PDA

View Full Version : Тема за бързи отговори на всякакви въпроси vol. 2



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

strawberry88
10-28-2012, 22:05
Имам мазна кожа и почти никога не слагам крем, защото си мислех, че ще влоша положението още повече.Обаче всички казват, че дори и мазната кожа има нужда от хидратация.Преди малко пък чух от youtube, че било по-добре и на мазната кожа да се слага крем за суха кожа, защото кремовете за мазна не я хидратирали достатъчно.Или било хубаво за мазна кожа да се използват кремове, на които пише oil free.Какво да си взема?Моля помогнете ми.Нищо не разбирам... 8-) :/

brutaLxxbunny
10-28-2012, 22:11
strawberry88, има нещо такова. Аз също съм с мазна кожа, но прекомерното изсушаване довежда директно до over омазняване. На мен обаче Биодерма са ми любимата фирма, що се отнася до козметика за мазна кожа. И La Roshe Posay.
Моят съвет е да не ползваш крем, а флуид. Крем за мазна кожа е почти като оксиморон.

Alchemist
10-28-2012, 22:14
Как да си излекувам стриите които продобих след рязкото качване на мускулна маса около ръцете/раменете. В момента са доста червени и честно казано не е много красива гледка, имайки предвид че целия ми бицепс и на двете ръце е покрит в тях.. Ако някой има неква идея да дава, ще съм благодарен.

едит: чувал съм че с тен се махали, и също така с голяма доза витамин Е? I don't even know..

NqkfaNikakva21
10-28-2012, 23:32
Най-ефективното което знам аз е свинска мас.
Някои се мажат и с маслото на Икаров.

Goddess
10-28-2012, 23:59
Как да си излекувам стриите които продобих след рязкото качване на мускулна маса около ръцете/раменете. В момента са доста червени и честно казано не е много красива гледка, имайки предвид че целия ми бицепс и на двете ръце е покрит в тях.. Ако някой има неква идея да дава, ще съм благодарен.

едит: чувал съм че с тен се махали, и също така с голяма доза витамин Е? I don't even know..

Ъм..лошото е, че не се махат. Можеш само да предотвратиш появата на нови. Иначе с тен просто личат по-малко, да. Можеш все пак да пробваш маслото на Икаров, както и някои рецепти в домашни условия (имаше нещо с утайка от кафе..провери в гугъл), едва ли ще се заличат, но поне да не личат толкова.

mimsssssss
10-29-2012, 00:55
За тея стрии пак да кажа - свинска мас и бебешко олио всеки ден в продължение на месец. Аз лично вечер се мажех с маста и спях така. Сутрин се къпя и обилно търкам с гъбата и после нанасям бебешко олио. Ефекта е на лице :)

п.п. мисля че повечето хора ги е гнус от маста...
Иначе за предотвратяване да, маслото на Икаров, ама за заличаване не знам.

strawberry88
10-29-2012, 10:46
strawberry88, има нещо такова. Аз също съм с мазна кожа, но прекомерното изсушаване довежда директно до over омазняване. На мен обаче Биодерма са ми любимата фирма, що се отнася до козметика за мазна кожа. И La Roshe Posay.
Моят съвет е да не ползваш крем, а флуид. Крем за мазна кожа е почти като оксиморон.

От Биодерма изобщо не съм доволна.Днес си взех един крем на Юсерин и се надявам да е хубав.Мерси все пак.

Mi Yo
10-29-2012, 10:57
Какво става ако хванат непълнолетен с фалшива лична карта? Има ли глоба.. нещо друго ?

brutaLxxbunny
10-29-2012, 12:38
Разбира се, че има. Даже могат да ти лепнат по две-три. Да не говорим, че родителите ти са подсъдими, защото фалшифицирането на документ е сериозно престъпление.

kalpazanka
10-29-2012, 18:10
На мен обаче Биодерма са ми любимата фирма, що се отнася до козметика за мазна кожа. И La Roshe Posay.

Мхм, и на мен. :)
Ей от това http://4.bp.blogspot.com/-phgv7mP8MuU/T3SKBdNVgfI/AAAAAAAAEf0/zJ8JQgzsQfA/s1600/bioderma_sebium_pore_refiner.jpg ще си вземам втора опаковка. Матира перфе по 12-14 часа. Получавам комплименти, че изобщо не личи да имам проблемна кожа. :)

strawberry88
10-29-2012, 20:59
Какво слага точно в маската, че някои неща не ги разбирам? :neutral: :/
http://www.youtube.com/watch?v=gf02SniHJzk&feature=related

brutaLxxbunny
10-30-2012, 05:38
Някакво индийско брашно, бадемово масло, куркума и мляко.

bloodyF
10-30-2012, 09:42
Какво става ако хванат непълнолетен с фалшива лична карта? Има ли глоба.. нещо друго ?

смисъл, няма как да те хванат, ако е примерно перфектно фалшифицирана
естествено, ако си на 12 и минаваш с карта на 18, лошо
ама не става въпрос да си лепиш листчета от цигари, вафли и пр, пробвано-не минава :Д
има глоба иначе и сигурно ще те приберат на топло за 24 часа (глобата е 500)

strawberry88
10-30-2012, 12:14
Някакво индийско брашно, бадемово масло, куркума и мляко.

Благодаря.А от къде мога за взема такова брашно и куркума?Мога ли това брашно да го заместя с обикновено или с царевично?

lovelywords
10-30-2012, 13:12
Благодаря.А от къде мога за взема такова брашно и куркума?Мога ли това брашно да го заместя с обикновено или с царевично?

Аз съм си я правила тази маска. Куркумата си е купуваш от обикновен хранителен магазин. Аз сложих обикновено брашно и нищо не ми стана, така че явно може. :Д

mimsssssss
10-30-2012, 13:18
Това за личната карта да кажа, че много трудно може да се фалшифицира. Най-добре е от някой познат, който прилича на вас да я заемете за едната вечер, в която искате да сте на клуб. Поне така е и най-безопасно и не могат да ви хванат.

strawberry88
10-30-2012, 16:54
Аз съм си я правила тази маска. Куркумата си е купуваш от обикновен хранителен магазин. Аз сложих обикновено брашно и нищо не ми стана, така че явно може. :Д

Мерси, ще пробвам. :---)

fizzyg
10-30-2012, 18:04
Аз съм си я правила тази маска. Куркумата си е купуваш от обикновен хранителен магазин. Аз сложих обикновено брашно и нищо не ми стана, така че явно може. :Д

В какво се продава куркумата,в някакъв пакет/кутийка? И аз искам да си направя маската :Д

PullMeCloser
10-30-2012, 20:02
Пакетче обикновено, като на канела и бакпулвер :Д Търси на щанда с подправките.

fizzyg
10-30-2012, 20:11
Благодаря :)

ShtrudeL
10-30-2012, 22:49
абе, абе, я кажете, сутрин ако си слагам мноооооооого малко бадемово масло в краищата след като си изправя косата, ще ми я омазни ли бързо? Защото като изляза в тва влажно време и бухвам и съм ужасна, а мисля, че с маслото ще ми е по-добре. ^^

ALetterFromTheSky
10-31-2012, 06:24
Я, да питам-имам едни калци , черни, отгоре леко пухкави към коляното-ама с какво да ги съчетая като обувки?

malka_sladkka
10-31-2012, 10:56
абе, абе, я кажете, сутрин ако си слагам мноооооооого малко бадемово масло в краищата след като си изправя косата, ще ми я омазни ли бързо? Защото като изляза в тва влажно време и бухвам и съм ужасна, а мисля, че с маслото ще ми е по-добре. ^^

Мисля, че не, ама пробвай

anonymous708973
10-31-2012, 12:33
Какво става ако хванат непълнолетен с фалшива лична карта? Има ли глоба.. нещо друго ?

Първо, ако си мислиш, че има начин вашите да не разберат, избий си го от главата. Карат те с патрулка до районното, обаждат се на вашите да дойдат, евентуално да платят глоба и да ти вземат личната карта.

Наистина е по-добре да вземеш от някой, който мяза на теб. Аз съм влизала с карта на русо момиче, а съм завидно брюнетеста :д

koshtramba
10-31-2012, 13:18
Абе, къде е Rebirthing?

kalpazanka
10-31-2012, 16:20
абе, абе, я кажете, сутрин ако си слагам мноооооооого малко бадемово масло в краищата след като си изправя косата, ще ми я омазни ли бързо? Защото като изляза в тва влажно време и бухвам и съм ужасна, а мисля, че с маслото ще ми е по-добре. ^^

Омазнява, ако сложиш в корените :) По-скоро може да ти я направи една идея "по-тромава".

Мнения за сухите шампоани Syoss и Schauma?

