PDA

View Full Version : Избор на телефон.



Ethan98
09-05-2012, 21:21
Ще си купувам нов телефон и искам съвети.
Ако може да е до 700 лева,Nokia,Touch-only или Touch'n Type.

Имам си фаворити обаче ги няма на нашите оператори.

Благодаря предварително :)

Nam3less3
09-05-2012, 23:06
700 лева за нокиа трудно, единствената дето да струва към 700 е lumia 800 а тя няма да бъде ъпдейтвана до windows phone 8, ако искаш windows phone изчакай да излезат новите модели с него, или просто си вземи нещо с андроид.

notlike
09-06-2012, 10:31
Ти трябва да си ЛУД да си вземеш телефон на нокиа. За 700 лева можеш да си купиш без проблеми SONY Xperia S, HTC Sensation и Samsung Galaxy S2. Това са едни невероятни телефони, а ти си тръгнал да ми говориш за нокиите. Те просто слагат стар хардуер на уж нов телефон, лепват му една висока цена и ужким - вижте ме кой съм аз, имам Nokia. Ти иначе как си обясняваш Lumia 900, която струва колкото модела си (9 стотака) да притежава едноядрен процесор, при все че вече някои правят по 4х. Резолюцията е слаба, рамта е малко, дори няма и micro SD. А за капак - камера 8Mpx, което не е нищо особено в този ценови диапазон. Виж другите 3 модела и си избери нещо от тях - гарантирам ти, че ще ти свършат СТРАХОТНА работа!

mlakniwe
09-06-2012, 10:33
По-добре си купи Android смартфон

Nam3less3
09-06-2012, 12:16
Наистина към момента няма нокиа, която да си струва каквито и да е пари(поне от смартфоните).
Докато не излязат новите лумии с приличния windows phone 8(сегашните няма да бъдат ъпдейтнати), с качествени камери, hd големи екрани и нов хардуер, няма смисъл, а това няма да е скоро. А и самсунг правят нещо като galaxy s3 само че с windows phone 8, така че ще им е още по-трудно на нокиа :D

notlike
09-06-2012, 13:17
Нейм, ти си бил голям Самсунг фен-бой :D

Nam3less3
09-06-2012, 13:31
Нейм, ти си бил голям Самсунг фен-бой :DАми винаги съм искал да не съм фен на която и да е марка, но според мойте критерии(повечето от тях са обективно-технически) самсунг си заслужават да съм им фен :D

Alchemist
09-06-2012, 13:46
Вземи си Android. Мани я тая Nokia...

plamen4o65
09-06-2012, 17:54
Nokia E6 е много добра и е Touch'n Type.
Цена:479.00 лв 

Nokia X7 e само Touch ама е много як.
По-точно формата.
Цена:499.00 лв 


http://shtepsel.bg/nokia-x7-00/
http://shtepsel.bg/nokia-e6/

И всички всезнайковци,особенно Nam3less3 си затваряйте устите.
Стар хардуер друг път.Nokia 808 е пример,така ли?
Което значи,че да имаш про фотоапарат в джоба си е нещо старо.

dimitar_ak
09-06-2012, 18:18
Е и този Symbian какво ще го правиш? Да не ревнеш след 1/2 година, че не можеш да си намериш приложения за него?

notlike
09-06-2012, 18:56
plamen4o65, аз ако искам фотоапарат - ще си взема професионален. Пък 808 ако ще и с 4001 пиксела да е, пак нищо работа не е. Разликата след 5 мегапиксела не е толкова осезателна, колкото другите характеристики като зуум, светкавица, детайлност и прочие. А и 808 не струва 700 лева. Май някой се изказа неподготвен, защитавайки "финландската" марка, която вече няма клон в Европа. Другия път почети малко повече преди да тръгнеш да пробутваш телефони на Symbian OS и стар WP. Хайде със здраве!

Ethan98
09-06-2012, 19:11
Нокиа ми харесва и за това попитах за насоки.
Вие ми предлагате някакви андроиди ама не ги харесвам и ето защо:

Преди година имах телефон под система андроид.И аз си мислех
"направо страхотен телефон"
Обаче взе че стана нещо с фърмуера и повече телефона не тръгна.

