PDA

View Full Version : Хакерси флуд



MaGuSs
11-15-2012, 19:31
На едно аверче му знаят IP и му флудят компица. Дайте некав софт. за защита от хакерски флуд ?

sli73r
11-15-2012, 20:00
От d/dos 100% защита няма ,но...
1.да пусне firewall-a (този на рутера вкл.)
2. да сложи IPS най-важната част - Snort,Ethereal <-- да запише трафика и да провери дали е бот или просто няколко компа.
3.когато има атака да се пусне команда в cmd;

route -p ADD 192.168.32.128 MASK 255.255.255.255 192.168.32.254 (не е за предпочитане "null interface")
За сега се сещам само за това.

anonymous908491
11-15-2012, 20:16
hahahahha
Смешно ми е, когато чета пълни безмислици.
Първо-никой няма да си губи времето с инжекцион на домашна машина
Второ- никой нищо не може да ти направи, ако ти знае IP
Трето-продължава да ми е смешно

sli73r
11-15-2012, 20:26
Второ- никой нищо не може да ти направи, ако ти знае IP <-- хехех :Д

MaGuSs
11-15-2012, 22:02
papugei, не учи точно мене какво може да се направи ако знам IP, кажи ми как да спра флуд на PC?

П.П. Ти въобще знаеш ли какво е injection и колко вида има?

anonymous908491
11-15-2012, 22:14
http://i948.photobucket.com/albums/ad324/viktorspasov/b.gif

продължавам да съм така

MaGuSs
11-15-2012, 22:31
http://i948.photobucket.com/albums/ad324/viktorspasov/b.gif

продължавам да съм така

На този яко му го вкараха отзаде и яко изрева... ми същия е като тебе, с лека разлика, че ти си спамер, а той е анимация...

Auriss
11-15-2012, 22:38
hahahahha
Смешно ми е, когато чета пълни безмислици.
Първо-никой няма да си губи времето с инжекцион на домашна машина
Второ- никой нищо не може да ти направи, ако ти знае IP
Трето-продължава да ми е смешно

Я си дай ти ИП-то да видиш нищо ли не мога да ти направя. Сериозно! Дай го. Умолявам те !!!!!

До ОПто - няма брат :( . Едно приятелче има платен акаунт за един стрес тестинг сървис и си мислех и аз, че съм голям хакер и разбирач и можеш да се предпазиш, ама като ти пусне tcp флуда и нета отива. Т'ва е положението. Едно бутонче и до там.

// от добри чувства го казвам - знае ли ви някой скайп нейма директно може да ви намери ИП адреса.

haritov
11-15-2012, 23:20
друго си е по мак адрес

anonymous908491
11-16-2012, 05:46
Честно казано не ми се губи време да ви обяснявам елементарни неща.
Стена на рутер спира всичко, без рутер се слага Comodo, a haritov се пренесе в друга реалност.

haritov
11-16-2012, 11:57
Честно казано не ми се губи време да ви обяснявам елементарни неща.
Стена на рутер спира всичко, без рутер се слага Comodo, a haritov се пренесе в друга реалност.
аз от край време съм си извън земен

ама ти ме разбиваш като казваш имаш ли рутер антивирусна не ти трябва :D

dimitar_ak
11-16-2012, 12:08
Ех деца :D
Дори един обикновен рутър за 50лв. спокойно може да ви разбие детските хакерски мечти.

Arabian Nights
11-16-2012, 12:18
Sygate Personal Firewall.
Kiwi Guard firewall.

haritov
11-16-2012, 12:20
Ех деца :D
Дори един обикновен рутър за 50лв. спокойно може да ви разбие детските хакерски мечти.
пич в голяма решка си

хвана ли пинг по мак и зад рутер да си няма спасение

иначе имам един познат има фирма която се занимава с такива хакери просто на майтап исках да го пробвам и ми смени паролата на рутера и ми копна информацията от еди кой си текстови документ

иначе по тая логика за кво да даваме по 100лв за антивирусни като можем да купим рутер втора употреба и да си свиркаме
има начин но няма го кажа понеже правилата на форума ми го забраняват пък вие си говорете каквото искате

dimitar_ak
11-16-2012, 12:25
Е не
http://www.sherv.net/cm/emo/laughing/roflmao.gif

