PDA

View Full Version : какво да уча след 12-ти клас ПОМОЩ !!



kratik
07-07-2012, 15:20
в момента съм 11 срещу 12 клас :)това лято ми е много важно да избера какво да уча и се надявам някои да ми помогне..знам че това решение трябва да го взема сама ,но не е лошо някои да те насочи към нещо
ами да се представя :) първо да кажа че съм отличничка :d винаги завършвам максимум с по 1 2 петици :)
-езиците не са ми стихията ,старая се ама не ми идват от вътре
-математиката много я обичам, въпреки че по нея само имам петица тази година, но това се дължи на строгата госпожа
-биологията ми е от любимите предмети многоо ми е интересна, а по химията само шестици имам ама не я знам много
-и ако трябва да съм честна тази година най-приятни ми бяха часовете по литература бях една от най-дейните в тях чувствах се много уверена докато говорех
-също така много обичам да си философствам
интересувам се от източните науки,йога,фенг шуи и всякакви интересни работи
много съм общителна и обичам да помагам на хората :) най-голямото ми желание е да съм полезна
много съм объркана нямам идея какво да уча и затова ще съм повече от благодарна ако някои ми помогне със съвет
много е важноо :) затова помогнете

ParadOx
07-07-2012, 16:34
Философия
Психология
някоя източна филология- китайска, японска
има доста специалности с биология, а защо не се пробваш за медицина?

П.П. и аз съм 11 за 12 клас и все още не съм съвсем на ясно... колебая се още 8-)

kratik
07-07-2012, 17:48
благодаря много :) а ти към какво си се насочил

ParadOx
07-08-2012, 10:11
Искам да работя като журналистка, но смятам, че е пълна загуба на време специалносста Журналистика в университета. Мисля философия, психология или политология ;)

semittyy
07-08-2012, 11:10
Според мен,е по-добре работата ти да е спокойна и на просторно място.Например-Библиотекар,Разносвач на пици,Пощальон,продавач.Ми такива професии,щото например ако си магазинер,ако нямаш клиенти можеш да четеш списание или нещо

stelly12
07-08-2012, 11:14
Психология

ParadOx
07-08-2012, 12:31
Според мен,е по-добре работата ти да е спокойна и на просторно място.Например-Библиотекар,Разносвач на пици,Пощальон,продавач.Ми такива професии,щото например ако си магазинер,ако нямаш клиенти можеш да четеш списание или нещо

Говорим за професии, за които се изисква образование, а не такива мизерии за по 300лв.
Ако на теб това ти е мечтата- късмет

nqmaznacheniee
07-08-2012, 16:11
Ти ако си мислиш, че със смешното ти висше и то в България ще си на нещо повече от тея "мизерии" много жалко..

ParadOx
07-08-2012, 17:00
Ти ако си мислиш, че със смешното ти висше и то в България ще си на нещо повече от тея "мизерии" много жалко..

Никъде не виждам да съм споменала за учене в България ...
Искам да уча в Германия, но не мисля, че образованието в България е "смешно", то е такова каквото си го направиш ;)

JJfoxxx
07-09-2012, 00:48
бати хейтърите човека пита ентусиезиран некав тука пише лайна

slanchiceee
07-09-2012, 08:56
И според мен специалностите за теб са психология или философия, ако обичаш да четеш това е нещото с което да се занимаваш. Философия без четене няма да стане :) Успех ти пожелавам каквото и да избереш :P

kratik
07-09-2012, 12:13
благодаря за съветите