PDA

View Full Version : ПОМОЩ!! БЛОКИРАН ТЕЛЕФОН..



blackdevil..
11-21-2012, 18:46
Помогнете.. Имам Samsung Galaxy Ace .. имам го от март месец.. ии тогава съм си сложила някф имейл който си нямам и надпредстава как му е паролата.. Помогнете как да го отблокирам ???? Има ли някакъв начин за Reset? Забравих си паролата за акаунта и при включване ми я иска и ми дава само спешни повиквания без достъп до менюто. благодаря предварително :) :) :) :)

naksdy
11-21-2012, 19:48
Ъм, кво речи? Чета ти 3 пъти написаното и това, което разбрах, е че имаш Samsung Galaxy Ace от март месец и си забравила паролата на нещо си. Остава да разберем какво е това "нещо"


ии тогава съм си сложила някф имейл който си нямам и надпредстава как му е паролата

Това ми звучи сякаш си забравила паролата на мейла към маркета.


Забравих си паролата за акаунта и при включване ми я иска и ми дава само спешни повиквания без достъп до менюто

Ъъъ, това май пък е нещо като пин код...или може би код на телефона?!?

Ще е хубаво да уточниш, за да знаем как точно да помогнем ;)

raror
11-21-2012, 22:06
И аз нищо не разбрах...

blackdevil..
11-22-2012, 12:22
емии сложих шаблон на тела превиших 15 пъти ии са ми иска да го отклчча с емайла ама не знам паролата .. Има ли някакъв Reset ?

Nam3less3
11-22-2012, 12:30
Епа задръж Home + Power бутоните и ще се хард ресетне, или от някой комп дай забравена парола на гугъл акаунта ти и си го върни.

blackdevil..
11-22-2012, 12:39
ахам мерси ама кои са тези бутони :ДДДД

Nam3less3
11-22-2012, 12:50
http://www.hardreset.eu/samsung_s5830_galaxy_ace_hard_reset_en.html

ttaniichkaa
05-09-2013, 11:43
Помогнете.. Имам Samsung Galaxy Ace .. имам го от март месец.. ии тогава съм си сложила някф имейл който си нямам и надпредстава как му е паролата.. Помогнете как да го отблокирам ???? Има ли някакъв начин за Reset? Забравих си паролата за акаунта и при включване ми я иска и ми дава само спешни повиквания без достъп до менюто. благодаря предварително :) :) :) :)

Imamm Telefon galaxy poket.. ii myy slojiihh parola po tochno shablon na koiitto trqbwa da NARIISUWASH NQKAKKWA FORRMIICHKA II ttaka q zabrawiihh ne mii puuskka niishttyy samo piishe speshnii obajjdaniiq ii sashttyy ttaka mii izlIZAA reggiistracciiq vv google ii pishe che iiska Pottrebiitelsko Imee ii parolaa.... :xxxx x; Spesshhnii nomeeraa nqkoii ako znaee :p MoLq wii ii Blagodarqq predvariitteLnoo..........;x ;x

ttaniichkaa
05-09-2013, 11:45
sashttaatta rabootaa ii prii mene... kkffoo daa prrawqq wee hooraa....MoLq wwii se pomoggnettee.. :xx x;l

best_guest
05-09-2013, 18:23
Влизай в Recovery Mode http://www.youtube.com/watch?v=t6iffIubz8s и след това даваш на wipe data/factory reset.

perry_the_platypus
05-10-2013, 19:33
Imamm Telefon galaxy poket.. ii myy slojiihh parola po tochno shablon na koiitto trqbwa da NARIISUWASH NQKAKKWA FORRMIICHKA II ttaka q zabrawiihh ne mii puuskka niishttyy samo piishe speshnii obajjdaniiq ii sashttyy ttaka mii izlIZAA reggiistracciiq vv google ii pishe che iiska Pottrebiitelsko Imee ii parolaa.... :xxxx x; Spesshhnii nomeeraa nqkoii ako znaee :p MoLq wii ii Blagodarqq predvariitteLnoo..........;x ;x

^ :D:D:D:D:D:D:D:D:D.

