PDA

View Full Version : Търся филм



mayaaa
10-20-2012, 16:11
Преди години бях гледала някакви мини филмчета по телевизията, които бяха със общо заглавие нещо като "Откачени истории на еди кой си" или нещо подобно.
В едно от филмчетата един се виждаше във всички огледала и и неща, които отразяват, като някакъв демон. Накрая затъмниха всички отразяващи неща в къщата, но той се огледа в очите на приятелката си..
В друго един беше заклещен в долна част на самолет, който трябва да кацне, но ако това стане той ще умре, защото задната гума не може да се отвори или нещо такова. Той извади някакъв тефтер и нарисува самолета с отварена задна гума с кръпка върху нея и такива неща. Помоли пилота да опита пак и се отвори гума, като тази, която бе нарисувал.
В трето от тези филмчета момче и момиче правиха магия на свой учител, но тя се обърка, защото скъсаха снимката. Накрая момчето е в училище и си мисли, че всичко е било сън. Пита г-на как е и той му отговаря "Добре, но малко ме боли гърлото..". Разтваря си шала и се вижда как главата му е зашита за тялото.
Имаше и още, но това е всичко, което си спомням. Не знам дали ги обясних правилно. Та, въпросът ми е как се казват тези филмчета? Мерси предварително!!!