Auriss
11-16-2012, 12:37
... Склонен съм да се съглася с неверниците само след тест. Който е толкова убеден в думите си да си метне скайп нейма на лично и да му проверим теорията.

anonymous908491
11-16-2012, 13:46
пич в голяма решка си

хвана ли пинг по мак и зад рутер да си няма спасение

иначе имам един познат има фирма която се занимава с такива хакери просто на майтап исках да го пробвам и ми смени паролата на рутера и ми копна информацията от еди кой си текстови документ

иначе по тая логика за кво да даваме по 100лв за антивирусни като можем да купим рутер втора употреба и да си свиркаме
има начин но няма го кажа понеже правилата на форума ми го забраняват пък вие си говорете каквото искате

Като го хванеш здраво ли го държиш ?

haritov
11-16-2012, 14:11
аман от разбирачи дето всичко знаят живейте си с илюзията че рутера ви пази

може да имат защита ама не е непробиваема отнема време просто защото алгоритъма е по-голям и според вас защо рутерите имат защита?

anonymous908491
11-16-2012, 14:48
Не смея да кажа. Пак ще тръгнеш да ми обясняваш, че червено, кръгло, с вкус на домат не е домат, защото някой твой "умен" приятел се е ебавал с малкото ти сиво вещество.

thunderstruck5
11-16-2012, 16:16
Слага ZoneAlarm или няк'ва друга Firewall и си свирка.

btw с IP бая вреда може да се нанесе, ако ОС е по-стара.

draid
11-16-2012, 17:34
Брей, тука имало хакерска среща....

MaGuSs
11-17-2012, 10:39
Брей, тука имало хакерска среща....

Порсто повечето са големи надувки. След време ще се спукат ама още не са го осъзнали. Истинските хакери не седят в тийн форуми.

dPa3HuTeJl
11-17-2012, 13:45
... к'ви са тия малоумни коментари, бе? Вие ненормални ли сте... 10$ на месец, пиша ти скайп името, излиза ми ИП и всичко друго, вкарвам ти ИП-то, решавам до кога ще те флуудвам и ти ебавам майката и на защити и всичко, кви са тия филми, че рутерите защитават и тем подобни? Ще останеш без интернет докато не си смениш ИП-то, и като го смениш пак ще те флуудвам, умнико.

anonymous546178
11-17-2012, 17:06
^ :D :D :D :D

anonymous908491
11-17-2012, 18:19
... к'ви са тия малоумни коментари, бе? Вие ненормални ли сте... 10$ на месец, пиша ти скайп името, излиза ми ИП и всичко друго, вкарвам ти ИП-то, решавам до кога ще те флуудвам и ти ебавам майката и на защити и всичко, кви са тия филми, че рутерите защитават и тем подобни? Ще останеш без интернет докато не си смениш ИП-то, и като го смениш пак ще те флуудвам, умнико.

Можеш цялото си семейство да продадеш, резултата ще е пак нулев.Пишел скайп, излизало IP, а след това си слагаш лед на задника, че здраво са те порили, за да ти изтече така мозъка.
Сценариста на 'От глупав по-глупав' ако дойде тук, ще има идеи за цял сериал с толкова малоумници.

Nam3less3
11-17-2012, 18:22
... к'ви са тия малоумни коментари, бе? Вие ненормални ли сте... 10$ на месец, пиша ти скайп името, излиза ми ИП и всичко друго, вкарвам ти ИП-то, решавам до кога ще те флуудвам и ти ебавам майката и на защити и всичко, кви са тия филми, че рутерите защитават и тем подобни? Ще останеш без интернет докато не си смениш ИП-то, и като го смениш пак ще те флуудвам, умнико. Да не та флууднат от прокуратурата, квартален скриптър.

draid
11-17-2012, 19:58
Абе вие един for цикъл не може да вържете, почнахте да се правите на големи хакери. Хайде успокойте се.

