PDA

View Full Version : Всичко за косата..vol.5



Страници : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

wiiwa
12-26-2012, 08:27
Здравейте и честита Коледа. Майка ми е купила маска за коса на Лорис със змийско масло. Чувала съм, че със змийското масло трябва да се внимава та искам да питам по колко пъти на седмица примерно е добре да се ползва, трябва ли да седя с нея някакво точно време примерно и така. Мерси предварително.

Доколкото си спомням, съставът на маската не е добър. Иначе си я ползвай като всяка друга купена маска- след шампоана, без да слагаш в корените, дръж я около 5 мин.

wiiwa
12-26-2012, 08:41
Момичета, как е подстригано момичета отляво http://prikachi.com/images.php?images/911/5655911X.jpg ?

FuCKkK13
12-26-2012, 08:48
Честита Коледа !


към горния пост: ами мисля,че е на пластове,без бритон,но как точно не мога да ти кажа

за маската на Лорис: ужасна е,но върши работа ако я слагаш само по краищата за 2-3мин. и отмиеш.. поне ще се разресва лесно косата ти,не за друго :)

FuCKkK13
12-26-2012, 08:48
а да.. за кристалите : слагат се няколко капки... аз на моята дълга коса от тия на Кристиан оф рома слагам по 3 капки най-много....

JoLLiE92
12-26-2012, 09:07
Купих на майка ми бялата Денис с жълтата капачка и се съгласи, че е по-добра от 3 пъти по-скъпата Л'Ореал :---)

FuCKkK13
12-26-2012, 09:16
Купих на майка ми бялата Денис с жълтата капачка и се съгласи, че е по-добра от 3 пъти по-скъпата Л'Ореал :---)

!...и аз я ползвам и съм доволна.. и ми стига за няколко месеца

JoLLiE92
12-26-2012, 09:19
Забелязах обаче (аз в другото нас имам чисто жълтата) че бялата е по-твърда такава. Жълтата си е маска като маска, бялата или е по-твърда катооо краве масло или нещо такова .. или е замръзнала в банята в момента :D :D

то как няма да ти стига .. тая голяма кутия за 6лв направо не ги усещам в сравнение с Л'Ореал, която е по-малка и 12.50 последния път :D

FreshJuice
12-26-2012, 12:06
Весела Коледа :)
Преди малко си направих маска с мас, масло от пшеничен зародиш, кисело мляко, хума, зехтин и оцет (като някаква салата ми звучи) :D
Стана много хубава смес и лесно я нанесох .. надявам се, ефекта да е хубав. Вие с какво си слагате маските? Аз с пръсти и голяма кочина става :@

FuCKkK13
12-26-2012, 12:12
Весела Коледа :)
Преди малко си направих маска с мас, масло от пшеничен зародиш, кисело мляко, хума, зехтин и оцет (като някаква салата ми звучи) :D
Стана много хубава смес и лесно я нанесох .. надявам се, ефекта да е хубав. Вие с какво си слагате маските? Аз с пръсти и голяма кочина става :@

ръце + лъжичка... при мен не става кочина,но това е от стажа,който имам с маските 8-) ... преди и аз се цапах много

FreshJuice
12-26-2012, 12:16
Ти си експерт :D Мислех си да взема на мама четката за боядисване обаче се отказах.. може би следващия път

FuCKkK13
12-26-2012, 13:22
Ти си експерт :D Мислех си да взема на мама четката за боядисване обаче се отказах.. може би следващия път

за какво ? да нанасяш една маска 1 час ? аз правя маската за 5 мин. нанасям я за 10-15 и съм готова.... преди ми отнемаше час и нещо,за да я направя и да се наклепам.. аз правих така : правих си маската,слагах вестници на масата и едно огледало... мажа се,после махам всичко,събирам вестниците и в коша.. и си готова ...иначе за начина на нанасяне също има значение.. преди всеки кичур поотделно,но видях,че ми отнема повече време,а всъщност косата е еднакво напоена както 2рия начин,а той е: първо с лъжичка слагам в корените на път,масажирам леко с пръстите( колкото да се разнесе) после вдигам от едната страна един пласт коса и пак слагам само в корените и масажирам,2ри пласт дигам и така цялата една страна на косата,същото правя и с другата....после започвам по дължината пак на 2 части.. първо по едната по дължината,а връхчетата направо ги потапям в маската и попитам с дължината на косата,за да не капе.. така и с др част на косата и за 15 мин. съм готова... шапка за баня,хавлия или плетена шапка и готово

strawberry88
12-26-2012, 13:55
Забелязах обаче (аз в другото нас имам чисто жълтата) че бялата е по-твърда такава. Жълтата си е маска като маска, бялата или е по-твърда катооо краве масло или нещо такова .. или е замръзнала в банята в момента :D :D

Бялата с жълтата капачка е крем-маска и затова е по-гъста.

Иначе сериозно ли си мислите, че в маската на Лорис НАИСТИНА има змийско масло? :razz:

katii
12-26-2012, 15:26
Момичета, Весела Коледа :)
Да ви попитам - маските на Денис от аптека ли се купуват ? От коя сте останали най-доволни ? Трябва ми нещо за сухи краища.

strawberry88
12-26-2012, 15:29
Момичета, Весела Коледа :)
Да ви попитам - маските на Денис от аптека ли се купуват ? От коя сте останали най-доволни ? Трябва ми нещо за сухи краища.

Весела Коледа! :)
Моята я купих от козметичен магазин, но може и по аптеките да има.Най-доволна съм от бялата с жълта капачка.

vesinceto
12-26-2012, 22:32
знаете ли как мога да си изсветля косата но без боя

YSMF
12-27-2012, 03:23
Бялата с жълтата капачка е крем-маска и затова е по-гъста.

Иначе сериозно ли си мислите, че в маската на Лорис НАИСТИНА има змийско масло? :razz:
Измъкват се деликатно като заявяват, че ефекта е КАТО него ;д

знаете ли как мога да си изсветля косата но без боя
Чувала съм за някакъв метод с лайка, но не съм пробвала.

JoLLiE92
12-27-2012, 06:28
Бялата с жълтата капачка е крем-маска и затова е по-гъста.

значи не само да ми се струва така :D Купувам ги от козметичен магазин и аз :)
За изсветляването - уж лайка да , лимон, ей такива неща действат.. но със сигурност няма да стане бялорусо. По-скоро си го представям като изсветлено от слънцето лятото.

ralinka17
12-27-2012, 06:59
знаете ли как мога да си изсветля косата но без боя
с кислородна вода :) :)

YSMF
12-27-2012, 08:19
Знам, че е глупаво, но ще питам. Възможно ли е до май 2014 /няма да откажа и по - рано ;д/ да постигна това http://images.hollywoodpix.net/sofia-vergara-picture-1373543842.jpg Косата ми в момента е до раменете. Има ли някаква надежда с продукти да постигна това. Знам, че много зависи от това с какво темпо расте косата ми и т.н. Познавам едно момиче, което имаше по - къса коса от мен, а в момента косата и е дълга колкото на снимката и то без да ползва нещо за растеж.
Общо взето стана един безсмислен пост, но настина искам поне за бала да имам дъга коса.

kalpazanka
12-27-2012, 08:31
Някой ме беше питал за кокосово масло /дали не беше фък13/- ето тук го намерих на оферта http://prodavalnik.com/50-po-malko-za-kokosovo-maslo-logona-za-kosa-i12699739
Все пак питайте за срок на годност. ;)

strawberry88
12-27-2012, 08:37
Знам, че е глупаво, но ще питам. Възможно ли е до май 2014 /няма да откажа и по - рано ;д/ да постигна това http://images.hollywoodpix.net/sofia-vergara-picture-1373543842.jpg Косата ми в момента е до раменете. Има ли някаква надежда с продукти да постигна това. Знам, че много зависи от това с какво темпо расте косата ми и т.н. Познавам едно момиче, което имаше по - къса коса от мен, а в момента косата и е дълга колкото на снимката и то без да ползва нещо за растеж.
Общо взето стана един безсмислен пост, но настина искам поне за бала да имам дъга коса.

На всеки човек с различна скорост му расте косата.Някои и нищо да не слагат много бързо им расте, а други полагат толкова много грижи и слагат какво ли не и не им расте.До 2014 според мен е възможно да ти стане такава, да.Ама всяка коса си има предел на растене и, като го достигне не расте повече.Познавам мн хора, които никога не са били с дълга коса, колкото и да я пускат.Расте си до един период и спира.Някои хора просто не могат да имат дълга коса. :/ Ама на теб дано ти порасте. :) ;д
А, доволна ли си от маслото на Макадамия?Видях, че си го купила и ти. :D И сега се чудя кое да си взема, защото аргановото ми свършва.

YSMF
12-27-2012, 08:58
Ягодке, още не съм го получила. Надявах се днес да дойде всичко, но явно ще е утре. За пръв път ще го ползвам, взех го против цъфтене. Наказана съм да нямам свестен козметичен магазин в града и ми трябваше нещо да поддържа фронта докато отива във Варна.
Вероятно и аз няма да имам кой знае колко дълга коса. От към страна на майка ми няма хора с дълги коси, а всичко е най - много до една ръка под закопчалката на сутиена в най - добрия случай. От към страна на баща ми нямам спомени за някой с дълга коса. Може да се каже, че генетично съм прецакана ;д Живот и здраве 2014 още пиша във форума ще видим докъде съм я докарала ;д

strawberry88
12-27-2012, 09:09
Добре.Успех ти пожелавам. :D :)
Явно и аз ще поръчвам малката опаковка на маслото да го видя какво е.Чудя се дали да си взема пак същото арганово или това на Макадамия.Искам да пробвам друго.Дано е хубаво.Аз свикнах да слагам масло след баня и не мога без да слагам. :D А те сега по празниците работят ли, както обикновено или...?

YSMF
12-27-2012, 09:16
Провери в сайта им. :)
Аз съвсем се обърках, гледах техния и на спиди и накрая реших, че все някога ще дойде и поръчах.

strawberry88
12-27-2012, 09:24
Това пише:
Поръчки след 21-и декември ще се получават на 27-и декември.
На 29-и декември пратки ще се доставят до 14 часа.
На 31-и декември и 1-ви януари пратки не се доставят.

Значи твоите неща трябва да дойдат днес? ;д Хмм...дали да си поръчам сега или след празниците...
Ако поръчам сега, ще дойдат на 29-и, така ли? :D

YSMF
12-27-2012, 09:27
Така трябва да е, но няма смс.
29.12.2012г. (събота) – Стандартно съботно работно време
31.12.2012г. (понеделник) – Почивен ден
01.01.2013г. (вторник) - Почивен ден
Това им е графика на Спиди. Трябва да дойдат на 29ти.

strawberry88
12-27-2012, 09:32
Аха, мерси.
А на теб дойде ли ти пресата на Макадамия?Изглежда толкова яка. <333 Хубава ли е? 8-)

YSMF
12-27-2012, 09:39
Не е *нещастна физиономия*, Магазина в Пловдив не е работил вчера и днеска ще ми изпратят нещата.

