PDA

View Full Version : Всички са гадни лицемери...



sofityoy
07-25-2012, 19:00
Здрасти,пиша темата,защото ми е много гадно.Предполагам,че има подобни теми,но и моята е поне мъничко важна нали ? :)
Така наречения ,,проблем,, е,че абсолютно всички,които познавам са лицемерни и злобни.Най-добрата ми приятелка много згафи и 5 момичета се настроиха ужасно против нея,аз не се месех,но сега ме подлагат на непрекъснати хапливи разговори.Много ми е гадно понеже нямам никого зад гърба ми!Скарах се с най-добрия ми приятел,защото говореше тъпотии,че го тероризирам,а момчето с което излизам (не гадже приятел) е ,,приятел,, с тези,които се заяждат така,че едва ли ще растане на моя страна-просто ще стои отстрани.Най-добрата ми приятелка е толкова сгафила,че изобщо не може да претендира за моя защита,а и разбрах,че всички,които познавам нямат истински приятели и просто се правят на интересни и завиждат.Много ми е гадно :( искам просто да избягам от всичко и от всички и да се телепортирам на Марс.Може би е просто моментно състояние,но наистина ми е супер кофти като знам,че излизам от нас и виждам толкова много хмх маски върху всички хора...
Не искам от вас да разрешавате този ,,проблем,, защото не е ...май това си е истината :)
Благодаря,че прочетохте темата - просто трябваше да споделя...

perry_the_platypus
07-25-2012, 19:19
Здрасти,пиша темата,защото ми е много гадно.Предполагам,че има подобни теми,но и моята е поне мъничко важна нали ? :)
Така наречения ,,проблем,, е,че абсолютно всички,които познавам са лицемерни и злобни.Най-добрата ми приятелка много згафи и 5 момичета се настроиха ужасно против нея,аз не се месех,но сега ме подлагат на непрекъснати хапливи разговори.Много ми е гадно понеже нямам никого зад гърба ми!Скарах се с най-добрия ми приятел,защото говореше тъпотии,че го тероризирам,а момчето с което излизам (не гадже приятел) е ,,приятел,, с тези,които се заяждат така,че едва ли ще растане на моя страна-просто ще стои отстрани.Най-добрата ми приятелка е толкова сгафила,че изобщо не може да претендира за моя защита,а и разбрах,че всички,които познавам нямат истински приятели и просто се правят на интересни и завиждат.Много ми е гадно :( искам просто да избягам от всичко и от всички и да се телепортирам на Марс.Може би е просто моментно състояние,но наистина ми е супер кофти като знам,че излизам от нас и виждам толкова много хмх маски върху всички хора...
Не искам от вас да разрешавате този ,,проблем,, защото не е ...май това си е истината :)
Благодаря,че прочетохте темата - просто трябваше да споделя...

Как може да кажеш, че нямаш никой зад гърба си? Ами родителите ти??

mkio
07-25-2012, 19:25
По аватара и нещата, за които говориш, съдя, че си на около 14-15 и е нормално да си мислиш, че си сама, изоставена, неразбрана. Всеки е минал през това. Семейството ти, твоите близки, са тези, които винаги ще са зад гърба ти и можеш да разчиташ на тях. Рядко се намира приятел, на когото можеш да се довериш изцяло. Тъжно, но факт..

thelover3
07-26-2012, 11:18
То ако бяха всички искрени...Едва ли за себе си можеш да кажаш, че винаги, в 100% от случаите казваш това, което мислиш, даже за знаеш, че ще обидиш или нараниш човека. Моят най-добър приятел е кучето, защото знам, че винаги може да ме успокои, развесели и никога няма да ме предаде! Излез, запознай се с нови хора, но не ги допускай толкова бързо близо до себе си, за да не бъдеш пак предадена!

bijou
07-26-2012, 11:26
Life sucks, свиквай.

iziskanmladej88
07-26-2012, 14:27
свиквай от малка, 'щото 90% са такива

SisiStrange
07-26-2012, 14:42
Така мислите, защото сте малки. С времето човек среща истински приятели. Но не са много за един живот.

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 14:56
Грешката ти е в това,че абсолютизираш всичко.И че си малка(не че това е грешка де :D)

Amore-Mio*
07-26-2012, 14:59
Всеки е минал през това.

Не се бъркай. Че само излишни скандали и конфликти ще има.
Стой настрана. Не се бъркай.

