PDA

View Full Version : Какво трябва да носим в училищната си чанта? ( питам само момичета)



klik
07-17-2012, 10:13
Малко тъпа тема,но ... Всичко е ясно . :) Питам само момичета защото момчетата едвали носят друго освен учебници и тетрадки ?

Amore-Mio*
07-17-2012, 10:37
Носни кърпи, мокри кърпи, превръзки, парфюм, телефон, пари. Лично тия неща почти винаги се намират в чантата ми. Учебници, тетрадки. И вече училищни принадлежности: химикали, моливи. Ако си от тия, които обичат да четат през междучасията или в свободен час: някоя книга, също може.

П.П: Доста често си нося дъвки.
Особено , когато сме на даскало: може да се каже всеки ден. Не знам защо, така съм свикнала просто.

TheBeatles
07-17-2012, 10:50
Аз нося несесер, учебници, тетрадки, мокри кърпи и превръзки.

nqmaznacheniee
07-17-2012, 11:26
Хероин, спринцовка, цигари, запалка, пистолет Макаров, превръзки, няколко амфета, димка и учебници.

closeenough
07-17-2012, 11:58
Носни кърпи, мокри кърпи, превръзки, парфюм, телефон, пари. Лично тия неща почти винаги се намират в чантата ми. Учебници, тетрадки. И вече училищни принадлежности: химикали, моливи. Ако си от тия, които обичат да четат през междучасията или в свободен час: някоя книга, също може.
Същото :). Понякога и малък гребен за след физическо, защото косата ми откача.

Xriis..
07-17-2012, 13:58
Нося си учебници , тетрадки , тефтерче , у-щни принадлежности (химикали , моливи , гума , острилка , линии)
В единия джоб си събирам капачки от "Queen's" (сокче) .. :D
В друг джоб си слагам гланц , рядко дезодорант/рол-он , ластик за коса , диадема , понякога гребен и превръзки
Из чантата ми се мотаят голям пакет мокри кърпички , 1-2 пак. сухи , телефона и парите :)
Много рядко нося и вода .. :)

В общи линии е това :)

Jaune
07-17-2012, 20:06
портмоне, като в него имам обикновено пост-ит листчета + судоку
сухи и мокри кърпички, превръзки
запалка
балсам за устни
апарат
пила
крем за ръце
очила
слънчеви очила
слушалки
ключ
вода
книга
химикалка/нещо за писане
дъвки
понякога стикче против изпотяване
понякога връхна дреха
чадър

мисля, че т'ва е всичко, което някога съм слагала. а, и храна си нося понякога. от рода на ябълки и ядки де, въпреки че в даскало съм мъкнала широк асортимент храни

sashko705
07-17-2012, 20:38
КОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАК ОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКО ТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТ ЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕ ТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТ АКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТА КОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАК ОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКО ТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТ ЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕ ТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТ АКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТА КОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАК ОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКО ТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТ ЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕ ТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТ АКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТА КОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАК ОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКО ТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТ ЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕ ТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТ АКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТА КОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАК ОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКО ТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТ ЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕ ТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТ АКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТА КОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАК ОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКО ТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТЕТАКОТ ЕТАКОТЕТАКОТЕТА

Hayashi
07-18-2012, 09:42
Аз си нося само несесер. Но аз нямам училищна чанта, защото не нося учебници следователно несесерът си го нося в дамската чанта.

SÜß
07-18-2012, 14:28
Нося абсолютно всичко , което може да побере чантата ми
Затова винаги чантите са ми големи почти колкото един сак :D
В училище: списания , несесер , гримове , четки за коса , пари , документи , парфюми , задължително някакви дрехи (почти винаги се преобличам междучасията..и аз не знам защо :D ), телефон , дискове , кърпички , козметика , понякога мъкна и таблета си :D ... и още много , но просто не ми се пише ...

Your.Passion
07-18-2012, 17:25
портмоне, като в него имам обикновено пост-ит листчета + судоку
сухи и мокри кърпички, превръзки
запалка
балсам за устни
апарат
пила
крем за ръце
очила
слънчеви очила
слушалки
ключ
вода
книга
химикалка/нещо за писане
дъвки
понякога стикче против изпотяване
понякога връхна дреха
чадър

мисля, че т'ва е всичко, което някога съм слагала. а, и храна си нося понякога. от рода на ябълки и ядки де, въпреки че в даскало съм мъкнала широк асортимент храни

+1 без пилата и крема за ръце ;дд

howling.
07-18-2012, 17:39
Учебници, тетрадки, несесер-а с химикалите енд стъф, портмоне, сухи и мокри кърпички + превръзки, балсам за устни, слушалки, дъвки.

