colorstay+Makeup+With+SoftFlex+For +N.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_V7lJdZi_T9A/S7lj6JaB4rI/AAAAAAAASHw/YCaleFEmS_M/s1600/revlon+photo+ready+foundation.jpg
Също и друг от това ниво ако се сетите ?

Ползвала съм Фотореди и Aera Teint за известно време, Фотореди е прекрасен, този на Виши също е добър, но като завършек са различни. Калърстей също съм пробвала, той е тежичък и мнооого покривен и отново с различен завършек от Фотореди. От всички изброени, с две ръце съм за Фотореди. Достатъчно покривен, че да прикрие това, което искате, но и много лек, изравнява тена и озарява кожата.

fizzyg
09-19-2012, 20:05
Крем за млада,мнооого суха кожа?

kalpazanka
09-19-2012, 20:28
препоръчайте ми хубава основа за грим, по- точно за сенки/очна линия ? ( и по възможност не много скъпа) :)

ARTDECO- 12 лв е обикновената, а минералната е 16.



На каква цена са червилата на Гош?
6 лв
http://shopthebest.eu/manufacturer/1/gosh.html

strawberry88
09-19-2012, 20:46
Крем за млада,мнооого суха кожа?

До колко пари г/д? :)

PullMeCloser
09-19-2012, 21:04
Крем за млада,мнооого суха кожа?

Хидратиращият на Ивостин, но богатата формула, не леката(щом е за много суха). Както и от почти всеки крем така- Aquaporin на Юсерин, Ла Рош Hydreane, Уриаж са хубави.
Ивостин е под 20лв, Ла Рош е около 20, Юсерин и Уриаж са около 30-тина. Има и на Виши... аквалия термал май се казваше, сега го пробвам от тестер и не е зле.
Та, искай на изброените тестерче от някоя хубава аптека и ги пробвай едно по едно, сама ще видиш кое ти е най-добре на кожата. Според мен Виши да ти е последен вариант.

brutaLxxbunny
09-19-2012, 21:09
^Тоя велик камуфлажен крем къде мога да си го намеря? Имат ли магазин някъде?

По моловете в Douglas ги има.

PullMeCloser
09-19-2012, 21:21
Ох. Точно този коректор на Артдеко го няма в Дъглас и Бюти Зоун. За стотен път.

brutaLxxbunny
09-20-2012, 13:15
За стотен път, аз да не съм им дистрибутор, че да знам? Аз съм го купувала от там.

strawberry88
09-20-2012, 15:33
В Стара Загора в Бюти зоун го има този коректор на Артдеко!!! ;)

fizzyg
09-20-2012, 18:46
До колко пари г/д? :)
Ами направо не знам, 20лв,една такава работа :)


Хидратиращият на Ивостин, но богатата формула, не леката(щом е за много суха). Както и от почти всеки крем така- Aquaporin на Юсерин, Ла Рош Hydreane, Уриаж са хубави.
Ивостин е под 20лв, Ла Рош е около 20, Юсерин и Уриаж са около 30-тина. Има и на Виши... аквалия термал май се казваше, сега го пробвам от тестер и не е зле.
Та, искай на изброените тестерче от някоя хубава аптека и ги пробвай едно по едно, сама ще видиш кое ти е най-добре на кожата. Според мен Виши да ти е последен вариант.
Много благодаря. Ще взема тестерчета в най-скоро време :)

xagonyx
09-22-2012, 13:15
Някой попадал ли е на червило в сливово лилаво, но от тези по-евтините марки до 10-12лв?

Hayashi
09-22-2012, 13:39
http://pinks.bg/wp-content/uploads/2011/10/kate1.jpg
Това на Римел? Но нямам идея дали ще го намериш в България.

xagonyx
09-22-2012, 14:11
Идеален цвят! Ама и аз не съм виждала тук от тази серия.

