PDA

View Full Version : Lana Del Rey



Chris.Sayway
08-31-2012, 18:24
Sujalqvam che ne pisha na kirilica , no sum na laptopa na baba mi kudeto nqma kirilica nqdqvam se da me izvinite .
Taa vuprosa mi e kakvo e mnenieto vi za Lana Del Rey .. haresvate li qq.. ako da kakvo ? ako ne .. zashto ?koq e lubimata vi neina pesen .. i kato cqlo kakvo mislite za neq ?

bog4eto
08-31-2012, 20:56
Беше ми станала интересна покрай 2-3 песни и се навих да изслушам повечко такива.
Честно казано, не ме грабна. При по-готини мелодийки, по-голяма свобода за гласа, знам ли.

Colouring
09-01-2012, 08:07
Можеше да изчакаш докато не си на лаптопа на баба си, нали? Забренено е писането на латиница.
Относно Лана - и аз като потребителя по-горе. Отначало ми беше интересна, защото първите една-две песни, които чух, ме грабнаха, ама след това вече загубих интерес. Всичките й са ми някак еднакви и скучни. Но пък ретро видът й винаги ми е харесвал.

Christinna
09-01-2012, 18:08
И аз се присъединявам към мнението на bog4eto и Colouring.. беше ми интересна отначало и почнах да й слушам песните, ноо вече като че ли ми омръзна де да знам.. въпреки, че някои от песните много ме грабнаха и все още си ги слушам. :D

mirki4a
09-02-2012, 21:12
Обожавам я!
Много ми допада меланхоличното й звучене и ретро визията...Случайно попаднах на Born To Die,но първоначално не ми допадна.След известно време песента ми хареса и реших да чуя други нейни песни.Попаднах на Blue Jeans,Video Games,Carmen и останах очарован!Абонирах се за канала й и така...Излезна и National Anthem,която се превърна в нещо като летен хит за мен и Summertime Sadness,която напоследък доста слушам.Реших,че е крайно време да изтегля албума и да го прослушам.Ами какво да ти кажа - Radio,Million Dollar Man,Off to the Races,Dark Paradise,Without You веднага ги сложих на desktop-а и Nokia-та!През 2012 година най-много съм слушал Lana...

Lisztomania
09-04-2012, 21:40
Различно звучене има. Харесва ми. Любима песен- dark paradise може би.

Christinna
09-04-2012, 21:45
аз съм забравила да напиша любима песен.. This is what makes us girls и Off to the races

Rebirthing
09-04-2012, 22:59
Яка е, ама се е окепазила с тия пластични операции.
Иначе харесвам гласа й, първата нейна песен която чух беше Video Games и така се зарибих.

Chris.Sayway
09-05-2012, 19:45
Няма пластични операция . Има само нещо в устните . :)

RainbowGirl
09-05-2012, 23:21
Визията и гласа й ми харесват. От песните й ми допадат най-много blue jeans, national anthem и summertime sadness. :)

druzilla
09-06-2012, 00:44
Summertime sadness ми допада,но иначе не съм й кой знае каква почитателка..Виждам,че много я харесват,но не мога да разбера защо точно.. За мен лично не е нищо особено :?

elito0o0o0
09-06-2012, 03:49
Можеше да изчакаш докато не си на лаптопа на баба си, нали? Забренено е писането на латиница.
Относно Лана - и аз като потребителя по-горе. Отначало ми беше интересна, защото първите една-две песни, които чух, ме грабнаха, ама след това вече загубих интерес. Всичките й са ми някак еднакви и скучни. Но пък ретро видът й винаги ми е харесвал.
that

EternalDream
09-07-2012, 06:40
Харесва ми, Born to Die ми е любимата нейна.

the-little-pain
09-21-2012, 08:42
има супер яки песни . харесвам и blue jeans,born to die,carmen и video game

Daydreamer3
09-21-2012, 14:52
Наркоманка,която харчи всичките си пари на родителите си да прави студийни песни.На живо е пълна скръб,но иначе има хубави записани песни(по-скоро мелодиите им).

strawberry88
09-21-2012, 20:20
Вчера разбрах за нея.Не я харесвам. :D

mirki4a
09-21-2012, 22:17
btw вчера пусна в iTunes нов сингъл - Blue Velvet ...Част от песента е използвала за рекламата на H&M ---> http://www.youtube.com/watch?v=eZxL3KoKHE4