PDA

View Full Version : 11 клас през учебната 2012-2013г.



Honest
07-01-2012, 17:05
Как мина тази учебна (2011-2012) година, бъдещи единадесетокласници(чувст ам се твърде голяма като го кажа :д)? Доволни ли сте от успеха си? Започнахте ли да четете книгите за лятото или изобщо мислите ли да го правите? Какви за ви плановете за ваканцията?


При мен тая учебна година мина изключително бързо и неусетно. Наблегнах като цяло на извънкласните изяви - олимпиади и състезания. Ходих на национални състезания по физика в Шумен и Варна, на олимпиади по химия, физика, география и английски, също участвах и в многоезичното състезание. По химия, физика и география стигнах да втори кръг, по английски - 3 точки някъде не ми достигнаха, а с резултатите от многоезичното така и така не разбрах какво стана. :D

Иначе завърших с 6,00. Като цяло всичко си е заслужена, макар че изкарах голям късмет по някои предмети - намиране на отговори, преписване, подсказване, а-у, знаете... :Р. Най-обичам химия и физика, а най-мразя история. :Р

Сега започнах да чета "Под игото" на Вазов. Плановете са ми да прочета книгите, които ще ми трябват за матурата, а другите - мнеее :Д. Не защото ме мързи, а защото съм сметнала, че ще мина и без тях без да се отрази особено на оценките ми и ми е по-интересно да чета друга литература (научна).

Плановете за ваканцията - релакс. Също така ще работя един месец, пред останалото време - спане до късно, излизане на вън, пътувания до вилата, басейн, река, разходки, уроци по биология, четене на книжки, уроци по физика, седене пред компютъра и това е общо взето.

pandiflysche
07-14-2012, 18:41
За сега съм прочела всичко на Ботев, от части Вазов, от части Елин Пелин, "Гераците" - прочетена. Много интересна книжка. Започнала съм и "Чичовци", но я чета доста тежко. Не ми е особенно интересна. Относно лятото - не ме пускат да работя и май май само по себе си ще действам :Д Релакс на макс, плажчета, а живот и здраве от догодина яко зубрене, че тази малко поотпуснах въженцето. Диплома ме гони ей :Д

mlakniwe
07-14-2012, 19:18
.......Вазов се учи доста-целият срок бих казал,а останалите автори другият срок/Любим ми беше Елин Пелин/-не е лесна литературата-особено Вазов
Математиката е лесна горе долуу-повече се учи тригонометрия и някви прогресии и статистики до колкото помня/глупости пак/-12 клас е много по-лесна математиката бих казал/учат се неща от 6ти клас буквално/
Философията е пълна простотия-само глупости
.........за други предмети не се сещам, вече нататък само професионални съм учил
тва от мен..........

horacio
07-14-2012, 19:24
Аз имам да чета некви неща за лятото ама още не съм почнала. :D

BumpyRide
08-29-2012, 16:40
Здравейте, съфорумници и единадесетокласници! Темичката е останала назад, може би защото гледаме да се възползваме максимално от това лято, че другото ще пада якото учене :D
Какви са плановете ви за тази учебна година? Харесаха ли ви книгите и авторите, които ще изучаваме, защото аз съм адски доволна, че най - сетне ще уча българска литература и си прочетох книжките с удоволствие. Особено много обожавам разказите на Елин Пелин. ;d А мислите ли още тази година да започвате лека - полека да се готвите за кандидат-студентските изпити? Решили ли сте вече какво бихте искали да кандидаствате? Аз съм решила да уча дентална медицина и ще кандидатствам в МУ София и МУ Варна, но повече сякаш държа на София. Е, ще следя темата с интерес :)

Dagichka
08-29-2012, 17:55
яя, то имало такава тема :Д
не съм чела от списъка това лято, отдадох се на моите любими книги (Агата Кристи особено <3) всички романи и тн. съм ги чела преди, така че сега само ще погледна някои анализи в нета и така (: литературата не ми е била проблем, просто българската литература не ме влече много много, ама ще се учи, няма как. тази година ще имам само мат, бел, ае, история, философия, предприемачество.. така че там не мисля, че ще имам проблеми :Д ама почвам доста специални предмети и там ще е малко зор ;д мисля да кандидатствам в чужбина, но не съм сигурна, че наще ще имат финансовата възможност за колеж в америка, така че по-скоро се ориентирам към някъде в европа.. пък в краен случай и СУ става

SuNsEt
08-29-2012, 18:05
11 клас ми се стори един от най-лесните ,дори и да не ви се учи се насилвайте ,когато се налага,защото няма да повярвате какви шестици могат да бъдат изпуснати от мързел...

scrooper
08-29-2012, 18:09
Ох, на мен пък в 11 клас материалът ми дойде нанагорно. Бутай, народе, нАуката е слънце ;р

MsMiracle
08-29-2012, 21:08
Хелоу, набори! :D
Цяло лято съм на уроци по английски и немски, и.... не съм прочела нищо :-D
От петък вече почвам да чета "Под Игото". Че иначе голям зор ще падне, ако го изпусна. :-D
Иначе не, все още не съм решила какво ще уча, което е голяма грешка от моя страна. :(