Hayashi
09-22-2012, 16:53
http://www.marvi.bg/rimmel-kate-chervilo-za-ustni-3452.html
Ето тук го има.

fizzyg
09-22-2012, 19:58
http://pinks.bg/wp-content/uploads/2011/10/kate1.jpg
Това на Римел? Но нямам идея дали ще го намериш в България.

Преди седмица ги видях в ДМ :)

kwisy
09-22-2012, 20:03
какво означава съкращението а.к.(ей.кей.) напоследък в много песни и реклами го чувам :D

JoLLiE92
09-22-2012, 20:07
a.k.a. - also known as ?

anonymous708973
09-23-2012, 09:04
Момичета, давайте маски с хума за лице и коса. Случайно видях в Лекси и си купих, на опаковката има "рецепти", но искам да видя и други.
Косата ми се омазнява бързичко в корените, в краищата е суха.
Лицето ми е с комбинирана кожа уж - мазна в Т-зоната, много суха на бузите и вдлъбнатинките до ноздрите.

PullMeCloser
09-23-2012, 10:05
За косата да кажа нещо, но без хума- фризьорката ми ми каза, че топла вода с пресен(изцеден) лимонов сок помагало за омазняването на косата и я правело по-здрава и блестяща. Обливаш я цялата най-накрая.

brutaLxxbunny
09-23-2012, 10:20
Момичета, давайте маски с хума за лице и коса. Случайно видях в Лекси и си купих, на опаковката има "рецепти", но искам да видя и други.
Косата ми се омазнява бързичко в корените, в краищата е суха.
Лицето ми е с комбинирана кожа уж - мазна в Т-зоната, много суха на бузите и вдлъбнатинките до ноздрите.

Хумата я нанасяй само в корените, а надолу някакво масло например. Действа ми прекрасно. Обаче любимата ми маска е 2 лъжици хума, алкохол (ракия или водка), зехтин и жълтък.
За лицето, зависи колко "силна" искаш да е. Аз си я правя с лимонен сок + хума, но това щипе бая, а моята кожа си е съвсем мазна, с изключение на бузите. Много добре ми се отразява хума + мед + малко вода. А и след маски с хума на лицето, слагай хидратиращ крем.

JoLLiE92
09-23-2012, 10:22
^Лимонов сок на суха кожа В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!

shcxatter2
09-23-2012, 10:27
искам да ви питам , понеже съм нов тук от къде мога да питам за някое домашно

bloodyF
09-23-2012, 10:48
http://www.teenproblem.net/forum/forumdisplay.php/52-%D0%A2%D0%B8%D0%B9%D0%BD-%D0%A3%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D 1%8F

виж тук


аз да питам случвало ли ви се е да не сте в цикъл, да не сте яли много сладки работи и да си миете лицето редовно и да имате някакви пъпки?
беше ми се поизчистила кожата, нямах такива проблеми
и от 1 седмица (от както почнахме училище) така се обринах отвратително, че чак не мога да се гледам,.супер гадно е..

JoLLiE92
09-23-2012, 10:51
Стрес. :) Училище :cool:

PullMeCloser
09-23-2012, 10:52
Обрина се? Обрив? Аз сега имам обрив, някакви малки лишеи на брадичката и нямам идея от какво са. Пооправиха се, де, но е нормално понякога да ти излиза нещо, дори и от смяна на сезони и тн.

brutaLxxbunny
09-23-2012, 10:55
bloodyF, обрив ли е или са пъпки? Защото може да си се обринала и от храна например.

Hayashi
09-23-2012, 11:36
Смяна на сезони, на климат?
Като отидох в Турция имах един гигантски рог на лицето, който се беше появил в следствие на влажния климат.

bloodyF
09-23-2012, 12:00
ох , имам малък обрив на бузата и на другата буза са няколко пъпки
правих си някаква маска с овесени трици и сода преди и се намазах с хидратиращ крем с невен, дано да помогне и да се пооправи положението, че полудявам
иначе вероятно е стрес+климат, мда.,

AliceSw
09-23-2012, 12:14
Или някое момченце с повече брада от обикновено...при мене се появяват малки лишейчета по кожата от това...или от комбинация от 2 силни измиващи/ почистващи продукта...

