PDA

View Full Version : Бъдещи деветокласници



YoAnA_kiiss
08-02-2012, 00:47
Понеже всички пишат само за бъдещите осмокласници, прием и т. н. реших да направя и една такава тема много се извинявам, ако има и др. такава .
По въпроса, понеже аз тази година ще съм 9 клас в друго училище и доста се притеснявам нова среда, нов град и др. Знам, че вече почти всички се местят след 7 клас, та си мислех има ли други на моето място ? Разказвайте, притеснявате ли се ? Каква паралелка записахте?

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 18:51
upp :)

Amore-Mio*
08-02-2012, 19:00
7-класниците и 8-класниците си имат специални теми, тъй като едните се готвят за изпити и прием, а други за това, че ще са в нова среда с непознати хора. Иначе не си единствената и по нищо проблема ти не се различава от тия на осмокласниците. Няма нищо страшно. Важното е да не се притесняваш и да си себе си. Общувай си с тях, включвай се в разговорите, ако си компетентна по темата, която говорят.
Не е толкова сложно и трудно. Аз съм вече десети клас, кандидатствах след 7 клас. Свикнах сравнително бързо, тъй като се бях запознала с ученици от това училище преди 15 септември и така.

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 19:06
^^Благодаря за съветите :)

Amore-Mio*
08-02-2012, 19:11
Няма защо. Разбирам опасенията ти, но повярвай ми няма защо. Просто се отпускаш и това е. Минала съм по този път и не само аз, и всеки може да ти твърди, че не е никак сложно, трудно и подобни.

Do O_o
08-04-2012, 15:19
az su6to se pemestih sled 7 mi klas vuv nov grad
sega jiveq v ob6tejitii,v na4aloto be6e malko strq6no ,no za po-maklo ot mesec sviknah i sega moga da kaja 4e ob6tejitieto e mqstoto kudeto sa nai-dobrite mi priqteli ,a i ne samo ne si namerih mnogo trudno priqteli i v klasa ,vupreki 4e bqh ot malkoto moje bi dori edinstvenata koqto ne poznava6e nikoi predi tova

YoAnA_kiiss
08-04-2012, 15:45
Аз съм в същото положение... имам в предвид че се местя в по-голям град и никой не познавам от бъдещото училище... въобще много се притеснявам :D

SmiLe_iSs_my_LiFe
08-04-2012, 22:34
хахах и аз съм така само се панирам как ще се държат, една фрр. като отиде в по-голям град и първата година всички й се подигравали за т'ва че е от по-малък град.. Таа сега ме е страх да не стане като с нея

awesomesheepy
08-05-2012, 16:54
Почнахте ли да четете книгите D: които ви препоръчаха?

п.с. Недейте се притеснявайте, бързо ще се свикне.

YoAnA_kiiss
08-05-2012, 17:18
Да започнах, прочетох няколко, нооо и доста ми станаха :D Ти започна ли ?