Разбрах,че само нокиа могат да се флашват.И за това реших,че нокиа
са по-добри.

И беше вярно.Един приятел имаше нокиа х6.Много ми хареса тази машинка и реших след година
да си купя нокиа.

И благодаря за телефоните plamen4o65.

Супер са,ама дали ги има на нашите оператори?

plamen4o65
09-06-2012, 19:21
Ами ето:

Това е Е6 на германос
Цена:409,90 лв.
http://www.germanos.bg/e-germanos_bg/open/browse?product=18360&category=1123

Това е Е6 на виваком.
Цени:Вариация
http://vivacom.bg/bg/residential/devices/section/mobilni_telefoni/view/nokia_e6_00/details

Предпочитам на германос.


Ами май само Е6.

Ще ти дам и още предложения,обаче май по-добре е да не ги
купуваш от бг оператори.Просто не се прекарвай.Купи си го
от някой магазин за телефони който не те обвързва с договори.

Nam3less3
09-07-2012, 00:57
Нокиа ми харесва и за това попитах за насоки.
Вие ми предлагате някакви андроиди ама не ги харесвам и ето защо:

Преди година имах телефон под система андроид.И аз си мислех
"направо страхотен телефон"
Обаче взе че стана нещо с фърмуера и повече телефона не тръгна.

Разбрах,че само нокиа могат да се флашват.И за това реших,че нокиа
са по-добри.

И беше вярно.Един приятел имаше нокиа х6.Много ми хареса тази машинка и реших след година
да си купя нокиа.

И благодаря за телефоните plamen4o65.

Супер са,ама дали ги има на нашите оператори?

Всеки смартфон с андроид може да го флашваш абе въобще във всяка категория ги превъзхождат, така че и с това не са по-добри.
Хората ти каза как стоят нещата, нокиа те връща години назад особено ако е със symbian, а тая 808 като изключим камерата всичко друго и е слаба работа. Не случайно ако има тема за нов телефон, 100% от предложенията са или айфон или нещо с андроид от типа на galaxy/xperia и такива.
Качествени предложения нокиа ще имат от коледа нататък, т.е. новите Lumia с windows phone 8 и приличен хардуер/дизайн/дисплей/камера.

notlike
09-07-2012, 10:52
Нейм, забрави да споменеш, че новите Лумии с WP8 ще струват майка си и баща си, което едва ли е добра сделка на фона на това, че водещите Android марки вадят много модели по това време ;)

Ethan98
09-07-2012, 13:17
Мама каза,че ще си избира модерен телефон.Тя не използваше много стария
телефон и ми го подари и каза,че когато не го използва ще ми го дава.
Да знаете от къде мога да и (си) взема HTC Desire.

Utopia
09-07-2012, 20:02
Според мен нокиа ще дръпнат много напред със тоя WP8
Гоогъл няма да останат назад защото и те ще изкарат модели с WP8
но като цяло самата ОС ще е доста добре синхорнизирана с личния комп, таблет, телефон. Ще се улесни много ползването на няколко устройства.
Според мен изчакай още малко, съвсем скоро ще изкарат официално WP8
Иначе нокиата е много добра изработка, на жена ми взех лумиа 800, много качествен, и много добре направена машина.

Минал съм през много видове марки
Самсунг тая година махнах 3 телефона, просто самсунг не могат да правят телефони.
единствено HTC и Nokia,
това са табелите!

Ethan98
09-07-2012, 22:50
Някой да защити Nokia най-накрая.
Та днес видях новата Nokia Lumia.
И да много ще дръпне напред.Това е
явно втория производител на телефони WP8.
Знаете първи са самсунг.Тааа много ми харесаха 8,7 мегапиксела
безжично зарядно(много се изумих) и WP8.


Май ще стискам още малко.


Надявам се скоро да излязат и Symbian(Nokia) таблети.
Тогава ще подаря моя на татко.

notlike
09-07-2012, 23:17
Самсунг тая година махнах 3 телефона, просто самсунг не могат да правят телефони.
единствено HTC и Nokia,
това са табелите!