Тамии ..^^
09-23-2012, 12:38
Момичета, помагайте. Писна ми по лицето ми все да се появяват пъпки, не са много, но ме дразнят. След като си мия лицето винаги си слагам като нощен крем ,,крем Здраве''. Според вас така ли трябва да правя, или само ако ми се появи някаде, тогава да си слагам. И, препоръчайте ми някой хубав почистващ гел/пяна/тоник. Препоръчайте ми и добър хдратиращ, овлажняваш, абе въобще някой хубав крем за лице, може да е и на Орифлейм или на Ейвън :)

fenka_bmw
09-23-2012, 12:50
Акне аут

Тамии ..^^
09-23-2012, 12:54
Акне аут
Не е ли много агресивен, нямам акне.

JoLLiE92
09-23-2012, 13:13
Мисля, че кремът Здраве не е за всеки ден и е прекалено тежък. Не съм сигурна, но аз не бих си го слагала всеки ден на лицето, а само при проблеми.

strawberry88
09-23-2012, 14:04
То крема на Здраве няма как да го сложиш и да излезнеш така, защото е много гъст и не попива. 8-)

JoLLiE92
09-23-2012, 14:35
Тя каза, че като нощен го ползвала.

Colombia
09-23-2012, 15:35
Сега и аз да попитам.
Трябва ми хидратиращ крем за мазна кожа.
От известно време наблюдавам,че челото най-вече и лицето ми като цяло са започнали да се изсушават повече от необходимото.И има периоди в които кожата ми е по-чувствителна от обиковено.
Кожата ми е мазна.Всъщност беше.Сега е по-скоро смесена към мазна в Т зоната,а останалите участтъци за сухи.
Странна работа.
Та...предложения?
Гледах този- http://apteka.framar.bg/30016725/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D1%83%D0%BC-%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-40-%D0%BC%D0%BB-

kalpazanka
09-23-2012, 15:39
Подходящ е за случая, да.

strawberry88
09-23-2012, 15:43
Сега и аз да попитам.
Трябва ми хидратиращ крем за мазна кожа.
От известно време наблюдавам,че челото най-вече и лицето ми като цяло са започнали да се изсушават повече от необходимото.И има периоди в които кожата ми е по-чувствителна от обиковено.
Кожата ми е мазна.Всъщност беше.Сега е по-скоро смесена към мазна в Т зоната,а останалите участтъци за сухи.
Странна работа.
Та...предложения?
Гледах този- http://apteka.framar.bg/30016725/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D1%83%D0%BC-%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-40-%D0%BC%D0%BB-

АБСОЛЮТНО СЪЩОТО ЩЯХ ДА ПИТАМ! :shock: :D
И аз гледах този на Биодерма, но не останах доволна от един техен крем и ...
Знам, че и мазната кожа има нужда от хидратация, но ме е страх да слагам хидратиращи продукти, за да не стане по-мазно.Какво да правя?Мия си кожата с измиващата пяна на Ивостин за мазна и проблемна кожа и после слагам акне аут активния лосион, но последните дни ми е адски суха и се бели. ;s
Colombia, доволна ли си от маслото от чаено дъpво?

anonymous708973
09-23-2012, 17:50
Хумата я нанасяй само в корените, а надолу някакво масло например. Действа ми прекрасно. Обаче любимата ми маска е 2 лъжици хума, алкохол (ракия или водка), зехтин и жълтък.
За лицето, зависи колко "силна" искаш да е. Аз си я правя с лимонен сок + хума, но това щипе бая, а моята кожа си е съвсем мазна, с изключение на бузите. Много добре ми се отразява хума + мед + малко вода. А и след маски с хума на лицето, слагай хидратиращ крем.

