PDA

View Full Version : Идеи за рожден ден ?



qna_m
07-25-2012, 09:30
Здравейте , имам нужда от свежи идеи за едно страхотно парти по случей 15 -тия ми рожден ден(17 -ти Август) :) Къде мога да организирам купона , какво да измисля като забавление? Вие как празнувахте последният си рожден ден ? :)

complicated_
07-25-2012, 13:25
аз всеки път различно :D един път у нас,др. път в някое заведение или дискотека .. възможности многооо :)

DeviL_AsS
07-25-2012, 13:32
По-добре в някое заведение,че да не цапат у вас :Д

perry_the_platypus
07-25-2012, 18:41
Басейн или дискотека. (: Зависи от бюджета, който имаш.

MaggieP
07-25-2012, 21:06
Най-добре си е в някое заведение, защото после няма да си ангажиран да чистиш :D

alina.pencheva
07-25-2012, 21:49
Предлагам ти в заведение. Но нека разкажа как мина моя рожден ден...
на 13-тия ми рожден ден поканих най-добрата си приятелка
прекараме си страхотно.
Хрумна ми спонтанно една идея..
Нека ви разкажа...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~
1 първото нещо бяха балоните (беше мокро парти защото е през лятото)
значи подхвърляхме си балони пълни с вода
и естествено се пукаха в някой от нас
2 на високо завързах балони с въздух, но на дъното с малко вода (топла и ледено студена)
така ние с ръце ги пукахме и изненадата в балоните беше върху нас
3 КАРАОКЕ
-не можем да пеем с приятелката ми, но така е по интересно~
4 ТАНЦИ
5 Сами си сготвихме пица и сладолед после сладко си го хапнахме
6 направихме си малко модно ревю със стари мои дрехи, които не нося вече---напълно ги
променихме като ги накълцахме, прекроихме, зашихме това онова.
7 ГРИМ
Момичетата обичат това
-Всяка една от нас гримира другата по свой собствен начин
резултатите бяха >.> <.< ...Интересни... xexe
8 Клюки
- обсъждахме момчета и момичета, прическите на останалите
9 МУЗИКА!!!
10 Снимайте се за спомен
11 Играйте игри~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~
ТОВА БЕШЕ ОТ МЕН ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА! <3 <3 <3

perry_the_platypus
07-25-2012, 22:09
Предлагам ти в заведение. Но нека разкажа как мина моя рожден ден...
на 13-тия ми рожден ден поканих най-добрата си приятелка
прекараме си страхотно.
Хрумна ми спонтанно една идея..
Нека ви разкажа...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~
1 първото нещо бяха балоните (беше мокро парти защото е през лятото)
значи подхвърляхме си балони пълни с вода
и естествено се пукаха в някой от нас
2 на високо завързах балони с въздух, но на дъното с малко вода (топла и ледено студена)
така ние с ръце ги пукахме и изненадата в балоните беше върху нас
3 КАРАОКЕ
-не можем да пеем с приятелката ми, но така е по интересно~
4 ТАНЦИ
5 Сами си сготвихме пица и сладолед после сладко си го хапнахме
6 направихме си малко модно ревю със стари мои дрехи, които не нося вече---напълно ги
променихме като ги накълцахме, прекроихме, зашихме това онова.
7 ГРИМ
Момичетата обичат това
-Всяка една от нас гримира другата по свой собствен начин
резултатите бяха >.> <.< ...Интересни... xexe
8 Клюки
- обсъждахме момчета и момичета, прическите на останалите
9 МУЗИКА!!!
10 Снимайте се за спомен
11 Играйте игри~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~
ТОВА БЕШЕ ОТ МЕН ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА! <3 <3 <3

Интересно, макар че съм момче, ахах. Но все пак едно е 13 г., друго е 15 г., не може само с приятелката си да се събереш и е много детско, ама все пак сте празнували 13ти рожден ден.