kolegata88
11-17-2012, 20:31
Можеш цялото си семейство да продадеш, резултата ще е пак нулев.Пишел скайп, излизало IP, а след това си слагаш лед на задника, че здраво са те порили, за да ти изтече така мозъка.
Сценариста на 'От глупав по-глупав' ако дойде тук, ще има идеи за цял сериал с толкова малоумници.
Смея се със сълзи на този интересен коментар,най вече за сценариста

haritov
11-18-2012, 05:39
от фримата производител ли казаха че защитата е непробиваема :D

Auriss
11-18-2012, 17:26
Можеш цялото си семейство да продадеш, резултата ще е пак нулев.Пишел скайп, излизало IP, а след това си слагаш лед на задника, че здраво са те порили, за да ти изтече така мозъка.
Сценариста на 'От глупав по-глупав' ако дойде тук, ще има идеи за цял сериал с толкова малоумници.

Пак ти предлагам да си дадеш скайп нейма на лично.
Обещавам да отърва съфорумците от изящната ти особа.


Абе вие един for цикъл не може да вържете, почнахте да се правите на големи хакери. Хайде успокойте се.

Ти по-добре се успокой, уважаеми. Никой не се прави на хакер. ддос и 5-годишно дете може да ти пусне и успех със 'защитата'.
Тей ти сайта, който споменах - http://quantumbooter.net
Както казах - един познат си прави кирията. Накарах го и върху мен да го пробва.
Първо че пред очите ми ми написа скайп нейма в едно поленце и ми излезе IP адреса, второ че съм зад рутер и трето, че нета ми замина за почти 2 часа.
Тествахме го и върху няк'ви жалки бг уебсайтове - не разбирам от материята, но е факт, че сайтовете паднаха - дали целия сървър им е избушил не знам, но не ми и дреме особено.

anonymous908491
11-18-2012, 17:57
Пак ти предлагам да си дадеш скайп нейма на лично.
Обещавам да отърва съфорумците от изящната ти особа.



Ти по-добре се успокой, уважаеми. Никой не се прави на хакер. ддос и 5-годишно дете може да ти пусне и успех със 'защитата'.
Тей ти сайта, който споменах - http://quantumbooter.net
Както казах - един познат си прави кирията. Накарах го и върху мен да го пробва.
Първо че пред очите ми ми написа скайп нейма в едно поленце и ми излезе IP адреса, второ че съм зад рутер и трето, че нета ми замина за почти 2 часа.
Тествахме го и върху няк'ви жалки бг уебсайтове - не разбирам от материята, но е факт, че сайтовете паднаха - дали целия сървър им е избушил не знам, но не ми и дреме особено.

За такива като теб и идиот е комплимент, въобще не правиш разлика между едно и две, а това(клипа, който давам) само доказва, че има много такива умнички като теб
http://www.youtube.com/watch?v=LVzJL-Ox5oo

Auriss
11-18-2012, 18:03
И трябваше да видя ... потвърждение на думите си ?

anonymous908491
11-18-2012, 18:06
Не точно, пълно е с идиоти, някои от тях дори не ги е срам да се показват в тубата, тоя е такъв.
Ще повторя още веднъж:
Дори елементарни знания ти липсват, във всеки твой коментар се набива, такива простотии само болен човек би успял да съчини.

Auriss
11-18-2012, 18:09
Добра стратегия. Насиниха ти задника, лъсна че грам понятие си нямаш какво дрънкаш, а сега се чудиш как да отървеш.

//впрочем наясно съм, че си някъв лузър без работа и се чудиш кого да тролнеш, но ме забавляват опитите ти. Продължавай в същия дух.

anonymous908491
11-18-2012, 18:16
Аз без работа, ти без акъл. Кой е в по-лошо положение ?
Казвам ти по най-разбираемия начин-нямаш никаква представа, какво точно говориш, пишеш ебати съчиненията, ще ти се смеят и децата. Все едно да ми кажеш, че можеш да измериш колко тежи черния цвят и кой от цветовете е най-лек. Пълни олигофрении, не знам как въобще си губя времето да те чета.

Auriss
11-18-2012, 18:24
Абстрактно погледнато мога, ама ти като (обявил се за) знаещ би трябвало да си наясно. Пък кога казах че съм в течение с материята е тъмна Индия за мен.
Я по-добре ми кажи сега как е да те припознават за мангал като се разхождаш по улиците ?

