PDA

View Full Version : Малко помощ



...Samito...
07-19-2012, 21:31
Здравейте!За да ме посъветвате(ако можете) ще ви запозная със ситуацията.До скоро кандидатствах след 7 клас и ме приеха в дадено училище.Доволна съм,но има един проблем-едно момиче от моя клас също влезе в класа ми с една нейна приятелка.Никога не съм я харесвала и приятелката и също.Не,че сме се карали ,но съм чувала как ме обижда зад гърба,като държание ми е дразнеща и е голяма интригантка.Въпросната и приятелка също е такава.Като цяло и двете едва ли не мразят.Аз попринцип съм едно притеснително и стеснително момиче,не съм много общителна и трудно си намирам приятели.Страх ме е когато започнем примерно да започнат да разправят някакви глупости за мен.Тогава никой няма да иска да дружи с мен. Кажете ми как според вас трябва да постъпя като цяло?

Anichkaxxwee
07-20-2012, 07:32
Една приятелка от моя клас е така.
Ще си намериш приятели в новия клас, не се притеснявай. Само бъди себе си. Както в 1ви клас си си намерила приятелки, така и в 8ми :)

Amore-Mio*
07-20-2012, 15:24
Не се притеснявай.

Сега имаш шанс да започнеш живота си наново, имайки шанс да си изградиш нови приятелства. За тия да не те бърка особено, надали ще отидат да ги слушат какво приказват за теб. Предполагам, че поне няколко човека първо ще решат да те опознаят и тогава да решат дали те са прави или не.

Уверявам те, че ще си намериш нови приятели.
Просто се отпусни. Не се притеснявай и бъди себе си.
Вярвай в себе си и в своите възможности, и ще видиш, че е нямало за какво да се притесняваш.

perry_the_platypus
07-20-2012, 16:24
Те също няма да познават другите, според мен няма да направят такова нещо, спокойно, а и винаги ще има човек, който да е до теб, не се притеснявай. Познавам едно момче, което влезна мин. година така в едно училище с човек, който не го харесваше чак толкова, а всъщност дори не се познаваха, в началото се правеше на интересен, но момчето ми каза, че е казало на класната и е спряло да го дразни. :D

...Samito...
07-20-2012, 20:11
Благодаря ви за отговорите!