FuCKkK13
12-27-2012, 09:54
знаете ли как мога да си изсветля косата но без боя

отговорих ти на лсто

FuCKkK13
12-27-2012, 09:56
Знам, че е глупаво, но ще питам. Възможно ли е до май 2014 /няма да откажа и по - рано ;д/ да постигна това http://images.hollywoodpix.net/sofia-vergara-picture-1373543842.jpg Косата ми в момента е до раменете. Има ли някаква надежда с продукти да постигна това. Знам, че много зависи от това с какво темпо расте косата ми и т.н. Познавам едно момиче, което имаше по - къса коса от мен, а в момента косата и е дълга колкото на снимката и то без да ползва нещо за растеж.
Общо взето стана един безсмислен пост, но настина искам поне за бала да имам дъга коса.

да... с домашни маски да... моята коса момичетата знаят за колко време е станала колкото сега.. т.е. преди бях пуснала хронологични снимки на косата ми.. за година и малко стигна до кръста

ross
12-27-2012, 10:16
Искам да си взема качествено арганово масло, което да използвам за косата и лицето. Препоръчаха ми тази марка, защото било наистина качествено: http://apteka.framar.bg/30021225/%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D 0%B5-%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9-50-%D0%BC%D0%BB- имате ли някакви отзиви? Или споделете от кое масло с Арган сте доволни. Благодаря.

JoLLiE92
12-27-2012, 10:30
Nashi е хубаво. Не съм и няма да кажа на мама колко пари съм дала :D То и това е горе-долу същата цена ..
Ягодке, щях да те питам все, дали мога да си мажа по една капка по ноктите, за да са по-здрави и да растат повече?? Малко се цепят и не ми харесват..

strawberry88
12-27-2012, 10:50
Nashi е хубаво. Не съм и няма да кажа на мама колко пари съм дала :D То и това е горе-долу същата цена ..
Ягодке, щях да те питам все, дали мога да си мажа по една капка по ноктите, за да са по-здрави и да растат повече?? Малко се цепят и не ми харесват..

Хм, не знам.Пробвай.Аз преди си слагах и на кожата малко от аргановото. :D Пише, че е само за коса, но може и да действа и на други неща. :D
Ross, аз препоръчвам Nashi.

wiiwa
12-27-2012, 10:53
Момичета, сдобих се е тривитаминол и сега се чудя каква маска да си направя с него. Дайте предложения.

Към края на ваканцията мисля да отида де се подстрижа на пластове без да я скъсявам отдолу. Ще дам за пример онази снимка където я бях пуснала или тази http://prikachi.com/images.php?images/182/5661182i.jpg само че до черната черта. Дано да стане добре.
Ам.. бтв, на пластове косата ще изглежда ли по-дълга и гъста ?

strawberry88
12-27-2012, 11:07
Момичета, сдобих се е тривитаминол и сега се чудя каква маска да си направя с него. Дайте предложения.

Към края на ваканцията мисля да отида де се подстрижа на пластове без да я скъсявам отдолу. Ще дам за пример онази снимка където я бях пуснала или тази http://prikachi.com/images.php?images/182/5661182i.jpg само че до черната черта. Дано да стане добре.
Ам.. бтв, на пластове косата ще изглежда ли по-дълга и гъста ?

Определено изглежда по-гъста на пластове.Ще чакаме снимки след, като се подстрижеш! :)
А за маската с тривитаминол аз си правя само тази:
-2 суп. л. тривитаминол
-1 суп. л. ракия
-1 жълтък
-1 суп. л. бадемово масло
-1 суп. л. кисело мляко
-1 суп. л. оцет

strawberry88
12-27-2012, 11:21
Мислих много :D и реших да си взема от любимите ми био шампоан и балсам и някакво кокосово масло.

FuCKkK13
12-27-2012, 11:24
хора изгорих си миглитеее :( :( :( ... моля ви помагайте..... на едното око повече.. и веждите .. ама веждите нищо им няма,малко ги подстригах и са добре ама миглите... на половина са ;( ... до 1 седмица трябва да се оправят,моля ви помагайте ;( сега измих една спирала и ги намазах с рициново масло ;( ........... офффффффф не не не :(

wiiwa
12-27-2012, 11:24
Тази маска само в корените ли я слагаш? Иначе и аз съм набелязала 2/3 шампоана и трпбава да избера кой да си взема лсед като ми свърши този на Тианде.

JoLLiE92
12-27-2012, 11:28
FuCKkK13
http://tiandebg.net/index.php?route=product/product&product_id=312 ако ти се дават толкова пари ... но са доста

YSMF
12-27-2012, 11:28
хора изгорих си миглитеее :( :( :( ... моля ви помагайте..... на едното око повече.. и веждите .. ама веждите нищо им няма,малко ги подстригах и са добре ама миглите... на половина са ;( ... до 1 седмица трябва да се оправят,моля ви помагайте ;( сега измих една спирала и ги намазах с рициново масло ;( ........... офффффффф не не не :(
Ужас, пробвай...не знам, с бадемово масло? И ако искаш си купи изкуствени да се прикрие малко докато израснат. Успех!

wiiwa
12-27-2012, 11:30
хора изгорих си миглитеее :( :( :( ... моля ви помагайте..... на едното око повече.. и веждите .. ама веждите нищо им няма,малко ги подстригах и са добре ама миглите... на половина са ;( ... до 1 седмица трябва да се оправят,моля ви помагайте ;( сега измих една спирала и ги намазах с рициново масло ;( ........... офффффффф не не не :(

Оуу.. Аз с една клечка за уши съм си слагала масла в корените на миглите. Може да редуваш рициново, бадемово и стимуланта ( мисля, че няма да е фатално ако ти влезне в окото ) само че стимуланта има леко ментов аромат и дразни, така че сама реши. Иначе как ги изгори ?

FuCKkK13
12-27-2012, 11:38
Ужас, пробвай...не знам, с бадемово масло? И ако искаш си купи изкуствени да се прикрие малко докато израснат. Успех!

мерси.. изкуствените стоят гадно,а и най много да ми окапят и моите.. по скоро си искам моите

FuCKkK13
12-27-2012, 11:39
Оуу.. Аз с една клечка за уши съм си слагала масла в корените на миглите. Може да редуваш рициново, бадемово и стимуланта ( мисля, че няма да е фатално ако ти влезне в окото ) само че стимуланта има леко ментов аромат и дразни, така че сама реши. Иначе как ги изгори ?

ами при баба ми палих печката и докато се разгори я отворих,но имаше много хартии вътре.. и явно тия на дъното не са били запалени и като се запалиха избухна един огън нагоре,а аз бях над печката,за да видя дали ще се запали и така.... даже се и стреснах доста :( .. ами имам само пшеничен зародиш и рициново.. а да и макадамията - маслото ... стимуланта ми свърши

strawberry88
12-27-2012, 11:49
Тази маска само в корените ли я слагаш? Иначе и аз съм набелязала 2/3 шампоана и трпбава да избера кой да си взема лсед като ми свърши този на Тианде.

Слагам я с корените и каквото остане по дължината, но съм слагала + маската и зехтин по краищата и ефекта е поразителен. :---) Мен обаче в последно време много ме мързи и не съм си правила отдавна маски. 8-)

strawberry88
12-27-2012, 11:51
Фък13, много кофти. ;x :( Освен за масла, както казаха другите, не се сещам за друго.А, сетих се.Някои слагат вазелин за растеж, но според мен е по-добре масла.Успех. :/

wiiwa
12-27-2012, 12:01
Фък13, а като сложиш спирала как е ? Личи ли си ?

FuCKkK13
12-27-2012, 12:16
Фък13, а като сложиш спирала как е ? Личи ли си ?

ами да.. аз по принцип имам хубави мигли и сега са наполовина и както съм свикнала и .. все едно нямам мигли... а и не мога всеки ден със спирала.... смисъл на мен ми трябва до 1 седмица да са се оправили :(

FuCKkK13
12-27-2012, 12:17
Фък13, много кофти. ;x :( Освен за масла, както казаха другите, не се сещам за друго.А, сетих се.Някои слагат вазелин за растеж, но според мен е по-добре масла.Успех. :/

ами имам вазелин,ще пробвам и с него,мерси

katii
12-27-2012, 13:48
Оле, милата :( + това с маслата наистина можеш да си вземеш изкуствени мигли, ама не от тези ужасно дългите и гадни, ами някои с нормална дължина и по-гъсти.

FuCKkK13
12-27-2012, 13:50
Оле, милата :( + това с маслата наистина можеш да си вземеш изкуствени мигли, ама не от тези ужасно дългите и гадни, ами някои с нормална дължина и по-гъсти.

ама да ама ме е страх като ги махам да не се орезилят още повече моите

katii
12-27-2012, 14:00
Няма, няма. Те се лепят над твоите. Слагала съм си, гарантирам ти, че няма да има проблем.

JoLLiE92
12-27-2012, 14:01
И аз съм си слагала мигли, не е проблем махането. :) Има хора, които си слагат всеки ден. Но препоръчвам ако се навиеш на това да си вземеш отделно лепило, не това, което ще е в опаковката на миглите.

FuCKkK13
12-27-2012, 14:02
ще пробвам,мерси

JoLLiE92
12-27-2012, 14:08
Вземи си и някаква прозрачна подхранваща спирала. На Л'Ореал имаше някакъв серум, тоя на Тианде верно е доста скъп..
Но честно казано за една седмица никак не ми се вярва да стане.

wiiwa
12-27-2012, 14:22
Определено изглежда по-гъста на пластове.Ще чакаме снимки след, като се подстрижеш! :)
А за маската с тривитаминол аз си правя само тази:
-2 суп. л. тривитаминол
-1 суп. л. ракия
-1 жълтък
-1 суп. л. бадемово масло
-1 суп. л. кисело мляко
-1 суп. л. оцет

Направих си тази маска и съм с нея вече час и 20 мин. Добавих и малко арганово масло не не успях да нанеса по дължината. Доста лепкава стана и като я нанасях имах чувството че веднага ми засъхва в косата 8-). Иначе сега ще разгледам шампоаните и ще ви пиша.

FuCKkK13
12-27-2012, 14:27
Вземи си и някаква прозрачна подхранваща спирала. На Л'Ореал имаше някакъв серум, тоя на Тианде верно е доста скъп..
Но честно казано за една седмица никак не ми се вярва да стане.