Иначе хората, които не познават Android e нормално да не разберат, иначе иска да каже, че е забравила паролата за Samsung account-а си и сега няма достъп до телефона. Пробвай със забравена парола, но ако не успееш, трябва да направиш Hard Reset. Най-добре го дай на някой твой приятел, който разбира от техника.

hah09
06-10-2013, 15:36
Моя проблем е същия...Едни фр ми го блокираха и сг аз не си помня нито паролата нито потр. име и нз какво да правя ....помогнете ...телефона ми е : lg optimus l3 duos

OoVasKoO
06-10-2013, 15:41
Моя проблем е същия...Едни фр ми го блокираха и сг аз не си помня нито паролата нито потр. име и нз какво да правя ....помогнете ...телефона ми е : lg optimus l3 duos

А PUK кода пазиш ли го?

anita_111
06-20-2013, 14:56
Имам SAMSUNG GALAXY Y 55360 и си сложих шаблон на телефона и сега ми иска някакъв акаунт и парола кажете ми кво да правя. :(

anii.stefanowa
06-30-2013, 11:50
Имам SAMSUNG GALAXY Y и си сложих шаблон на телефона и сега ми иска някакъв акаунт и парола кажете ми кво да правя ??!

stenchi
07-01-2013, 13:52
И аз имам проблем. Имам Samsung Galaxy Mini 2. Сложих му шаблон, но после го забравих. Излезе ми, че имам твърде много опити за шаблон и ми иска потребителско име и парола, но и двете неща не ги знам. Какво да направя? Пробвах да задържа HOME + POWER, но просто се рестартира и ми излиза пин, пиша го и ми излиза пак същото- потребителско име и парола.

dimitar_ak
07-01-2013, 14:38
Потребителското име е регистрацията ви в гугъл. Може да се опитате с обикновен компютър да получите нова парола.

vikoo.emilov
08-10-2013, 09:42
Здравейте имам проблен с самсунг покед.Имах шаблон и го забравих .Сега ми иска имал и парола но и тях забравих :д . Имал ли начин да го оправя.

vikoo.emilov
08-10-2013, 09:49
Здравейте имам проблен с самсунг покед.Имах шаблон и го забравих .Сега ми иска имал и парола но и тях забравих :д . Имал ли начин да го оправя.

vikoo.emilov
08-10-2013, 10:05
Здравейте имам проблен с самсунг покед.Имах шаблон и го забравих .Сега ми иска имал и парола но и тях забравих :д . Имал ли начин да го оправя.

OoVasKoO
08-10-2013, 17:26
http://gmailsigninhelp.com/?p=9 !!!!
https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620?hl=en&rd=2 !

IceboX.
12-27-2013, 11:12
Здравейте аз имам Samsung Galaxy S Duos невероятен телефон уверявам ви и на него също имам шаблон но когато тръгна да сложа аблон мене след това ми казва да си сложа код който после като си забравя шаблона с него мога да го оправя незнам при другите телефони с марка Samsung не са така много тъпо са ги направили !!!

IceboX.
12-27-2013, 11:18
Здравейте аз имам Samsung Galaxy S Duos невероятен телефон уверявам ви и на него също имам шаблон но когато тръгна да сложа аблон мене след това ми казва да си сложа код който после като си забравя шаблона с него мога да го оправя незнам при другите телефони с марка Samsung не са така много тъпо са ги направили !!!

SecondLife
12-28-2013, 09:52
аз съм с галакси аце и като я въведа 5 пъти грешно ми пише да изчавам 30 секунди и да опитам отново :\
м да стана :D

SecondLife
12-28-2013, 10:06
натискате бутоните (за увеличение на звука) (ония по средата) (за включване на телефона)
натискате ги и трите едновременно задържате
телефона ви вкарва в Android system recovery и имате 4 опций
Reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Избирате ->wipe data/factory reset като натиснете бутона по средата
после ви излиза друго меню там натискате ->yes -- delete all user data
и сте готови

nikolai93
01-25-2014, 17:17
imam huawel g600 edin priqtel se probval da mi vleze v telefona i go blokira a as bqh slojil onova s formichkata
i sega mi iska imel i parola a as i dvete gi zabravih kakvo da pravq molq pomosht

kaRamella
02-20-2014, 18:06
незнам при другите телефони с марка Samsung не са така много тъпо са ги направили !!!

Това не са го направили Samsung, а андроид. Следователно всички андроиди го имат. Не вини Samsung. И кои други самсунги не било тъй?

Колкото и "невероятен телефон" да имате, системата за сигурност на Андроид е една и съща. Потребителското име и парола са от регистрацията ви в Гугъл. ( Регистрацията, която сте направили след като сте включили за първи път телефона си . Т.е. тази с която теглите приложения)
Трябва да ползвате компютъра си , там ще ви пратят нова парола . А ако сте забравили мейла си и не сте влизали с него от компютъра си никога, по-добре го дайте на майстор да ви го преинсталират .

kaRamella
02-20-2014, 18:08
Аз също бях с Галаски Ейс, и едни мои загубени инфантилни приятели също го блокираха така, но се оправих.
Не мога да го разбера това :




натискате бутоните (за увеличение на звука) (ония по средата) (за включване на телефона)
натискате ги и трите едновременно задържате
телефона ви вкарва в Android system recovery и имате 4 опций
Reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Избирате ->wipe data/factory reset като натиснете бутона по средата
после ви излиза друго меню там натискате ->yes -- delete all user data
и сте готови


При мен не се случва нищо когато натисна всички бутони заедно.