Brook
10-31-2012, 17:18
Искам да ви попитам вие как подържате в здрав вид своята кожа не само на лицето но и на тялото?Какви продукти използвате кка процедури в домашни условия правите?Аз съм в пубертета и нормално е да имам по-проблемна кожа имам леко акне ппъки не мога да гои опиша точно какви са по лицето но не само по лицето но и зад гърба задната част на врага и отпред между гърдите или около гърдите?Също така забелязах че кожата ми е май е леко мазна говоря за някой зони на лицето ми?Та бихте ли ми казали какво да използвам за лицето си какви лосиони ,маски гремове и процие?Бихте ли ми дали списък или по-точно имена с такива продуктги които да почистват кожата ви да я хидратират и да я предпазват от външните условия?Интересно ми е какви тоалетни води използваете ?Също така ако можете да кажете ка кпротица един вас ден в грижа за косата като станете като се измивате какво ползвате и съответно да ми кажете когато аз се мия сутрин обед и вечер какво да ползвам?За тялото какво да ползвам също така как да се грижа правилно за него?И в домашни условия какво бих могла да забъркам за кожата?В Вип брадър бях гледала в един епизод когато две от зведзите златка и никол бяха да варят вода и вътре имаш някакви билки или растения след като водата беше сварена взеха някакви кърпи наведоха се над водата и парата попираше кожата им май това слуши за отпусване на порите доколкото съм чувала вие точно какво слагате в водата?Извинявам се че пиша толкова дълго но наистина желая някой да ми обясни за това тъй като ами не съм много в крак с нещата а имам нужда от това тъй като се дразня от вида на кожата си в момента.

malka_sladkka
10-31-2012, 18:10
Тва дето си го гледала е снощния епизод :D Не знам точно какво е имало във водата, но аз съм пробвала с лайка, а бе важното е да има пара, билките са само плюс. Хавлията се слага, за да се отпушат хубаво порите и гадините да излизат по-лесно. Тва, което те използваха ми приличаше на тоалетна хартия, предполагам, за да не се инфектира нещо. За тялото най-доброто нещо, което е домашно е кафе+кафява захар+зехтин. Кожата после става много хубава и мека. Отделно може да си правиш домашни маски за лице според типа кожа, ноо има много такива теми и във форума и по разните сайтове. Може да потърсиш или сама да си измислиш маска или например да се намажеш само с мед :)

Brook
11-01-2012, 07:01
Благодаря ти за отговора ще почакам още хора да си изкажат коментара.Аз никога през живота си не съм правила никакви маски кремове или каквото и да е било ти което ми каза няма ка кда го направя защото такива съставки въобще не се срещат в къщата ми.Някоя елемнетарна маска за лице за мазна кожа която също така е склонна към акне така да се каже често ми излизат пъпки.Аз питах за за такива продукти козметични за грижа за кожата на лието и тялото тъй като има доста такива продукти и не знам кои са качествени кои биха ми свършили някаква работа.То в интернет мога да намеря но искам вас съвет според вас кое е по-добро вие какво ползвате кои продукти биха били подходящия за моя тип кожа и за моя проблем с пъпките както казах и как рутинно си грижите за кожата на лицето най-вече смисъл сутрин като ставате и като си лягате.А в прочие това което каза за зехтина и прочие няма начин да го направя но ми интересно как точно се подготвя и трябва ли да се измива и всъщност колко трябва да стои на тялото преди да се махне?

malka_sladkka
11-01-2012, 10:11
За последния въпрос зехтин, кафе и захар се смесват в купичка примерно, бъркаш, за да стане хубава смес, ако има нужда може и вода да добавиш ии това се преди преди да се изкъпеш. Влизаш в банята намокряш се хубаво и мажеш по тялото и търкаш, после отмиваш с душ гел и нямаш нужда от боди лосион това е. Тези неща ти ги казвам, защото нямат химия и няма да ти навредят ;) И как може да нямате поне захар у вас :lol: Та дори, мед и зехтин?

strawberry88
11-01-2012, 10:15
Някоя елемнетарна маска за лице за мазна кожа която също така е склонна към акне така да се каже често ми излизат пъпки.

Хума!!!Купува се от аптеката и струва стотинки ..а големите опаковки са по около 2 лева.Добавяш и други неща към нея де.Виж в интернет има милиони маски с хума, а и тук във форума има важна тема за домашни маски за лице.

kalpazanka
11-01-2012, 11:38
Brook, трябват ти измиващ гел и тоник или крем, регулиращ състава на себума. За раменете, деколтето и гърба- акне аут активен лосион.

JoLLiE92
11-01-2012, 11:44
Мислех си, че акне аут е за лице? Става ли за тяло ?
п.с. и става ли ако кожата ти не е мазна, а суха?

kalpazanka
11-01-2012, 11:46
Мислех си, че акне аут е за лице? Става ли за тяло ?
Става, да. :)

JoLLiE92
11-01-2012, 11:50
А за суха кожа, че съм чела доста коментари, че изсушава кожата ?

kalpazanka
11-01-2012, 12:02
Има продукт от серията специално за суха кожа. ;)
Да не говорим, че за акнеичната кожа хидратацията е задължителна.

JoLLiE92
11-01-2012, 12:07
Така е. Моята кожа никога не е била проблемна, на 13-14-5 една пъпка не съм имала, но по тялото понякога ми се получават и се чудя за нещо ефикасно, но повечето са за мазна кожа, а моята е нормална към суха и лице, и тяло. Хидратирам си я разбира се, но тея пъпчици не знам от какво се получават.. побъркват ме като се появят.

AliceSw
11-01-2012, 12:55
Вчера се боядисах с Колор Нейтърал на Гарние. Цветът не хвана на цялата коса...сега трябва да я боядисам пак. Със същата боя или с друга?

JoLLiE92
11-01-2012, 13:02
Бих казала същата боя в същия цвят. Просто не си преценила количеството или боята не хвана добре?

malka_sladkka
11-01-2012, 13:04
^ С друга, тия на Гарние са големи боклуци. Купих си руса боя, а косата ми стана кафява, добре че след 2 измивания падна :D Пробвай с нещо по-добро като Лореал

JoLLiE92
11-01-2012, 13:09
Да, ако иска да стане като зебра/леопард да си вземе различна боя. ;)
Ако боята е дошла малко за косата ти вземи си същата. Ако не е хванала добре, просто отиди на фризьор. Те ще оправят пораженията.

AliceSw
11-01-2012, 13:10
въпросът е, че ме е страх да не стана на петна, ако е друга боята...тази взех, защото цветът беше страхотен

http://www.kosmetika-vrm.ru/garnier/kraska/color-naturals-7_40-cvet.html

а самата боя просто не хвана на цялата коса...много странно изглежда косата ми в момента

nn0nam3
11-01-2012, 13:10
Искам да попитам, мислите ли, че е възможно косата ми да започне да капе след направата на маска с тривитаминол? Май месец някъде си направих такава маска и още когато си я отмивах, забелязах как косата ми пада доста. И от тогава досега все е така. Слагам някакви ампули, използвам шампоани за изтощена коса, но нищо... Проблемът не се премахва. Не знам дали е просто някакво съвпадение или аз съм единствения човек, на когото тривитаминолът не само че не му помага, но и вреди. :(

JoLLiE92
11-01-2012, 13:11
Колко ти е дълга косата? Ако можеш цъкни една снимка да огледаме пораженията? :D
nn0nam3, пиши в темата за косата по-добре, но съм чувала , че и на други хора им пада косата от тривитаминола.

AliceSw
11-01-2012, 13:18
до раменете ми е косата, късичка е, но е много гъста, не е боядисвана от години

JoLLiE92
11-01-2012, 13:22
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/523294-%D0%92%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-vol-4
ask here : )

malka_sladkka
11-01-2012, 13:24
до раменете ми е косата, късичка е, но е много гъста, не е боядисвана от години

Ами май не ти е била достатъчна боята просто :)) Най-добре да идеш на фризьор мисля

j_adore2
11-01-2012, 18:29
Излезе ли вече новата Грация, че не съм я виждала никъде. Ако някой си я е купил - какъв цвят е червилото ? :D

JoLLiE92
11-01-2012, 20:03
Едно време с чанти бяха бе? Какво червило :D Последния път беше с някакво кремче, а последната, която аз си бях взела с една МНОГО яка спирала. Кажи повече за това червило?

j_adore2
11-01-2012, 20:13
Едно време с чанти бяха бе? Какво червило :D Последния път беше с някакво кремче, а последната, която аз си бях взела с една МНОГО яка спирала. Кажи повече за това червило?

На Клиник е (реален размер :D ) и на картинката от миналия брой изглежда тъмно червено, затова питам някой има ли го да каже дали наистина е този цвят :D

JoLLiE92
11-01-2012, 20:19
О, трябва да си го взема. Сигурно ще е хубаво, спиралата наистина е страхоооооооотна.

j_adore2
11-01-2012, 20:38
О, трябва да си го взема. Сигурно ще е хубаво, спиралата наистина е страхоооооооотна.

Коя имаш ? Аз имах една мъничка на Ести Лаудер - страхотна беше. Аз имах голямата и мостричката я подарих на една приятелка, която все още я ползва, не е свършила и не е изсъхнала. Сигурно 1 година е минала :D

JoLLiE92
11-01-2012, 20:40
Същата. Страхооооотна. И това червило възлагам надежди на него, пък и понякога може да ходиш с по-така ;д особено ако си малко по-тъмна можеш да си позволиш

j_adore2
11-01-2012, 20:53
Даа само дано не стои толкова тъмно като на снимката, че .... Ще се разходя утре да видя има ли го, вече трябва да е излязло списанието, да не се моткат !! За другия брой си поръчвам парфюм на Диор в реален размер :D

JoLLiE92
11-01-2012, 20:54
хахаха а за по-другия х6тица в реален размер :oops:

j_adore2
11-01-2012, 21:08
Хаххахх пожелаваме си го :D Ще повозим редакторите :D

Brook
11-02-2012, 05:56
Та така почти съм си обедена че кожата си ми е мазна но леко почанх да се разколебавам тъй като прочетох един коментар по -задните страниците където една потребителка ми кажеше ако една зона от лицето ми е суха дори една единствено означава че ми е смесен тип кожата?Не мога да определя смисъл аз виждам че челото ми ,носът ми понякога и бузите ми се омазняват не много но все пак се омазняват?Та много форуми прегледах и в интернет също а измиващите гелове но големи спорове и дискусии има.Някой казват че от един продукт са доволни други от същия тип кожа казват че не е много полезен защото доста изсушава и прочие?Според вас кой е най-добрия измиващ гел който не би ти изсушил кожата случайно или заради него да ти никнат пъпки и някакви дурги екстри?

Vivid
11-02-2012, 12:48
Според вас кой е най-добрия измиващ гел който не би ти изсушил кожата случайно или заради него да ти никнат пъпки и някакви дурги екстри?

За гел не знам, но аз си мия лицето с ексфолиант на Рефан.
Ето какво пише в сайта им
С масло от маслина и провитамин В5. Нежно отстранява замърсяванията по кожата, без да я изсушава. почиства порите в дълбочина, отстранява излишния себум и предпазва от образуването на комедони. Масло от маслина и провитамин В5 регенерират кожата и я хидратират.

