PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ С ТЕЛЕФОНА МИ!!!!



danncety
07-28-2012, 19:06
Здравейте, не съм дигурна че тук е мястото където мога да пусна темата но се надявам все пак някой да ми помогне защото не успях да наеря помощ от Гугъл...!
Значи преди няколко месеца си взех телефон Sony Ericsson experia arc S когато си го купих телефона беше изклютително скъп иии нямах никакви проблеми с него до преди няколко дни! Както се ровех из менюто ии разлиствах изведнъж на екрана се появиха някакви много странни вертикални бели чертти ! :( Появиха се от нищото а аз се уплаших....той продължи да работи но мястото на чертите не беше там! Изключих телефона си и щом го включех чертите се бяха махнали но екранът беше много по тъмен от обикновено.....не беше от настройките за яркостта. Заключих го, но щом след това го отключих отново чертите отново бяха там....отново го изключих ии като го включих екранът пак беше затъмнен ии при следващите заключвания и отключвания това се повтаряше ! Малко след това разбрах че когато ссе появят чертите след малко се махат от самосебе си но екранът остава затъмнен......знам че това не се дължи на някакъв натиск или нещо такова защото не съм правила нищо различно от обикновено...МОЛЯ ВИ помогнете ми кажте ми на какво се дължии ииии евентуално как мога да го поправя а ако не далии застраховката ще покрие поправката! Притеснена съм защото телефона беше наистина скъп когато го купих и няма да ми е приятно да съм дала толково много пари на вятъра!!!!

Bomber
07-28-2012, 19:10
Във гаранция ли е още ако е занеси го във магазина да го видят какво му има.

danncety
07-28-2012, 19:18
Амиии да във гаранция е нооо не зная какво влиаза във гаранцията...всмисъл външна повреда или или повреда със самия апарат..?!

Bomber
07-28-2012, 19:33
Не съм много наясно със общите гаранционни условия и какво покрива тя,но ако е повреда по невнимание тоест телефона е бил изтърван.
Обаче ако е фабричен дефект би трябвало гаранцията да го покрие както ти каза,когато си го купувала му е нямало нищо питай във магазина.
Прочети това
http://www.1-gsm.com/garancionni.php
мисля че това по принцип са общите условия на една примерна гаранция

perry_the_platypus
07-28-2012, 21:17
Не съм много наясно със общите гаранционни условия и какво покрива тя,но ако е повреда по невнимание тоест телефона е бил изтърван.
Обаче ако е фабричен дефект би трябвало гаранцията да го покрие както ти каза,когато си го купувала му е нямало нищо питай във магазина.
Прочети това
http://www.1-gsm.com/garancionni.php
мисля че това по принцип са общите условия на една примерна гаранция

Грешен раздел, но мисля, че е дефект и напълно покрива гаранцията, все пак го занеси, но със сигурност ще трябва да платиш нещо. Просто го занеси на ремонт, дефект е и би трябвало да ти дадат нов телефон или да ти сменят целия екран с тъч-а. (: Но в България няма безплатен обяд, така, че кажи на родителите си да го занесат, но според мен със сигурност ще трябва да платите известна не толкова малка сума, тъй като този телефон е от висок клас. :)

bloodyF
07-28-2012, 22:47
ти иди и питай пък те ще ти кажат кво включва
ако не си го пускала по пода,хвърляла по стените и заливала с вода-в гаранция е

danncety
07-29-2012, 13:11
:D не съм го изпускала хвърляла ииии нищо подобно...благодаря все пак родителите ми казаха че утре ще го занесат...:D