Колко алкохол?

Аз използвам червения на Гарниер за хидратиращ. Доволна съм.

strawberry88
09-23-2012, 18:31
Колко алкохол?

Една супена лъжица.Аз слагам ракия. 8-) ;)

xagonyx
09-23-2012, 18:47
Някой поръчвал ли е оттук http://www.milanoo.com/ ?

Colombia
09-23-2012, 19:11
АБСОЛЮТНО СЪЩОТО ЩЯХ ДА ПИТАМ! :shock: :D
И аз гледах този на Биодерма, но не останах доволна от един техен крем и ...
Знам, че и мазната кожа има нужда от хидратация, но ме е страх да слагам хидратиращи продукти, за да не стане по-мазно.Какво да правя?Мия си кожата с измиващата пяна на Ивостин за мазна и проблемна кожа и после слагам акне аут активния лосион, но последните дни ми е адски суха и се бели. ;s
Colombia, доволна ли си от маслото от чаено дъpво?


Хахаха.Става понякога и така.Б1 и Б2.
Иначе за маслото да!Доволна съм.Действа успокояващо и след като го нанеса не остава мазно,а попива веднага.Аз си мсилех,че много ще ми омазнява кожата,но не!
А ти от кой крем на Биодерма си останала недоволна?

ОК,други предложения за хидратиращ крем за проблема кожа?

strawberry88
09-23-2012, 19:19
Хахаха.Става понякога и така.Б1 и Б2.
Иначе за маслото да!Доволна съм.Действа успокояващо и след като го нанеса не остава мазно,а попива веднага.Аз си мсилех,че много ще ми омазнява кожата,но не!
А ти от кой крем на Биодерма си останала недоволна?

ОК,други предложения за хидратиращ крем за проблема кожа?

Не мога да го намеря сега, защото го зарязах още но морето и сега кой знае в кой несесер е. :D Май беше Биодерма себиум АКН.

Colombia
09-23-2012, 19:37
А!Какво точно не ти хареса в него,защото аз му търсих тестерче из аптеките но нямаше.Дадоха ми на БИОДЕРМА СЕБИУМ AI.Добър е,но просто не е за мен.

strawberry88
09-23-2012, 19:54
А!Какво точно не ти хареса в него,защото аз му търсих тестерче из аптеките но нямаше.Дадоха ми на БИОДЕРМА СЕБИУМ AI.Добър е,но просто не е за мен.

Ами кожата ми изглеждаше много мазна с него, а уж матира.И ми излизаха още пъпки. :?

Тамии ..^^
09-23-2012, 21:56
Момичета, помагайте. Писна ми по лицето ми все да се появяват пъпки, не са много, но ме дразнят. След като си мия лицето винаги си слагам като нощен крем ,,крем Здраве''. Според вас така ли трябва да правя, или само ако ми се появи някаде, тогава да си слагам. И, препоръчайте ми някой хубав почистващ гел/пяна/тоник. Препоръчайте ми и добър хдратиращ, овлажняваш, абе въобще някой хубав крем за лице, може да е и на Орифлейм или на Ейвън :)

Други мнения?

Colombia
09-23-2012, 22:20
Дооообре.
Нека аз да коментирам.
Тами,не мисля че е удачно да нанасяш крем ''Здраве''по цялото си лице.Ще си запушиш порите с него!Той е доста тежък като консистенция.Използвай го ако имаш някъде зачервяване,нараняване по лицето,срупче и разни такива.Но,само върху засегнатато място.
Иначе за измиващ гел мога да ти препоръчам този на Ивостин"

http://apteka.framar.bg/30014012/%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BF%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B0-150-%D0%BC%D0%BB-

А също и ето този на Авен.По-скъп е,но е мноогоо добър.В момента го използвам.Хубавото при него е,че е наистина доооста икономичен и стига за много време.

http://apteka.framar.bg/30061891/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D 1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-200-%D0%BC%D0%BB

За крем за лице,можеш да видиш какво сме говорили с Ягодката малко преди този твой пост.Аз също питах за хидратиращ крем за проблемна кожа.