Забрави ZTE, Huawei и ку** ми Янко :)

JonkataK
09-08-2012, 02:00
Забравете за Nokia, ако искате хубав телефон. HTC е марката за мене. Като гледам и Samsung правят много хубави телефончета напоследък, преди тва и те ми бяха много антипатични. Аз в момента съм със Sony Ericsson и го продавам между другото (минутка за самореклама). Тука ше си вкарам автогол, ма ако треа да избираш между Sony и HTC, купи си HTC. Има много хубави модели Desire и Wildfire до 700лв. Ако си навит за втора ръка можеш и още по-добър да си вземеш.

btw, купи си телефон със Symbian и го хвърли през терасата след 1 месец...

Nam3less3
09-08-2012, 02:03
Според мен нокиа ще дръпнат много напред със тоя WP8
Гоогъл няма да останат назад защото и те ще изкарат модели с WP8
но като цяло самата ОС ще е доста добре синхорнизирана с личния комп, таблет, телефон. Ще се улесни много ползването на няколко устройства.
Според мен изчакай още малко, съвсем скоро ще изкарат официално WP8
Иначе нокиата е много добра изработка, на жена ми взех лумиа 800, много качествен, и много добре направена машина.

Минал съм през много видове марки
Самсунг тая година махнах 3 телефона, просто самсунг не могат да правят телефони.
единствено HTC и Nokia,
това са табелите!Абе ти знаеш ли какво пишеш? Гугъл щели да правят смартфони с wp8, самсунг не можели да правят телефони(затова са на 1во/2ро място при смартфоните последните години а нокиа никой не споменава за тях), а htc и nokia правели таблети omg

Nam3less3
09-08-2012, 02:05
Забравете за Nokia, ако искате хубав телефон. HTC е марката за мене. Като гледам и Samsung правят много хубави телефончета напоследък, преди тва и те ми бяха много антипатични. Аз в момента съм със Sony Ericsson и го продавам между другото (минутка за самореклама). Тука ше си вкарам автогол, ма ако треа да избираш между Sony и HTC, купи си HTC. Има много хубави модели Desire и Wildfire до 700лв. Ако си навит за втора ръка можеш и още по-добър да си вземеш.

btw, купи си телефон със Symbian и го хвърли през терасата след 1 месец...

Desire/wildfire не струват повече от 300/400 лв. За около 700 лева се намират galaxy s2-ки, а той стана най-добрият смартфон на 2011та, та ето това е най-доброто за тая цена.
От нокиите само тази е висок клас http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920-4967.php но още не е излезнала.

Utopia
09-08-2012, 06:02
Забрави ZTE, Huawei и ку** ми Янко :)

Не съм ги забравил, китайските глупости нямат нищо общо със Андроид и WP

Utopia
09-08-2012, 06:06
Надявам се скоро да излязат и Symbian(Nokia) таблети.
Тогава ще подаря моя на татко.

Мисля, че Нокиа тепърва ще се преориентират
Симбиан системата не е толкова гъвкава като Андроид и WP
бил със симбиан, много време, тъй като са много версии, например 6,1 S1; 6,1S2; 8,1S1; 9,1S1; Софтуер се пише специално за всяка различна версия, и не може веднъж написан просто да се прекомпелира. Отделно нокиа пуснаха МееГо, но мисля, че и в него няма бъдеще. По скоро мисля, че ще премахнат симбиана и Мего, и ще се ориентират изцяло към WP8, но ще си го премоделират. Определено ще направят специални нокиа програми за WP8 които само нокиа ще имат.

Utopia
09-08-2012, 06:10
Desire/wildfire не струват повече от 300/400 лв.

