PDA

View Full Version : Какво ТОЧНО да му пиша!!



ladycrazy11
07-01-2012, 19:34
Здравейте, на 14 съм и супер си падам по едно момче даже може да го наречете влюбване (абе чисто влюбване). До 3ти клас ми беше в класа, след това, преди година се засякохме на уроци заедно- та оттогава сърцето ми си каза думата. Обаче никога не сме били близки приятели и не сме в обща група, така че не се виждаме въобще. Наскоро го засякох в един автобус и си побъбрихме, ама само толкова, само дето моето сърце не изкочи от гърдите..Имаме обща приятелка и като си говоря за тва с нея тя постоянно ми повтаря да започна да си пиша с него(facebook). Проблема е обаче КАКВО да му напиша. Честно не мисля, че едно "здрасти" ще свърши работа, а пък и както казах не сме близки приятели, така че нямаме мн общи теми. ПОМОЩ!!

И моля без глупости и шегички!!

DesireToFire
07-01-2012, 19:43
Изчакай някоя вечер до по-късно когато и той е на линия и му пиши примерно "Хей" и после "как си :Д", след което може да го питаш има ли нещо ново с него, че често го засичаш на линия но все нямаш време да му пишеш, може да го питаш защо не спи примерно и всякакви такива. Не е нещо кой знае какво, не сте непознати все пак.