OoVasKoO
02-20-2014, 18:13
При мен не се случва нищо когато натисна всички бутони заедно.
Има една подробност - телефонът първо трябва да бъде изключен напълно. :D

kaRamella
02-20-2014, 18:16
А, това би било хубаво да се каже още от началото.

tsvetevina
03-07-2014, 17:35
Благодаря за помощта ,много ми помогнахте :)

venci_93
03-22-2014, 16:54
e az kak moga da si opraq tela che i pri men sa poluchi sushtoto block mi se shablona :) markata e mobistel
cynus F3

Eli12
03-28-2014, 13:22
Molq nqkoi da mi kaje kak da otblokiram Samsung galaxy ace 2

petq ilieva
05-09-2014, 09:32
ami na samsung gt-15500 nqma takiva butoni ima samo butona "home" a "power' nqma

anikonstantinova
05-12-2014, 10:37
zdraveite imam samsung galaxy s3 ii bqh s shablon no go mahnah i slojih parola nqkolko puti kato vlizah mi q prie .. i nali ostavih go i sled okolo chas se upitah da vlqza i mi q priema za greshna ii mi dava da chakam po 30 sekundi i pak da probvam kakk moga da go opravq molq pomognetee mii :(((

aleks123sah
06-22-2014, 19:15
az imam problem sus shablon telefona mi e HTC Desire 310.Dava mi samo "zabravena figura",,,"spesno obajdane" !!!KAKVO DA PRAVQ!!!

anonymous682486
06-23-2014, 11:04
Едни съвет от мен! Запомнете си данните на гугъл акаунта задължително. Аз благодарение на гугъла акаунта си намерих телефона 2 дни по късно, а полицията щяла да ми открие телефона 1месец по късно дотогава да се беше счупил телефона ми. Адски ви препоръчвам да си направите гугъл акаунт и да си ги запомните данните. Па фейса ще си запомняте но не и гугъл акаунта си! Ех, че работа!

pikachu112233
07-25-2014, 13:46
натискате бутоните (за увеличение на звука) (ония по средата) (за включване на телефона)
натискате ги и трите едновременно задържате
телефона ви вкарва в Android system recovery и имате 4 опций
Reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Избирате ->wipe data/factory reset като натиснете бутона по средата
после ви излиза друго меню там натискате ->yes -- delete all user data
и сте готови natiskam бутоните (за увеличение на звука) (ония по средата) (за включване на телефона)
натискате ги и трите едновременно задържате i toi telefona samo se izkliuchva i se vkliuchva ne me vkarva v android system

steliana00
08-26-2014, 12:40
i moqt telefon syshto se blokira kato napravi mnogo greshni shabloni i sega mi iska gmail az si pisha moq obache mi dava greshka i ne stava kak moga da restartiram samiq tel (HTC desire 500)

emiiliq.basheva92
10-19-2014, 06:22
да но на моя не става моят е самсунг gts5300

milena111
12-06-2014, 19:00
i namene stana si6toto ako si go opravila pomogni ina mene molya vi
i asim sis si6tiya telefon

milena111
12-07-2014, 06:53
blagodarya na vsicki koito sa napravili tazi stranica , sis va6ata pomo6 bopravih si telefona mnogo mnogo blagodarya.

zlatinca
01-20-2015, 11:15
zabravixsi hablona na telefona a mi trq zabavno nai barzo zahtoto imam ispit bihte li mi poognali :d

zlatinca
01-20-2015, 11:18
kak da si napravq telefona ako sam si zabravila parolata mu iskami potrebitelsko ime ili pohta

zlatinca
01-20-2015, 12:16
mersi mnogo

davidov
02-04-2015, 13:08
imam telefon acer natiskam butonite i ne stava kakvo drugo moje da se napraqi

velicka.genceva
03-17-2015, 21:54
малкия блокира тела и го оправих по тези напатствия на
SecondLife
натискате бутоните (за увеличение на звука) (ония по средата) (за включване на телефона)
натискате ги и трите едновременно задържате
телефона ви вкарва в Android system recovery и имате 4 опций
Reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Избирате ->wipe data/factory reset като натиснете бутона по средата
после ви излиза друго меню там натискате ->yes -- delete all user data
и сте готови

endemol7
04-02-2015, 21:42
аз съм със Sony Xperia Z1 и блокирах кода за McAfee понеже не знаех паролата написах грешна 10 пъти и се блокира сега ми изписва, че трябва да чакам 572 часа за да опитам пак, а вече знам паролата понеже намерих начин да я сменя . Моля помогнете

le le
05-15-2015, 10:43
imam Zte Blade III slojih si figora (parola) i q napravih gre6no pove4e ot 15 pati kak da go opravq

