PDA

View Full Version : Курсове в Имидж79 (Варна)- отзиви



commonsense
07-18-2012, 08:52
Има ли някой от форума, който да има някакви впечатления от там. Трябва ми подготовка за TestDaF, но се колебая между Имидж и Езиков център Варна (по-познат като Гьоте). Средствата ми са доста ограничени, а разликата в цените е повече от двойна. Налага се бързо да вземам решение, но за Имидж не съм чувала много. Помагайте!

jghgh
07-18-2012, 09:18
За тоя Имидж нищо не съм чувала изобщо, а в Езиковия център сестра ми направи едни курсове и взе сертификат Гьоте Б2. Беше доволна от школата, още с влизането си, като я попитат какъв език иска да учи или вече знае, и обръщат на езика. Мисля, че и ти ще останеш доволен.

commonsense
07-18-2012, 09:53
Аз също ходих на курс там и наистина останах доволна. Само че сега ми трябват индивидуални часове специално за ДаФ и честно казано тайно се надявам някой да ми похвали Имидж, защото наистина разликата в цената е доста голяма.

jghgh
07-18-2012, 10:26
Може би ще ме упрекнеш за това мислене, но цената често има значение и за качеството.
Може да пробваш в Имидж все пак, за да видиш за какво става дума и сама да си прецениш.
Аз обикновено сама виждам кое място става и кое не. Примерно, не отричам че във всяка една школа има специалисти-филолози и лингвисти, но не всяка школа може да се похвали с добър подход и сериозно отношение. Това просто се усеща.
Имам предвид, че в някоя др. школа може пак да има специалисти, но работата да не е интензивна и качествена, и нито ти научаваш, нито се работи реално.

Надявам се с Имидж нещата не стоят така, но аз наистина не съм чувала нищо за техните курсове, даже ми звучат толкова ново, та нищо чудно отскоро да са "на сцената".

Silvena_pl
11-01-2012, 09:59
Здравейте, аз съм карала в Имидж 79 и съм страшно доволна от всичко! Така че не се колебайте гарантирам с две ръце за тях. Качеството на обучение е много добро, преподавателите са професионалисти, персонала е страхотен. Обясняват много подробно и си личи, че за тях клиента е на първо място за разлика от други места, където гледат да ти вземат парите само. Изкарала съм там 3 нива по Немски език, като започнах от нулата и мога да кажа, че наистина научих много.! Винаги ги препоръчвам на мои познати които също в последствие са станали техни клиенти и са останали също така доволни. За мен това е една от най-добрите школи във Варна, като говорим за цена-качество, и до колкото знам съществуват от 5-6 години като фирма, което миля че е показателно.

ivanov-kn
02-12-2016, 16:15
Здравейте, преди 2 години записах при тях курс по английски. Не съм доволен. Нито преподаването е на ниво, нито персонала. Обстановката беше потискаща и мрачна. Учебниците стари. Дадох си парите на вятъра. Не ходете там!

borqna angelova
03-18-2016, 10:08
Странно.. моето дете учи в Имидж 79 и съм страшно доволна, според мен това е коментар на човек, който не е стъпвал в офиса им... най вероятно някой конкуренция аман от такива! От личен опит мога да кажа, че офиса им е най-нормален, новичък, приветлив със прозорци нищо мрачно и подтискащо..не знам от къде го измислихте :)) . Учебниците, които дават няма как да са стари и използвани, тъй като правят персонално копие на всеки клиент в зависимост от нуждите му. На нас лично ни изкараха дори няколко различни учебни материали и помагала, с които да работи моето дете. Съобразяват се изцяло с свободното ти време което за мен е огромен плюс. Мили и отзивчиви, препоръчвам горещо!