Wildfire и wildfireS
и двата имах, и двата не стават. имат много малко рам и не могат да сколасат.
Ако ги ползваш без нет, може!
Но ако ще ползват нет на телефона постоянно 3G или Edge мрежа просто телефоните са слаби

По добре нокиата от слаб клас със WP

това е малката разлика.
Докато андроид отваря и държи отворени програми на поразия и без ограничение.
WP държи отворени само тези които си отвори, но не повече от 5 програми на бекфон. Когато отвориш 6та, той автоматично записва информацията във файл и затваря програмата. После като се върнеш, я отваря и вади информацията, все едно никога не си затварял програмата. За това и нокиите са със по 500рам.
Аз съм със HTC Sensation и понякога и 700рам не ми стига !

dubi95
09-08-2012, 18:16
събирай пари и взимай http://get.bg/product_info.php?cPath=74&products_id=98627 ,водоустойчив и удароустойчив е-затова процесорът му е 2-ядрен,а не 4 -ядрен като на галакси с3.Ако искаш евтин телефон и добра производителност-взимай http://get.bg/product_info.php?cPath=74&products_id=61151

Game_Fan98
09-08-2012, 23:18
Споко хорца.
Нали видяхте,че излезе Belle миналата година.
Имам я на моя телефон и е страшна фъртуна,много
бързо загрява телефончето.Ама нова система Symbian
може да се пръкне от нищото и да срине Android 4.1.

И искам да питам нещо много интересно.

Защо Самсунг направиха Galaxy S III с Android ICS
а не със Android Jelly Bean?

Явно не им е стигнал акъла да направят напълно модерен телефон.

Аз идиоти не признавам.................

Ethan98
09-08-2012, 23:27
С какъв телефон си??????
Ос спецификации?????

Game_Fan98
09-08-2012, 23:31
Nabore(Ako moje taka da ti vikam).
Az imam Nokia x7 ot tazi godina i e updeitvana
do Belle.Imam i nqkolko stari ot x seriqta na nokia.
X6,X2.I praviq mi telefon nokia c1-01

Utopia
09-09-2012, 00:33
те тия Х лайна пък изобщо да не ги говорим.
А андроида, че не може да се срине си е лъжа!
моя е сток и редовно получавам msg "phone.android.com" процесът е спрян [OK]
и все като ми се обаждат :) андроида е 4.0 последния ъпдейт.

Game_Fan98
09-09-2012, 21:45
Абе да си призная,че X серията на Nokia не е за подценяване.
Моята X7 си ми харесва.X6 също е доста добра.
Целия ми клас сме с Nokia Products.Има само един глупчо,който си
купи Samsung Galaxy II.Иначе моя клас имаме почти еднакви телефони.
Поне 4 имат Nokia X6.С Nokia N8 Са само двама.С Nokia C5-03 са 3.
И един глупак със Samsung Galaxy II.

Останалото е цигани :D

Nam3less3
09-09-2012, 21:57
Абе да си призная,че X серията на Nokia не е за подценяване.
Моята X7 си ми харесва.X6 също е доста добра.
Целия ми клас сме с Nokia Products.Има само един глупчо,който си
купи Samsung Galaxy II.Иначе моя клас имаме почти еднакви телефони.
Поне 4 имат Nokia X6.С Nokia N8 Са само двама.С Nokia C5-03 са 3.
И един глупак със Samsung Galaxy II.

Останалото е цигани :DПо-скоро един съвременен човек и другото сте с технология от миналия техновек.
Жалко, че даже и при наличието на интернет, толкова бавно се разпространяват тенденциите, за справка от 2 години никой не споменава нокиа като става въпрос за смартфони, по сайтове, форуми, техноблогове навсякъде има само за айфони/андроиди(галаксита, хтц-та сонита и такива) и новият windows phone.
То само galaxy s2 е по-продаван от всички тия нокии взети заедно, а и е по-скъп от която и да е.

notlike
09-10-2012, 15:08
Нокия изпуснаха парата с годините. Преди бяха лидери заради ненадминатото качество на телефоните си. С годините ги направиха боклуци с дефекти, смартфоните им редовно правят мизерии на потребителите.. а все са твърде скъпи. Иначе не разбрах едно нещо - как може на пикльовци да им се вземат такива хубави телефони? Оня ден някакъв 13-годишен се разхождаше с новия си S3... то телефонът му не може да се събере в двете му ръце. Едно телефонче за 15-20 лева там с някой тарифен план и това е..

desi.ivanova
09-11-2012, 15:15
На мен ето този много ми допада http://o-connect.com/b152_oficialno-nokia-lumia-920, гледайки видеото му, много се вживявам :D Но аз май всеки ден си харесвам нов телефон :D

notlike
09-11-2012, 18:22
Хохохо, Деси, и аз съм му мернал око, ама доста парички е. 820 по-приемлив ми се струва, разполага кажи-речи със същите параметри, само дето камерата му няма тази технология, която хваща кристално ясно снимките дори в движение (което е изумително, поне за мен другите телефони ще имат 2-3 години, докато наваксат в това отношение).