Brook
11-02-2012, 13:01
Мхм.Според теб кое е по-добрия вариант измиващ гел или ексолиант този който ми казваш за рефан не звуци лошо ?Може ли линг към самия продукт?

JoLLiE92
11-02-2012, 13:03
Е то в техния сайт мн ясно, че ще го рекламират като най-хубавото и златно нещо в галактиката. ;)

Vivid
11-02-2012, 13:14
Дам, заповядай :) --> http://www.refanshop.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=9459&category_id=59&option=com_virtuemart&Itemid=1 ...Това ползвам аз, но то е за тяло попринцип. Ако искаш, виж това, което е за лице --> http://www.refanshop.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=9664&category_id=137&option=com_virtuemart&Itemid=1

Относно това, кое е по-добре - не знам, аз никога не съм ползвала гел. Преди ползвах ето това, и то е добро http://mipielsana.com/wp-content/uploads/2012/04/Clean-and-Clear-Gel-exfoliante.jpg
:)



JoLLiE92, това е ясно, но аз го препоръчвам защото е хубаво.

j_adore2
11-02-2012, 13:16
Та така почти съм си обедена че кожата си ми е мазна но леко почанх да се разколебавам тъй като прочетох един коментар по -задните страниците където една потребителка ми кажеше ако една зона от лицето ми е суха дори една единствено означава че ми е смесен тип кожата?Не мога да определя смисъл аз виждам че челото ми ,носът ми понякога и бузите ми се омазняват не много но все пак се омазняват?Та много форуми прегледах и в интернет също а измиващите гелове но големи спорове и дискусии има.Някой казват че от един продукт са доволни други от същия тип кожа казват че не е много полезен защото доста изсушава и прочие?Според вас кой е най-добрия измиващ гел който не би ти изсушил кожата случайно или заради него да ти никнат пъпки и някакви дурги екстри?

И аз като теб си бях взела на La Roche - измиващ гел за мазна и чувствителна кожа, тъй като си мислех, че понеже на носа ми е малко мазна кожата и като цяло съм с мазна кожа. Пълна трагедия - след 2-3 измвания като започнах да се беля, няма оправия. Постоянно се мазах с хидратиращи кремове, докато се оправя. Сега последно си взех на Lumene - освежаващ, почистваш гел за лице. Пише, че е за всеки тип кожа. И да ти кажа много добре ми действа. Да не говорим, че мирише жестоко. Пише, че е съдържа над 90% натурални съставки и е без парабени. Наистина си заслужала. Но е само гел, няма ексфолиращи частици. http://moiatakozmetika.mymall.bg/products/%D0%9E%D1%81%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D 1%89-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D 1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-%D1%81-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D 0%B0-Lumene-Basic-Blue.html
Ето така изглежда.

JoLLiE92
11-02-2012, 13:23
Този захарен ексфолиант за тяло на Рефан съм го пробвала и не беше нищо, ама нищо особено. За лице имам един на Нивеа с частички, който скоро свършва и мисля да си взема Гарниер Пюр с четката. Дали е хубав? Или да си взема пак Нивеа, че съм доволна.
П.с. за тяло използвам пила за петички, колкото и странно да звучи. Достатъчно ефикасен ексфолиант просто няма.

Vivid
11-02-2012, 13:28
Този захарен ексфолиант за тяло на Рефан съм го пробвала и не беше нищо, ама нищо особено.

А какво трябва да прави за да е нещо особено? Почиства и мирише хубаво, кво толкова

JoLLiE92
11-02-2012, 13:39
Предполага се да ти прави кожата по-мекичка като премахва мъртвия слой. Почиства и мирише хубаво са свойствата на душ-гела.

Vivid
11-02-2012, 13:46
Предполага се да ти прави кожата по-мекичка като премахва мъртвия слой.

Нали затова се казва ексфолиант :D

j_adore2
11-02-2012, 13:48
Мога ли да си махам грима (и по очите) с термалната вода на Авен ?

JoLLiE92
11-02-2012, 13:55
Нали затова се казва ексфолиант :D
Именно. Този на Рефан по моето скромно мнение не изпълнява тези функции и действа само като душ-гел с малко захар в него.

ralinka17
11-02-2012, 15:52
Мнения за заздравителите на Rimmel ??

malka_sladkka
11-02-2012, 16:15
Мнения за заздравителите на Rimmel ??

Супер саааа, аз съм много доволна. Ноктите ми бяха ужасни и чупещи се и Римел ме спаси.

Dagichka
11-02-2012, 17:23
мацки, някоя да е виждала скоро по магазините ботушки тип Uggs, но на нормална цена? днес обиколих, по едно време ги бях гледала в мат стар-а, ама сега никъде не намерих :/

JoLLiE92
11-02-2012, 17:24
Откъде си? Тук има такива колкото си искаш :D И ще има повече като стане малко по-студено.

malka_sladkka
11-02-2012, 17:54
Миналата зима ходих с имитация за UGG, сега искам да си звема истинските, много ме радват <3 :D

JoLLiE92
11-02-2012, 18:17
Аз имам две имитации, някой ден ще си взема и истинските, но за момента са ми прекалено скъпи ;д
Моите бяха около 20 лв :cool: разбира се не стават за мокро време :D

diddy98
11-02-2012, 19:38
Имам въпрос: Вързаната коса запазва ли косата по-дълго време чиста? :D

fizzyg
11-02-2012, 19:47
Имам въпрос: Вързаната коса запазва ли косата по-дълго време чиста? :D
Може би,но си е до коса :Д

Dagichka
11-02-2012, 19:49
от софияТА съм :Д
и на мен ми идват твърде скъпичко истинските, но ми харесва типът им, ще ми пасне точно на ежедневните пуловерчета и тн.

strawberry88
11-02-2012, 19:50
Едно време с чанти бяха бе? Какво червило :D Последния път беше с някакво кремче, а последната, която аз си бях взела с една МНОГО яка спирала. Кажи повече за това червило?

Май е на Клиник.

JoLLiE92
11-02-2012, 21:00
Ми зависи. Ако ще ги ползваш за мокро време вземи си хубави. Скъпи, от естествена кожа. Ако не- вземи си от 20 лв ;д Нямате ли магазин "обувки и дамски чанти на най-ниски цени" или нещо от типа? В Мегиас, паоло ботичели също има нещо ъг-подобно за около 50лв.

mimsssssss
11-03-2012, 01:10
Искам да попитам какви грижи полагате за устната си хигиена? Изключвам дъвки и бонбони, не съм им привърженик. До скоро си ползвах само паста за зъби и вода за уста - сутрин и вечер. Но от няколко дена се почиствам и вечер с конец за зъби и се чувствам доста по-добре. Който ползва да каже всеки ден ли ползва и кога е най-подходящо? Ходите ли на зъболекар за почистване на плака, избелване и разни други процедури? Аз не съм пушач, но пия всеки ден кафета, минимум две. Знам, че са много вредни, но ме "поддържат", особено сега преди изпитите.

kalpazanka
11-03-2012, 11:14
За избелване ще говоря с моята зъбарка скоро. Подозирам, че няма да е навита да ми направи. Плака и зъбен камък не съм махала.
Конците ги ползвам вечер преди лягане. Иначе дежурната четка+пародонтакс или сенсодин два пъти дневно. :)


На Клиник е (реален размер :D ) и на картинката от миналия брой изглежда тъмно червено, затова питам някой има ли го да каже дали наистина е този цвят :D
Цвят на червилото? А списанието какви кинти е?

strawberry88
11-03-2012, 12:48
А списанието какви кинти е?
Както винаги - 7,95 лв. :)

kalpazanka
11-03-2012, 12:51
Както винаги - 7,95 лв. :)

http://scotthammell.com/my/guy-falling-down-stairs-gif-i15.gif

А червилцето какво е на цвят?

JoLLiE92
11-03-2012, 12:59
Дюд, не може да очакваш с весник за 1лв да ти дават червило клиник ;д тая моята малката спиралка въпросната, естествения размер е 50лв. моята е около 3-4 пъти по-малка от нея. Като за 8лв си е баш далаверка.
п.с. червилата на клиник са около 30-40 лв?!

strawberry88
11-03-2012, 13:01
Не съм го виждала, но в бг мама казват, че е това.
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=70089/Butter_Shine_Lipstick_-_Delovely/Clinique/Lipstick

kalpazanka
11-03-2012, 13:02
Дюд, не може да очакваш с весник за 1лв да ти дават червило клиник ;д тая моята малката спиралка въпросната, естествения размер е 50лв. моята е около 3-4 пъти по-малка от нея. Като за 8лв си е баш далаверка.

Ама не искам да дам 8 лв и да съм като вампир в устата, дюд. Затова рипам да ми кажете цвят. А и подозирам, че червилата и спиралите им са на космични цени заради марката. ;)


Не съм го виждала, но в бг мама казват, че е това.
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=70089/Butter_Shine_Lipstick_-_Delovely/Clinique/Lipstick


Пфу, не се отваря.

JoLLiE92
11-03-2012, 13:04
Това го намерих из интернет за 18 долара. ;д Тея ог Грация как не фалират бе??
еми .. да по принцип, трябва да видиш цвета преди да си вземеш :) но за спиралата гарантирам , че е страшна. И клиник са си добра марка.. Какво значи да " са на космични цени заради марката. " ?

kalpazanka
11-03-2012, 13:04
Това го намерих из интернет за 18 долара. ;д
Точно толкова са и Sante :)


Какво значи да " са на космични цени заради марката. " ?
Означава, че логото оскъпява. ;) Доколкото знам не са натурални, пък камо ли био.