не,виж.. аз си имам мигли,просто са по-къси,а така не мога да се възприема... т.е. само да се пооправят малко и за това мисля,че за седмица ще стане

JoLLiE92
12-27-2012, 14:49
Надявам се да стане :(

Wednesday666
12-27-2012, 15:06
Мацки, аз се чудя какво да я правя моята коса, ужасно много ме дразни.
Специални шампоани, балсами, гледам да не я третирам много и пак не ми харесва каква е, искам да по-бляскава и някак да стане по-обемна..
Някакви идеи за маски? Аз съм чувала за няколко, но не съм сигурна как ставаха, не знам точни рецепти, затова питам..

petkoo
12-27-2012, 15:11
Здравейте поне и аз да питам значи последната 1 година и нещо косата ми стана много редка препоръчайте някой шампоан или нещо където да помогне :)

JoLLiE92
12-27-2012, 15:15
Здравейте поне и аз да питам значи последната 1 година и нещо косата ми стана много редка препоръчайте някой шампоан или нещо където да помогне :)
Машина на времето? :cool:

petkoo
12-27-2012, 15:15
:D :D :D

wiiwa
12-27-2012, 15:15
Здравейте поне и аз да питам значи последната 1 година и нещо косата ми стана много редка препоръчайте някой шампоан или нещо където да помогне :)

Ако е наследствено не виждам как ние можем да ти помогнем. По - добре се посъветвай с специалист преди да ти се е получила плешивина. Бтв- рЯдка

JoLLiE92
12-27-2012, 15:19
Сега сериозно, ние сме момичета, мъжкият скалп е различен. Не вярвам и да тръгнеш да си правиш маски с тривитаминол. Може би наистина трябва да говориш със специалист. :)

petkoo
12-27-2012, 15:20
Благодаря ви положението не е толкова страшно но все пак :П

wiiwa
12-27-2012, 15:21
От тривитаминола може повече да му окапе. Иначе аз познавам едно момче, което си е правило маски с тривитаминол 8-)

JoLLiE92
12-27-2012, 15:21
На мъжете все по-рано започва да им пада косата .. Говори със специалист :) Отиди с приятелка за морална подкрепа ако те е страх сам :D

petkoo
12-27-2012, 15:27
Че от какво да ме е страх най-много да ми каже че до някоя годинка ще оплешивея :D :d ;d може би трябва да спра да се подстригвам сам и да започна да ходя пак на фризьор :D

wiiwa
12-27-2012, 15:34
Момичета, кой шампоан да си взема http://zlatnaribka.com/shampoan-macadamia-rejuvenating-shampoo-300-ml-498-3860.html
http://zlatnaribka.com/shampoan-loreal-maslinovo-olio-dhuile-250-ml-245-1447.html#.UNisCW9fAo4
http://zlatnaribka.com/shampoan-mythic-oil-250-ml-495-3898.html#.UNx4T29fAo5
http://zlatnaribka.com/shampoan-za-obem-chi-magnified-volume-350-ml-276-2003.html#.UNx4Zm9fAo5
Може и да предложите някой друг.

fizzyg
12-27-2012, 16:42
^Първия,защото е без сулфати и парабени,като цяло състава му е хубав. :)

Wednesday666
12-27-2012, 16:50
Че от какво да ме е страх най-много да ми каже че до някоя годинка ще оплешивея :D :d ;d може би трябва да спра да се подстригвам сам и да започна да ходя пак на фризьор :D

Ти вземи се консултирай с дерматолог примерно, проблема може да идва от кожата на скалпа, мани го фризьора - той е после ..

wiiwa
12-27-2012, 17:06
^Първия,защото е без сулфати и парабени,като цяло състава му е хубав. :)

И аз него си бях набелязала най вече заради състава и едно клипче, което гледах, но този http://zlatnaribka.com/shampoan-mythic-oil-250-ml-495-3898.html#.UNyOEm9fAo4 е много изкушаващ.

fizzyg
12-27-2012, 17:41
За тези милилитри,Митик Ойл-а излиза много скъп,а едва ли състава му е цвете :)

PeaceOfMe
12-27-2012, 18:37
http://zlatnaribka.com/buster-jonium-dylboko-podhranvane-kerastase-04-ml-94-3349.html#.UNyhL-QyIT0 Някой може ли да ми обясни малко по-простичко за какво и как се използва това? :)

katii
12-27-2012, 18:48
^Първия,защото е без сулфати и парабени,като цяло състава му е хубав. :)

И аз съм си набелязала първия. :)

j_adore2
12-27-2012, 20:43
^ Имам го шампоана на Макадамия. Супер яко мирише, но като че ли косата започна да ми се омазнява по - бързо. Той все пак е подходящ повече за суха коса. Моята си мислех, че е суха, но явно не е чак толкова :D

YSMF
12-28-2012, 04:30
http://zlatnaribka.com/buster-jonium-dylboko-podhranvane-kerastase-04-ml-94-3349.html#.UNyhL-QyIT0 Някой може ли да ми обясни малко по-простичко за какво и как се използва това? :)
Бустера не може да се използва сам, трябва ти концентрат, http://zlatnaribka.com/koncentrat-vitaciment-zazdravqvane-na-fibrata-kerastase-12-ml-0-3354.html#.UN0uD-QbdjM като този, но си избери вида. Иначе това малкото се излива в голямото и после се пръска в косата /много хубаво го обясних, няма що! ;д/

strawberry88
12-28-2012, 12:26
Момичета, кой шампоан да си взема http://zlatnaribka.com/shampoan-macadamia-rejuvenating-shampoo-300-ml-498-3860.html
http://zlatnaribka.com/shampoan-loreal-maslinovo-olio-dhuile-250-ml-245-1447.html#.UNisCW9fAo4
http://zlatnaribka.com/shampoan-mythic-oil-250-ml-495-3898.html#.UNx4T29fAo5
http://zlatnaribka.com/shampoan-za-obem-chi-magnified-volume-350-ml-276-2003.html#.UNx4Zm9fAo5
Може и да предложите някой друг.

От тези - първия.
Иначе аз вече не си купувам професионални, защото пак имат много вредни съставки и са много скъпи.Минах на био шампоани и балсами и съм доволна.

fizzyg
12-28-2012, 12:28
Днес си измих косата. Маски не съм правила от Балканската война от мързел най-вече,обаче скоро започвам пак :D

Едит: Ягодке,по колко време те издържат био шампоаните?
Аз мисля да пробвам някой път и от тях,като ми свърши Матрикс-а,но и Кристиан ъф Рома искам да пробвам, и шварцскопф профешънал искам .. ооф,какво ли не искам аз :D

strawberry88
12-28-2012, 12:35
Еми по 250 мл. си купувам аз.Зависи колко често си миеш косата и по колко слагаш. :D Като нормален шампоан... :D Аз сега имам още малко от този на Шварцкопф профешънъл и на Лореал прфешънъл и ще ги изхабя и вече няма дa купувам от тях заради съставките. :D Хубави са, но просто няма смисъл да давам толкова пари, като съставките им са, като на обикновените евтини шампоани. :? А тези био - то са по 12-15 лева (за 250 мл.) и пак е по - добре. 8-)

JoLLiE92
12-28-2012, 12:38
Каква разлика усещаш в косата си с обикновени шампоани; професионални шампоани ; био шампоани?

strawberry88
12-28-2012, 12:56
Каква разлика усещаш в косата си с обикновени шампоани; професионални шампоани ; био шампоани?

Оо, огромна! :D От повечето обикновени шампоани от масови марки ми се появява пърхот и такъв сърбеж... :X И от някои косата ми става просто ужасна!Суха, гадна и се омазнява на втория ден. ;д Само от Орзен май съм оставала доволна от по - обикновените.От професионалните косата ми става много по - хубава и гладка, но минах на био заради съставките.Иначе съм доволна и от професионалните и от био - то. :))

JoLLiE92
12-28-2012, 13:05
Значи био-то са по-евтини от професионалните и с по-добри съставки? Къде дават така :cool:
Какви точно си вземаш ? То много видове ли има? Трябва да отида и аз да ги видя :)

strawberry88
12-28-2012, 13:17
Значи био-то са по-евтини от професионалните и с по-добри съставки? Къде дават така :cool:
Какви точно си вземаш ? То много видове ли има? Трябва да отида и аз да ги видя :)

От био магазини се купуват.Аз си ги купувам от био магазина в мола в Пловдив (Балев био маркет май се казваше :D ) и има голямо разнообразие.А в Oranic green house в мола в Стара Загора почти нищо нямаше, като ходих. :D Досега съм си купувала тези: http://prikachi.com/images/279/5666279k.jpg -шампоана и балсама.Тези засега са ми най-любимите от всички неща евър. :D И този също имам, но съм по-доволна от тези на Faith in nature. http://prikachi.com/images/293/5666293X.jpg Сега ще си купувам пак някакви шампоан и балсам на Faith in nature, но с нещо друго ще са, не с шоколад. :D

JoLLiE92
12-28-2012, 13:19
Да, помня че си казвала за Балев био маркет и тук има същия затова питам точно какво ;д
ШОКОЛАДОВИ???????????? МИРИШАТ ЛИ НА ШОКОЛАД????????????????????
Какво ти правят като са за тъмна коса? :cool: Като индианец съм ;д

п.с.
http://www.natural-alternative-products.co.uk/images/Faith%20in%20Nature%20Chocolate%20Shampoo%20-%205%20litre.jpg
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

strawberry88
12-28-2012, 13:24
Даааа, знам ги тия огромни туби. :X За колко ли време стигат. :D :D :D Еми става много бляскава и мекичка.И, да, миришат на шоколад! :---) :D

JoLLiE92
12-28-2012, 13:31
Спечели ме. Вземам си.
Но по принцип балсами не ползвам, слагам си маската на Денис. Няма смисъл и балсама да си купувам, нали? Или ако имат маска може да им я пробвам, но Денис си ми харесва ;д

strawberry88
12-28-2012, 13:33
Хехе, супер.Ще останеш доволна със сигурност. :D :---) Нямат маска.Ползвай си тази на Денис.Не виждам защо не. :)

fizzyg
12-28-2012, 13:48
Оо,и аз определено ще пробвам някой био шампоан като изразходя сегашния ми еднолитров,който няма намерение да свършва скоро :Д

thebigsmile
12-28-2012, 13:55
Момичета вие какви домашни маски използвате за по-бърз растеж, сгъстяване на косата? :D

anonymous708973
12-28-2012, 14:01
Навихте ме. И аз ще си купя био шампоан, като се видя с пари :д

strawberry88
12-28-2012, 14:14
Всъщност аз реших да пробвам тези на Faith in nature, защото едно момиче от форума Rebirthing ги хвалеше. :D И наистна се оказаха хубави. 8-)

thebigsmile, маски с тривитаминол.

katii
12-28-2012, 14:41
Направих си маска. Сложих кафе и стана мазало :D
Днес си взех аргановото масло на Икаров. :)

strawberry88
12-28-2012, 15:43
Край!Това беше ... свърши ми хубавото арганово масло...златото ми.Как ще живея сега? :D :-# :-#

JoLLiE92
12-28-2012, 15:51
Тъкмо си сложих , изсуших и изправих. След пресата мога ли да си сложа пак малко за блясък? :D

wiiwa
12-28-2012, 15:51
От био магазини се купуват.Аз си ги купувам от био магазина в мола в Пловдив (Балев био маркет май се казваше

Това на първия етаж до входа ?

strawberry88
12-28-2012, 15:55
Това на първия етаж до входа ?

Да. :)

strawberry88
12-28-2012, 15:56
Тъкмо си сложих , изсуших и изправих. След пресата мога ли да си сложа пак малко за блясък? :D

Може, естествено.Аз преди си мислех, че така ще стане мазна, но не.Попива си идеално. :D :---) А ти си доволна от него, нали?

