PDA

View Full Version : Дама за бала



torresinho
07-30-2012, 22:17
Разбрал съм се с едно момиче да ми бъде дама, но тя е от друго училище и е по-малка. Аз ли трябва да й купя роклята?

AnalPain
07-30-2012, 23:08
:D
Ти добре ли си?

DieselBlood
07-30-2012, 23:10
Знаех си,че тука има много идиоти,но ти,приятелю,биеш всички с невиждана преднина.

DisturbiaV
07-31-2012, 01:20
На момичетата от класа ми,които бяха дами им купиха роклите момчетата и то,защотото са нагли,а приятите им дават мило и драго.Дори едното си изпроси изкуствена коса и мигли и час за фризьор пак платени от него.Аз бях дама и приятелят ми предложи да ми плати всичко,но отказах.

Та който май както реши.

bloodyF
07-31-2012, 01:22
или кой както си изнуди гаджето
ако съм дама никога няма да позволя да ми купуват рокля/обувки/прическа и т.н.

IcameHereToFuckBitches
07-31-2012, 01:25
Пффф, вие луди ли сте, ще им плащат... оО

Тя да си измисли нещо, като няма тя бал, може и от рокля за 25-30 лева, достатъчно хубави има...

SisiStrange
07-31-2012, 05:36
^ Аха. Била съм дама и си взех малка черна, официална рокличка за 45лв. Много добре се получи. Все пак не е бил моя бал, че да се кича и да обикалям с брокатена рокля и екстеншъни (не, че на моя бал стана така де).

anonymous708973
07-31-2012, 06:28
На момичетата от класа ми,които бяха дами им купиха роклите момчетата и то,защотото са нагли,а приятите им дават мило и драго.Дори едното си изпроси изкуствена коса и мигли и час за фризьор пак платени от него.

Та който май както реши.

о.О
За пръв път я чувам тая простотия, честно!

SuNsEt
07-31-2012, 09:45
Ще се чувствам супер тъпо ,ако позволя да ми купят роклята и разни такива простотии... Тва си е чисто изнудване и просене. Освен тва ако искаш да и платиш ресторанта... тва си е пак едно 100 лв , което е същото все едно да и вземеш рокля,няма смисъл.

Иначе примерно някво евтино герданче,което да се върже с роклята или гривна, това според мен е много по-на място и много по-добре.Пък и ще и остане за дълго време като спомен и ще може да си го носи.

пAteNцЕ
07-31-2012, 10:27
ем ако съм финансово затруднена(на момента) да бих позволила да ми се купи,но нещо по-скромно и естествено с уговорката че ще върна парите де :Д Обаче ще е яко да се избере тоалета заедно,така че да си пасват(ест момичето да си плаща) поне да си отиват роклята и костюма,така и така са дама и кавалер :Д

anonymous708973
07-31-2012, 13:22
Като си финансово затруднена, не приемаш поканата.
Сериозно, около вас това ли е практиката? Бая момичета познавам с близки абитуриенти и на никоя не й купиха роклята.

evilgirl95
07-31-2012, 13:35
Аз бях дама и сама си платих роклята, обувките, фризьора, маникюриста, гримьора (под сама има предвид мама и татко ми ги платиха) естествено.. приятелят ми не е длъжен да ми дава само защото аз сама не мога да си направя грим и прическа, и т.н. .. но пък той плати ресторанта.. и мисля че така е редно след като той ме кани.. но е адски тъпо момчето да купи роклята и всичко останало.. макар, че много момичета се възползваха така от приятелите си на бала.. изобщо не прави добро впечатление..

БорджияV
07-31-2012, 13:36
Има още 1-2 решения на проблема.
1: Или не ходиш на бала ( бал съм го и бала само пари на вятъра. Един куп пари за една вечер, която повечето едва ли ще я помнят щото са се напили като за последно. А и др. което е- отишъл ми 12 клас 5-6 пъти на даскало и после се едно завършил Кембридж.)
2: Отиваш без дама. Закво ти е... Носиш си в едната ръка едно червено джони и др не ти треа.

perry_the_platypus
07-31-2012, 17:02
Тя да си избере рокля и ти да я платиш или ти да й купиш, която на теб ти харесва? :D Както си решиш, ама доста пари ще трябва да пръснеш. (:

aks13v
07-31-2012, 20:36
Само ако дава яко секс в замяна и то пак трябва да е няква евтина рокля ... да не излезе по-скъпо от курва.

DennisCobain
07-31-2012, 20:59
Ха ха хаа :D Не,не трябва.

Anichkaxxwee
08-01-2012, 01:11
то3 пъкк
Кой ти го каза тва :lol:

twilightkid
08-01-2012, 05:05
Каква е тази кукличка, че и рокля да й купуваш !? Тя трябва да е горда, че си я поканил и да е радостна и сама трябва да се погрижи за външността си,,

DarkVampireAngel
08-21-2012, 01:13
Ооо аз ако ме покани някой на бал,че и да ми купи роклята....цепиш :D:D

Amore-Mio*
08-21-2012, 06:33
Краят на учебната година 2013, живот и здраве, аз също ще съм дама на бала на приятеля ми. Макар, че иска да ми вземе сам рокля и всичко, по наш вкус и според цвета на костюма, аз съм решила да спестя определена сума и да си купя сама. Единствено рокля ми трябва, другите неща и сама мога да се справя.

Та, така де - това дали да купиш или не, си е лично твой избор. Няма определена традиция, закон, правило, който да те задължи да купуваш рокля или да не купуваш.