Ето това е вариант,въперки че не съм го пробвала.

http://apteka.framar.bg/30016725/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D1%83%D0%BC-%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-40-%D0%BC%D0%BB-

Това е от мен!

Dagichka
09-24-2012, 13:25
такам, да се допитам и аз до вас ;д значи кожата ми е проблемна, ходила съм на дерматолог, изписа ми някви кремчета за 100лв, дето имат почти нулев ефект.. както и да е, отвреме на време ми излизат болезнени подутини на лицето (най-често по челото и към края на бузите почти до ухото) и АДСКИ болят. като топчета са, не знам гной ли какво.. често не излизат пъпки от тях, ами с времето сами си минават. преди месец някъде имах подобна на носа, която се инфектира явно и беше страшно положението, уплаших се да не съм направил абсцес и отидох до личната, тя ми каза, че се е инфектирално просто и ми препоръча да мажа гентамицин и за 2 дни буквално ми мина. супер якото кремче е, но е антибиотик все пак. та сега пак имам 2 такива болезнени неща излезли и се чуда дали мога да ги мажа с това кремче, макар да пише, че трябва само по лекарско предписание.. или пък някакъв друг крем да препоръчате за бързи резултати?

katii
09-24-2012, 13:36
^ В момента се сещам само за Акне аут активния лосион + крема , а също и за Зинерит.

vampire_girl_
09-24-2012, 16:38
Момичета, давайте маски с хума за лице и коса. Случайно видях в Лекси и си купих, на опаковката има "рецепти", но искам да видя и други.
Косата ми се омазнява бързичко в корените, в краищата е суха.
Лицето ми е с комбинирана кожа уж - мазна в Т-зоната, много суха на бузите и вдлъбнатинките до ноздрите.

Хума с домашно(!) прясно мляко.Никоя маска не е правила кожата ми толкова добре почистена и хидратирана <3

brutaLxxbunny
09-24-2012, 18:39
Моля ви се, кажете ми къде да намеря сенките и палитрите на Флормар в София, защото вече втори ден обикалям и нищо не мога да намеря о.О

JoLLiE92
09-24-2012, 19:42
такам, да се допитам и аз до вас ;д значи кожата ми е проблемна, ходила съм на дерматолог, изписа ми някви кремчета за 100лв, дето имат почти нулев ефект.. както и да е, отвреме на време ми излизат болезнени подутини на лицето (най-често по челото и към края на бузите почти до ухото) и АДСКИ болят. като топчета са, не знам гной ли какво.. често не излизат пъпки от тях, ами с времето сами си минават. преди месец някъде имах подобна на носа, която се инфектира явно и беше страшно положението, уплаших се да не съм направил абсцес и отидох до личната, тя ми каза, че се е инфектирално просто и ми препоръча да мажа гентамицин и за 2 дни буквално ми мина. супер якото кремче е, но е антибиотик все пак. та сега пак имам 2 такива болезнени неща излезли и се чуда дали мога да ги мажа с това кремче, макар да пише, че трябва само по лекарско предписание.. или пък някакъв друг крем да препоръчате за бързи резултати?
Гентамицинът знам, че не може да се бие като инжекции през по-малко от 6 месеца. За мазане не знам, но бих те съветвала само в краен случай да го използваш, а не профилактично.
И питай лекарката, която ти го е изписала най-добре.

Colombia
09-25-2012, 17:57
Пак съм аз!
Някакви мения за този продукт?

БИОДЕРМА ХИДРАБИО ЛЕК КРЕМ ЗА ЛИЦЕ 40 мл.

http://apteka.framar.bg/30008302/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0-%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D0%BB%D0%B5%D0%BA-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-40-%D0%BC%D0%BB-

И този?

