PDA

View Full Version : Проблем с общуване



Denis12
07-20-2012, 12:13
Здравейте
Забелязал съм че май само момичета пускат такива/подобни теми или аз поне така си мисля, ем викам да си споделя и аз това което ми е на сърце .

Казвам се Денис на 17г. преди излизах имах с кой да изляза на вънка но през последните 2г. само в къщи седя след 8 клас постепенно спирах да излизам а и по принцип аз съм момче което не е някакво много отворено и съм притеснителен .
Сега не излизам никъде седя си само в къщи само пред комп.
А ако изляза и тръгна да си търся приятели имам чувството че ще ми се изсмеят в лицето или нещо такова .
Ако тръгна да поискам съвет или да споделя с майка ми ся после само ще ми натяква :(

roni9043
07-20-2012, 12:27
pisah ti na ls.. pi6i mi

psychopath
07-20-2012, 13:22
Да ви имам проблемите...

Denis12
07-20-2012, 13:30
Да ви имам проблемите...
Добре че ти си нямал проблеми с общуването или семейството затова така говориш ;)

Amore-Mio*
07-20-2012, 16:16
Всички в един определен етап от живота и нашето развитие сме изживявали подобни проблеми с общуването.
Да.

Просто всичко си зависи от теб.
Дали искаш да си излезеш от черупката и да разбиеш сам стените, които си сложил покрай теб и да се приобщиш към другите. Не се затваряй в себе си или вкъщи. Единствено на себе си вредиш така, когато каквото и да ти се случи: добро или лошо, ти си го затваряш в себе си и така той ти пречи един вид на чувствата. И най - вероятно доверието, което към малко хора ще имаш. Та, така де.

Поднови контакти със старите си познати или приятели. И ги покани да се поразходите някъде или да отидете на кафе. Постепенно ще се запознаеш и с нови хора, и така този проблем ще го преодолееш. Стига да имаш желание и воля , де. Тогава всичко е възможно.

Denis12
07-20-2012, 17:34
Amore-Mio

Denis12
07-20-2012, 17:42
Amore-Mio Благодаря за съвета но всички приятели които имах се преместиха в други градове ... и там е работата че не мога да си подновя старите връзки с тях :[

Lewskarche
07-20-2012, 17:55
pochwai w face da se zapoznawash s xora , momcheta i momicheta i da tyrsish obshti dopirni tochki s tqh i nakraq : a we are da izleznem se pomotaem nqkyde be ?

Denis12
07-20-2012, 23:33
pochwai w face da se zapoznawash s xora , momcheta i momicheta i da tyrsish obshti dopirni tochki s tqh i nakraq : a we are da izleznem se pomotaem nqkyde be ?

Писах ти ЛС.

jghgh
07-21-2012, 00:12
Звъни телефони постоянно, без да ти пука, че така се самоунижаваш (пред самия теб).
Просто звъни телефони на познати, бивши приятели и т.н. и им предлагай да излезете на кафе, разходка, плаж/тренировка, изложба и т.н.
Същевременно ако имаш финансовите възможности, почни някакъв курс по нещо, ще се сдобиеш с нови познати. По-добре да е курс по интереси.