Your.Passion
07-25-2012, 22:16
Предлагам ти в заведение. Но нека разкажа как мина моя рожден ден...
на 13-тия ми рожден ден поканих най-добрата си приятелка
прекараме си страхотно.
Хрумна ми спонтанно една идея..
Нека ви разкажа...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~
1 първото нещо бяха балоните (беше мокро парти защото е през лятото)
значи подхвърляхме си балони пълни с вода
и естествено се пукаха в някой от нас
2 на високо завързах балони с въздух, но на дъното с малко вода (топла и ледено студена)
така ние с ръце ги пукахме и изненадата в балоните беше върху нас
3 КАРАОКЕ
-не можем да пеем с приятелката ми, но така е по интересно~
4 ТАНЦИ
5 Сами си сготвихме пица и сладолед после сладко си го хапнахме
6 направихме си малко модно ревю със стари мои дрехи, които не нося вече---напълно ги
променихме като ги накълцахме, прекроихме, зашихме това онова.
7 ГРИМ
Момичетата обичат това
-Всяка една от нас гримира другата по свой собствен начин
резултатите бяха >.> <.< ...Интересни... xexe
8 Клюки
- обсъждахме момчета и момичета, прическите на останалите
9 МУЗИКА!!!
10 Снимайте се за спомен
11 Играйте игри~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~
ТОВА БЕШЕ ОТ МЕН ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА! <3 <3 <3



Звучи и някък по -детско .Тя все пак е на 15 . ;)

По темата : Басейн ;Дискотека ; Заведени ;
След теЯ места можеш да отидете на водни колела .. И някакви такива .

bloodyF
07-26-2012, 07:27
е то пък щото на 15 си мноЛ голям
БЕЗ АЛКОХОЛ!
можете да се забавлявате и иначе

Amore-Mio*
07-27-2012, 13:11
Аз всяка година празнувам на различни места. Последният ми рожден ден беше на bowling, като след това отидохме да се почерпим. Празнувах 16'тия си рожден ден и емоцията си беше доста голяма, тъй като бях с едни от най - добрите си приятели. Направиха всичко възможно, за да се почувствам специална в този ден.

Иначе ти завиждам, че си родена лятото. Винаги съм искала да празнувам рождения си ден на басейн. Самата идея е някак много добра, харесва ми. Иначе в някое заведение и подобни. Измисли нещо. В дискотека? Надали ще ви пуснат на 15 - години в дискотека. А доколкото вече знам не се приемат и придружители. Освен да отидете на детска дискотека.

perry_the_platypus
07-27-2012, 14:04
Аз всяка година празнувам на различни места. Последният ми рожден ден беше на bowling, като след това отидохме да се почерпим. Празнувах 16'тия си рожден ден и емоцията си беше доста голяма, тъй като бях с едни от най - добрите си приятели. Направиха всичко възможно, за да се почувствам специална в този ден.

Иначе ти завиждам, че си родена лятото. Винаги съм искала да празнувам рождения си ден на басейн. Самата идея е някак много добра, харесва ми. Иначе в някое заведение и подобни. Измисли нещо. В дискотека? Надали ще ви пуснат на 15 - години в дискотека. А доколкото вече знам не се приемат и придружители. Освен да отидете на детска дискотека.

Мм, познавам момичета, които си направиха 14ти-15ти-16ти рожден ден в Sin City (София). :)

phoeniX_boy_BG
07-27-2012, 14:43
Аз го празнувам в различни заведения и каня най-близките си приятели ;)

qna_m
07-28-2012, 18:55
Благодаря ви , идеите наистина са добри , мисля да се спра на тази с басейна :D :)

LoveChocolate
07-28-2012, 21:20
Последния го празнувах в механата на един приятел :) Купих ядене и пиене и ето ти рожден ден :) На следващия ден всички заедно изчистихме :)

Лола
07-30-2012, 01:43
на басейн !