JoLLiE92
12-28-2012, 15:59
Че как. :---) Даже изправях мама с новата преса и и сложих и тя като взе и си сложи в корените да видиш как писнах ..... :D Сложих си и на ноктите вчера и може би си въобразявам, но забелязвам някакъв ефект. Малко по-гладки са сякаш :D :D
обаче само едно лошо нещо има - не знам от пресата или маслото, защото започнах едновременно да ги използвам, но се омазнява една идея по-бързо. Днес видях, че съм сложила пресата на максималните градуси и я намалих, ще видим дали е било от това.

strawberry88
12-28-2012, 16:37
На мен не ми се омазнява по-бързо.Странно.Няма как да е от маслото.Ако го слагаш в краищата.Аз даже слагам много и не ми се омазнява. :?

JoLLiE92
12-28-2012, 16:53
Едно момиче ми каза, че от перлената Ремингтън и се омазнява. Тя не ползва маслото. Дано като я намаля да е по-добре. :)

strawberry88
12-28-2012, 17:13
Аха.Може.

PeaceOfMe
12-28-2012, 17:26
Бустера не може да се използва сам, трябва ти концентрат, http://zlatnaribka.com/koncentrat-vitaciment-zazdravqvane-na-fibrata-kerastase-12-ml-0-3354.html#.UN0uD-QbdjM като този, но си избери вида. Иначе това малкото се излива в голямото и после се пръска в косата /много хубаво го обясних, няма що! ;д/


Аха. :D Ще помисля дали да си взема.

YSMF
12-29-2012, 11:34
Ако теста ми за алергия е отрицателен след 2 дни ще се боядисам. Отделно ще си пускам отново дълга коса, след като в последната седмица отрязах доста нацъфтяло. Плана е след боядисването да си сложа http://zlatnaribka.com/botoks-za-kosa-loreal-fiberceutic-15-ml-247-1564.html#.UN7jNeQbdjM и http://zlatnaribka.com/koncentrat-substantiv-zapylvane-s-materiq-kerastase-12-ml-412-3352.html#.UN7h9eQbdjM. Ще си правя и домашни маски и стимулант за коса. След това ще използвам ш-ни http://zlatnaribka.com/category/color-save-br-za-boqdisana-kosa-419.html, http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure-Repair-Shampoo-250ml и http://zlatnaribka.com/shampoan-za-mazna-kosa-lakme-purifying-300-ml-526-1706.html и http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure-Repair-Rescue-Treatment-200ml. След банята ще си слагам термозащита на Чи и олио на Макадамия в краищата. Според вас ще има ли ефект.

FuCKkK13
12-29-2012, 11:37
Ако теста ми за алергия е отрицателен след 2 дни ще се боядисам. Отделно ще си пускам отново дълга коса, след като в последната седмица отрязах доста нацъфтяло. Плана е след боядисването да си сложа http://zlatnaribka.com/botoks-za-kosa-loreal-fiberceutic-15-ml-247-1564.html#.UN7jNeQbdjM и http://zlatnaribka.com/koncentrat-substantiv-zapylvane-s-materiq-kerastase-12-ml-412-3352.html#.UN7h9eQbdjM. Ще си правя и домашни маски и стимулант за коса. След това ще използвам ш-ни http://zlatnaribka.com/category/color-save-br-za-boqdisana-kosa-419.html, http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure-Repair-Shampoo-250ml и http://zlatnaribka.com/shampoan-za-mazna-kosa-lakme-purifying-300-ml-526-1706.html и http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure-Repair-Rescue-Treatment-200ml. След банята ще си слагам термозащита на Чи и олио на Макадамия в краищата. Според вас ще има ли ефект.
о.О наистина ли мислиш да ползваш толкова много продукти наведнъж ? и наистина ли боядисана ще си правиш домашни маски ?

YSMF
12-29-2012, 11:47
Поне такъв е плана. Иначе по принцип си използвам толкова неща само олиото и шампоана за боядисана коса ще за нови. Ботокса и нещото на Керастаз и без това трябва да ги сложа, за да живне малко косата. За домашните маски знам, че има вероятност да ми свалят боята, но щом искам дълга коса ще трябва да се примиря.

FuCKkK13
12-29-2012, 11:52
Поне такъв е плана. Иначе по принцип си използвам толкова неща само олиото и шампоана за боядисана коса ще за нови. Ботокса и нещото на Керастаз и без това трябва да ги сложа, за да живне малко косата. За домашните маски знам, че има вероятност да ми свалят боята, но щом искам дълга коса ще трябва да се примиря.

от толкова много неща наведнъж нали се сещаш че плана има вероятност да тръгне в обратна посока? иначе щом искаш да имаш дълга коса защо изобщо я боядисваш като за 2 седмици цвета ще ти е все едно от 2 години ?

wiiwa
12-29-2012, 13:26
О, може и аз да си взема този шампоан http://zlatnaribka.com/shampoan-za-mazna-kosa-lakme-purifying-300-ml-526-1706.html#.UN76-m9fAo4 защото косата ми напоследък започна да се омазнява по-бързо. Ще си помисля дали да взема този на макадамия, био шампоанът, които strawberry88 показа или този за мазна коса.

А,да, след ваканцията да си взема този термозащитен спрей http://usa.alfaparf.com/download/Immagini_Varie/PRODOTTI/FORMA/hydratexture/hydra-texture-4.jpg или има някой по-добър ?

Laana
12-29-2012, 13:55
Момичета,тези къдрици с какви по-точно ролки са правени?
http://www.zimbio.com/pictures/207L_Bs3QhY/Jennifer+Love+Hewitt+Out+Getting+Hair+Done
http://www.google.bg/imgres?start=91&um=1&hl=bg&sa=N&tbo=d&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=ZUbQ8ekGGxhGqM:&imgrefurl=http://www.dailymakeover.com/hairstyles/women_celebrity_hairstyles/jennifer_love_hewitt_april_07_2009/&docid=hLiKueDHzzEg9M&imgurl=http://wwwcdn.dailymakeover.com/wp-content/uploads/hairstyles/Jennifer_Love_Hewitt%252BApril_07_2009.jpg&w=300&h=400&ei=4wPfUOmqL4-r0AW7joCADg&zoom=1&iact=hc&vpx=336&vpy=88&dur=2159&hovh=259&hovw=194&tx=89&ty=129&sig=118148193740283548676&page=4&tbnh=134&tbnw=94&ndsp=33&ved=1t:429,r:19,s:100,i:61
http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&sa=X&tbo=d&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=NcGIrmoh09AFnM:&imgrefurl=http://www.justjared.com/imagetag/ioan-gruffudd/page/3/&docid=8oBBqq5aHOwAnM&imgurl=http://media.justjared.com/headlines/2009/01/jennifer-love-hewitt-ghost-whisperer.jpg&w=300&h=300&ei=FQTfULvxC8600QWYnYDgDg&zoom=1&iact=hc&vpx=165&vpy=226&dur=1078&hovh=225&hovw=225&tx=143&ty=104&sig=118148193740283548676&page=1&tbnh=134&tbnw=133&start=0&ndsp=32&ved=1t:429,r:10,s:0,i:112
http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&sa=X&tbo=d&biw=1024&bih=653&tbm=isch&tbnid=kbYhkffJzqqIRM:&imgrefurl=http://thirtyandhealthy.wordpress.com/2010/05/19/&docid=a17qNtNzs1PgSM&imgurl=http://blog.zap2it.com/thedishrag/legacyimages/photos/uncategorized/2009/03/30/jenniferlovehewitt.jpg&w=477&h=600&ei=FQTfULvxC8600QWYnYDgDg&zoom=1&iact=hc&vpx=171&vpy=274&dur=433&hovh=252&hovw=200&tx=71&ty=121&sig=118148193740283548676&page=2&tbnh=141&tbnw=110&start=32&ndsp=32&ved=1t:429,r:34,s:0,i:189

strawberry88
12-29-2012, 14:14
О, може и аз да си взема този шампоан http://zlatnaribka.com/shampoan-za-mazna-kosa-lakme-purifying-300-ml-526-1706.html#.UN76-m9fAo4 защото косата ми напоследък започна да се омазнява по-бързо. Ще си помисля дали да взема този на макадамия, био шампоанът, които strawberry88 показа или този за мазна коса

Не си вземай шампоан за мазна коса.Много са агресивни и изсушават косата => почва да произвежда още повече себум.Най-добре си вземи био - то според мен.За мен е най - добър и най - евтин от тези, които си беше харесала.

YSMF
12-29-2012, 15:05
от толкова много неща наведнъж нали се сещаш че плана има вероятност да тръгне в обратна посока? иначе щом искаш да имаш дълга коса защо изобщо я боядисваш като за 2 седмици цвета ще ти е все едно от 2 години ?
E, няма да слагам всички ампули и неща на веднъж. Ще ги редувам, просто казвах какво ще използвам като продукти. Иначе като спомена това за боята се замислих... след като аз си изсветлявам косата как може цвета ми да падне? Случвало ми се е когато върху по - светъл цвят сложа тъмен, но щом самия косъм е изсветлял как може да се промени. Отговора може да е елементарен, но ми стана интересно.


wiiwa, аз си го взех кризисно, защото наистина ми бяха привършили шампоаните. Моето омазняване го намалих с шампоан, който не беше предназначен изобщо за това.

wiiwa
12-29-2012, 15:13
Ами тогава ще си взема био шампоана с шоколад, който Ягодка препоръча.

Иначе какво ще кажете за термозащитния спрей ? Кой да си взема? Имаше един на Лореал..

YSMF
12-29-2012, 15:18
Аз съм с този на Чи, не го харесвам особено - лепне и ми е труден за използване. Ще ми се да го сменя, но даже не съм го преполовила още. Има един термичен крем на Керастаз, от който има доволни, но нямам лични впечатления. Братовчедка ми си взе спрея на Лакме и е доволна, Ягодката го има и може да ти каже как е.

wiiwa
12-29-2012, 15:21
Аз и от този, който съм показала, съм чувала положителни мнения. Но ми е интересно за този на Лореал, защото нали е крем и не би трябвало да лепне. Не знам и аз..

strawberry88
12-29-2012, 15:24
От този на Лакме косата става твърда.Иначе изглежда много добре и идеално изправена.Обаче ако не обичаш да ти е твърда... :D Аз пък не харесвам кремове за преди преси.Харесвам спрейове.Много хора са доволни от тоза на Алфапарф.Защо не си вземеш него?Ако ти се дават пари за това на Лореал си го вземи, но не знам дали е хубаво. ;?

wiiwa
12-29-2012, 15:26
Ами ще изчакам и някой за този на Алфапарф да се включи и ако не е доволен, този на Лакме ще е.

strawberry88
12-29-2012, 15:29
От тези, които пишат в темата, са доволни от Алфапарф. ;д И аз исках да го купувам, но го нямаше във фризьорския салон и аз естествено не мога да чакам и така. :D

FuCKkK13
12-29-2012, 15:56
Ами ще изчакам и някой за този на Алфапарф да се включи и ако не е доволен, този на Лакме ще е.

аз съм го полазвала,а и още някой от темата си го беше взел... хубав е,все още го ползвам

wiiwa
12-29-2012, 16:10
аз съм го полазвала,а и още някой от темата си го беше взел... хубав е,все още го ползвам

Косата твърда ли става ? Имаш ли някакви оплаквания от него ?

fizzyg
12-29-2012, 16:13
Аз и от този, който съм показала, съм чувала положителни мнения. Но ми е интересно за този на Лореал, защото нали е крем и не би трябвало да лепне. Не знам и аз..