АВЕН ХИДРАНС ОПТИМАЛ ЛЕК КРЕМ 40 мл

http://apteka.framar.bg/30061920/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81-%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB-%D0%BB%D0%B5%D0%BA-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-40-%D0%BC%D0%BB

Hayashi
09-26-2012, 13:17
Адрес на маникюристка, от която сте доволни в Стара Загора? Може и на лично.

brutaLxxbunny
09-26-2012, 21:56
Моля ви се, кажете ми къде да намеря сенките и палитрите на Флормар в София, защото вече втори ден обикалям и нищо не мога да намеря о.О

Никой ли?

JoLLiE92
09-27-2012, 08:34
^Не съм от там, но няма ли някакъв магазина на Флормар , който си виждала? Тук са доста :) Изобщо не е толкова трудно да ги издириш

brutaLxxbunny
09-27-2012, 13:52
Е, то ако имаше, нямаше да търся :D Обиколих си бая стабилно. Но няма да се предам...

JoLLiE92
09-27-2012, 14:06
Ми нз. Флормар има в повечето малки козметични магазинчета, а съм виждала и само техен фирмен магазин по моловете. Ако кажеш какво точно ти трябва може някой да ти каже къде е виждал ;п

albi951
09-27-2012, 15:14
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487512_284493294988985_1968526569_n.jpg
мнения?

PullMeCloser
09-27-2012, 22:30
Четох ревю в един блог, че не го харесват. По-добре си купи Артдеко. Има и зеленикав, ако ти трябва за червенини, по-голям е и ще тис тигне за много време. Консистенцията ако не същата, е поне подобна.

Goddess
09-27-2012, 22:48
Е, то ако имаше, нямаше да търся :D Обиколих си бая стабилно. Но няма да се предам...

Не знам за кои сенки става дума, но в Студентски град видях едно магазинче, добре заредено с козметика на Флормар.. :)

therichbitch
09-28-2012, 00:31
Ми нз. Флормар има в повечето малки козметични магазинчета, а съм виждала и само техен фирмен магазин по моловете. Ако кажеш какво точно ти трябва може някой да ти каже къде е виждал ;п

В кой мол имат фирмен магазин?

JoLLiE92
09-28-2012, 05:31
^Varna Mall :D или Grand Mall Varna

POLLINA
09-28-2012, 08:12
Адрес на маникюристка, от която сте доволни в Стара Загора? Може и на лично.

студио за красота face off :))

fizzyg
09-28-2012, 12:51
^Varna Mall :D или Grand Mall Varna
Да,и аз в Гранд мола съм го виждала :) Но едва ли ще свърши работа,щом сте от София.

vampire_girl_
09-28-2012, 12:57
Във Varna Mall няма

Colombia
09-28-2012, 13:48
Четох ревю в един блог, че не го харесват. По-добре си купи Артдеко. Има и зеленикав, ако ти трябва за червенини, по-голям е и ще тис тигне за много време. Консистенцията ако не същата, е поне подобна.

Искам да попитам нещо.
Този зеленикав коректор как точно се използва?Прикриваш зачервяването и си нансаяш вече твоя цвят отгоре от друг коректор или как?
Самостоятелно предполагам не може да се използва?

JoLLiE92
09-28-2012, 15:20
Искам да попитам нещо.
Този зеленикав коректор как точно се използва?Прикриваш зачервяването и си нансаяш вече твоя цвят отгоре от друг коректор или как?
Самостоятелно предполагам не може да се използва?
дам, така. първо цветния коректор независимо какъв цвят е, после телесния.