// Казвали са ми, че прекомерната употреба на препинателни знаци е признак за наличието на психическо разтройство.

draid
11-18-2012, 18:31
Пак ти предлагам да си дадеш скайп нейма на лично.
Обещавам да отърва съфорумците от изящната ти особа.



Ти по-добре се успокой, уважаеми. Никой не се прави на хакер. ддос и 5-годишно дете може да ти пусне и успех със 'защитата'.
Тей ти сайта, който споменах - http://quantumbooter.net
Както казах - един познат си прави кирията. Накарах го и върху мен да го пробва.
Първо че пред очите ми ми написа скайп нейма в едно поленце и ми излезе IP адреса, второ че съм зад рутер и трето, че нета ми замина за почти 2 часа.
Тествахме го и върху няк'ви жалки бг уебсайтове - не разбирам от материята, но е факт, че сайтовете паднаха - дали целия сървър им е избушил не знам, но не ми и дреме особено.

Абе момче, ти имаш ли идея как функционира една ddos атака ? Имаш ли понятие от компютърни мрежи ? От протоколи ? Не ми обяснявай, какво може и какво не 5 годишно дете. Много станахте вещи всички.

Auriss
11-18-2012, 18:45
Абе момче, ти имаш ли идея как функционира една ddos атака ? Имаш ли понятие от компютърни мрежи ? От протоколи ? Не ми обяснявай, какво може и какво не 5 годишно дете. Много станахте вещи всички.

... Голям ви е зора да си мерите пишките кой по-знаел.

Кога казах, че имам КАКВАТО И ДА БИЛО представа ? Казах ли го ? Не съм. Казах само, че е достатъчно някой да ти знае скайп нейма и оправия няма. На това мнение съм, защото такъв опит имам. Ровил съм в нета, питал съм хора - оправия казват, че в крайна сметка няма. Склонен съм да им повярвам, особено предвид факта, че по сходен начин (поправи ме ако греша) се свалят сървъри на огромни корпорации.

Е, като много разбиращ ме просветли. Рутери и защитни стени работа не вършат - май това ви беше теорията, а от опит знам, че не става.

И ако може малко повече инфо и малко по-малко биене в гърдите колко разбираме ..

Българска му работа.

MaGuSs
11-18-2012, 18:51
Ебахти хората... Спрете се...

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

//Да бях питал поне в американски или руски форум, че поне няма да се изсерат в темата като вас.

anonymous908491
11-18-2012, 19:04
Ебахти хората... Спрете се...

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

//Да бях питал поне в американски или руски форум, че поне няма да се изсерат в темата като вас.

За да питаш е нужно да знаеш някой техен форум, в което силно се съмнявам.
Тая глупост за питането само в България хваща вяра, писал съм с всякви народности, руснаците са не по-малко идоти от българите, но поне си разбират от много неща.

anonymous908491
11-18-2012, 19:06
... Голям ви е зора да си мерите пишките кой по-знаел.

Кога казах, че имам КАКВАТО И ДА БИЛО представа ? Казах ли го ? Не съм. Казах само, че е достатъчно някой да ти знае скайп нейма и оправия няма. На това мнение съм, защото такъв опит имам. Ровил съм в нета, питал съм хора - оправия казват, че в крайна сметка няма. Склонен съм да им повярвам, особено предвид факта, че по сходен начин (поправи ме ако греша) се свалят сървъри на огромни корпорации.

Е, като много разбиращ ме просветли. Рутери и защитни стени работа не вършат - май това ви беше теорията, а от опит знам, че не става.

И ако може малко повече инфо и малко по-малко биене в гърдите колко разбираме ..

Българска му работа.

Какъв опит имаш, ти сравняваш метал с картоф, защото и двете били кафяви на цвят. Казах ти, че нямаш и елементарни знания, къде си тръгнал въобще да спориш.