Хубав е Лореалския крем,аз го имам. На мокра,на суха коса можеш да го слагаш. УВ защита има също,пише,че и някакъв перлен екстракт има,не че ми се вярва,но.. :Д Много е кремав и ти трябва малко за цялата коса,икономичен доста :)
Ако имаш други въпроси относно него питай.

wiiwa
12-29-2012, 18:00
Или пък може този да си взема http://zlatnaribka.com/zashtiten-spreji-sreshtu-toplinata-loreal-hot-style-constructor-150-ml-228-1637.html#.UN80aG9fAo4 . Охх, трябва да спра да влизам в Златна рибка :Д

wiiwa
12-29-2012, 18:47
http://data.whicdn.com/images/47563651/14522_321594567945455_1483345667_n_large.png

А това момиче как е подстригано ?

strawberry88
12-29-2012, 18:53
Най-добре качи снимката на телефона си и я покажи на фризьорката. 8-)

fizzyg
12-29-2012, 19:08
http://data.whicdn.com/images/47563651/14522_321594567945455_1483345667_n_large.png

Страхооотна!

strawberry88
12-29-2012, 19:12
Ох, кога ли ще ми се изравни цялата коса и няма да е на пластове... :( :( :(

fizzyg
12-29-2012, 19:20
Ох, кога ли ще ми се изравни цялата коса и няма да е на пластове... :( :( :(
Поизраснаха ли пластовете?
Онова кичурче,което стигаше до ушите,до къде е вече? :)

strawberry88
12-29-2012, 19:37
До врата (изправено). :D Ама аз искам по-голяма промяна.Да е много по-дълга. :D Така 2-3 см. нищо не са. :?

fizzyg
12-29-2012, 19:40
Хаха,и аз как искам така изведнъж да ми израсте до кръста чак (sun) Но за жалост няма да стане,затова ще си чакаме :Д
Но все пак се забелязва напредък,така че няма да се оплакваме! :D

strawberry88
12-29-2012, 19:47
Така, тъкмо се снимах и ще кача снимки след малко на косата ми. :D
П.С.нямам си работа и направих около 20 снимки. 8-)

JoLLiE92
12-29-2012, 19:50
^Абе как си снимаш САМА косата? :cool:

strawberry88
12-29-2012, 19:53
Ооо, доста трудно! :D Успявам някак.

strawberry88
12-29-2012, 20:00
Ето я и косата ми в естествено състояние. :D (Тези дни много ме слуша.Може би защото е в почивка от пресата. 8-) ) Тези, които са виждали снимка след ужасното подстригване, мислите ли, че е порастнала? :D Някакви забележки или съвети?Връхчетата са добре, нали?Нямат нужда от подстригване мисля, но да питам все пак.Да не би да си внушавам. :D
http://prikachi.com/images/11/5673011Y.jpg
http://prikachi.com/images/19/5673019m.jpg
http://prikachi.com/images/32/5673032L.jpg
http://prikachi.com/images/35/5673035F.jpg

JoLLiE92
12-29-2012, 20:06
Аз мисля, че доста е пораснала. На третата снимка особено. Въобще не е 2-3см. И изглежда здрава както винаги, супер :---)

fizzyg
12-29-2012, 20:06
Ооо,да,да,да,определено е порастнала! Аз помня как беше дори по-къдрава,като беше къса или се бъркам?
Освен,че е порастнала,е супер здрава и бляскава! Абе,Ягодке,някога имала ли си суха коса? :D

wiiwa
12-29-2012, 20:07
Най-добре качи снимката на телефона си и я покажи на фризьорката. 8-)

Е да ама аз искам да знам дали е на пластове или не, как точно е подстригана и така :Д.
Иначе определено трябва да се гордееш с косата си! Определено е пораснала след подстригването.

katii
12-29-2012, 20:07
strawberry88, ПРЕКРАСНА !!! Да, пораснала е :)

Да се похваля от аргановото масло - косата ми е страшно мека и блестяща. Само със сешоара ми се изправи ;x

strawberry88
12-29-2012, 20:12
:shock: Благодаря ви, момичета!Много се радвам, че е порастнала. :D :grin:
fizzyg, да, преди беше по-къдрава, но явно, като порастне натежава и се изправя.И, да, преди съм имала суха коса.Когато не се грижех за нея.:D
katii, нормално.С хидратираната коса се работи мнооого по-лесно. 8-) :)))

vesinceto
12-29-2012, 22:26
скоро време и аз мисля да си снимам косата но след като ходя на фризьор,защото е нацъфтяла

fizzyg
12-30-2012, 07:39
:shock: Благодаря ви, момичета!Много се радвам, че е порастнала. :D :grin:
fizzyg, да, преди беше по-къдрава, но явно, като порастне натежава и се изправя.И, да, преди съм имала суха коса.Когато не се грижех за нея.:D
katii, нормално.С хидратираната коса се работи мнооого по-лесно. 8-) :)))
Аз се грижа за нея и пак имам сухи участъци,а не е да кажеш,че това са ми връхчетата-те са блестящи и гладки :X :D

FuCKkK13
12-30-2012, 10:39
Косата твърда ли става ? Имаш ли някакви оплаквания от него ?

никакви,не прави косата твърда

FuCKkK13
12-30-2012, 10:42
:shock: Благодаря ви, момичета!Много се радвам, че е порастнала. :D :grin:
fizzyg, да, преди беше по-къдрава, но явно, като порастне натежава и се изправя.И, да, преди съм имала суха коса.Когато не се грижех за нея.:D
katii, нормално.С хидратираната коса се работи мнооого по-лесно. 8-) :)))

браво,пораснала е косата и изглежда здрава ! има блясък,браво

strawberry88
12-30-2012, 10:46
^Благодаря! :)
fizzyg, ами не знам защо ти е така.Странно. :D ;/ Слагай повече масла на сухите участъци.

monroe999
12-30-2012, 11:52
не знам дали писах в тази тема, но в друга да, интересуваше ме тази преса
http://www.remington.bg/komplekt-presa-i-seshoar-remington-keratin-therapy-pro.html

но като че ли нещо не ми харесва вече, та между тези трите се колебая?
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kadrene-i-izpraviane-remington-s6500.html
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-shine-therapy-s8500.html
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-s-perleno-pokritie-remington-s9500-pearl.html

само първата съм ползвала и е доста добра, но другите са по-нови модели и се чудя

JoLLiE92
12-30-2012, 12:04
Всичките на Ремингтън са хубави. Въпроса е да прецениш дали ти трябва по-изгъзена, или не ти се дават толкова пари :D Само те съветвам отново да не вземаш тая с балсама, че като свърши, става обикновена преса. Аз имам s3500 и съм много доволна, от s6500 и перлената тук има доволни момичета. Лошо не съм чула за нито една от трите. И аз между тях се колебаех като си купих моята.

YSMF
12-30-2012, 12:09
6500 я имам и е добра. Последната много я хвалят в темата за пресите.
Иначе днес се боядисах, след това използвах ш-н Калър сейв, ботокс ампула и рипеър рескю маска. После си сложих термозащита Чи, изправих се с пресата на Макадамия и си сложих олиото им в краищата.

strawberry88
12-30-2012, 12:24
И как е пресата на Макадамия?Добре ли изправя?А може ли да къдри? :Д

YSMF
12-30-2012, 12:30
Добре изправя, иначе в сайта пише, че може да къдри, но още не съм пробвала. ;д

monroe999
12-30-2012, 13:09
не знам, мен тази перлената най-много ме влече, сигурно заради дизайна 8-)
ако не, ще си взема S6500
благодаря за съветите

YSMF
12-30-2012, 13:14
btw и мен преди две години ме привлякоха цветенцата ;д Бях се спряла на нея и 6500, имах пари и за двете, но реших да си взема 6500, защото беше по - евтина и не ми пукаше толкова от липсата на перленото покритие;д

monroe999
12-30-2012, 13:17
ще си помисля дали си струва да дам 35лв. отгоре заради тези цветлета само... 8-)

strawberry88
12-30-2012, 13:19
Според мен не си струва. :?

JoLLiE92
12-30-2012, 13:27
ще си помисля дали си струва да дам 35лв. отгоре заради тези цветлета само... 8-)
Вземи си за тея 35лв едно хубаво масло и ще ти е по-кеф че ти е супер яка косата, отколкото ще те радват цветенцата :)

strawberry88
12-30-2012, 13:31
^Да, да, да!!! :D :smt023

JoLLiE92
12-30-2012, 13:33
Даже аз лично си взех пресата, която не къдри и мисля отделно да си взема дебела маша, като двете ще са толкова пари общо, ако не и по-малко. Но това си е мое мнение вече. Щото тая преса няма да се къдря с нея, не умея. :D А и искам по-дебела.
strawberry88 благодаря ти за съвета, маслото е прекрасно! :) пък как миришееее :---)

п.с. искам мнение за тая http://www.remington.bg/mashi-za-kadrene/masha-za-kadrene-remington-ci9532-pearl-pro-curl.html и тая http://www.remington.bg/mashi-za-kadrene/masha-za-kadrene-remington-ci5338-pro-big-curls.html

strawberry88
12-30-2012, 13:38
Моля, моля!Много се радвам, че съм помогнала! :) На мен пък не ми харесва как мирише, но ... :D Сега се чудя дали да си взема кокосово, но ме е страх, че ще ми я омазни. :D Или да си взема пак същото арганово...не знам. :-s Защото поне съм сигурна, че аргановото колкото и да слагам не ми я омазнява. :D Искам и масло от шеа.Мда, знам... :D

FuCKkK13
12-30-2012, 14:30
Даже аз лично си взех пресата, която не къдри и мисля отделно да си взема дебела маша, като двете ще са толкова пари общо, ако не и по-малко. Но това си е мое мнение вече. Щото тая преса няма да се къдря с нея, не умея. :D А и искам по-дебела.
strawberry88 благодаря ти за съвета, маслото е прекрасно! :) пък как миришееее :---)

п.с. искам мнение за тая http://www.remington.bg/mashi-za-kadrene/masha-za-kadrene-remington-ci9532-pearl-pro-curl.html и тая http://www.remington.bg/mashi-za-kadrene/masha-za-kadrene-remington-ci5338-pro-big-curls.html
о.О чак толкова големи къдрици ли искаш ? на мен примерно 19мм от моята маша са ми добре.. и 25 мисля,че ще са добре,но чак 38 о.О .. иначе няма как да ти дам мнение,защото са с различен диаметър - т.е. сама прецени колко големи искаш да са ти къдриците

виж с 19 https://www.youtube.com/watch?v=n3UbAhfnsmk как стават,а чак 38 представи си 8-)

wiiwa
12-30-2012, 14:36
http://data.whicdn.com/images/47563651/14522_321594567945455_1483345667_n_large.png

А това момиче как е подстригано ?

Самоцитирам се и чакам Марти да ми отговори .. :Д

FuCKkK13
12-30-2012, 14:42
^ честно ли ? не знам... имам чувството,че е на триъгълник,без пластове,но в същото време върха на триъгълника изравнен ... т.е. на черта отдолу,а отстрани само е взето по дължината и е станало на стъпала.. абе и аз не мога да го обясня.. ако искаш да ходиш така - отиваш и показваш първата снимка на фризьорката и толкоз....