Klzz
07-10-2015, 12:58
Блокирах паролата за отключване на екрана и не мога да вляза в менюто иначе като ми звънни мога да вдигна някой знае ли как да си го отблокирам

boqnchoo
01-04-2016, 11:22
i az imam sashtiq problem no moq telefon e sony xperia tipo

HardJ
01-04-2016, 15:02
Дай малко повече информация :)
Как е блокиран,какво ти пречи да го ползваш ?

manoelg
01-08-2016, 09:04
Ако говориш за заключване на екрана с парола ПИН ....не знам как да го отключиш без ресет...какво имаш важно....ако са снимки ще ти останат,контактите ще се възстановят....приложенията гугъл ще ги възвърне ,но само приложенията без данните....ако знаеш акаунта пробвай да сгрешиш много пъти и дано ти поиска акаунта,в което се съмнявам и гледай да има интернет на телефона защото няма да може да се потвърди паролата на акаунта




дамски обувки на ток (http://vikont.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BA)

david_villa.1993
01-12-2017, 17:32
zdr te imam Lenovo A 536 imam sushtiq problem smenih parolata vkarvam q a ne q o4ita izpisva grshna probvah s izklu4vane i s dvete kop4eta za zvuka i izklu4vaneto i mi izliza bel ekran i na kitaiski neshto i tova e ima li reshenie na problema

david_villa.1993
01-12-2017, 17:58
opitah pak i nekakvi kitaiski simvoli i cheren ekran s sini kitaiski tupotiqq i otborqvashe 1,2,3,4,5,6,7,8,9 stigna do 13 i izvadih bateriqta sega pak opitvam i samo beliq ekran ima li nadejda ili da si go dam na razbirachi

dimitar_ak
01-13-2017, 06:28
Това е сервизното меню, но при Lenovo е на китайски. Трудно се улучва кое е Factory Reset

Blagovest.Atanasov
03-28-2017, 23:12
здравейте колеги, имам samsung galaxy a5 2016, зададах му reset to factory settings, включи се, поиска ми google acoount, написах си emaila, дадох NEXT и нищо не стана, смених паролата, потвърдих я, пробвах отново, написа emaila i паролата, дадох NEXT и ме връща пак да пиша парола и емайл и сега не мога да си активирам телефончето, моля за помощ, ако някой има представа какво се случва :)

avoinishki
07-09-2017, 10:41
Най - вероятно преди това е бил зададен този акаунт и е станал като защитна парола за твоят телефон. Според мен този акаунт трябва да се премахне софтуерно. Преди имах същият проблем, само че със Samsung account, но за щастие успях да го премахна.

_O-G_
07-21-2017, 10:57
Преди време защитата на андроид беше по-проста и след фактори ресет забравяше всичко включително акаунта на гугъл, но вече след фактори ресет не забравя акаунта в гугъл и единственият вариант да си го пуснеш е или да се въведе стария акаунт или да се извърши една малко по-сложна процедура така че да се отворят настройките и да се изтрие стария имейл.
youtube.com/watch?v=B-fkHn0g_wA

Това е един вариант, но има и други подобни зависи от телефона, защото не на всеки му действа едно и също.

Rafabg
10-19-2017, 15:58
Nqkoi da mi pomogne kupix si telefon samsung A3 .i naskoro se bagna i mo vkarax fabricnite nastroiki
I sega idva i problaema pri startirane na telefona iskami da vkaram imeila skoito e bil sinxroniziran predi da vkaram fabricnite nasroiki pak as si nqmam na predstava kakav e shoto e vtora opotreba i s neizvesten sobstvenik i nemoga da preskocha po nikakkav nacin tazi stapka

iFakesmile
10-19-2017, 18:28
Nqkoi da mi pomogne kupix si telefon samsung A3 .i naskoro se bagna i mo vkarax fabricnite nastroiki
I sega idva i problaema pri startirane na telefona iskami da vkaram imeila skoito e bil sinxroniziran predi da vkaram fabricnite nasroiki pak as si nqmam na predstava kakav e shoto e vtora opotreba i s neizvesten sobstvenik i nemoga da preskocha po nikakkav nacin tazi stapka

Потърси за Google Bypass в Youtube за съответният модел. Правил съм го на много телефони и е елементарно.
Ама интересно, че не го помниш. По принцип всеки, който продава телефон му връща фабричните настройки при продажба. Ако е краден, не се занимавай, че ще те хванат.