PDA

View Full Version : Тонколоните ми издават ужасен шум



Leticcia
10-28-2012, 10:48
Не е от тонколоните, слушалките също бучат...Може би са ми задръстени буксичките...Ако е така, как да ги почистя...Моля, помогнете :( Благодаря предварително

UMadBro
10-28-2012, 13:57
Просто ги издухай, ако не стане смени драйверите, ако и това не стане си търси нова звукова карта

Leticcia
10-28-2012, 14:50
Пробвах да ги издухам, пробвах и с клечка за зъби да ги изчистя, но не става....:( не мисля, че е от драйверите , защото скоро ги сменях

Leticcia
10-29-2012, 12:49
За да не отварям нова тема-колко г/д струва звукова карта и как се поставя :(

MaGuSs
10-29-2012, 15:07
Аз пък си мисля, че проблема ти идва от Audio manager-a. Виж там пипни настройките или дай на някой който разбира да види.

Звукова карта не се сменя. Тя е на дънната платка и не можеш да я смениш. Трябва цялата дънна платка. А за цената и зависи какъв процесор използваш, видео картата ти и RAM-та.

Иначе PCI звуковите карти в зависимост какво ще я правиш цената на обикновенните е около 30-40лв., а профисионалните 200-400лв. и достига до 1000лв. / просто казвам ^^/

Има и USB звукови карти, но те не са много сигурни / за мене лично предпочитам ако ще си взимам да е PCI/. USB звуковите карти също са около 30-40лв. Даже мъничко по-евтини. Отново ще кажа, че има и профисионални, за които не си струва да казвам цени. По-добре нов компютър, вместо профисионална звукова карта.