^^не знам, виждала съм в един от двата мола на островче ;д днес в колкото козметични магазини влязох, в толкова видях флормар.
А Клеото на Севастопол го местят, който питаше откъде да си намери артдеко във Варна.

mimeto_0o0o
09-28-2012, 16:28
Момичета, чудех се вие какъв крем използвате преди грим? http://www.ivis.bg/nivea-creme-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D 0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-150%D0%BC%D0%BB-p2177.html на нивеа дали е подходящ? Всъщност не съм го ползвала и не знам каква му е консистенцията. И също така Здраве лека формула, и той ли е толкова плътен като обикновенния?

bilqnavod
09-28-2012, 17:07
Този тип, който си показала е мазен. Майка ми го ползва от години, защото има суха кожа. Да си купува от най-големите опаковки. Ако кожата ти е мазна кофти. Можеш да ползваш софт варианта на нивеа. Аз също съм го ползвала, хубав е!
http://prikachi.com/images/72/5320072P.jpg

JoLLiE92
09-28-2012, 17:27
^Този и аз съм го ползвала, дам, хубав е.

mimeto_0o0o
09-28-2012, 19:53
Мерси ще го пробвам :)

fizzyg
09-29-2012, 13:37
http://www.ivis.bg/yves-rocher-limited-edition-smoothie-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BE-%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8-100%D0%BC%D0%BB-p8337.html
Някой да има идея дали това нещо е трайно?
И още един въпрос. Харесвате ли като цяло Ив Рош,откъм бяла козметика за лице,хубав ли им е състава?
Нямам техни придобивки и скоро не съм излизала специално за козметика,а днес се сетих за тяхната козметика и ми е интересно 8-) :)

brutaLxxbunny
09-29-2012, 20:07
Био линията им е ок! Лосионите и душ-геловете също са много готини.

fizzyg
09-29-2012, 20:24
А на продуктите освен Био линията не е ли добър състава?

brutaLxxbunny
09-29-2012, 21:46
Вчера или оня ден хвърлих по един поглед и май не бях очарована.. През следващите седмици може да поогледам по-обстойно.

fizzyg
09-30-2012, 11:07
Вчера или оня ден хвърлих по един поглед и май не бях очарована.. През следващите седмици може да поогледам по-обстойно.
И аз така смятам да направя :)



Едит: Абе вярно ли е,че пробиотичната серия на Биофреш е анти-ейдж?
Аз се бях засилила към тоалетното им мляко,ама взех да се отказвам. Мога ли да си сложа на лицето продукт за 30 годишни,при положение че съм на 14 8-)

brutaLxxbunny
09-30-2012, 16:24
Пак аз ще отговоря. Писна ли ти, аа :D

Не мисля. Не съм видяла подобно нещо да се упоменава в сайта им. Те си имат отделна линия, която си е анти-ейдж.

fizzyg
09-30-2012, 16:41
Пак аз ще отговоря. Писна ли ти, аа :D

Не мисля. Не съм видяла подобно нещо да се упоменава в сайта им. Те си имат отделна линия, която си е анти-ейдж.

Хаха,изобщо даже не ми писна,благодаря за отговора :)

imahater
09-30-2012, 16:44
Случайно да ми споделите най-новата и качествена спирала,че не съм в тон с модата дами :D

Goddess
09-30-2012, 16:52
Случайно да ми споделите най-новата и качествена спирала,че не съм в тон с модата дами :D

http://www.emodno.com/ww/wp-content/uploads/2012/05/false_lash_effect_mascara.jpg
http://monami.bg/photos/3706-loreal-telescopic-clean-definition-mascara-cherna-.jpg
http://parfumerylirio.yolasite.com/resources/Picture%20217.jpg

Най-добрите за мен! :)) И от на Maybelline също съм доволна от червената и жълтата.

fizzyg
09-30-2012, 17:00
http://www.emodno.com/ww/wp-content/uploads/2012/05/false_lash_effect_mascara.jpg
http://monami.bg/photos/3706-loreal-telescopic-clean-definition-mascara-cherna-.jpg
http://parfumerylirio.yolasite.com/resources/Picture%20217.jpg

