PDA

View Full Version : приятелство между момче и момиче



krstqnn
07-12-2012, 22:09
моля помогнете... Приятелката ми има много приятели (момчета) и казва, че и били много близки приятели, постоянно и званят по телефона, и тя ходи постоянно при тях или да гледат филм или да празнуват нещо и остава да пренощува там, като и звани бившия си говорят по 1 2 мин. а казва че са само приятели от както скъсали.
Дайте някакъв съвет ?? дали са само приятели или... нещо повече,

Chacho
07-12-2012, 22:26
Малко е съмнително, ма отде да знаем.

New_Teen_Mashine
07-12-2012, 22:49
Клюк, клюк нямам идея

HatersGonnaHate
07-12-2012, 22:51
Кво не му е нормалното може да са се разделили ако са въждали, че нещата не вървят и просто да си останат приятели.А не и двамата да се натискат и после да не могат да се гледат :?

darkness848
07-13-2012, 08:09
Може пък и наистина да са й приятели... Макар, че положението ти е малко деликатно...

Amore-Mio*
07-13-2012, 08:22
Възможно е да са й наистина приятели, макар че аз не бих одобрила идеята приятеля ми да спи сред купища момичета. Ха - ха! Какво ще му се случи , просто не е истина. Та, просто поговори с нея и й обясни как се чувстваш. Кажи й , че не ти е приятно постоянно да е с други момчета, да преспива у тях и подобни. Всичко това може да го прави и с теб.

YoUcANNOtiMaGiNe
07-13-2012, 09:20
В тоя случай съвет не ти трябва, така като гледам искаш предсказание. Отивай при гадателка (и си похарчи парите напразно) или говори с нея. Е, кое ще е?

Chacho
07-13-2012, 13:28
За всеки случай, аз съм гадателка.

mMemories
07-13-2012, 14:35
Спокойно, с приятелите й момчета са си просто приятели...Щом е с теб... близо е до акъла.
Ако си говорят прекалено малко по тела, т'ва не е ли знак, че не им се прекарва особено мн време в разговори един с друг?


мда, може да питаш приятелката си също, защото е по-вероятно тя да ти каже какво точно става, вместо ние да предполагаме...