Laana
12-30-2012, 14:43
Има ли някой който се е боядисал по подобен начин? http://24.media.tumblr.com/tumblr_meh086dV9g1rccngro1_250.jpg

strawberry88
12-30-2012, 14:46
Има ли някой който се е боядисал по подобен начин? http://24.media.tumblr.com/tumblr_meh086dV9g1rccngro1_250.jpg

Това ''дийп дай'' ли се наричаше? :D

wiiwa
12-30-2012, 14:48
^ честно ли ? не знам... имам чувството,че е на триъгълник,без пластове,но в същото време върха на триъгълника изравнен ... т.е. на черта отдолу,а отстрани само е взето по дължината и е станало на стъпала.. абе и аз не мога да го обясня.. ако искаш да ходиш така - отиваш и показваш първата снимка на фризьорката и толкоз....

Интересуваше ме само дали е на пластове. Благодаря за отговора :)

Laana, никой тук в темата не е боядисан така, мисля.

JoLLiE92
12-30-2012, 15:01
о.О чак толкова големи къдрици ли искаш ? на мен примерно 19мм от моята маша са ми добре.. и 25 мисля,че ще са добре,но чак 38 о.О .. иначе няма как да ти дам мнение,защото са с различен диаметър - т.е. сама прецени колко големи искаш да са ти къдриците

виж с 19 https://www.youtube.com/watch?v=n3UbAhfnsmk как стават,а чак 38 представи си 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=5lcn4KzXxcE виж това кво е якоо ;д
страхувам се да не стана като пудел :D май в сайта на ремингтън нямаше 25 , и мен ме потресе чак 38 .. имаха май 19 и ПЛЯС 38 ;д :D :D

strawberry88 дип, от потапям, не от дълбоко ;д но да, така.

Моята няма да изглежда толкова разкошно, щото нямам всичката тая коса, нали? :( :cry:

FuCKkK13
12-30-2012, 15:14
https://www.youtube.com/watch?v=5lcn4KzXxcE виж това кво е якоо ;д
страхувам се да не стана като пудел :D май в сайта на ремингтън нямаше 25 , и мен ме потресе чак 38 .. имаха май 19 и ПЛЯС 38 ;д :D :D

strawberry88 дип, от потапям, не от дълбоко ;д но да, така.

Моята няма да изглежда толкова разкошно, щото нямам всичката тая коса, нали? :( :cry:

момент,да си направя един кичур с моята,за да видиш как става,че ви обещах снимка,а забравих и най вероятно вече като тръгнем на училище ще пусна снимка

strawberry88
12-30-2012, 15:29
strawberry88 дип, от потапям, не от дълбоко ;д но да, така.

Аа, ясно. :D Мерси. :) А за машата и аз мисля, че трябва да си вземеш по-тънка, защото косата ти не е чааак толкова дълга.И аз искам маша на Ремингтън ама не знам кога ще си вземам.И на леля ми ще подарявам маша на Ремингтън. :D

JoLLiE92
12-30-2012, 15:33
Да ама тези повече ме радват :( Всяко видео с такава много дебела маша, което гледах, имаха екстеншъни. :( Тъжно съм. :cry:

FuCKkK13
12-30-2012, 15:36
JoLLiE92 ето: http://www.prikachi.com/images.php?images/98/5676098h.jpg

JoLLiE92
12-30-2012, 15:40
Е не е като пудел във всеки случай. :) Ама може би искам малко по-дебела наистина. Иначе много хубав блясък имаш :)

FuCKkK13
12-30-2012, 15:41
Е не е като пудел във всеки случай. :) Ама може би искам малко по-дебела наистина. Иначе много хубав блясък имаш :)

мерси,не,не е като пудел и не ти показах,защото мисля,че ти трябва 19,а защото мисля,че НЕ ти трябва чак 38 ... смисъл за да прецениш г/д.

JoLLiE92
12-30-2012, 15:47
Да, то ми е ясно че е много. Моята коса в момента е почти колкото на мацката на клипа на дължина, но на обем не мога да го докарам посмъртно :D Просто ми харесва как стана на клипа, ама то е с удължения.

добре, и това е хубаво https://www.youtube.com/watch?v=zVEJOXpVV48 с 25 мм е

strawberry88
12-30-2012, 16:20
JoLLiE92 ето: http://www.prikachi.com/images.php?images/98/5676098h.jpg

Много сладка къдричка. 8-) :) С каква маша я прави?И имаш много хубава коса.Толкова гладка и блестяща. :---)

FuCKkK13
12-30-2012, 16:39
Много сладка къдричка. 8-) :) С каква маша я прави?И имаш много хубава коса.Толкова гладка и блестяща. :---)

благодаря много ! :) със съвсем обикновена маша за 15 лв. на сапир 8-) с черна керамика е и тъй като се къдря с маша много рядко,понеже с ролки също ми се получава добре на мен ми стига... смисъл не съм забелязала да гори много косата,загрява за по малко от минута и изстива бързо...

JoLLiE92
12-30-2012, 16:46
Може да качиш някоя снимка с ролки правена :oops:

FuCKkK13
12-30-2012, 16:56
Може да качиш някоя снимка с ролки правена :oops:

8-) ето : http://www.prikachi.com/images.php?images/521/5676521L.jpg

JoLLiE92
12-30-2012, 17:01
ЕХЕЕЕЕЕЕ! ;д А с по-големи намира ли ти се? :oops: :D

katii
12-30-2012, 17:13
JoLLiE92 ето: http://www.prikachi.com/images.php?images/98/5676098h.jpg
Супер здрава и блестяща изглежда :))) Браво за грижите и търпението.

FuCKkK13
12-30-2012, 17:29
ЕХЕЕЕЕЕЕ! ;д А с по-големи намира ли ти се? :oops: :D

не,аз нямам по-големи ролки и не съм се правила

FuCKkK13
12-30-2012, 17:30
Супер здрава и блестяща изглежда :))) Браво за грижите и търпението.

благодаря ти ! :)



п.с. само цвета е по-тъмен,но е със светкавица и за това изглежда светла ;д

vesinceto
12-30-2012, 23:34
хубaвa коса имаш до къде е дълга

YSMF
12-31-2012, 04:33
Ето я и моята ;д http://storage4.album.bg/cc5/imag0752_5e37e_30245124.jpg http://storage4.album.bg/214/imag0755_6902c_30245125.jpg рано, рано станах и си я снимах ;д

strawberry88
12-31-2012, 07:02
^Много ми харесва!Добре изглежда! :)

YSMF
12-31-2012, 08:06
Благодаря :)
Днес забелязах, че бритона ми е пораснал с 4 пръста от както съм го отрязала *хепи фейст*

fizzyg
12-31-2012, 08:29
Ето я и моята ;д http://storage4.album.bg/cc5/imag0752_5e37e_30245124.jpg http://storage4.album.bg/214/imag0755_6902c_30245125.jpg рано, рано станах и си я снимах ;д

Браво,много ми харесва :)

FuCKkK13,адмирации и на теб! Винаги съм я харесвала :)

katii
12-31-2012, 08:35
^Много ми харесва!Добре изглежда! :)

Дам, дам :)

FuCKkK13
12-31-2012, 10:25
хубaвa коса имаш до къде е дълга

малко над дупето.. мерси :)

FuCKkK13
12-31-2012, 10:26
Ето я и моята ;д http://storage4.album.bg/cc5/imag0752_5e37e_30245124.jpg http://storage4.album.bg/214/imag0755_6902c_30245125.jpg рано, рано станах и си я снимах ;д

хубава е,има блясък,а оттенъка от какво е ?

FuCKkK13
12-31-2012, 10:26
Браво,много ми харесва :)

FuCKkK13,адмирации и на теб! Винаги съм я харесвала :)

благодаря ти!

taamara
12-31-2012, 12:03
Здравейте и от мен! : )) не съм писала от доста месеци ..
средата на септември си боядисах косата и спрях с маските. За сега грижите ми са свързани най-вече след измиване - на влажна коса - Себорал Форте и това е, някакво балсамче без отмиване. Сега отново ще възобновя използването а стимуланта и др масла.
Иначе се включвам спецално да попитам Марти да каже малко повечко за къдриците си - с какви ролки ги правиш, как ги навиваш. Прекрасни са! : ))

Аз вече тези дни обещавам да кача снимки на косата си - преди/след, днес ще я изправям, ще я снимам, имам и направена с маша, ще показвам : ))
Весело посрещане на 2013 довечера!! : ))

YSMF
12-31-2012, 12:08
хубава е,има блясък,а оттенъка от какво е ?
Мерси, не издържах и я боядисах. Ако не друго цвета ми се получи и косата се поизсуши.
-----
Ето снимка на дневна светлина, оказа се, че не е била отрязана толкова късо колкото си мислех. http://storage4.album.bg/c70/imag0759_8d5d2_30245549.jpg

vesinceto
12-31-2012, 12:34
днес се подстригах и си скъсих косата с близо 5 см и сега пачвам с маски и тем подобни че искам да порасне поне до закопчалката на сутиена и да се направя на пластове

wiiwa
12-31-2012, 12:40
Днес си направих маска.

YSMF и Фък13, поздравление за косите, прекрасни са :).

vesinceto
12-31-2012, 12:44
чували ли сте за арганов лосион за коса? Фризьорката ми го каза струва около 12 лв за 50 мл ,но не и на наши мисля че беше на сери някой пробвал ли го е ?

lqlq89
12-31-2012, 12:59
Скоро и аз не съм писала. Но да се запиша, че сега съм с маска: тривитаминол, мас, гас, оцет и ракия. Досега съм стояла часа, може би ще стоя още 1-2.

П.п много съм доволна от маста

FuCKkK13
12-31-2012, 15:08
Здравейте и от мен! : )) не съм писала от доста месеци ..
средата на септември си боядисах косата и спрях с маските. За сега грижите ми са свързани най-вече след измиване - на влажна коса - Себорал Форте и това е, някакво балсамче без отмиване. Сега отново ще възобновя използването а стимуланта и др масла.
Иначе се включвам спецално да попитам Марти да каже малко повечко за къдриците си - с какви ролки ги правиш, как ги навиваш. Прекрасни са! : ))

Аз вече тези дни обещавам да кача снимки на косата си - преди/след, днес ще я изправям, ще я снимам, имам и направена с маша, ще показвам : ))
Весело посрещане на 2013 довечера!! : ))

мерси, и на теб весело посрещане ! .. иначе се къдря с http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS5lUhTXAcmwmBCvh0LMXqE7g5UV6nH UPbVylkC3Pyrvn3yP6EY0RL8jCzqQ (моя е снимката) и слагам ролката до корена и навивам кичура. къдря се на обяд,за да ми изсъхне косата до вечерта,пускам ги вечер,за да може до сутринта да са се отпуснали малко,после ги оформям с кристали или масло и готово :)

FuCKkK13
12-31-2012, 15:09
Днес си направих маска.

YSMF и Фък13, поздравление за косите, прекрасни са :).