ChildrenOfBodom
07-31-2012, 17:26
Това с басейна те предупреждавам е нож с 2 остриета. Не се знае ,дали на някое от момичетата няма да и дойде цикъла точно тогава и да седи и гледа тъжно останалите. Освен това ако правиш плановете по - рано , а на деня се случи лошо време /личен опит/ също ще е доста неловко. Ти си решаваш ,разбира се.Аз лично за 16 - запазих една по-малка дискотека ,поканих доста хора и дадох списък на музиката , която искам , за да не е само чалга , а да има от всичко. Плюс това имаше доста храна , момичетата се наконтиха и цялата вечер мина в танци. Като цяло добро изкарване беше. За заведение.. /не дискотека/ може да ви стане скучно. Предложиха боулинг и билярд някъде ,ако не се лъжа,което е добра идея..но все пак един път се става на 16! Както и да е,надявам се да съм ти била полезна и ,където и да си го направиш ти пожелавам едно прекрасно изкарване и невероятни спомени след това! <3 : ))

Djenka
07-31-2012, 20:01
Аз станах на 15 преди 3-4 дена. Бяхме малко момичета (тъй като всички са нанякъде) , затова отидохме на пицария, а после с две приятелки дойдохме в нас и те спаха в нас. То толкова спахме, седяхме до 7ч.... 8-)

Anichkaxxwee
08-01-2012, 01:04
Може да го празнуваш на някое заведение
На басейн

qna_m
08-03-2012, 12:39
ami spored vas dali bi se polu4ilo zabavno v nqkoi biliard klub ? :)

gotinotomace
08-03-2012, 13:27
Здравейте , имам нужда от свежи идеи за едно страхотно парти по случей 15 -тия ми рожден ден(17 -ти Август) :) Къде мога да организирам купона , какво да измисля като забавление? Вие как празнувахте последният си рожден ден ? :)

Тесен кръг приятели у дома след това навън или пък навън канейки най добрите си приятели ти знаеш за техните вкусове така ще знаеш и с какво трябва да се съобразяваш и те и ти ще се чуствате добре нещата после идват от самосебе си

sunnyinka
08-08-2012, 15:31
и аз ставам на 13 ,но идеята може да е полезна и не е от моя рд ,,, събери се с 4-5-6 момичета ,ако искаш и с 3-4 момчета ,ако имаш приятели ,може на пицария ,след това на кафе или някви такива

feromen
09-01-2014, 13:46
https://www.facebook.com/clubsepare Ето една идея за място,където можете да празнувате с приятели.

KatyaS
11-09-2015, 15:16
Здравейте,искам да ви попитам идеи за моя 15 годишен роден ден.Той е на 21 ноември и затова е малко по-сложно.От Пловдив съм за това ако имате идеи за места в Пловдив,където ще се забавляваме много-моля Ви кажете.

msmail
09-12-2017, 11:34
Аз мисля да си отпразнувам рожденият ден в questomaniq.
Това място предлага ескейп игри които не са на много високи цени и са много интересни.
Аз ще резервирам пакет за 5-има в ескейп стаята- Тайните на професор Ленд
За 5 човека е 105 лв за 1 час, обаче аз ще имам и аниматор (за един час-30лв), а освен това ще запазя и стаята за почерпка която наема и е 30 лв-1час.
Та общо взето ми излиза за 2 часа забавления 165лв.
Това е линка към сайта им: http://questomania.bg/bg/

msmail
09-12-2017, 11:36
http://questomania.bg/bg/party/?gclid=CKzpj9u5n9YCFbYy0wodoacM4Q

Lexa4566
05-02-2018, 20:35
Ставам на 14 в петък и знам, че малко късно питам, но ако някой може да даде идеи за игри или някакви други забавления...
Поканила съм 10-11 приятели в заведение (кафене) и след почерпката вече ще е късно да се излиза някъде, затова предполагам само вътре ще седим. Ще си пуснем музика, ще си говорим, ама като ни доскучее... на други рождени дни сме играли на асоциации (някой трябва да обясни филм, книга или дума само с жестове, без да говори) и предизвикателства, интересно е, но трябва да имам и някой друг резервен план, така че моля помагайте. Благодаря!