Най-добрите за мен! :)) И от на Maybelline също съм доволна от червената и жълтата.
Ааа,тъкмо онзи ден видях,че тая телескопик на лореал е намалена и се чудих дали е хубава :)

JoLLiE92
09-30-2012, 17:16
Всички на Л'Ореал са намалени тоя месец, ама .. малко късно вече :cool:
Аз си поръчах една на Орифлейм , ще я видим каква е, много ми я хвалят. Иначе една тяхна друга, която е на майка ми, е много добра. Баш спиралата , която съм пробвала, е на Ести Лаудер, но е 50лв.

Goddess
09-30-2012, 19:58
Ааа,тъкмо онзи ден видях,че тая телескопик на лореал е намалена и се чудих дали е хубава :)

Уникална е за мен, много я харесвам. Много хубаво разделя и удължава миглите. :)

anonymous708973
09-30-2012, 21:02
Момичета, чудех се вие какъв крем използвате преди грим? http://www.ivis.bg/nivea-creme-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D 0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-150%D0%BC%D0%BB-p2177.html на нивеа дали е подходящ? Всъщност не съм го ползвала и не знам каква му е консистенцията. И също така Здраве лека формула, и той ли е толкова плътен като обикновенния?

Червения на Гарниер. Хидратиращ е, уж за много суха кожа.

DiabolicAngel
09-30-2012, 21:40
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=250604764997943&set=a.232265276831892.58965.197291276995959&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F331143_250604764997943_1163975141_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F381386_250604764997943_1163975141_n.jpg&size=2048%2C1365

Някой знае ли къде мога да си намеря такова яке ?

lqlq89
10-01-2012, 14:27
Търся си руж без озаряващи частички..

anonymous708973
10-01-2012, 18:21
На Буржоа не ти ли харесват?

koshtramba
10-01-2012, 20:34
Търся си руж без озаряващи частички..

Ако търсиш нещо нескъпо и на прилично качество - Golden rose вършат чудна работа за това.

bloodsuggar
10-02-2012, 17:44
Здравейте. На 12 съм но съм в дооста развита форма имам вече цикъл и съм много висока. Въпроса ми е някакъв лесен начин за справяне с мазна и лъщяща кожа? зимата носът ми почервенява много а неискам да се цапам с пудри и т.н. Благодаря

PullMeCloser
10-02-2012, 18:59
Матиращ крем за лъщене.
И последно-почервенява или лъщи? Сигурна ли си, че не ти е суха кожата?

Dagichka
10-02-2012, 19:20
доволни ли сте от маските за лице на Балеа? и въобще от марката? днес ми се наложи да се помоткам половин час, та обходим стабилно ДМ и ми харесаха цените им, че в момента не мога да отделя много за такъв тип козметика

strawberry88
10-02-2012, 19:25
доволни ли сте от маските за лице на Балеа? и въобще от марката? днес ми се наложи да се помоткам половин час, та обходим стабилно ДМ и ми харесаха цените им, че в момента не мога да отделя много за такъв тип козметика

Не!Но аз съм с мазна и проблемна кожа и такива неща не ми действат. :D А сега ако някой си е с нормална и кожа без никакви проблеми ще му харесват естествено де. 8-)

fizzyg
10-02-2012, 19:49
Не!Но аз съм с мазна и проблемна кожа и такива неща не ми действат. :D А сега ако някой си е с нормална и кожа без никакви проблеми ще му харесват естествено де. 8-)

Малко слабо и на хората с нормална кожа да им харесат честно казано. 8-)
Аз съм с /уж/ нормална кожа,май повече към суха клони,но не ми харесват,макар че само гел за лице съм пробвала и не ми допада изооооооооооообщо :Д
Не ти ги препоръчвам,Дагичке. За тея пари повечето продукти на БиоФреш са няколко вариянта по-добре :)Доста по-изчистени откъм състав.