PDA

View Full Version : Промяна и последствията от нея



rex1212
07-17-2012, 08:21
Здравейте.Аз съм момче на 15 и имам няколко въпроса. Преди месец и половина завърших 8-ми клас в ново училище.Това беше първата ми година там.През цялата година не знаех как да се държа.По принцип аз съм много скован,тих, неразговорлив, скучен,абе аутсайдер.Искаше ми се поне в това училище да променя това и да не ме мислят всички за загубеняк,но не се получи.По принцип обичам да ходя с хубави дрехи,хубава прическа,чист и незнайно защо след известно време всички започнаха да ме наричат "секси".Е,че съм сексав,сексав съм де,ама защо е нужно всички да ми го натякват.Аз например го приемам като обида като някое момче ми каже секси. Отначалото се сприятелих с 3 момчета,но с течение на времето се появи едно друго момче,което успя да се вмести в групичката ни и развали всичко.Боледувах 2 седмица и не бях на даскало и като се върнах всичко беше различно. На моменти усещам,че имам приятели,но в други моменти сякаш всички гледат как да се избъзикат с теб. Какво да направя? Ще успея ли да променя нещо,ако да го кажем променя характера си? Давайте съвети и кажете какво да правя.И се казвам Димитър.

Amore-Mio*
07-17-2012, 09:46
Не приемай обикновените неща лично и като обида. Това в много случаи би ти изиграло лоша шега.

Иначе се случват такива работи. И трудно би оправил нещата, може би. Но ако искаш - пробвай. Иначе няма ли да е по - добре да се запознаеш и сприятелиш с хора от други класове? Бъди себе си! Вярвай в себе си!