PDA

View Full Version : PC колонки



KOSOVALI
10-29-2012, 15:15
Отскоро дясната колонка започна да издава някакви звуци, като вибрации или нещо подобно. Колонките са Logitech S220 2.1, лаптопа lenovo ideapad y570. Като оставя лаптопа само на батерия този дразнещ звук изчезва и сложа ли захранващия кабел пак се започва. Някакви идеи?

MaGuSs
10-29-2012, 20:18
Отскоро дясната колонка започна да издава някакви звуци, като вибрации или нещо подобно. Колонките са Logitech S220 2.1, лаптопа lenovo ideapad y570. Като оставя лаптопа само на батерия този дразнещ звук изчезва и сложа ли захранващия кабел пак се започва. Някакви идеи?

Имам същите от 6 години вече. Това си е типичен проблем на Logitech в този модел. Не издържат повече от 2-3 години. Ако можеш да започваш направи това:

Отвори това за усилването на звука. Одрежи всички кабели, скаси ги и ги презапои отново. При мен така се орпавиха всичките проблеми още на 2рата година. Сега са меч. Нямам оплаквания, но сила не искам да коментирам. Не съм се хвърлил на нещо по-мощно, защото предпочитам слушалките, пред колконите пък и нямам възможност да усилвам, заради нашите.

Успех.