Урсула
07-18-2012, 17:44
Учебници не нося, и без това не ги ползваме.
Иначе тетрадки, химикалки и молив, ако се сетя да пъхна; портмоне и несесерче с козметика (мокри + сухи кърпички, превръзка, дезодорант, балсам за устни); книга, плейъра и слушалките;

big_hug
07-18-2012, 19:05
Ми освен Учебните ти предмети аз нося и кърпи(сухи и мокри),превръзки,пари,дезод орант против изпотяване,кока-кола или пепси(зависи какво пиеш),телефон.....

kristAa
07-18-2012, 20:28
бележник /за програмата../, униформа /за фр в беда/, гребен, тетрадка, химикал, скицник, бонбонки/дъвки, ключове, телефон.

bloodyF
07-18-2012, 21:47
1 химикал, 1 молив, 1 гумичка
1-2 тетрадки, 1-2 учебника
ключове,пари,телефон,вода,е вентуално някаква храна
мокри и сухи кърпички, превръзки
през есента и пролетта чадър
мини-комплект за маникюр (пила,ножичка,нокторезачка)

Anichkaxxwee
07-20-2012, 08:39
Учебници, моливи, химикали, сухи и мокри кърпички, превръзки, ключове, пари, телефон, вода, тва е общо взето ;д

lori4ka_ani
07-20-2012, 10:56
аз нося учебници,тетрадки,несесер с всички възможни химикали в него :D ,кърпички -сухи и мокри,огледалце,дезодорант (за след физическо),гребенче(то ми е в огледалото ако сте виждали има ги едни такива сгъваеми),бележник,тефтер,п ари,вода

iiordanova
07-20-2012, 12:21
В моята има всичко,което ми е необходимо :Д
- тетрадки (учебници не нося)
- химикали,молив
- кърпички
- няколко гланца
- гребен
- ключове
- портмоне(вътре има флашка,пари,визитки...всичк )
- цигари и запалка
- превръзки
- понякога и ластик си нося
Сигурно има и други неща,ама не се сещам..

jghgh
07-20-2012, 12:33
Мокри кърпички/Дезинфектант за ръце - може и двете.
Тампони
Поне една превръзка
Лепенки (1-2, за всеки случай)
Химикали
Четка за коса
Гланц за устни
Огледалце
Телефон
Портмоне
Ключове
Химикали

и оттам нататък учебници и т.н., но вече завърших даскало и не знам .. студентите пишат ли в тетрадки? : D

Sarafina
07-20-2012, 12:46
-тетрадки (понякога и някой учебник)
-химикал
-сухи кърпички
-вода
-пила за нокти
-гланц, балсам
-крем за ръце
-антибактериален гел
-телефон
-портмоне
-гребен с огледало
-парфюм
-очила
-слушалки
-понякога и зарядното
-фиби

май е това :D

Wednesday666
07-20-2012, 12:55
Носни кърпи, мокри кърпи, превръзки, парфюм, телефон, пари. Лично тия неща почти винаги се намират в чантата ми. Учебници, тетрадки. И вече училищни принадлежности: химикали, моливи. Ако си от тия, които обичат да четат през междучасията или в свободен час: някоя книга, също може.

П.П: Доста често си нося дъвки.
Особено , когато сме на даскало: може да се каже всеки ден. Не знам защо, така съм свикнала просто.

Същото, по възможност и някой гланц. Ех, даскало, даскало .. Ще ми липсва :D ..

PyCoKoCkA93
07-20-2012, 13:42
Аз в училище пишех на папки с бели листи(като студентите).Иначе в моята чанта(освен химикал и молив) ВИНАГИ има следните неща:

портмоне с пари
лични документи(лична карта,шофьорска книжка и всички документи от колата)
ключове за вкъщи
телефон с батерия
зарядно за телефон
слушалки за телефона
сухи и мокри кърпи
парфюм
превръзки и тампони
гримове(ежедневни сенки,гланц,балсам за устни,спирала,черен и сив молив)
чадър
ролон против изпотяване
очилата за четене
крем за ръце

ПС:Понякога се намират и други неща,за които сега не мога да се сетя :D