PDA

View Full Version : Гаден прякор



cerb12
07-20-2012, 00:30
Значи преди 5 години (9 клас) се сбих с едно момче в училище заради момиче и малко прекалих с боя и след учителският съвет тази която ни преподаваше история каза че и швабите не правели такива неща през войната пред целия клас и ги подканваше да стоят далече от мен , така и тръгна прякора ми швабата и всички го знаят вече съм свикнал но искам да го променя , колкото и забележки да им правя те продължават.
Нито приличам на немец , нищо общо нямам с немците и нито държанието ми е като тогава , не искам да се обръщат така към мен , поне можете ли да ми предложите някаква история (по така) защото не искам да им казвам грозната истина на тези който не знаят от къде идва прякора , или някакъв съвет за промяна?

ChubbyBunny
07-20-2012, 02:49
И сега как е в 14 клас, още ли ти викат така?

Chacho
07-20-2012, 03:41
А каква е причината като правиш забележка да продължават? Защо не те взимат насериозно, като подигравка ли го ползват към теб; ти ли не им изясняваш, че те дразни?

Amore-Mio*
07-20-2012, 07:25
Казваш , че те дразни просто и ги молиш най - учтиво да спрат.
Ако ли не: просто не обръщаш внимание. Постъпил си грешно тогава.

SisiStrange
07-20-2012, 07:29
Егати и педагогиката вади тая учителка. Вместо да потърси как да го приобщи и да реши проблема, обяснява на другите деца да стоят далеч от него... И му лепи грозни прякори. Вярно, че е постъпил лошо, ама е бил дете и малко или много всеки е имал изцепки като малък. Не можеш да отхвърлиш някое дете напълно, защото е сбъркало с нещо.

Освен да продължаваш да ги поправяш всеки път, май няма какво да направиш.

Anichkaxxwee
07-20-2012, 08:35
Помоли ги да спрат да ти казват така или просто не им обръщай внимание.
А пък и госпожата ти е виновна, защо трябва да ти лепи някви прякори, все пак трябвало е да разреши проблема.

^ЮЗБ^
07-20-2012, 16:43
Момче все пак не е толкова гаден прякор...и аз имам прякор и до са така ми викат много малко хора,ако некой дребен ми каже така му мачкам кофата,да се върна на темата,еми просто не им обръщай внимание,ако послушаш тези над мен както ти казват да ги помолиш да спрат,това няма да стане,само ще влошиш нещата

cerb12
07-20-2012, 16:58
това за учителката сте прави ,а за прякора просто не се гордея с себе си от онова време и имам доста лоши спомени може би е това причината да се нервя толкова......а и не искам хората да ме мислят за откачалка

IncendiaSanctus
07-20-2012, 17:07
И мен не ме кефи прякора ми понякога...
Ама вече съм толкова свикнал с него, че ми е все тая. Има хора, които не ми знаят името, а ме знаят по прякор... Голяма работа оО
А пък аз бих се кефил, ако ми викаха швабата :/

nqmaznacheniee
07-20-2012, 17:15
ко ста шваба :Д:Д

perry_the_platypus
07-20-2012, 17:25
Игнорирай ги, а и вярно, в 14 клас как е или сте в университет? :D Просто ги остави и ще им писне, те виждат, че се дразниш и продължават, не дружи с тях, ако са ти приятели, ще спрат. :)