Utopia
09-11-2012, 19:14
По-скоро един съвременен човек и другото сте с технология от миналия техновек.
Жалко, че даже и при наличието на интернет, толкова бавно се разпространяват тенденциите, за справка от 2 години никой не споменава нокиа като става въпрос за смартфони, по сайтове, форуми, техноблогове навсякъде има само за айфони/андроиди(галаксита, хтц-та сонита и такива) и новият windows phone.
То само galaxy s2 е по-продаван от всички тия нокии взети заедно, а и е по-скъп от която и да е.

Много си в грешка братчето ми.

Nam3less3
09-11-2012, 20:00
Много си в грешка братчето ми.Няма грешка, това са факти. С какво която и да е нокия е по-добра от galaxy s2 и подобните му(iphone 4s също), като изключим само камерата в само един модел(808 )? Нито с дисплейте, нито с камерата, хардуера, функциите, операционната система или апп стора не е, единствено с wp8 и тая lumia 920 вече са в играта.

Utopia
09-11-2012, 20:50
Няма грешка, това са факти. С какво която и да е нокия е по-добра от galaxy s2 и подобните му(iphone 4s също), като изключим само камерата в само един модел(808 )? Нито с дисплейте, нито с камерата, хардуера, функциите, операционната система или апп стора не е, единствено с wp8 и тая lumia 920 вече са в играта.

Лично имах самсунг С2 и го махнах на втората седмица, не ме кефят, дърветата са според мен, А ли сякаш Самсунг не могат да правят телефони.
Нокиа с Лумиите не само се върнаха в играта а ми и се изстреляха много напред
напред пред айлайната, напред пред андроида, а wp8 тепърва ще направи още по голяма лудница защото ще е съчетан и с пускането на Windows 8 за декстоп машини

имаше даже един факт! като пускаш на Сири въпрос "кой е най добрия телефон"
познай какво отговаря :) "лумиа 900"

http://news.cnet.com/8301-13579_3-57432462-37/siri-says-nokia-lumia-900-the-best-smartphone-ever/

Nam3less3
09-11-2012, 21:11
Лично имах самсунг С2 и го махнах на втората седмица, не ме кефят, дърветата са според мен, А ли сякаш Самсунг не могат да правят телефони.
Нокиа с Лумиите не само се върнаха в играта а ми и се изстреляха много напред
напред пред айлайната, напред пред андроида, а wp8 тепърва ще направи още по голяма лудница защото ще е съчетан и с пускането на Windows 8 за декстоп машини

имаше даже един факт! като пускаш на Сири въпрос "кой е най добрия телефон"
познай какво отговаря :) "лумиа 900"

http://news.cnet.com/8301-13579_3-57432462-37/siri-says-nokia-lumia-900-the-best-smartphone-ever/Празни приказки, не ми отговори на въпроса. А и с какво lumia 900 е по-добра от iphone 4s апаратно, а софтуерно са еднакви по философия ос-и, само че едната доста по-нова, с друг интерфейс и с доста по-малко аппс. Даже няма да бъде ъпдейтната до windows phone 8. Та не е на нивото sgs/iphone, а докато излязат новите лумии, вече ще има Iphone 5 и galaxy s4. WP8 е конкурентна на iOS, няма как да надмине андроид(която е ултимативната, най-функционална и нелимитирана ос), защото не цели това.