MaGuSs
11-18-2012, 19:21
За да питаш е нужно да знаеш някой техен форум, в което силно се съмнявам.
Намирам се в интернет и има една БД, която ти казва всичко. Моля те не ме изкарвай тъп.

draid
11-18-2012, 19:30
... Голям ви е зора да си мерите пишките кой по-знаел.

Кога казах, че имам КАКВАТО И ДА БИЛО представа ? Казах ли го ? Не съм. Казах само, че е достатъчно някой да ти знае скайп нейма и оправия няма. На това мнение съм, защото такъв опит имам. Ровил съм в нета, питал съм хора - оправия казват, че в крайна сметка няма. Склонен съм да им повярвам, особено предвид факта, че по сходен начин (поправи ме ако греша) се свалят сървъри на огромни корпорации.

Е, като много разбиращ ме просветли. Рутери и защитни стени работа не вършат - май това ви беше теорията, а от опит знам, че не става.

И ако може малко повече инфо и малко по-малко биене в гърдите колко разбираме ..

Българска му работа.

Оправията не е в рутера, а в задклавиатурното устройство. Такъв тип атаки, не се правят от една машина за да свалят някой сървър. Да не говорим, че по твоята логика, ако някой ти знае IP и вече няма как да спреш каквото и да било. Седни, прочети малко и след това обяснявай как ddos не може да се спре.

Auriss
11-19-2012, 00:51
^браво. Полезен беше почти колкото хомосексуалния циганин, писал в темата преди теб. Има зададен въпос - или отговаряш, или не пишеш. Не мисля, че някой го вълнува особено за колко начетен се имаш и за колко необразовани ни мислиш. Това ти беше приносът към тази тема дотук.

А те мислех за сносен тип. Тъжно. Обирам си крушите от тийна за още половин година. В повече ми идвате, колкото и да се опитвам да си правя оглушки и да го отдавам на гените ви.

haritov
11-19-2012, 04:27
аз стигнах до извода че нямам нужда от антивирусна щото съм с рутер

Chacho
11-19-2012, 10:30
В крайна сметка пробвахте ли да проследите откъде идва атаката? Поне да знаем какъв тип е.

defender
11-19-2012, 11:51
а ако потребителя има динамично IP............... кво правим.

dimitar_ak
11-19-2012, 12:25
Не мисля да доказвам на едни кандидат хакерчета колко са в грешка иначе не ми пречи да си дам и IP-то и скайпа. Най-много да си попишем малко като го имат ;) Друго няма да направят.

anonymous908491
11-19-2012, 14:05
Мен пък ме е страх точно от това, че може да поиска да си пишем. IP по принцип може да се разбере, ако ти е абонат в скайпа, но не и при мен.
Не знам и защо още ползвате скайп, майкрософт го купиха и вече няма пиър то пиър, всичко минава и се записва на сървърите им.

anonymous908491
11-19-2012, 14:06
а ако потребителя има динамично IP............... кво правим.

Пак същото, едно голямо нищо.

draid
11-19-2012, 16:42
^браво. Полезен беше почти колкото хомосексуалния циганин, писал в темата преди теб. Има зададен въпос - или отговаряш, или не пишеш. Не мисля, че някой го вълнува особено за колко начетен се имаш и за колко необразовани ни мислиш. Това ти беше приносът към тази тема дотук.

А те мислех за сносен тип. Тъжно. Обирам си крушите от тийна за още половин година. В повече ми идвате, колкото и да се опитвам да си правя оглушки и да го отдавам на гените ви.

И това, че не се съгласявам с това което казваш, автоматично ме прави лош ? Не мисля, че тук е мястото да се обсъждат методи за атаки и проследявания на IP адреси, най-малкото е забранено от правилата.

MaGuSs
11-19-2012, 18:42
И това, че не се съгласявам с това което казваш, автоматично ме прави лош ? Не мисля, че тук е мястото да се обсъждат методи за атаки и проследявания на IP адреси, най-малкото е забранено от правилата.
Но все пак заглавието на темата е свързано и с това.
IP много лесно се разбира по скайп (cmd/netstat -nt и търсиш отворена връзка от skype към кое IP e )

Но така и иначе по темата, пича вика, че когато го флудят пинка му се дига до даден сървър до 500, а обикновенно му е средно 30...