JoLLiE92
11-03-2012, 13:09
Друга ми беше идеята. Как могат Грация да подарят нещо, което само по себе си струва повече от 8лв.?
Те Клиник не са чааааак толкова велика марка, че да оскъпява. Не е като червило на Диор да си купиш примерно, дето е чиста изгъзица. Тая на Ести Лаудер спиралата мн хубава, но по принцип не бих дала 50лв за спирала. Иначе е много добра.

strawberry88
11-03-2012, 13:12
http://i.imgur.com/JUYS2.jpg

kalpazanka
11-03-2012, 13:23
http://i.imgur.com/JUYS2.jpg
Пиле, а да ми кажеш номер :)

PullMeCloser
11-03-2012, 13:24
Поянкога имам чувството, че някои хора не можете да мислите.
Тия червилца и кремчета, които подаряват към списанието, са РЕКЛАМНА кампания и със сигурност нито Клиник, пък още по-малко Грация имат някакви загуби.

Другото което е, ако си купуваш Диор и Шанел не са 'изгъзици', плащаш И за качество ;)

Няма да обсъждам това колко велика марка е Клиник, само ми е интересно колко сте запознати :Д

Edit: не разбрах, името на нюанса ли е Delovely ? :D
Едит2: да, името на нюанса е. :Д

kalpazanka
11-03-2012, 13:27
^PullMeCloser, фен съм на биокозметиката. Затова цените на Диор и Шанел не ми ги побира умът.

JoLLiE92
11-03-2012, 13:27
Те може да не са изгъзици, но там определено плащаш за името , а и не съм дорасла годините да си купувам червило Диор. :)
Рекламната кампания не им е много смислена, защото аз пак няма да си купя спиралката за 50 лв. , въпреки че много ми харесва. :)
Калпазанке, бях си купила някакъв фон-дьо-тен от магазин на рефан, не беше марка на рефан просто там се продаваше, който бил био. Беше хубавичък като за парите си, но миришеше определено не на био и ако ми попаднеше в очите щипеше like hell. Което не ми се случва с не-био фон-дьо-тени. Аз не разбирам от био и не знам доколко е бил био, просто ми направи впечатление.

PullMeCloser
11-03-2012, 13:29
Те тая кампания не я правят за теб ;)

strawberry88
11-03-2012, 13:31
Да, нюанса е Delovely. :)

JoLLiE92
11-03-2012, 13:34
Добре тогава ми обясни кампанията с чантите? Кого рекламират тогава? И чантата не вярвам да е под 8лв ако я продават отделно. :)
няма да споря че повечето хора няма да си купят спирала за 50лв, колкото и да е хубава, това си е лично мое мнение.

PullMeCloser
11-03-2012, 13:45
Чантите нито имам идея какви да били, нито нищо. Знам само за една, която по случайност и имам- обикновена плажна чанта от плат , на която пише Грация. Никого не рекламират, поддържат интереса към списанието си, а и чантата не е кой знае какво, че да е над 8лв :) Чисто и просто -реклама. Не се тревожи за тях, печалбите им са сигурни :)

JoLLiE92
11-03-2012, 13:49
Те никои чанти не са над 8лв като себестойност. Но в магазин ако ги продават по 20 могат да им вземат. Не виждам логиката в маркетинговия им ход, а ти се заяде леко ;)

obichka
11-03-2012, 13:51
Хора кажете ми с какво да се мажа ли ддз и аз вече... Получиха ми се едни по-светли петна по кожата от крема на biotrade за акне. :(

JoLLiE92
11-03-2012, 13:54
Я дай снимка?

malka_sladkka
11-03-2012, 14:07
Аз бих си я купила, ако толкова много ми хареса :D Даже идеята е много добра, защото вместо да си купуваш разни неща, които не са ти харесали и само да си даваш паритя на вятъра е кофти. Ама с червилото не е много удачно, щото на всеки му харесва и отива различен цвят :D

JoLLiE92
11-03-2012, 14:09
И аз бих си я купила един ден ;д но след като има достатъчно хубави спирали за 10-20 лв, няма да дам 50. :) Смисъл хубава е, но не знам дали върши 5 пъти по-хубава работа от тая за 10.

malka_sladkka
11-03-2012, 14:44
Еми ако е много по-хубава и си заслужава :D

Brook
11-03-2012, 15:03
Какво мислите за този гел 3 в 1 на джонсън
http://apteka.framar.bg/30011963/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8A%D0%BD-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D 0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-3-%D0%B2-1

malka_sladkka
11-03-2012, 16:14
Какво мислите за този гел 3 в 1 на джонсън
http://apteka.framar.bg/30011963/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8A%D0%BD-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D 0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-3-%D0%B2-1

Мисля, че е като всички други, с друго име просто

arsenalllbaby
11-03-2012, 16:24
Какво мислите за този гел 3 в 1 на джонсън
http://apteka.framar.bg/30011963/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8A%D0%BD-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D 0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-3-%D0%B2-1

Използвала съм този, гела на Гарниер и гела на Нивеа... На Гарниер не беше кой знае какво, на Нивеа ми се отрази много добре, а с този абсолютно нищо не постигнах ;д Кожата ми стана една странна.. И го зарязах ;д

JoLLiE92
11-03-2012, 16:26
^ http://1.bp.blogspot.com/-Q5wg8FweN-M/TmZMbBJ8tdI/AAAAAAAAAQE/ksjRRpzun4I/s640/4C447DF8-E54E-0866-EB30C41559E73B62.jpg този на Нивеа ли ?

arsenalllbaby
11-03-2012, 16:30
^Мнем, този - http://img.szafa.pl/ubrania/0/004871272/1298714598/nivea-pure-effect-all-in-1-zel-peeling-maska.jpg : ) На втора тубичка съм вече, добре ми почиства кожата.

JoLLiE92
11-03-2012, 16:36
Ахааа .. Това е пилинг. Аз съм пробвала това, което постнах, и се чудя дали пак да си взема същия, че свършва, или въпросния на гарние с четката, ама като казваш, че не си доволна ..

arsenalllbaby
11-03-2012, 16:43
Аз си бях взела http://img7.flixcart.com/image/scrub/x/m/a/garnier-50-pure-active-blackheads-uprooting-275x275-imaddgw5bzeqqmua.jpeg и http://cdn.feelunique.com/img/products/Garnier_Pure_Active_Exfo_Brusher_Wash_150ml1265800 429.jpg и пак нищо не стана ;д Смисъл, освежава ми кожата за малко и това е.. Гелчето в тубичката с четката ми омазняваше кожата и спрях д го ползвам... После използвах четката да си разнасям това на Нивеа по лицето ;д На теб може добре да ти се отрази, но на мен не ми хареса : ))

JoLLiE92
11-03-2012, 16:45
Мисля пак да си взема Нивеичката. Това Гарние май е много прехвалено. Обаче ще си взема моя гел, че аз пилинг имам друг ;д

arsenalllbaby
11-03-2012, 16:49
И аз мисля, че е прехвалено ;д А иначе на Нивеа каквото съм си взимала, съм доволна .. Щом си го харесваш, вземи си го същия ;р

fizzyg
11-03-2012, 17:57
Мисля пак да си взема Нивеичката. Това Гарние май е много прехвалено. Обаче ще си взема моя гел, че аз пилинг имам друг ;д

Защо не пробваш на Биофреш йогурт-гела? Парабени няяяма,а цената е даже май по-ниска от тази на Нивейските гелове,около 6лв :)

lovelywords
11-03-2012, 17:57
Какво мислите за този гел 3 в 1 на джонсън
http://apteka.framar.bg/30011963/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8A%D0%BD-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D 0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-3-%D0%B2-1

Не е нищо особено.

JoLLiE92
11-03-2012, 18:01
Защо не пробваш на Биофреш йогурт-гела? Парабени няяяма,а цената е даже май по-ниска от тази на Нивейските гелове,около 6лв :)
Хубав ли е? Премахва ли замърсявания, прави ли кожата мекичка и гладка? Има ли частички? :D
Нещо тяхно май никога не съм пробвала, с тея рози ме отказват от живота. :cool:

fizzyg
11-03-2012, 18:27
Хубав ли е? Премахва ли замърсявания, прави ли кожата мекичка и гладка? Има ли частички? :D
Нещо тяхно май никога не съм пробвала, с тея рози ме отказват от живота. :cool:


Аз имам тяхното мляко за почистване на лице и крема,много съм им доволна от нещата.За цената си са доста добри,а и поне на тези 2 продукта аз силни и натрапчиви аромати на рози не усещам,макар че ми се иска,защото харесвам аромата. 8-) Гела няма частички,това го знам,макар че го нямам. Една съфорумка го препоръчваше с 2те ръце,не само откъм състав,а и консистенция и т.н.
А кожата ти е нормална към суха,нали нещо такова беше? :Д

PullMeCloser
11-03-2012, 18:58
Те никои чанти не са над 8лв като себестойност. Но в магазин ако ги продават по 20 могат да им вземат. Не виждам логиката в маркетинговия им ход, а ти се заяде леко ;)

Оффф, кво значение има по колко могат да им вземат? Ръсиш глупости вече в опитите си да си докажеш гледната точка.
Баща ми има фирма за реклама и скоро го обсъждахме това. Повярвай ми, права съм ;) Ти вече май дори не знаеш какво се опитваш да кажеш.

fizzyg
11-03-2012, 19:11
И пак съм аз..така става като имам повече свободно време,чудя се какво да измисля :Д
На коя марка използвате слънцезащитен крем?
П.С: относно медицинските питам,другите не съм сигурна дали ще ми свършат работа.

strawberry88
11-03-2012, 20:32
И пак съм аз..така става като имам повече свободно време,чудя се какво да измисля :Д
На коя марка използвате слънцезащитен крем?
П.С: относно медицинските питам,другите не съм сигурна дали ще ми свършат работа.

Авен ползвах лятото, но никак не бях доволна, защото стоеше много мазно. :?
Сега си взех на Юсерин хидратиращ за мазна и проблемна кожа.Има и фактор 30.Доволна съм.

