PDA

View Full Version : приятелката ми се е променила във лошият смисъл ;хх



-youdontknow-
06-30-2012, 19:03
здравейте!аз съм нова във форума и искам да споделя нещо.в нашата улица има едно момиче което ми е като сестра (: всеки ден се събираме и се забавляваме двете.миналата година бях шести клас и не можех да я викам,защото ни даваха много домашни и уроци.виждахме се в училище но само се поздравявахме.така не излизахме да се събираме 4\5 месеца.един ден тя ме попита дали ще я извикам и аз се съгласих.отново започнахме да се събираме всеки ден,но разбрах колко много се е променила и то не в добрият смисъл :хх когато я помолих за нещо винаги ми отказваше.тази година се държи различно!прави се на готина дори преди ми каза че съм грозна а тя била най-красивата!когато и правя подаръци винаги ми казва как грозно съм нарисувала рисунката и т.н!когато я викам винаги казва че яде,че гледа телевизия и други,а когато някой друг я извика не се оправдава и излиза ;хх и тази година прави така!моля ви дайте ми съвет какво да правя ;хх

Sh@d0w
06-30-2012, 19:11
Местя темата в правилния раздел.

kitty02
06-30-2012, 19:20
"Приятелката" ти те използва. По-добре приключи контактите с нея.

betty-dimitrova
06-30-2012, 19:43
Защо и ходиш по задника... следващия път щом ти каже нещо навъпреки и не е права кажи и просто 'майната ти' и си тръгни. Изобщо не си заслужава да се занимаваш с такива лигли...

SunnyWinter
06-30-2012, 19:59
Не си заслужава такова момиче.