PDA

View Full Version : Някой в 138 СОУ (София) след 7-ми клас ?



estel15
07-07-2012, 16:18
Някой ще учи ли в 138 соу Проф. Васил Златарски ? Поради куп причини съм в общообразователна паралелка :( но нека да се запознаем още от сега :)

TheBeatles
07-07-2012, 16:23
Сори, че пиша тук, не съм в Златарски, ама все пак. Хехе... 7 години съм учила там... Най-вероятно ще ти хареса много. Сега ремонтират сградата и от другата учебна година ще бъде готова. Мене малко ме е яд че не останах след 7-ми клас (тая година го завърших), защото наистина сега с тия ремонти и финансирания от ЕС училището стана много добро. Учителите в горен курс, поне две трети от тях, са МНОГО ДОБРИ. Иначе успех и дано да ти хареса там!

SweetAngel2
07-17-2012, 12:45
аз съм там :) с АЕ;ИЕ :)

SweetAngel2
07-17-2012, 12:48
ооо да ! След този ремонт училището наистина ще стане супер ! :) Братовчед ми учи там ( сега ще е 10 клас) и каза, че учителите са на ниво, особено учителката по испански :)

TheBeatles
07-17-2012, 12:53
ооо да ! След този ремонт училището наистина ще стане супер ! :) Братовчед ми учи там ( сега ще е 10 клас) и каза, че учителите са на ниво, особено учителката по испански :)

На мен по испански ми преподаваше една не толкова добра учителка, но тя се махна преди година и през целия седми клас ми преподаваше г-н Цеков. Дай боже той да ви се падне като учител, много свестен човек, аз от него научих испанския, иначе въобще не ми се нравеше. Иначе знам една друга по испански (предполагам тази, за която братовчед ти е казал), но тя никога не ми е преподавала и не мога да изкажа компетентно мнение.

SweetAngel2
07-17-2012, 13:17
в сайта пише, че учителите по испански са тези -->Елеонора Кръстева и Николай Цеков
Може тази да е неговата учителка :)
Дано се падне по-добрия ;д ( нищо, че чак в 9 клас имам испански ;д )
Иначе може ли още мнения за училището и учителите като цяло :)

perry_the_platypus
07-17-2012, 13:24
Имам познати приети там, мога да ви свържа. :)

SweetAngel2
07-17-2012, 13:29
окей :)

TheBeatles
07-17-2012, 13:41
в сайта пише, че учителите по испански са тези -->Елеонора Кръстева и Николай Цеков
Може тази да е неговата учителка :)
Дано се падне по-добрия ;д ( нищо, че чак в 9 клас имам испански ;д )
Иначе може ли още мнения за училището и учителите като цяло :) Еми какво да ти кажа, по География са много добри учителите, г-жа Рангелова по-специално. Но надали тя ще ви се падне, аз залагам на г-жа Богоева. Тя е също много добър учител, но само ни е замествала 5-6 пъти и не мога да кажа по-подробна информация. По История има доста учители, не знам кой ще ви се падне. По Математика - също. По БЕЛ г-жа Ставрева е много добра, също и Кацарска. За другите не знам. По Биология съм имала само една учителка - г-жа Мариана Стоянова. Мога да кажа, че това е перфектния учител. Благодарение на нея в момента съм приета в НПМГ специалност Биология. Отлично преподава, само заради нея Биологията ми е любим предмет. Дано да ви се падне тя, ако не - другия вариант е г-жа Кунчева, за която не мога да изразя мнение, защото не ми е преподавала. По Химия също ми е преподавала само една учителка - г-жа Бикова - учителката, при която няма 6 - 5. Изкарваш толкова, колкото знаеш. Много добра. По изобразително изкуство дано да ви се падне г-жа Симова - прекрасен учител. Преподавала ми е 3 години. Тя е един от малкото учители, които наистина се грижат децата да научат нещо.

Еми това е горе-долу каквото имах да кажа - ако искаш питай за друго, с удоволствие ще отговоря. :)

SweetAngel2
07-18-2012, 07:41
Мерси много! :) А едно момиче което е учила в 138 каза, че имало някаква учителка, която карала децата да знаят целия учебник по изобразително ;д

TheBeatles
07-18-2012, 08:28
Мерси много! :) А едно момиче което е учила в 138 каза, че имало някаква учителка, която карала децата да знаят целия учебник по изобразително ;д

Имаш лично съобщение. :)

estel15
07-19-2012, 22:04
Леле не мога да повярвам !!!! В 138 соу Ставрева наистина е страхотна учителка но тя каза че не желае да преподава след 7-ми клас.. :( . По география Рангелова май ще е тя и дано тя ми е любимката :) . По история дано не сме с Кънева :( , по математика не знам :( , по физическо дано да сме с Мишева не с Маринова и другите а SweetAngel2 и аз щях с испански обаче не кандидатствах там сега ще съм в общообразователна до 9-ти клас после ще кандидатствам в 22 или 7 соу :) . Но за сега ще сме заедно ето ти фейсбука ми http://www.facebook.com/estel.martinova.5 . Но може и да влезна в 21 соу или 39 не те уверявам че и аз ше уча там но мога да ти помогна , да ти дам информация за учителите и някой ученици които ще останат . :)

TheBeatles
07-20-2012, 10:12
Леле не мога да повярвам !!!! В 138 соу Ставрева наистина е страхотна учителка но тя каза че не желае да преподава след 7-ми клас.. :( . По география Рангелова май ще е тя и дано тя ми е любимката :) . По история дано не сме с Кънева :( , по математика не знам :( , по физическо дано да сме с Мишева не с Маринова и другите а SweetAngel2 и аз щях с испански обаче не кандидатствах там сега ще съм в общообразователна до 9-ти клас после ще кандидатствам в 22 или 7 соу :) . Но за сега ще сме заедно ето ти фейсбука ми http://www.facebook.com/estel.martinova.5 . Но може и да влезна в 21 соу или 39 не те уверявам че и аз ше уча там но мога да ти помогна , да ти дам информация за учителите и някой ученици които ще останат . :) По история няма да сте с г-жа Кънева, тя не преподава на осмокласници.

SweetAngel2
07-21-2012, 12:14
Леле не мога да повярвам !!!! В 138 соу Ставрева наистина е страхотна учителка но тя каза че не желае да преподава след 7-ми клас.. :( . По география Рангелова май ще е тя и дано тя ми е любимката :) . По история дано не сме с Кънева :( , по математика не знам :( , по физическо дано да сме с Мишева не с Маринова и другите а SweetAngel2 и аз щях с испански обаче не кандидатствах там сега ще съм в общообразователна до 9-ти клас после ще кандидатствам в 22 или 7 соу :) . Но за сега ще сме заедно ето ти фейсбука ми http://www.facebook.com/estel.martinova.5 . Но може и да влезна в 21 соу или 39 не те уверявам че и аз ше уча там но мога да ти помогна , да ти дам информация за учителите и някой ученици които ще останат . :)
в 39 няма да научиш много по география.. 22 е хубаво училище (:
бтв добавих те (: