PDA

View Full Version : Компания за купон



LuFlee
07-01-2012, 14:57
Проблема е там,че нямам много приятели. Момиче на 18 години съм и сега през лятото има моменти,когато страшно много ми се ходи на купон/концерт/клуб и тн ,а нямам с кого. Приятелите,които имам са доста различни един от друг и не стават за цялостна компания.Имам чувството,че няма място в нито една групичка за мен... Опитвам се да си намирам нови запознанства,но рядко ми се отдава възможност. Пък вместо компания от приятели все си намирам да излизам с по някое момче,което ме харесва или с някой бивш...Малко глупавичък проблем,но да ви кажа , усеща се ,когато съм сама ,а гледам по парковете как се забавляват по 5-10-15 човека и ми става тъжно,че не съм в такава група. Супер забавно ми изглежда,когато имаш голям кръг от приятели и излезете 5 човека на концерт ,а след малко се засичате с още 5 и така една голяма група и купона е на шест.

Къде да си я търся тази групичка? Сама ли да си събера хора? Дайте съвети как да се запозная ,да си разширя контактите. Знам,че звучи смешно ,обаче донякъде си е трагично :D

naSsS
07-01-2012, 15:42
Същия проблем!Само,че съм по-малка и си казвам,че има време да си намеря много приятели но...Аз,например има дни ,в които си стоя вккъщи,а много ми се излиза,но просто няма с кой.Е,имам си 2-3 приятелки,с които си излизам,но не през цялото време.Има хора,цял ден са на вън,не могат да смогнат да се видят с всичките си приятели.Правят се в fb,водят се "готини".Да кажем,че съм задръстена-не,наистина знам какво е и познавам такива хора и мога да каже,че не съм.Много искам да познавам повече хора и да са ми донякъде приятели,не само да сме на здрасти-чао.Незнам просто как го правят някои,как се зпознават с нови хора.Да пиша по fb на някой здр искаш ли да излезем-еми не става...някак глупаво и странно е...А сега лятото си е друго да си цял ден навънка с приятели,но незнам как.....

DesireToFire
07-01-2012, 18:48
Мм не се сещам какъв съвет да дам. Но примерно, и аз до 8ми-9ти клас си нямах компания, а просто излизах с различни приятели, най-много по 2-3ма, и след това изведнъж просто стана, не мога и аз да обясня как :Д Така че може би нещата ще се наредят с времето. Иначе сега общо взето съм точно с тесен кръг от хора, които са ми най-близки, който се разширява до друга група от хора, която се събираме точно ей така за купон или събиране и отделно други хора, който са ми приятели, но си имат други компании и с тях се събирам отделно.

prosto_chovek
07-02-2012, 18:03
ела вкъщи, че ми е и на мен малко самотно напоследък, а имам промишлени количества бира в момента. хихихи. Шегувам се (за първото) :)

fenasf
07-02-2012, 18:58
Аз пък нямам тоя проблем, за сметка на това ми трябва женско за романтична връзка :D