JoLLiE92
11-03-2012, 20:49
А кожата ти е нормална към суха,нали нещо такова беше? :Д
да :)

PullMeCloser , дразни ме начина, по който ми говориш. :) Не ме поучавай. Тъпата им маркетингова стратегия е безсмислена, както и доста други. Знам отлично каква беше първоначалната ми идея, но ти се заяде и отидохме в тази посока. Да прекратим.

anonymous708973
11-03-2012, 23:28
Те тая кампания не я правят за теб ;)

Да.
Да я правят в нашата държава, със сигурност е загуба на пари.

Това нещенце (http://www.flickr.com/photos/45529885@N08/4981050990) откъде да си го купя? Знам, че Миминко го ползваше.

fizzyg
11-04-2012, 16:44
Авен ползвах лятото, но никак не бях доволна, защото стоеше много мазно. :?
Сега си взех на Юсерин хидратиращ за мазна и проблемна кожа.Има и фактор 30.Доволна съм.
И на мен много ми лъщят,макар че ми е суха кожата. Този на Юсерин стои ли мат?Какви пари е? И аз май вече ще си взимам за мазна кожа,само слънцезащитните де,защото дооста лъщят другите,с риск да ми се изсуши кожата..Но пак ще поразгледам ако има друг успешен продукт за суха кожа.

да :)

Е,той е точна за такава кожа. :)

mihichkaaa
11-04-2012, 17:12
http://www.ebay.com/itm/HoLLiSteR-AberCromBie-and-FitCH-DoWN-JaCKetS-ALL-COLORS-S-M-L-NWT-/221140359681?pt=US_CSA_WC_Outerwear&hash=item337cfe1a01 виждали ли сте подобни якета (като тъмно зеленото с пухчето на качулката) и къде

ralinka17
11-04-2012, 18:03
Хора кажете ми с какво да се мажа ли ддз и аз вече... Получиха ми се едни по-светли петна по кожата от крема на biotrade за акне. :(


Адски ми помага този метод сутрин памук овлажнен със салицилов спирт 1 % и вечер също , след това използвам крем-гела на Авен Клиананс Ка , може да е скъп към 26-27 лв. , но по-добре ги дайте от колкото да ги издадете за други , които не се знае ще свършат ли някаква работа :) !

ralinka17
11-04-2012, 18:03
http://www.ebay.com/itm/HoLLiSteR-AberCromBie-and-FitCH-DoWN-JaCKetS-ALL-COLORS-S-M-L-NWT-/221140359681?pt=US_CSA_WC_Outerwear&hash=item337cfe1a01 виждали ли сте подобни якета (като тъмно зеленото с пухчето на качулката) и къде

Да , в Diamond верига магазините :)

obichka
11-06-2012, 21:18
Харесала съм си 1 ботуши от еко кожа. Ще пропускат ли според вас?

YSMF
11-06-2012, 21:40
Някой да има такива или подобни боти? http://www.sportsdirect.com/kangol-hike-wedge-ladies-boots-232278 Искам да знам дали ще издържат през зимата и заслужава ли си да ги взема.

strawberry88
11-06-2012, 21:44
Някой да има такива или подобни боти? http://www.sportsdirect.com/kangol-hike-wedge-ladies-boots-232278 Искам да знам дали ще издържат през зимата и заслужава ли си да ги взема.

Не се отваря линка.

YSMF
11-06-2012, 21:47
На мен ми го отваря :/ чакай да пробвам така (http://www.sportsdirect.com/kangol-hike-wedge-ladies-boots-232278)

PullMeCloser
11-06-2012, 21:57
Пак не става

YSMF
11-06-2012, 22:00
оххх :lol: видяло се е, че няма да стане със спортсдиректа, намерих друга снимка http://sports.mymall.bg/product_images/o/100/image58914EC7A2E084F6396478_1__39859_zoom.jpg

PullMeCloser
11-06-2012, 22:09
Точно такива нямам, но имам боти на платформа, 10см, от Манго са моите, естествен велур уж, но платформата май е лепена(така ли се казва?). Не са супер качествени, не пропускаха до един период, когато нагазих в един много дълбок сняг с тях и това им беше непропускането :Д Иначе са удобни.

YSMF
11-06-2012, 22:33
Мерси :)) Аз съм в търсене на нещо, което ще издържа и на сухо и в сняг, по принцип търся ботуши до коленете или подобни, но тези ми харесаха на вид.

PullMeCloser
11-06-2012, 22:36
Честно да ти кажа, имала съм всякакви обувки- боти, ботуши, естествена/неестествена кожа/велур, скъпи, евтини и ВСИЧКИ ми пропускат :Д

YSMF
11-06-2012, 22:44
Аз имах едни обувки, водеха се баскетболни. На един лагер на Пампорово в големия сняг предпочетох да нося тях отколкото стандартните ми ботуши. Баскетболните пропускаха по - малко да не кажа никак :lol:
И днес явно ще ми върви на въпроси: Открих домашна версия на любимия ми еластайзър, която включва бадемово масло. Имам едно, което ползвах преди време за да си мажа миглите, срока му е до 11.12.2013. Става ли за работа?
Другото: харесах си едни дънки, но има размери от сорта на xxs, xxxs,xxxxs. Имам едни легингс, които бяха xxs, но за първи път виждам такава номерация и не знам кое да избера. Става въпрос за едни дънки на Hollister http://images.sportsdirect.com/images/products/67122792_l.jpg .

PullMeCloser
11-06-2012, 23:16
Какъв размер носиш принципно за дънки? Ако е XS-ка, примерно, не си купувай XX...S, щото няма да ти станат :Д

YSMF
11-06-2012, 23:26
Ами по принцип нося 24 и имах някакъв панталон с буквена номерация, но сега не мога да го намеря и не знам, утре ще видя... Интересно ми е какво ще е момичето, което ще носи xxxxs при положение че на мен ми казват, че съм клечка o_0

PullMeCloser
11-06-2012, 23:31
24? Това по каква номерация?
Аз съм XS-ка, имам и XXS, така че не ми е толкова трудно да си ги представя, има мноооооооого слаби момичета.

YSMF
11-06-2012, 23:35
Мери се по талията, повечето ми дънки са така.

JoLLiE92
11-07-2012, 04:28
Харесала съм си 1 ботуши от еко кожа. Ще пропускат ли според вас?
при лек до нормален дъжд не, но при потоп със сигурност :D еко кожа е новото име на изкуствената кожа, защото изкуствена не звучи много рекламно :cool: по-добре от плат/велур , но ще гледаш да не цапаш много из локвите.
п.с. за мен пък това 24 е нормалната, с хс , с, м не ги разбирам :cool:
А ти с 24тия номер, намираш ли си лесно дънки? :)

in haale
11-07-2012, 10:22
Здравейте, някой може ли да ми каже къде във Варна мога да намеря коректора на Артдеко?

YSMF
11-07-2012, 10:48
при лек до нормален дъжд не, но при потоп със сигурност :D еко кожа е новото име на изкуствената кожа, защото изкуствена не звучи много рекламно :cool: по-добре от плат/велур , но ще гледаш да не цапаш много из локвите.
п.с. за мен пък това 24 е нормалната, с хс , с, м не ги разбирам :cool:
А ти с 24тия номер, намираш ли си лесно дънки? :)
Намирам си, а и ако са някакви китайски си намирам още повече модели, защото размерите им са умалени. :)

malka_sladkka
11-07-2012, 11:42
Аз имах едни обувки, водеха се баскетболни. На един лагер на Пампорово в големия сняг предпочетох да нося тях отколкото стандартните ми ботуши. Баскетболните пропускаха по - малко да не кажа никак :lol:
И днес явно ще ми върви на въпроси: Открих домашна версия на любимия ми еластайзър, която включва бадемово масло. Имам едно, което ползвах преди време за да си мажа миглите, срока му е до 11.12.2013. Става ли за работа?
Другото: харесах си едни дънки, но има размери от сорта на xxs, xxxs,xxxxs. Имам едни легингс, които бяха xxs, но за първи път виждам такава номерация и не знам кое да избера. Става въпрос за едни дънки на Hollister http://images.sportsdirect.com/images/products/67122792_l.jpg .

Аз те съветвам да не си купуваш дънки през сайт, щото не се знае дали ще ти пасне размера. Така веднъж си бях купила дънки размер 8, тоест S и ми седяха като чувал та ги носих на шивач :D Иначе имам и други, които са XS и пак са ми големи :lol: Да не говорим, че стоките в Sportsdirect не са особено качествени или поне аз така си мисля. Супер евтини са, ама не мисля, че са кой знае колко качествени. Ако доставката не е скъпа рискувай, но номерациите понякога не отговорят

fizzyg
11-07-2012, 13:10
оххх :lol: видяло се е, че няма да стане със спортсдиректа, намерих друга снимка http://sports.mymall.bg/product_images/o/100/image58914EC7A2E084F6396478_1__39859_zoom.jpg


И аз имам подобни на платформа от 7-8см и на мен са ми удобни :) Не съм ги пробвала на мокро все още,за да кажа дали пропускат :Д

Hayashi
11-07-2012, 13:31
Аз нося xxs, даже понякога ми е голямо. Зор голям е.
В sportsdirect не си отговарят номерациите и почти винаги дрехите са по-големи отколкото си ги представяш.

И глупости. От sportsdirect има невероятни попадения, там проблема е единствено, че досега на нито една дреха не съм си уцелила размера и винаги ги нося за смаляване. Но както казах, ако сте със по-стандартни размери сигурно ще ви станат.

malka_sladkka
11-07-2012, 14:08
И глупости. От sportsdirect има невероятни попадения, там проблема е единствено, че досега на нито една дреха не съм си уцелила размера и винаги ги нося за смаляване. Но както казах, ако сте със по-стандартни размери сигурно ще ви станат.

