PDA

View Full Version : Простутия с windows



funkey
10-19-2012, 10:01
Значи един приятел реши да се пробва да ми преинсталира windows 7,като цяло нищо не направи и аз сам ги со преинсталирах,но стана някаква простутия и се инсталира в харда.Предполагам че нямам достатъчно място в Ц-то за да го инсталирам там и се е инсталирал в д-то.Проблем ли е това трябва ли да форматирам Д-то или Ц-то,как да го направя да си е като преди ц-то за програми,windows д-то за игри музика и т.н.Искам да запазя файловете от харда си!И още нещо когато го инсталирах в д-то сега ми стана Ц а ц-то Д

draid
10-19-2012, 12:23
Остави компютъра и хващай да учиш по БЕЛ.

Joc
10-19-2012, 12:23
заеби го тоя комп

funkey
10-19-2012, 12:32
Остави компютъра и хващай да учиш по БЕЛ. Забравих че тук се държи матура преди да постнеш тема. Чудо голямо сбъркал съм простОтия

draid
10-19-2012, 14:41
Не е само това. Буквите на дяловете могат да се сменят от десен на my computer -> manage -> disk management -> десен бутон на дяла -> change drive letter and path

koko95
10-21-2012, 11:15
1-во зарежи тоя скапан уиндолс 7 и хп.Сложи си 88888.Да живее 8-мицата.2-ро местиш си всички важни файлове в диск ддддд.3-то боотваш да чете от сд ,като предварително си записал уиндолса със записваща програма като неро на най-бавната скорост(iso).4-то.Форматираш ццццц диск и пускаш инсталацията в цц.Ако искаш и двата харда да са по-равно space трябва да форматираш и 2-та харда ц и д ,и да си ги настроиш по-равно space

draid
10-21-2012, 18:40
1-во зарежи тоя скапан уиндолс 7 и хп.Сложи си 88888.Да живее 8-мицата.2-ро местиш си всички важни файлове в диск ддддд.3-то боотваш да чете от сд ,като предварително си записал уиндолса със записваща програма като неро на най-бавната скорост(iso).4-то.Форматираш ццццц диск и пускаш инсталацията в цц.Ако искаш и двата харда да са по-равно space трябва да форматираш и 2-та харда ц и д ,и да си ги настроиш по-равно space

Защо говориш, след като тотално нямаш идея какво говориш ?