PDA

View Full Version : Немога да я понасям вече..



angelss_love
07-23-2012, 19:51
Здравейте!Приятелка съм с едно момиче от много години.Всичко си споделяме,просто я чувствам като сестра.Но си хвана приятел с него е от 7-8 месеца.Аз също си имам приятел и отначало излизахме заедно 4-мата тя с нейния приятел и аз с моя.Но дойде един период в който тя забрави за мен и не излизахме вече толкова често и се скарахме.Оправихме се след време и взехме пак да излизаме.Но напоследък много взе да ме изнервя,досадна ми е.Като излезем само двете тя не спира да говори за приятеля си,направо немога да я слушам вече.Ужасно много го ревнува от всичко,карат се за най-малко.Той постоянно стои на компютъра и тя само му се кара все едно му е майка.Той постоянно стои в Фейсбук разглежда насам натам тя все му мрънка и го ревнува.Дори когато вървим на пътя и той гледа на някъде,тя му крещи,че гледал някоя ???Направо ме дразни вече като излизаме с тях,полудявам като я слушам.Незнам какво да правя и как да и кажа,че това което прави не е хубаво..Говорихме си оная вечер с нея и и казах,че това което прави не е на добро,защото той ще я зареже скоро време,но тя не ме слуша.Прави каквото си знае и после ми реве на главата...Незнам вече откачам....... :(

BreakingDawn
07-23-2012, 20:39
И аз се познавам с моята 'приятелка' от 100 години ама... промени се и то много.
всъщност както тя,така и аз :) Но тя се промени към лошо.Направо понякога ми иде да и фрасна един и да се осъзнае с кой говори..обаче пак каквото и да става сме заедно,но отношенията ни са различни.Мисля,че и при теб ще е така,но и зависи от характера ти! Аз предпочитам да нямам контакт с нея ама..не ми се получава.
Колкото и да говориш с нея ако сама не се вземе в ръце нищо няма да стане!Или търпиш или си взимаш чантичката и се махаш!

ПП-НЕ ЗНАМ!!! Отделно се пише

Amore-Mio*
07-24-2012, 06:49
Като сте толкова близки и казваш абсолютно всичко, без заобиколки. Надали ще се промени, но ще е добре да опиташ. Говори и с приятеля й , и му обясни да се вземе в ръце , да поговорят с нея и да се опитат да оправят нещата. Иначе не ги виждам още време заедно.

kalzzz
07-24-2012, 10:40
7-8 месеца?????Това момче има нерви от желязо :D А за проблема ти:Кажи и че трябва да бъде по сдържана, ако не иска да го загуби.И аз съм била в същата ситуация само дето момчето издържа 2 месеца и побягна в галоп :D А тя винаги ли е била такава с приятелите си или само с него се държи така ?

bReAk3R
07-24-2012, 10:54
Ебати чантата... Говори с нея

MsMiracle
07-24-2012, 13:46
Говори с нея. Но ако продължи да се държи по този начин я остави. Ще се усети сама, макар да е късно.