desi.ivanova
09-12-2012, 09:28
Според тази класация http://o-connect.com/b142_5-te-nai-dobri-mobilni-telefona-na-pazara-v-momenta-koi-e-nai-dobriqt-za-vas най-добрият телефон на пазар в момента е Galaxy S3, но да не забравяме, че днес Apple официално ще представят новия iPhone. Дали ще ни изненадат с нещо? Остана малко, за да разберем :)

Utopia
09-12-2012, 21:09
Празни приказки, не ми отговори на въпроса. А и с какво lumia 900 е по-добра от iphone 4s апаратно, а софтуерно са еднакви по философия ос-и, само че едната доста по-нова, с друг интерфейс и с доста по-малко аппс. Даже няма да бъде ъпдейтната до windows phone 8. Та не е на нивото sgs/iphone, а докато излязат новите лумии, вече ще има Iphone 5 и galaxy s4. WP8 е конкурентна на iOS, няма как да надмине андроид(която е ултимативната, най-функционална и нелимитирана ос), защото не цели това.

До къде ще я ъпдейтнат има само и единствено слухове. аз си мисля, че за всичко над лумиа 700 ще получи wp8.
Мое мнение.
ти запознат ли си какъв тип синхронизация ще има WP8 ?!

Utopia
09-12-2012, 21:12
Деси, карай си с Айлайнатафоун и си говори с тях :) по тъпо от това животно няма.
Не може да пускаш 5ти телефон от серията и той да е с фабричен бъг, да пускаш софтуерен ъпдейт и телефона да работи още по зле, да не говорим за взе известния DeathGRIP и умопомрачаващата инструкция от АПЪЛ "Как да държим телефона си"

Андроида е добра система, аз съм със сензация, и съм доволен, но много ме дразни тая глупост, че винаги има отворени програми които не ми трябват, а това ми точи батерия, а на мен батерията ми трябва МНОГО! Говоря много и пиша много мейли, и такива излишни разходи на батерията не ми харесват!

Game_Fan98
09-16-2012, 11:50
Apple не струват.Samsung също.
Причината да не харесвам Applе е,че
другите марки си създават идеи а Apple ги
крадат и после печелят дела,които ако
бях водени от човек който разбира от такива неща
би отсъдил в полза на другите компании.А причината да
ненавиждам Samsung е,че се усетиха да правят телефони
чак след излизането на iPhone.Нямаше да се фукат толкова много
ако iPhone не е бил създаден!!!!

За мен марките са Nokia и HTC.

Nam3less3
09-16-2012, 12:03
Apple не струват.Samsung също.
Причината да не харесвам Applе е,че
другите марки си създават идеи а Apple ги
крадат и после печелят дела,които ако
бях водени от човек който разбира от такива неща
би отсъдил в полза на другите компании.А причината да
ненавиждам Samsung е,че се усетиха да правят телефони
чак след излизането на iPhone.Нямаше да се фукат толкова много
ако iPhone не е бил създаден!!!!

За мен марките са Nokia и HTC.Това са празни приказки, факт е, че apple и samsung дават най-изпипаните апарати с 2те най-адвансед операционни системи към момента. Ако не беше така, нямаше сега да са си разделили пазара, чак и на мен ми писна като се говори за смартфони и да се споменават само galaxy s и iphone, но не случайно е така.
Хората искат качествени продукти, не им пука ква е марката, колко гадни корпорации са и т.н., живи и здрави да са след като пускат най-доброто в общия случаи. Ти ако искаш да си взимаш по-лоши продукти, само заради някви буквички по тях, си за лудницата.

На всичкото отгоре apple не са откраднали нищо съществено за iphone, и си беше чиста иновация първия айфон, така че това са лъжи, а samsung почнаха да правят модерни хубави смартфони доста след излизането на първия айфон, а и хардуера(дисплей, камера, чипсет, памет) им си е изцяло техен, за разлика от nokia/htc/apple.

DennisCobain
09-16-2012, 13:44
Nokia Lumia 800 :)
http://image3.mouthshut.com/images/ImagesR/2011/12/Nokia-Lumia-800-925642435-9866928-1.jpg

DennisCobain
09-16-2012, 13:52
С годините ги направиха боклуци с дефекти, смартфоните им редовно правят мизерии на потребителите.