Не, не са глупости ;) Първо това е моето мнение, аз много държа на качеството. Второ купувала съм си достатъчно много неща от там, даже много ми харесваше магазина. Даже си купих яке за 10 паунда и толкова се радвах, че съм намерила супер евтината находка :lol: Само дето якето издъхна след няколко изпирания. Изкарах горе долу зимата, не само с него, но накрая вече за нищо си не ставаше и го изхвърлих, да не говорим за много другите неща, които съм си взимала от там и вечно разочарована. Не знам как е от сайта, но в сравнение с другите магазини, където продават марките като Адидас, Найк и тн. този е направо суперевтин. За размера мисля, че си отговарят поне при мен де. Нося по принцип S и дрехите, които ми стават също са S. Също в сайта би трябвало да има някъде някаква таблица или нещо такова, където да пише кой размер на какви сантиметри отговаря.

cheburashka
11-07-2012, 14:41
бързичко ми трябва съвет за хубаво червило, защото не ползвам :)

malka_sladkka
11-07-2012, 14:42
бързичко ми трябва съвет за хубаво червило, защото не ползвам :)

За колко пари?

cheburashka
11-07-2012, 14:51
ами до 10лв. 15 макс.

malka_sladkka
11-07-2012, 15:05
Ами Макс Фактор имат хубави, Римел също. Даже Римел повече ми харесват.

cheburashka
11-07-2012, 15:07
благодаря, ще ги видя :)

PullMeCloser
11-07-2012, 15:57
Не, не са глупости ;) Първо това е моето мнение, аз много държа на качеството. Второ купувала съм си достатъчно много неща от там, даже много ми харесваше магазина. Даже си купих яке за 10 паунда и толкова се радвах, че съм намерила супер евтината находка :lol: Само дето якето издъхна след няколко изпирания. Изкарах горе долу зимата, не само с него, но накрая вече за нищо си не ставаше и го изхвърлих, да не говорим за много другите неща, които съм си взимала от там и вечно разочарована. Не знам как е от сайта, но в сравнение с другите магазини, където продават марките като Адидас, Найк и тн. този е направо суперевтин. За размера мисля, че си отговарят поне при мен де. Нося по принцип S и дрехите, които ми стават също са S. Също в сайта би трябвало да има някъде някаква таблица или нещо такова, където да пише кой размер на какви сантиметри отговаря.

В пералня ли си го прала? Щото якетата принципно се носят на химическо. :Д

Dagichka
11-07-2012, 16:03
да ми препоръчате шампоан против косопад и пърхот? мисля да почна да използвам на баща ми head&shoulder-a, но не знам дали не е твърде агресивен, косата ми без това пада на поразия тия месеци.. :/

malka_sladkka
11-07-2012, 16:37
В пералня ли си го прала? Щото якетата принципно се носят на химическо. :Д

Да, то беше шушляково. Няма да го нося всяка седмица на химическо чистене, то чистенето е по-скъпо от якето :lol:

malka_sladkka
11-07-2012, 16:39
да ми препоръчате шампоан против косопад и пърхот? мисля да почна да използвам на баща ми head&shoulder-a, но не знам дали не е твърде агресивен, косата ми без това пада на поразия тия месеци.. :/

До сега го използвах, в последните 3 седмици и получих ужасен косопад. Твърде агресивен е, а и състава му е под всякаква критика.

katii
11-07-2012, 16:42
http://apteka.framar.bg/30020635/%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BB-%D1%84%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D1%8C%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D0%BD-recover-201 Oтзиви за този фон дьо тен ? Mного ли блестящ стои ? :D

PullMeCloser
11-07-2012, 18:05
Да, то беше шушляково. Няма да го нося всяка седмица на химическо чистене, то чистенето е по-скъпо от якето :lol:

Нормално да ти се свие в такъв случай :)

malka_sladkka
11-07-2012, 19:28
Нормално да ти се свие в такъв случай :)
То не че се сви, ами цвета стана някъв гаден. Беше бяло, а го перех само в пералнята

исках да кажа, че само него ;д

strawberry88
11-08-2012, 12:30
Този парфюм продава ли се в България?

http://prikachi.com/images/830/5469830c.jpg

Тамии ..^^
11-08-2012, 19:42
Здравейте, момичета. Въпроса ми е следния. Имам кислороден гел за почистване на лице на Орифлейм за проблемна кожа. Проблема е, че на него пише 15+, а аз съм на 14, карам петнайста. Майка ми каза, че това е за да не се използва от много по-малки или такива, които не са още в пубертета. Аз имам горе-долу чиста кожа, но в Т-зоната имам пъпки и е вечно мазна, боря се с пъпките на челото между веждите ми от 1 година сигурно вече. Въпроса е дали ще ми стане нещо, ако го ползвам. И само в Т-зоната ли да го ползвам, за да не ми изсуши кожата, или и там, където е нормална към смесена?

PullMeCloser
11-08-2012, 20:03
На цялото лице си го ползвай, после просто се мажи с хидратиращ крем, и не, нищо няма да ти стане :Д

Тамии ..^^
11-08-2012, 20:35
Ами, и аз мисля, че нищо няма да ми стане, но все пак реших да попитам. Искам да питам още нещо. Предложете ми някой хубав молив за очи, който да не се размазва и да не е много скъп.

BamBamBo
11-08-2012, 21:43
Ами, и аз мисля, че нищо няма да ми стане, но все пак реших да попитам. Искам да питам още нещо. Предложете ми някой хубав молив за очи, който да не се размазва и да не е много скъп.
На Golden Rose са хубави,меки и не са скъпи.

PullMeCloser
11-08-2012, 21:52
А, на Голдън Роуз мноооого се размазват!!!
За водната линия или за клепача ти трябва?
Longlasting на Essence, автоматичните.

BamBamBo
11-08-2012, 21:54
А, на Голдън Роуз мноооого се размазват!!!
За водната линия или за клепача ти трябва?
Longlasting на Essence, автоматичните.
Но са евтини,аз не ги ползвам върху окото и не ми се размазва. :)

Тамии ..^^
11-09-2012, 12:24
А, на Голдън Роуз мноооого се размазват!!!
За водната линия или за клепача ти трябва?
Longlasting на Essence, автоматичните.

Ами, трябва ми и за двете, както и за да издължа отстрани ъгълчето.

mimeto_0o0o
11-09-2012, 14:32
Как да поставям снимки директно, а не от линк? Пробвах с но нещо не се получава.

PullMeCloser
11-09-2012, 17:37
Не може да не се получава.
линк.Не трябва да има разстояние никъде, линкът мисля, че трябваше да завършва на jpg, png итн.


Ами, трябва ми и за двете, както и за да издължа отстрани ъгълчето.

Да де, за клепача. Вземи longlasting на Essence, много са хубави. Специално черен нямам, цветен е моят, но и черните би трябвало да са същите :Д

Тамии ..^^
11-09-2012, 17:48
Каква е цената? И предложете хубава очна линия, която да се нанася с черчица лесно, че нямам представа.

PullMeCloser
11-09-2012, 17:54
Ми...към 3-4 лева май. Със сигурност няма да е повече, но не мога да ти кажа точно.
За очната линия- ако държиш да е гелообразна, Есенс. Една от любимите ми е, много е издръжлива, не мърда колкото и време да я носиш, дори минимално не се променя през деня/вечерта. Има и на Есенс пак, под формата на писалка ,която пък се нанася адски лесно и ако нямаш опит, май това ще ти е най-лесно за нанасяне.

JoLLiE92
11-09-2012, 18:12
да ми препоръчате шампоан против косопад и пърхот? мисля да почна да използвам на баща ми head&shoulder-a, но не знам дали не е твърде агресивен, косата ми без това пада на поразия тия месеци.. :/
Кетозал от аптека :)

Hayashi
11-09-2012, 18:22
Golden rose, Sephora, Avon.
Преди това слагам база за сенки и нямам проблем с размазването.

mimeto_0o0o
11-09-2012, 18:45
Не може да не се получава.
линк.Не трябва да има разстояние никъде, линкът мисля, че трябваше да завършва на jpg, png итн.
Мерсииии многооо :) Разбрах какво не съм правила както трябва.

weheartiit
11-09-2012, 19:34
Пречи ли ако си трия грима с бебешки мокри кърпички /става въпрос за лицето,не около очите/ ?

Тамии ..^^
11-09-2012, 19:58
Мерси много. :)

mimeto_0o0o
11-09-2012, 20:23
Пречи ли ако си трия грима с бебешки мокри кърпички /става въпрос за лицето,не около очите/ ?
Едва ли има какво да ти навреди, но дали ще се изтрие добре незнам.

fizzyg
11-09-2012, 20:40
Пречи ли ако си трия грима с бебешки мокри кърпички /става въпрос за лицето,не около очите/ ?
Има варичнт да ти дразни,ако си с чувствителни очи.И ако състава им е много агресивен,дори и за бебешки кърпички..

PullMeCloser
11-09-2012, 21:08
Първо, няма да се изтрие добре.
Второ, мноооого се търка с тия кърпички, което ти дразни много на кожата.
По-добре си купи някакъв дегримьор, новата пяна на Нивеа сваля много лесно грима и си я взех последно за 5,50.

Wwwooow
11-09-2012, 21:32
Момичета пробвали ли сте тази маска за коса и мненията ви за нея са?

Маска за коса с бадемово масло
Продукти:
1. един жълтък
2. една и половина с. лъжица бадемово масло
3. две супени лъжици кисело мляко
4. две с. лъжици мед
5. десет капки водка

Сместта се разбърква в една купа и се нанася на косата като се втрива в корените. Изчакайте 15-20 минути да престои на косата и после я измийте обилно

fizzyg
11-10-2012, 08:17
Момичета пробвали ли сте тази маска за коса и мненията ви за нея са?

Маска за коса с бадемово масло
Продукти:
1. един жълтък
2. една и половина с. лъжица бадемово масло
3. две супени лъжици кисело мляко
4. две с. лъжици мед
5. десет капки водка

Сместта се разбърква в една купа и се нанася на косата като се втрива в корените. Изчакайте 15-20 минути да престои на косата и после я измийте обилно

Кой знае какъв ефект от първия път не очаквай да видиш. С постоянство ще постигнеш бляскава и по-здрава коса. А и аз с маска за коса стоя 3-4-5часа,а тая за 15 мин не знам каква ''магия'' ще направи...

