PDA

View Full Version : Освобождаване от ФВС



shaunaa
06-27-2012, 19:03
Не знам дали има такава тема, но поне аз не намерих. Искам да ми кажете дали мога да се освободя от този час за винаги ! Аз не съм много добра по ФВС и сега ще съм в нов клас и не искам да ми се подиграват както преди, защото съм малко схваната и не мога да играя игрите като волейбол, хандбал и т.н. и едвам изкарах 4 в предното си училище. Много ме е срам, аз съм доста стеснителна и когато не мога да изпълня нещо останалите ми се смеят, и мен страшно ме е срам. Моля Ви не ме разубеждавайте в противното и искам да питам какво трябва да кажа на личната лекарка, за да ме освободи и дали може да ме освободят без да съм болна, защото съм чувала, че ставало. Но все пак да кажа, че в момента съм болна от месец някъде, първо имах ангина, след това бронхит и още съм с бронхит и в момента ми се правят изследвания, за да установят защо не съм се оправила и може да е нещо хронично или някаква алергия дали ще могат да ме освободят по тази причина ?? А лекарката ми дали веднага ще ме освободи или аз трябва да помоля за това. Не искам да ви кажа да се правите на гадатели просто питам за това по принцип за тези неща докторите сами ли се сещат и ги дават или пациента трябва да кажа ?!?!?

Xriis..
06-27-2012, 19:07
В новото у-ще нещата ще се променят , но ти си решаваш :)
Има някои лекари ,които те освобождават , завинаги не , но поне за година , следващата година пак за година и така .. :D
Можеш да я помолиш ,или да се направиш ,че някоя става те боли .. Една приятелка така се осводи за 1 година под предлог ,че й има нещо на коляното ..

BarcaGirl17
06-27-2012, 19:19
Звучиш много истерично. Просто питай личната. Почти съм убедена, че ще ти пусне една бележка. Аз бях освободена само за 1вия срок, ама нашия г-н нали е малко чалнат, и ме е писал и 2рия освободена и цяла година си джиткам свободно в часовете по ФВС! :) :D Успех и на теб!