Лъжеш се, много се лъжеш. :D Преди да пишеш глупости по форумите си купи нещо и го изпробвай лично. Вече 4 месеца откакто ползвам моята нокия лумия и нито веднъж не е забила, правила мизерии или там както го наричаш.. -.-

Да, няма да има ъпдейт до windows 8, но ще има 7.8 който ще включва много, много неща от 8-цата.

Nam3less3
09-16-2012, 13:56
Лъжеш се, много се лъжеш. :D Преди да пишеш глупости по форумите си купи нещо и го изпробвай лично. Вече 4 месеца откакто ползвам моята нокия лумия и нито веднъж не е забила, правила мизерии или там както го наричаш.. -.-Тя е с операционна система от Microsoft, не от Nokia.

Utopia
09-16-2012, 21:33
Тя е с операционна система от Microsoft, не от Nokia.

е И ?!

Самсунг е с оС от Гогъл и визия на айлайно!

kalpazanka
09-17-2012, 09:04
Вие сте луди... да трошите толкова пари за телефон...

Utopia
09-17-2012, 18:08
жените пък сте луди да трошите толкова пари за парцали!


иначе не знам за другите, аз лично имам нужда от такава машина
постоянно съм в движение, получавам писма, изпращам писма, много често снимам ситуации, готови детайли и ги пращам, нета постоянно ми трябва, с него(телефона) пускам и на лаптопа нет когато пътувам, и куп други неща. Просто много ми улеснява работата.

Иначе не го разбирам на лапе 5ти клас да му вземеш телефон за 800лв само за да се показва в училище !?

notlike
09-17-2012, 18:50
Лъжеш се, много се лъжеш. :D Преди да пишеш глупости по форумите си купи нещо и го изпробвай лично. Вече 4 месеца откакто ползвам моята нокия лумия и нито веднъж не е забила, правила мизерии или там както го наричаш.. -.-


Е, той телефонът ти е чисто нов, как да ти дава дефект. Аз ти казвам - кажи ми същото след 1 година и половина, и ще го призная. Моят таралясник е на 5 години и вече не му работят мелодиите, но все още ми върши добра работа при разговори :)

Nam3less3
09-17-2012, 19:12
Телефонията е просто дребна функция на смартфоните, аз не съм си го купил да говоря по gsm мрежата, има хубава камера, свързаност, браузър, gps, assistent и стотици хиляди аппс, включително скайп с file transfer, видеоколове синхронизации кво ли не, важно е операционната система да е читава, не е ли ios 4/5, android 4 или wp8(дори и по-старите версии) няма файда.
Нокиите с windows вече са стъпка напред, но това са само lumia, другите не са много смарт.

Ethan98
09-17-2012, 19:16
Купих си Samsung Galaxy S II.
Искам да попитам дали е нормално да забива толкова много.
Или съм бил прецакан от Android.

Nam3less3
09-17-2012, 19:35
Купих си Samsung Galaxy S II.
Искам да попитам дали е нормално да забива толкова много.
Или съм бил прецакан от Android.Аз като си го купих цяла седмица го ръчках и си летеше, нито съм чувал за такова нещо(но андроид не е защитен от user mistakes), ако си си го купил нов и не правиш нищо необичайно(инсталиране на съмнителни програми, ровене из системни неща, флашване и т.н.) откъде да забива.

dimitar_ak
09-18-2012, 08:54
Аз имах проблеми със забиване и рестартиране на моя Samsung Galaxy Y. Оказа се лоша SD карта (уж оригинална Samsung), а повечето ми приложения бяха инсталирани на нея. Виж дали не е това.

kalpazanka
09-22-2012, 10:15
жените пък сте луди да трошите толкова пари за парцали!
Които иначе носим до скъсване. А вие се мятате на телефони, дето само кафе и мусака не могат да правят.

Nam3less3
09-22-2012, 12:42
Които иначе носим до скъсване. А вие се мятате на телефони, дето само кафе и мусака не могат да правят.Това не са телефони, ами компютри/навигации/плейъри/камери/хд рекордери със стотици хиляди аппс и т.н.