PDA

View Full Version : 32 СОУ "Св.Климент Охридски" с изучаване на чужди езици :) някой?



lori4ka_ani
07-20-2012, 11:07
За бъдещи осмокласници там :)

perry_the_platypus
07-20-2012, 11:14
По твоята логика дай да направим теми за всички училища, като започнем "1 СОУ, 2 СОУ, 3 СОУ, 4 СОУ, 5 СОУ, 6 СОУ, 7 СОУ, 8 СОУ, 9 СОУ, 10 СОУ, 11 СОУ, 12 СОУ, 13 СОУ, 14 СОУ и т.н" :D
Разбирам да направиш тема за мнения за училището, които ще са полезни на всички бъдещи кандидат-гимназисти, но тази тема е малко излишна. Има две теми "Бъдещи осмокласници" и "Списък на училища и осмокласници 2012-2013". Във втората тема, първите няколко мнения съдържат съответното училище и кои потребители са влезли там, ако не намериш, отдолу пиши като коментар. Няма смисъл от тази тема, защото и да намериш двама-трима, ще продължите на ЛС, в Skype или в Facebook и тази тема става излишна. (:

lori4ka_ani
07-20-2012, 11:18
да,но като пиша по темите не ми отговарят +има за няколко други защо и аз да не направя ще почакам ако няма никой ще я изтрия :) ;Мерси за съвета сега ще потърся просто се регнах оня ден и не съм много на ти със сайта

perry_the_platypus
07-20-2012, 17:40
да,но като пиша по темите не ми отговарят +има за няколко други защо и аз да не направя ще почакам ако няма никой ще я изтрия :) ;Мерси за съвета сега ще потърся просто се регнах оня ден и не съм много на ти със сайта

Да, вярно е, че има и други такива теми, някой са за мнения, а други пък са да си обсъждат, но като намериш поне няколко съученика създавай тема, защото до сега не съм срещал абсолютно никой от тук приет в 32 СОУ. Успех! :)

Taam
07-20-2012, 20:54
Тихо бе! Не си срещал, щото вече никой не се познава с никого от форума и не знаете кой къде учи :р

Аз завърших тая година, за малко ме изпусна. Но мога да споделя опит за легендарното 32-ро :д

Bloody Red
07-21-2012, 20:19
Аз пък съм бъдеща седмокласничка там..