JoLLiE92
11-10-2012, 09:02
Пречи ли ако си трия грима с бебешки мокри кърпички /става въпрос за лицето,не около очите/ ?
мисля, че не пречи ако спиш някъде не у вас и няма как да си помъкнеш целия инвентар козметика, но вкъщи трябва да си имаш дегримьор.

fizzyg
11-10-2012, 09:37
http://blushingforbeauty.blogspot.com/2012/01/clinique-delovey-butter-shine-lipstick.html
Абе това е червилото на Клиник от Грацията сега,но съм виждала и други снимки и изглежда по-различно някакво..супер тъмно кафяво. Опаковката и тя е напълно различна. Който го има да каже дали на устните така стои,моля :)

А,да,и още един въпрос. http://www.kozmetika.bg/show/LA-ROCHE-POSAY/64521_Hydreane-BB-крем-за-чувствителна-кожа---Ново/ Някакви мнения? :Д

j_adore2
11-10-2012, 09:43
http://blushingforbeauty.blogspot.com/2012/01/clinique-delovey-butter-shine-lipstick.html
Абе това е червилото на Клиник от Грацията сега,но съм виждала и други снимки и изглежда по-различно някакво..супер тъмно кафяво. Опаковката и тя е напълно различна. Който го има да каже дали на устните така стои,моля :)



Това + още нещо. Айде, който има списанието да каже пише ли какво ще има в следващия брой :D

PullMeCloser
11-10-2012, 09:59
В следващия брой ще има една много грозна чанта в три цвята: златно, кафяво и черно.

Fizzyg, не мога да преценя дали стои точно така, но казах вече, че не е светло, леко кафеникаво е. При мен се получава добре, защото естественият цвят на устните ми е по-тъмен и когато мина леко с това, просто изглежда самият грим леко по-завършен сякаш. А иначе това червило си го има принципно и в зелена, и в метална гилза, иначе мисля са едно и също червило.

brutaLxxbunny
11-10-2012, 13:21
А,да,и още един въпрос. http://www.kozmetika.bg/show/LA-ROCHE-POSAY/64521_Hydreane-BB-крем-за-чувствителна-кожа---Ново/ Някакви мнения? :Д

Оф, и аз го гледах вчера. Само дето съм с мазна кожа, хмм.. Ако минавам към МОЛ-а сигурно ще проверя за тестерчета, да го пробвам.

JoLLiE92
11-10-2012, 13:25
Чувствителна не значи задължително суха :)

Hayashi
11-10-2012, 13:32
В следващия брой ще има една много грозна чанта в три цвята: златно, кафяво и черно.

Fizzyg, не мога да преценя дали стои точно така, но казах вече, че не е светло, леко кафеникаво е. При мен се получава добре, защото естественият цвят на устните ми е по-тъмен и когато мина леко с това, просто изглежда самият грим леко по-завършен сякаш. А иначе това червило си го има принципно и в зелена, и в метална гилза, иначе мисля са едно и също червило.

Ти нали си с бяла кожа? Добре ли ти стои?
Колебая се дали да купя, защото на моето бяло лице кафяви цветове стоят ужасно.

PullMeCloser
11-10-2012, 14:10
Да, светла съм. Стои ми добре, но само ако е нанесено съвсем леко. Сега му направих снимка:
http://i50.tinypic.com/2lc0gg0.jpg Не е много яко качество, но може да се придобие някаква представа.
Долното, по-тъмното, е когато е нанесено на няколко пласта, а горното, което е съвсем бледо-само на един- така го нанасям аз. Не е много пигментирано върху устните, придава им съвсееем лек допълнителен цвят, което поне на мен не ми стои зле, но и самите ми устни не са бледи. :)

Wwwooow
11-10-2012, 17:54
Кой знае какъв ефект от първия път не очаквай да видиш. С постоянство ще постигнеш бляскава и по-здрава коса. А и аз с маска за коса стоя 3-4-5часа,а тая за 15 мин не знам каква ''магия'' ще направи...

Ок ще увелича времето .. :)

Какво мислите за парфюма на Ейвън ,,City Rush'' ?

JoLLiE92
11-10-2012, 18:04
^Като каза ... Някой пробвал ли е Rock'n'Passion на орифлейм и дали е достатъчно кожен колкото Outspoken на Фърги на Ейвън? :D И Outspoken Intense кое му е intense , по-кожен ли е? :cool:

PullMeCloser
11-10-2012, 19:34
Кожен? Това не са ли парфюми?

JoLLiE92
11-10-2012, 19:39
Да, миришат на кожа. :D

fizzyg
11-10-2012, 20:48
Оф, и аз го гледах вчера. Само дето съм с мазна кожа, хмм.. Ако минавам към МОЛ-а сигурно ще проверя за тестерчета, да го пробвам.

И аз мисля да си взема тестери,ако има в аптеките,защото винаги като си харесам някой крем и тооочно на него няма тестер..чудно.

NqkfaNikakva21
11-11-2012, 08:54
Споделете за някой сайт за козметика :Д Ама, да е с безплатна доставка и мноого промоции хаха :D

JoLLiE92
11-11-2012, 09:09
Споделете за някой сайт за козметика :Д Ама, да е с безплатна доставка и мноого промоции хаха :D

и заедно с козметиките и пари да ти пращат и до вкъщи да ти ги носят с ферари ;д

NqkfaNikakva21
11-11-2012, 09:10
виж толкова претенциозна не съм :Д

JoLLiE92
11-11-2012, 09:12
strawberry и enzo са двата големи, не съм поръчвала, знам, че единият е с безплатна доставка, но самите продукти са по-скъпи и си я избиват ;д безплатен обяд няма ;)

lovelywords
11-11-2012, 15:46
Момичета, някой знае ли дали във Варна Vans имат магазин ?

JoLLiE92
11-11-2012, 15:56
В r'n'b shop-a няма ли? Или нещо от тоя тип? Сигурна съм, че съм виждала някъде.

fizzyg
11-11-2012, 17:41
Ааам,търся си розова вода. Предложете ми някаква хубава,защото до сега не съм си купувала такова нещо 8-)

malka_sladkka
11-11-2012, 17:51
Ааам,търся си розова вода. Предложете ми някаква хубава,защото до сега не съм си купувала такова нещо 8-)

Аз имам на Милва, същата като всички други, които съм ползвала.

brutaLxxbunny
11-11-2012, 18:27
Ааам,търся си розова вода. Предложете ми някаква хубава,защото до сега не съм си купувала такова нещо 8-)

Ще те посъветвам да си купиш от еко-магазин. Тези, дето се продават по бутките на ъгъла, не струват дявол.

fizzyg
11-11-2012, 18:39
В Рефана скоро гледах ''Био'' розова вода. 8-) Цената й клонеше към 10лв,което по някакъв начин ми намекна,че става за нещо :Д А в състава й какво не трябва да включва,като за розова вода? Алкохол?

lovelywords
11-11-2012, 19:16
В r'n'b shop-a няма ли? Или нещо от тоя тип? Сигурна съм, че съм виждала някъде.
А къде е този r'n'b shop ? :Д

SunshineM
11-11-2012, 19:22
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=310135942352145&set=pb.268944669804606.-2207520000.1352657066&type=3&theater

ИЛИ:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=441673722531699&set=a.397890860243319.96091.268944669804606&type=1&theater

Не мога да избера, кои да взема ии искам мнение.. :D

Wwwooow
11-11-2012, 19:39
Какво мислите за парфюма на Ейвън ,,City Rush'' ? ?

malka_sladkka
11-11-2012, 19:58
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=310135942352145&set=pb.268944669804606.-2207520000.1352657066&type=3&theater

ИЛИ:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=441673722531699&set=a.397890860243319.96091.268944669804606&type=1&theater

Не мога да избера, кои да взема ии искам мнение.. :D

Първите.

JoLLiE92
11-11-2012, 20:15
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=310135942352145&set=pb.268944669804606.-2207520000.1352657066&type=3&theater

ИЛИ:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=441673722531699&set=a.397890860243319.96091.268944669804606&type=1&theater

Не мога да избера, кои да взема ии искам мнение.. :D
аз съм за вторите, първите мн комерс

lovelywords , как да ти обясня .. :D

obichka
11-11-2012, 20:41
За какво служи розовата вода?

Hayashi
11-11-2012, 21:01
Почиства, освежава, има антибактериално действие.

strangford
11-11-2012, 22:11
Кажете как да накарам гаджето ми да пуши

JoLLiE92
11-12-2012, 06:14
скъсай я от секс и надигни завивката да видиш дали пуши :razz:

mimijessi
11-12-2012, 12:15
От Wholesale-dress знате ли колко е доставката и дрехите нали НЕ са втора употреба?

fizzyg
11-12-2012, 19:21
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=310135942352145&set=pb.268944669804606.-2207520000.1352657066&type=3&theater

ИЛИ:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=441673722531699&set=a.397890860243319.96091.268944669804606&type=1&theater

Не мога да избера, кои да взема ии искам мнение.. :D

Първите.:)

strawberry88
11-12-2012, 20:17
Първите.:)

Съгласна.

Hayashi
11-12-2012, 20:30
На мен ми харесват вторите.

ALetterFromTheSky
11-13-2012, 06:02
Някой да знае ХУБАВ фризьорски салон в Търново... ???

