PDA

View Full Version : Без свободни места



misti
06-27-2012, 21:21
миналата година бях 7 клас и исках да се запиша в математическата гимназия имах бал 35 но майка ми не разреши защото било много далеч и бях принудена да остана в обикновено училище. Кам средата на годината най-сетне обедих майка си и всико беше оредено като завърша 8 клас да се преместя, онзи ден майка ми се обади и се оказа че някакво момиче от класа се е преместило за няколко месеца в чужбина и сега се е варнало и е взело мястото ми и броят на учениците бил пален и освен ако не напуснел някои нямало как да влезна и така 2 години обеждения и надежди рухващи само в един миг!

anonymousx
06-27-2012, 21:38
..и какъв е въпросът ти?

misti
06-27-2012, 21:46
незнам просто ми е много кофти и исках да си споделя с някой :(

perry_the_platypus
06-28-2012, 08:48
Пропуснала си си шанса, щом не си могла да склониш майка ти да те запише в математическата гимназия. :))

PS. Четох м/у редовете и може да не съм разбрал точно, какво си искала да споделиш. (:

SmilezZz
06-28-2012, 09:25
Няма какво да правиш.

Говорете с директора на училището. Да те запомни и при случай, че има някой, който се мести някъде - да ти се обади. Друго няма какво да правиш. Трябвало е да действаш , когато си имала възможност - с такъв висок бал, а да си останеш в обикновено училище.