благодаря :)

FuCKkK13
12-31-2012, 15:10
Мерси, не издържах и я боядисах. Ако не друго цвета ми се получи и косата се поизсуши.
-----
Ето снимка на дневна светлина, оказа се, че не е била отрязана толкова късо колкото си мислех. http://storage4.album.bg/c70/imag0759_8d5d2_30245549.jpg

а,сега се вижда по-добре цвета.. наистина е хубав !

Laana
01-01-2013, 15:31
Момичета,да знаете случайно колко горе долу излиза обезцветяване на половината коса + боядисване?

ross
01-02-2013, 06:51
Много е относително. Зависи от цените в салона, както и от цената на професионалните продукти, с които работи салона. Някои предлагат Лореал, други Christian of Roma и т.н. Най - добре задай въпроса на някой фризьoр.

weheartiit
01-02-2013, 08:28
За много години ! :)
не съм писала отдавна в темата,но поразгледах задните страници и съм очарована от косите ви,прекрасни са <3
искам и да ви питам нещо : честата употреба на шампоан против пърхот (който е предназначен за честа употреба) изсушва ли много косата и каква подхранваща маска да си правя защото напоследък доста често се изправям и косата ми се нуждае от доста подхранване .

lqlq89
01-02-2013, 08:37
Честита Нова година от мен! Нека тази година е по-успешна от предишната! Нека бъдем по-позитивни, по-добри, по-усмихнати! Желая много здраве, щастие, късмет и любов от все сърце на вас и семействата ви!

Ще се престраша и аз да сложа снимка, макар че изобщо не се харесвам..
http://prikachi.com/images/159/5687159i.jpg


П.п FuCKkK13 имаш уникална коса, ти си знаеш де. :)
YSMF , твоята коса също е уникална! Поздравления! :) Как се грижиш за нея?

Абе всички имате НЕВЕРОЯТНИ коси!!!! :):):) Много ви се радвам!! И благородно ви завиждам :P

YSMF
01-02-2013, 09:24
YSMF , уникална коса! Поздравления! :) Как се грижиш за нея?
Благодаря! :)) Сменям различни продукти, но винаги използвам това http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure-Repair-Rescue-Treatment-200ml .

fizzyg
01-02-2013, 09:25
^^Ауу, много ти е хубава! И много гъста,браво!

YSMF, страхотен е цвета!

FuCKkK13
01-02-2013, 10:11
за мн години на всички ! Да сте живи и здрави,всеки ден да сте с усмивка на лицето, да не се разочаровате от нищо и успеха да ви следва постоянно ! и във връзка с темата ни - да продължавате да се грижите за косите си и в края на годината да можете да кажете,че за вас самите имате най-хубавата грива !


weheartiit - ако изсушава някаква маска с масло или .. абе я кажи каква ти е точно косата ?


lqlq89 - благодаря много :) иначе от снимката блясък не мога да видя,заради самата снимка,но определено имаш гъста и плътна коса ! браво.. и бтв. позната си ми от някъде 8-)

fizzyg
01-02-2013, 10:25
Направих си снимки току що 8-)
сниhttp://prikachi.com/images/412/5687412W.jpg


http://prikachi.com/images/411/5687411P.jpg -нищо,че е леееко размазана.. :Д


http://prikachi.com/images/413/5687413L.jpg

JoLLiE92
01-02-2013, 10:28
Супер! Много ми харесват чупките ти :D

lqlq89
01-02-2013, 11:03
lqlq89 - благодаря много :) иначе от снимката блясък не мога да видя,заради самата снимка,но определено имаш гъста и плътна коса ! браво.. и бтв. позната си ми от някъде 8-)

Снимката е тъмна, да. Блясък имам, много съм доволна. Правена е септември месец.
Ще си снимам само косата скоро. Беше пораснала малко, но след като ме подстригаха ми я скъсиха с два пръст някъде и ми е на черта.

fizzyg много ми харесва косата ти. Накъдрена ли е или това ти е естествената? Боядисвала ли си се? Имаш страхотен цвят.

П.п http://prikachi.com/images/587/5687587a.jpg
Тук се бях правила с тъмния кестеняв балсам на Престиж. Какъв цвят мислите, че ще ми отива, както прическа и бретон?
Ето снимка и в близък план на лицето - http://prikachi.com/images/182/5687182D.jpg

fizzyg
01-02-2013, 11:08
Благодаря,Джоли 8-)

Ляля,естествената ми е ,не съм се боадисвала никога,а цвета от слънцето ми става много..странен 8-) До естествено руси кичури съм стигала ..

На теб мисля,че ще ти ходи прав бретон и повече обем в корените сякаш :)

JoLLiE92
01-02-2013, 11:11
На теб мисля,че ще ти ходи прав бретон и повече обем в корените сякаш :)
и аз това си помислих, но нямаше да го казвам, защото това е моята прическа и според мен е най-хубава за всички. пък. :cool:
другият ми съвет е да си подчертаваш скулите, защото имаш хубави скули и устни и вежди и ще ти отива :)

lqlq89
01-02-2013, 11:18
Прав бретон ми бяха направили веднъж, но не се харесах изобщо. Аз исках плътен, те ми го бяха минали с филажната ножица и беше станал много рядък.
А за обем на снимката имам вафлички, но изобщо не ми правят обем. Аз с начупена коса най-се харесвам, заради обема.
Трябва да се науча и да се топирам, че изобщо не мога. Или трябва да си взема някоя по-добре преса за вафлички.


А за скулите също не съм се научила да си ги подчертавам. Винаги си мисля, че не съм си сложила както трябва и си го махам ружа. МОже ли някакви съвети как да си слагам руж както трябва и как да постигам добър обем?


JoLLiE92 Може ли да видя твоя обем?

JoLLiE92
01-02-2013, 11:30
Моят е прав и плътен, мразя тея тънките филираните, но пък на някои им стоят добре. Защо не им каза, че искаш плътен? И като видя филажната ножица защо не каза "НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!" :D :D
Откажи се от вафлите и тупиранките, не са никак хубави. По-добре едно добро издухване със сешоар.
Аз нямам претенциите да съм много добра в подчертаване на скули, така че по-добре виж в youtube някое клипче на някой гримьор или момиче, което умее да се гримира добре.

lqlq89
01-02-2013, 11:35
За филажната ножица, не казах нищо, защото все пак съм при професионален фризьор и те уж могат да преценят на кои какво ще им отива ама явно не.
И с риск да се повторя и понахалствам може ли снимка на твоята коса, за да видя как долу-горе трябва да се получи и при мен издухването със сешоар? А за ружа аз не мога да преценя кой цвят точно ще ми отива. Мисля си за прасковено нещо или не знам и аз вече.

monroe999
01-02-2013, 11:39
поръчах си аргановото масло NASHI йееееееееееееееееееееееей 8-)

lqlq89
01-02-2013, 11:47
^^ Честитоооо :)

JoLLiE92
01-02-2013, 11:49
О, аз доста се меся на фризьорите ако преценя, че не ме разбират. Моята поне знае точно какво искам и вече дори не я гледам какво прави. Разговорът се свежда до "Същото? Същото." :D
Аз не се продухвам като за обем. Трябва да се науча по-добре ;д пак- клипчета в youtube. Просто не мисля ,че моята коса е чак като за пример. :) За ружа - ако си по-бяла - по-розов, ако си по-тъмна по-оранжев или кафеникав, зависи как ти харесва. Аз лично съм с бронзови перли без НИКАКЪВ нюанс розово-оранжево-червено, просто защото не ми харесва :D

monroe999 Честито! :) Колко пара? :cool:

monroe999
01-02-2013, 11:52
45 :(

lqlq89
01-02-2013, 11:54
Благодаря на всички за вниманието! {}{}{}

JoLLiE92
01-02-2013, 11:56
45 :(
А мен с моите 39 ме заболя сърцето. :D Ягодке, как случи тая офертичка за 31?? :D :D

lqlq89 пак заповядай :) Дано се включи някой по-полезен :D

monroe999
01-02-2013, 12:02
е 39+доставка... не само сърцето ме боли 8-)

FuCKkK13
01-02-2013, 12:21
Направих си снимки току що 8-)
сниhttp://prikachi.com/images/412/5687412W.jpg


http://prikachi.com/images/411/5687411P.jpg -нищо,че е леееко размазана.. :Д


http://prikachi.com/images/413/5687413L.jpg
хубава е и има блясък,което е един от показателите за здрава коса,така че браво !

FuCKkK13
01-02-2013, 12:23
Прав бретон ми бяха направили веднъж, но не се харесах изобщо. Аз исках плътен, те ми го бяха минали с филажната ножица и беше станал много рядък.
А за обем на снимката имам вафлички, но изобщо не ми правят обем. Аз с начупена коса най-се харесвам, заради обема.
Трябва да се науча и да се топирам, че изобщо не мога. Или трябва да си взема някоя по-добре преса за вафлички.


А за скулите също не съм се научила да си ги подчертавам. Винаги си мисля, че не съм си сложила както трябва и си го махам ружа. МОже ли някакви съвети как да си слагам руж както трябва и как да постигам добър обем?


JoLLiE92 Може ли да видя твоя обем?
неееееееееееее ! недей да се тупираш.. по зле е и от вафличките... може да им е минала модата,да са банални и т.н. но поне не увреждат толкова косата колкото тупирането,а и рядко след тупиране някои може да си направи косата хубаво т.н. да не прилича на кошница

YSMF
01-02-2013, 12:43
fizzyg, мерси. Много ми харесва медния оттенък в твоята <3

Иначе искам да попитам какво да правя с моята коса. Отрязаха ми нацъфтялото, но в момента завършва много рязко, някак - коса, коса, бум. Хич не ми харесва така :с

JoLLiE92
01-02-2013, 12:52
неееееееееееее ! недей да се тупираш.. по зле е и от вафличките... може да им е минала модата,да са банални и т.н. но поне не увреждат толкова косата колкото тупирането,а и рядко след тупиране някои може да си направи косата хубаво т.н. да не прилича на кошница
може СЪВСЕМ малко вафли и отгоре с нормална коса, че да не се виждат. Но както много рядко след тупиране изглежда добре, така и много рядко не се ОЛИВАТ с вафлите. ;/

weheartiit
01-02-2013, 13:01
weheartiit - ако изсушава някаква маска с масло или .. абе я кажи каква ти е точно косата ?

сухичка ми е :( иначе и на теб всичко да ти се връща,което каза !

fizzyg - многоооо ми харесва цвета и косата ти <3

FuCKkK13
01-02-2013, 13:28
сухичка ми е :( иначе и на теб всичко да ти се връща,което каза !

fizzyg - многоооо ми харесва цвета и косата ти <3

значи едно масло ще ти е маската- нищо повече.. или хубав зехтин и толкова

FuCKkK13
01-02-2013, 13:28
може СЪВСЕМ малко вафли и отгоре с нормална коса, че да не се виждат. Но както много рядко след тупиране изглежда добре, така и много рядко не се ОЛИВАТ с вафлите. ;/

говорим за нормален обем,а с тупиране дори и обема да не е 2 метра пак рядко стои хубаво - има разлика

FuCKkK13
01-02-2013, 13:29
fizzyg, мерси. Много ми харесва медния оттенък в твоята <3

Иначе искам да попитам какво да правя с моята коса. Отрязаха ми нацъфтялото, но в момента завършва много рязко, някак - коса, коса, бум. Хич не ми харесва така :с

смисъл ? да се подстрижеш или ?