Иначе се запознай с нови хора и постепенно ще си изградиш едно истинско приятелство.
Всичко с времето си. Малка си все още.

sofityoy
07-26-2012, 17:41
Мерси за всички мнения и коментари и най-вече за това,че Не ме критикувахте!

sunnyinka
08-08-2012, 14:38
аз съм подобна имам само 1-2 истински приятелки,но дълга история ...последно време свиквам,на всеки му ставаш приятел като му трябваш... :( аз съм на почти 13 ..мислеха ме за вещица ,за грозна,заради тъпотии,...съучениците ми са тъпи,някои се праят на отворени и така нататък ужас беше...исках да се местя и кви ли не неща в др дск.....,но последно време бивам ,крепя се някой път на мисълта ,че скоро отивам в 8 кл и се махам от тия идиоти

marilyn
08-08-2012, 16:37
Приятелите са много важна част от живота на човека. Лично за мен приятелите са ми по-близки от семейството. За мен човек, който няма приятели значи, че нещо не му е ок. Смисъл, не може някак си да нямаш нито 1 истински приятел. Дали проблема не е и в теб??

prettymonster
09-05-2012, 06:13
ВИНАГИ има лицемери .. ПЪЛНО е с тях :) Но се свиква спокойно :)

JuStElly
09-07-2012, 01:51
Рано или късно ще намериш някой истински приятел,а лицемери и предатели винаги е имало и винаги ще има.Не се впечатлявай толкова...

Anichkaxxwee
09-07-2012, 02:22
Не всички са лицемери, ще видиш
След време ще си намериш истински приятели
и ще спреш да си мислиш така, спокойно

autumn_eyes
09-07-2012, 07:49
Не се притеснявай. Поговори с майка ти/ баща ти, поплачи си. Имала съм такива ситуации. Ще видиш, че накрая ще се появи някой нов приятел. Освен това, ако само хапливите разговори са проблема, какво ти пука. приятелката ти може да не те защитава, но и ти си стояла настрана, нали? Сега се подкрепяйте двете и си бъдете двете. не е нужна компания от 10 човека, за да ти е добре.

4ampanda
09-07-2012, 13:18
най-хубаво е при гадни ситуации, които нямат нищо общо с теб -дори и да ти е приятел човека- да не се месиш
поради простата причина -най-малкото , че не си съвсем без-пристрастна и положението в такъв случай няма да отиде на добре- ми напротив ~ не знаеш кой е прав и кой е крив -въпреки че всеки си има част във вината- така че пак да кажа най-добре е да не се месиш [но те естествено ще почнат приказки за теб, ако си fr с човека, с който са скарани -съвсем нормално и глупаво последствие] -по тази точка си постъпила добре и всичко върви по възможно най-гладкия начин всъщност -за такава ситуация

наистина повечето хора са лицемери и гадни използвачи -но в даден момент всеки е [!] под една или друга форма- свиквай! това е живота~
приятели -ако съществува такова нещо, със смисъла който всички влагат- не знам дали изобщо съществува такова нещо- но знам, че майката е единственото същество на тази планета, което би могло да ти помогне във всякакви ситуации и по най-добрият начин ЗА ТЕБ! тъй че- сподели с най-близкия за теб човек мъката си и се опитайте да потърсите най-добрият изход от ситуацията - защото винаги има такъв :)

Bonbonchencetyy
09-07-2012, 13:38
А защо родителите ти да не застанат зад теб?Разкажи им какво е положението и ги помоли да те посъветват какво да направиш и ги накарай да обещаят,че ще са на твоя страна както и да се развият нещата.Все пак понякога и възрастните могат да ни помогнат,не са безпомощни и даже могат да ни помогнат да си разрешим проблемите.

Не се притеснявай,че мислиш,че всички около теб са лицемери,много добре те разбирам!Просто като изляза и си мисля,че ще видя познати лица,а то...Като ги погледна,не мога да бъда приятелка с тях,просто е невъзможно!Те са настроени приятелски към мен само когато могат да ме използват,а когато ми потрябват и ги помоля за нещо,вдигат надменно глава и ме питат коя съм,представяш ли си?!Даже допреди година не намирах истинска приятелка,с която да мога да се забавлявам,да споделям тайни,да плача...Докато не срещнах две момичета,които просто са невероятни!Толкова ме разбират,че един път така се случи,че им разказвах два часа какво ми е на душата,а те вместо да се отегчат от мен и да се махнат,прегърнаха ме и измислиха решение на проблема ми!Не се притеснявай,с времето всичко ще отмине и ще срещнеш по-добри хора,спокойно!

Успех с ''проблема'',дано го решиш! :)

Dark_Vampire23
09-07-2012, 20:34
не сте ли свикнали ве4е.....аз за тва не искам така напре4ените ПРИЯТЕЛИ!

pepa97
09-08-2012, 13:02
Няма приятели,има познати :)

druzilla
09-08-2012, 13:24
Няма приятели,има познати :)
Така е..Единствения ми истинcки приятел е кучето ми.. :D

pifiella
09-08-2012, 13:50
Всички са лицемери, когато си вълк единак е най-добре.