пс-без онзи на "центъра" където подстригват баби... мерси :)

JoLLiE92
11-13-2012, 07:35
Имам дилема. Реших да не пускам нова тема, така че тук. Харесах си ботушки, едни равни такъв тип
http://www.redlips-shoes.com/storage1/images/products/item96/pic114/View.jpg
само че черни , кожени и с пухенко отвътре - 45 лв, което малко ме съмнява да са много качествени ииии едни чизми, кожени, на токче не много тънко и не много високо , но все пак елегантни, нещо като тези, само че кожени и с червена подметка <3 :cool: http://shopix.bg/img/products/orig/323/products_906831_645882610.jpg
, 80 лв, което за мен значи че вероятно ще са по-качествени :D
Равни ботуши имам и то много качествени, но мисля, че ми трябват и още едни, а тея моите на токче вече за нищо не стават милите ми и ми трябват нови. Ако мога да си позволя само едните, в кои е по-добре да инвестирам?

ALetterFromTheSky
11-13-2012, 07:40
вторитеее <3

JoLLiE92
11-13-2012, 07:45
Притеснява ме това, че тея на токче няма да ги нося всеки ден на лекции, но иначе и двата модела имам с какво да ги съчетая и са мой стил. Майка ми ме юрка да се нося по-елегантно вече :cool: Ама ако види ботуши на такъв ток може да ме зачука с тях по главата, тя май иска да нося по-нисък ток от това .. :cool: Това било демонстриране на психологически проблем, край на цитата, щото съм висока и така ... ;д
Тея другите равните повече ще ги нося всеки ден, ама за 45 лв надали няма да пропускат ..
И затова се чудя кое е по-добрата инвестиция.

ALetterFromTheSky
11-13-2012, 07:55
За всеки ден малко трудно, да... но пък ти каза, че имаш доста равни. И аз не бих ги носила всеки ден по баирите до ректората, хахах, обаче са женствени и тн. Ти си решаваш вече .

JoLLiE92
11-13-2012, 08:14
Имам едни - доста качествени. И няколко, които не стават нито за дъжд, нито за сняг , а за това време :D
Абе мисля и аз да си взема високите, че вероятно ще са по-хубави.. Ако ми останат пари, ще си взема и другите.
Сега докато го обмислям, по-скоро докато чакам да ми пратят пари ;д остава да изчезнат ботушките,че бяха в едно малко магазинче .... :( Ще плачкам ;/

PullMeCloser
11-13-2012, 08:47
Вторите са грозни, не токът им е проблема. Не е чак толкова висок, все ще изкараш на тях. И това, че са 80лв изобщо не значи, че няма да пропускат.

strawberry88
11-13-2012, 13:00
Вторите са грозни, не токът им е проблема.

+

Almond
11-13-2012, 13:45
Можете ли да ми препоръчате някоя хубава спирала до 20лв? Също така розовата вода премахва ли добре грима?

Hristova
11-13-2012, 15:08
Къде във Варна продават такива обеци? http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248136_2200834517810_942117921_n.jpg

j_adore2
11-13-2012, 15:16
Можете ли да ми препоръчате някоя хубава спирала до 20лв? Също така розовата вода премахва ли добре грима?

http://beautycosmetic.biz/max-factor-max-factor-eye-brightening-spirala-ochi-pi-7637.html?osCsid=3a3dfa620c79ed854df0c5b3cf07a56a Много ми харесва, към 10-11 лева е.
Аз розовата вода я използвам само за почистване на лицето лато преди това съм си махнала грима със специален продукт. Дали тя става за почистване на грима - не знам.

JoLLiE92
11-13-2012, 15:25
Тая спирала за различни цветове очи ли е? :cool:

j_adore2
11-13-2012, 15:28
О не знам аз съм си с черната, нищо че са ми зелени очите :D Иначе има различни цветове и се води, че подчертава очите. Не знам какво подчертава, но поне не ми спластява миглите и ги удължава.

monroe999
11-13-2012, 20:33
здравейте, препоръчайте ми крем за лице и като цяло марка/серия за грижа за кожата
кожата ми е смесена, та крем за около 20лв., може и малко повече

PullMeCloser
11-13-2012, 20:56
Iwostin, La Roche Posay, Uriage, Eucerin, най-вече първите три.

strawberry88
11-13-2012, 21:22
Можете ли да ми препоръчате някоя хубава спирала до 20лв? Също така розовата вода премахва ли добре грима?

Жълтата на Мейбълийн.А за грима си вземи мицеларна вода.

dulcinea17
11-14-2012, 14:53
Можете ли да ми препоръчате някоя хубава спирала до 20лв? Също така розовата вода премахва ли добре грима?
Masterpiece Beyond Length Mascara на Макс Фактор. За почистване на лицето мицеларна вода или нещо качествено от рода на Take It Away Total MakeUp Remover на Естее Лаудер

LeprikonA
11-14-2012, 15:56
Някой ползвал ли е това:

http://www.ivis.bg/img_tools.php?img=products_images/prod-P42034-big.jpg&h=300&w=300 ? Мнение?

Като цяло ми трябва нещо за изтощена коса, така че приемам предложения. Благодаря предварително. (:

fizzyg
11-14-2012, 16:21
Някой ползвал ли е това:

http://www.ivis.bg/img_tools.php?img=products_images/prod-P42034-big.jpg&h=300&w=300 ? Мнение?

Като цяло ми трябва нещо за изтощена коса, така че приемам предложения. Благодаря предварително. (:
От масовите-маските на Денисе..много ги хвалят.Виж темата ''Всичко за коса та'',за по-подробна информация;}

weheartiit
11-14-2012, 19:22
Та понеже казахте,че е хубаво да се маха грима с дигримьор, предложете някой хубав :) или нещо друго качствено за премахване на грим.Мицеларна вода съм пробвала,хубава е,но доста изсушава (макар че ползвам и кремче след нея) и при мен свършва много бързо.

Hayashi
11-14-2012, 19:31
Мицеларната вода е най-малко изсушаващият продукт. Другият вариант е с обикновено тоалетно мляко.

PullMeCloser
11-14-2012, 19:45
Тия тоалетни млека на мен са ми отвратителни ,имам чувството, че гримът само се разнася по кожата ми и изобщо не се трие и ми е супер тежко на кожата след тях :\ Само аз ли съм така или не съм случила на хубаво мляко просто :Д

weheartiit
11-14-2012, 20:00
Не знам,аз ползвах мицеларна на Биодерма и достаа ми изсушаваше.Мляко не съм пробвала,но нещо и на мен не ми се струва добре триещо ;д

anonymous708973
11-14-2012, 20:30
Тия тоалетни млека на мен са ми отвратителни ,имам чувството, че гримът само се разнася по кожата ми и изобщо не се трие и ми е супер тежко на кожата след тях :\ Само аз ли съм така или не съм случила на хубаво мляко просто :Д

Не си случила.
А ако след това минеш с тоник и намажеш с крем, става толкова яко усещането... И ще ти излиза в пъти по-евтино от мицеларната вода.

Хора, кажете ми някакви техники, за да ми държи лакът за нокти повече?
Не ми е мазна нокътната плочка, слагам основа, съхне часове, слагам и топлак - тцъ. Днес ако лакирам, утре вече са ми обелени ръбчетата!

JoLLiE92
11-14-2012, 20:42
Аз си слагам 3в1 на Перфект, само така ми държи повече лака и не се отлющва по крайчетата. :)

strawberry88
11-14-2012, 20:47
Тия тоалетни млека на мен са ми отвратителни ,имам чувството, че гримът само се разнася по кожата ми и изобщо не се трие и ми е супер тежко на кожата след тях :\ Само аз ли съм така или не съм случила на хубаво мляко просто :Д

И при мен е така.

PullMeCloser
11-14-2012, 21:42
Не си случила.
А ако след това минеш с тоник и намажеш с крем, става толкова яко усещането... И ще ти излиза в пъти по-евтино от мицеларната вода.

Хора, кажете ми някакви техники, за да ми държи лакът за нокти повече?
Не ми е мазна нокътната плочка, слагам основа, съхне часове, слагам и топлак - тцъ. Днес ако лакирам, утре вече са ми обелени ръбчетата!

Не знам, гадно ми е. Какво мляко ползваш?
С мицеларната вода ми е много чисто след това лицето ,направо го усещам такова. Сега си купих на Нивеа новата пяна и пак си го усещам чисто от грим, с тоалетното мляко никога не е било така. Не, че при нужда дори и с лосион за тяло не съм се трила,ама... :Д

weheartit, да не си била със зелената на Биодрерма?

Hayashi
11-14-2012, 21:44
Е ама то и аз после се измивам с почистваща пяна. Аз съм махала грим със мазен руски крем за ръце, нуждата какво ли не прави. xD

Поръчах си мигли от ebay. Досега не съм слага изкуствени, но на мераци. Какво лепило ще ми препоръчате?

mimunche
11-14-2012, 22:21
Loreal най-добрите са!

weheartiit
11-15-2012, 13:18
weheartit, да не си била със зелената на Биодрерма?


Да,точно нея.Бях в аптеката и ми я препоръчаха да си почиствам с нея лицето защото съм с мазна кожа и имам пъпчици ,но прочетох във форума,че с нея може и да се трие грим и реших да пробвам.Хубаво трие грима ,но при мен много изсушава кожата.

monroe999
11-15-2012, 17:51
http://beautyexpert.bg/kozmetika-1/aksesoari-2/edinichen-komedonochistach-s-fin-nakraynik
някой ползвал ли е нещо такова?

fizzyg
11-15-2012, 19:21
http://media-at.douglas-shop.com/645165/300_0/Douglas_Limited_Edition-Eye_catching_Collection-shimmer_powder.jpg
http://www.pinkmelon.de/wp-content/uploads/2012/01/Douglas-finger.jpg
Някакви мнения? Гледам,че е лимитирана серия,а една мацка я е пуснала в продавалник и се чудя дали е валидна още?

PullMeCloser
11-15-2012, 20:28
Да,точно нея.Бях в аптеката и ми я препоръчаха да си почиствам с нея лицето защото съм с мазна кожа и имам пъпчици ,но прочетох във форума,че с нея може и да се трие грим и реших да пробвам.Хубаво трие грима ,но при мен много изсушава кожата.

Нормално, тя е супер изсушаваща, за това служи :Д. Червената не е така.