JoLLiE92
01-02-2013, 13:32
Съгласна съм, че вафлите са по-добре от тупирането. Ама зависи и от вафлите, има едни много едри .. На мен обаче все ми изглежда, че накъсва косата това. Всички тук сме съгласни, че най-красивата коса е здравата коса. :) Аз на моята не и правя толкова прически и т.н., просто гледам да изглежда добре.
Тези продукти за обем - спрейове, пудри, шампоани и други , не действат ли?

monroe999
01-02-2013, 13:35
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s6600-stylist-multi-style.html
тези дни гледах преси, писах тук, обаче не бях обърнала внимание на тази, та... мнения? 8-)

YSMF
01-02-2013, 13:37
смисъл ? да се подстрижеш или ?
Да се подстрижа, да. Много съм саката с терминологии, нямам си на идея какво да кажа,

ross
01-02-2013, 13:40
Според мен тази преса е отличен избор. Покритието е добро и загрява за много кратко време.

JoLLiE92
01-02-2013, 13:46
За Ремингтън лошо мнение не съм чувала никога. Просто избираш подходящия за теб модел - какво търсиш, какво ти трябва. :)

monroe999
01-02-2013, 13:58
най-вече за изправяне, но и за къдрене, та се чудя между тази, S6500 и онази с перленото покритие, която май не заслужава 150лв.

JoLLiE92
01-02-2013, 14:04
Аз като си купувах моята, перлената беше 118 и мислех да си взема нея, защото наистина доста намалена, но прецених, че няма смисъл. :) Наистина е много хубава, но нямам нужда от чак толкова много хубава :D Моята изправя много добре. Само че пак ми се омазни по-бързо косата, особено бретона :(

YSMF
01-02-2013, 14:10
най-вече за изправяне, но и за къдрене, та се чудя между тази, S6500 и онази с перленото покритие, която май не заслужава 150лв.
Аз имам 6500 и съм доволна. Според мен, която и да избереш няма да е грешка, но не поръчвай от сайта, защото са по - скъпи от някои вериги магазини например.

Бях казала, че от рибката са объркали част от поръчката ми. Днес още повече ми затвърдиха мнението, че са коректен сайт, от който си заслужава да пазарувам. Преди Нова Година им писах, още вечерта ми отговориха, въпреки че беше доста след работното им време. На следващия ден говорихме, нещата се уредиха, поръчаха ми куриер, който да вземе нещата. Днес дойде човека, получих моите неща и дадох техните.
От рибката са ми сложили като извинителен подарък мостри от всички неща на Макадамия в една супер сладка торбичка. Стана ми адски приятно, че излязоха толкова коректна фирма и са си направили труда да ми дадат и подарък <3 :)
Напоследък си мисля да започна блог, в който да споделям отзиви за нещата за лице и коса, които ползвам. Дали е добра идея?

JoLLiE92
01-02-2013, 14:19
Браво на хората! И ми харесва идеята ти :) На мен ми беше хрумнало да правя видео блог - модна полиция хахахахха но е само идея, не съм я обмисляла сериозно.

Пък за на Ремингтън цените - просто правят промоции някои вериги от време на време и трябва да ги следиш, иначе цените са като в сайта. В Технополис забелязах в сайта им на някои неща пише Промоция! и наистина е намалено, не ей така да си ги пишат. Освен това и полис-а и маркет-а имат 5% отстъпка като поръчваш онлайн и 10лв доставката. Ако нямаш магазин наблизо, отстъпката горе-долу ти покрива доставката ;д

FuCKkK13
01-02-2013, 14:23
Съгласна съм, че вафлите са по-добре от тупирането. Ама зависи и от вафлите, има едни много едри .. На мен обаче все ми изглежда, че накъсва косата това. Всички тук сме съгласни, че най-красивата коса е здравата коса. :) Аз на моята не и правя толкова прически и т.н., просто гледам да изглежда добре.
Тези продукти за обем - спрейове, пудри, шампоани и други , не действат ли?

да бе.... от сешоар ефекта на дълга коса се задържа няколко часа,камо ли от някакво си спрейче 8-) изобщо не действат

FuCKkK13
01-02-2013, 14:26
Да се подстрижа, да. Много съм саката с терминологии, нямам си на идея какво да кажа,

на леки пластове ? или 2-3 пласта,но чак отдолу на косата т.е. да не са къси пластове,а дълги колкото на края на косата да се получи едно леко степенуване,докато свърши самата коса

JoLLiE92
01-02-2013, 14:26
Никога не съм ги опитвала :D На рекламите правят много хубав обем ;д Особено на wash&go рекламите винаги са много обемни. :cool:

FuCKkK13
01-02-2013, 14:29
Никога не съм ги опитвала :D На рекламите правят много хубав обем ;д Особено на wash&go рекламите винаги са много обемни. :cool:

ако вярваш,че ползват продукта за рекламата трябва да си на 5 8-)

JoLLiE92
01-02-2013, 14:31
Не вярвам :cool: Ама наистина страшен обем вадят, чак прекален. А на мен wash&go специално ми прави косата отвратителна!

FuCKkK13
01-02-2013, 14:34
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s6600-stylist-multi-style.html
тези дни гледах преси, писах тук, обаче не бях обърнала внимание на тази, та... мнения? 8-)

а да.. само да ти кажа... за изправянето - на каквато и да е температура ще изправя добре,но за къдрене 200 не ти мърдат... пробвала съм с моята белисима - на 180 едвам къдри,а на 200 освен,че ми е по-лесно и бързо стават и по-хубави къдриците... иначе да си похваля машата 8-) за някакви си 15 лв. и покритието и е добро,издържа ми косата до следващото къпане и 3 пъти за една седмица я ползвах и косата ми изобщо не усети.. смисъл наистина не гори много

monroe999
01-02-2013, 14:41
ами цените са почти същите, ако поръчвам, ще е от техния си сайт :)

JoLLiE92
01-02-2013, 14:45
О, понякога не са почти същите. Моята с3500 я взех за 50, вместо за 75, но вече е пак 75 навсякъде. Когато я купих помня, че перлената беше 118, а с6500 беше 100. Само че не можеш да предвидиш коя ще намалят сега :D

taamara
01-02-2013, 14:49
Честита 2013, нека е много успешна! : )
ето и обещаните снимки от мен:
http://prikachi.com/images/620/5688620U.jpg - след подстригване

http://prikachi.com/images/621/5688621y.jpg - непосредствено след измиване и сешоар

http://prikachi.com/images/622/5688622i.jpg - с маша 25 мм

http://prikachi.com/images/623/5688623q.jpg - изправена, от 31.12.12г. : )

за следващото миене вече ще си купя стимуланта и някакво масло и възобновявам грижите преди измиване : )

FuCKkK13
01-02-2013, 15:08
^ много ти е хубава косата,гъста е ! браво.. продължавай все така да се грижиш за нея :)

katii
01-02-2013, 15:35
taamara ,
Уникална коса имаш! И цвета много ми харесва. :)

YSMF
01-02-2013, 15:55
taamara, много хубава коса :)
Аз направих блога, още няма нищо, но смятам утре да пиша за пресата и за ботокс ампулите, защото са ми най - пресни впечатленията.

fizzyg
01-02-2013, 16:17
А за скулите също не съм се научила да си ги подчертавам. Винаги си мисля, че не съм си сложила както трябва и си го махам ружа. МОже ли някакви съвети как да си слагам руж както трябва и как да постигам добър обем?


JoLLiE92 Може ли да видя твоя обем?

Руж гледай в Ютуб как да слагащ. Кожата ти ми се вижда светличка,може да си вземеш един розовено-прасковен и да слагаш на скулите,издърпвайки с четката назад ( http://www.google.bg/imgres?q=blush+application&um=1&hl=bg&sa=N&tbo=d&biw=1366&bih=674&tbm=isch&tbnid=O_-bHbpnRlhd3M:&imgrefurl=http://www.nairaland.com/1064979/how-apply-blush-without-looking&docid=7qTGJwY1Y3hMzM&imgurl=http://www.nairaland.com/attachments/840727_cheek_jpg3f24d8508b41517baeba5a751d780596&w=920&h=652&ei=G2rkUIb-M8-O4gS4ooCYCw&zoom=1&iact=hc&vpx=308&vpy=180&dur=448&hovh=189&hovw=267&tx=125&ty=76&sig=104525150875939299465&page=1&tbnh=129&tbnw=174&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:2,s:0,i:93 )




Бях казала, че от рибката са объркали част от поръчката ми. Днес още повече ми затвърдиха мнението, че са коректен сайт, от който си заслужава да пазарувам. Преди Нова Година им писах, още вечерта ми отговориха, въпреки че беше доста след работното им време. На следващия ден говорихме, нещата се уредиха, поръчаха ми куриер, който да вземе нещата. Днес дойде човека, получих моите неща и дадох техните.
От рибката са ми сложили като извинителен подарък мостри от всички неща на Макадамия в една супер сладка торбичка. Стана ми адски приятно, че излязоха толкова коректна фирма и са си направили труда да ми дадат и подарък <3 :)
Напоследък си мисля да започна блог, в който да споделям отзиви за нещата за лице и коса, които ползвам. Дали е добра идея?
Кажи после от кой продукт на Макадамиа си останала доволна :) Идеята за блог е мнооого добра! Прави и давай линк да четем след всяка нова публикация! 8-)


Джоли,не я оставяй само като идея,усъществи я! :)

Благодаря на останалите за комплиментите към косата ми :)

Таамара,мноого дълга и гъста коса! Браво :)

JoLLiE92
01-02-2013, 16:31
Джоли,не я оставяй само като идея,усъществи я! :)

нали, аз така или иначе си го правя по улиците .. и имам голяма уста :cool: :oops:

fizzyg
01-02-2013, 17:03
нали, аз така или иначе си го правя по улиците .. и имам голяма уста :cool: :oops:
Хаха 8-) Ама аз честно ти говоря,обожавам да чета блогове! Пък и не малко продукти обсъждаме и тук,ще имаш опит 8-)

JoLLiE92
01-02-2013, 17:09
Моята идея е да обсъждам как изглеждат хората и да им се подигравам ако имат нужда. :cool:
YSMF каза за козметичен блог ;п

wiiwa
01-02-2013, 17:10
Честита 2013, нека е много успешна! : )
ето и обещаните снимки от мен:
http://prikachi.com/images/620/5688620U.jpg - след подстригване

http://prikachi.com/images/621/5688621y.jpg - непосредствено след измиване и сешоар

http://prikachi.com/images/622/5688622i.jpg - с маша 25 мм

http://prikachi.com/images/623/5688623q.jpg - изправена, от 31.12.12г. : )

за следващото миене вече ще си купя стимуланта и някакво масло и възобновявам грижите преди измиване : )

Много хубава коса! Как точно е подстригана ? :)

Едит: Какви са впечатленията ви от ампулите ботокс ?