PDA

View Full Version : Какво да се прави ... ?!



Resistance
07-10-2012, 02:05
От както започна лятото,се получи някакъв спад в ежедневието ми. Няколко дена под ред не ми се излиза ,поне не с повечето ми познати. Имам нужда от нови запознанства или поне някакво парти/събиране.Знам какво да правя,но проблема е че познатите ми не се събират с нови хора ,купони и тн ,или поне не съм поканен. Не знам от къде да започна,а сам на диско/клуб не ми се ходи (както казах не ми се ходи с познати), някаква идея?

Anonyss
07-10-2012, 08:27
Отиди на кафе, харесай някоя мацка, отиди до нея(ако е сама), направи се на луд, кажи здрасти, казвам се едисикак, чакаш ли някой, може ли на "ти", некфи такива базици и т.н. Ако имаш приятелка, нещата сами се нареждат :)

ladytanq
07-10-2012, 16:40
Взимаш само 1 познат и тръгвате да лудеете някъде . Идете някъде където има много хора (каквито ти искаш - нови) . Отначало се движи с него .. после се запознайте с нови хора и го "остави" . Смисъл не буквално , просто иди с някой друг по натам примерно или нещо такова

Amore-Mio*
07-11-2012, 05:11
Взимаш само 1 познат и тръгвате да лудеете някъде . Идете някъде където има много хора (каквито ти искаш - нови) . Отначало се движи с него .. после се запознайте с нови хора и го "остави" . Смисъл не буквално , просто иди с някой друг по натам примерно или нещо такова

Да! Май единственото решение в случая е това. Или просто да излезеш да се поразходиш сам и да се запознаеш с някой/някоя.

Resistance
07-11-2012, 10:33
Ами ще видим какво ще стане... положението е нито така- нито така. Излезна ли сам се впускам в мрачни мисли и изгубвам желание за комуникация.А за отракан приятел,с който можем да си направим комбина,не се сещам.Кофти тръпка.