PDA

View Full Version : (Варна) Приетите ученици в 8 СОУПЧЕ " Пушкин" с паралелка Английски език (2012-2017)



simona1923
07-03-2012, 23:16
искам да попитам дали тук има хора , които са приети в 8 СОУПЧЕ "Пушкин" (руското) с паралелка Английски през 2012 до 2017 година :)) понеже аз съм приета там и и искам да видя с кого ще съм :) .. ще се радвам да ми пишете :)) .. А ако някой друг иска , може да сподели къде е влязъл , в коя гимназия! може да познавам някой от там и да мога да ви дам име :)) (ОТНАСЯ СЕ САМО ЗА 98-МИ НАБОР ! :)))))) )

soletkaa98
07-04-2012, 11:48
Здрасти!И аз съм от руското,но в руската паралелка.Ти познаваш ли някого от моята?И аз се интересувам от бъдещите ми съученици.Може и да се запознаем :)

simona1923
07-04-2012, 18:21
Здрасти!И аз съм от руското,но в руската паралелка.Ти познаваш ли някого от моята?И аз се интересувам от бъдещите ми съученици.Може и да се запознаем :)
ami vsushtnostt da poznawam :) edna moq suochenichka e ot ruskata paralelka :) ako iskash da se zapoznaem pishi na skype:simona1923 :))

jghgh
07-04-2012, 19:53
Ще пренебрегна това, че си казала, че темата ти е само за 98ми набор, защото ми се пише в нея :Р Тъкмо го завърших това училище, надявам се и на вас да ви хареса и да не ви се падат лошите математички : D


И, бтв, като съвет, да знаеш, че като цяло форумът сякаш не се посещава от много хора така или иначе, та може и никой от Варна приет точно в това училище да пише в темата ти : )

Поздрави

simona1923
07-05-2012, 17:59
Ще пренебрегна това, че си казала, че темата ти е само за 98ми набор, защото ми се пише в нея :Р Тъкмо го завърших това училище, надявам се и на вас да ви хареса и да не ви се падат лошите математички : D


И, бтв, като съвет, да знаеш, че като цяло форумът сякаш не се посещава от много хора така или иначе, та може и никой от Варна приет точно в това училище да пише в темата ти : )

Поздрави
znam che ne se poseshtawa tolkowa , prosto reshix da probwam :) .. ii dano da ne se padnattt loshi matematichki :).. dnes razbax che po Angliiski shte budem s gospodin Bonev :) ako go poznawash shte spodelish li mnenie za nego ? shte se radwam da go chuq :)))

jghgh
07-05-2012, 19:37
Не, аз бях италианска паралелка. Като си разбереш учителите по БЕЛ и по математика сподели, ще ми е интересно да видя кои са. Силно се надявам да ти се падне Бъчварова по БЕЛ, невероятна учителка, стига да я слушате, разбира се.

А аз завърших италианска паралелка и нямам поглед над учителите по АЕ.

simona1923
07-05-2012, 23:46
Не, аз бях италианска паралелка. Като си разбереш учителите по БЕЛ и по математика сподели, ще ми е интересно да видя кои са. Силно се надявам да ти се падне Бъчварова по БЕЛ, невероятна учителка, стига да я слушате, разбира се.

А аз завърших италианска паралелка и нямам поглед над учителите по АЕ.

mersii se pak :)) shte probvam da razbera uchitelite po matt ii bel (: